Autor Wątek: [c0ven] ciag dalszy ;)  (Przeczytany 28191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 27, 2008, 12:15:27 »
W międzyczasie jeden z korpów UNL który claimował 2 ich stacje w Esoteri wyszedł z sojuszu. Sov spadł do zera.

They didn't want those stations anyway.

Flota StainWagonu poleciała więc odetkać rure. Goonsi mimo że było ich mniej podjęli walkę i w x-7 odbyła się fajna około 15 minutowa zadyma. Goonsi walczyli z jajami i uzupełniali wtopione statki w azn. Kudos dla nich za podjęcie walki mimo że wiedzieli że jest ich mniej.

http://www.ndesert.com/coven/kb3/?a=kill_related&kll_id=21871

Ja po pijaku wbiłem się covopsem chwile wcześniej  w stacje w AZN

Gallente cos mają do wlatywania w te stacje. :P Najpierw Noir, teraz Yogi.


Jeszcze dodam, że na koniec się dowiedzieliśmy, ze do przetopienia Chimery w ciągu minuty, potrzeba ponad 70 shipów. :)


Venec

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 27, 2008, 12:44:16 »
Nie Mona, to było na tsie tak: "Wy don't want those stations anyway... really. I'm serious, who wants them?" ;D


Venec, brak wprowadzonych danych postac, sojusz, korporacja. Pierwsze upomnienie.  :knuppel2:
 Eddi.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2009, 09:22:47 wysłana przez Edmund »

misao

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 28, 2008, 23:12:50 »
yaz, przylecicie do 111?

Nashir

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 29, 2008, 13:35:24 »
ja juz jestem w 111-

ale nie chce mi sie logowac bo mam tak wielkiego kaca ze o ja  :grr:

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 29, 2008, 13:57:06 »
Nom weekdzik będzie tam raczej gorący.

Wczoraj goonsi stracili posa który stał na promecie a potem nie dobili posa atlasu który wychodził z reinforce.
A późno w nocy jak nasi ludzie spali zdropowali 5 duzych frakcyjnych wież do systemu.

W systemach obok też spamowali ale coś nie do końca tam poszło i Atlasy te wieże ukradli:
http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_detail&kll_id=37426

Jutro po DT sov powinien przejść na korzyść Atlasa więc nie będzie cynojammera tam.
Jeśli goonsi będą stosować tą samą taktyke co zwykle dziś w nocy powinni wprowadzić jak najwięcej posów w reinforce a w niedziele będzie lagfest.

Chyba se nawet pierdolnę petycyjke żeby nasypali więcej karmy chomikom które kręcą 111-


Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 16, 2008, 08:34:16 »
Wczoraj a właściwie już dziś troche postrzelaliśmy się z pszczółkami.

Zaczęło się chyba od gangu RR Atlasów na którego w c9n Goonswarm przygotował około 20 carierów i nyxa. Bitka zaczęła się rozkręcac na dobre gdy GS spuścił tam 2 avatary.
Najpierw DD odpalił LordAzrael ale paskudnie chybił po dd został stacklowany na chwile po której wywarpował.

Chwile potem wpadł 0mec opalił troche lepsze DD i również został stacklowany i był trzymany na bramie przez dobre 20 min.
W momencie jak padło hasło że tytan jest przygwożdżony zaczął się totalny eksodus ze stain wszyscy fachowo wiosłowali żeby się na tytanowego KM załapać  :2funny:

Ale z Goonsami nie tak prosto.
Byli nieźle przygotowani i mieli kilkanaście carierów i nyxa do pompowania tytana + suport. W pewnym momencie myślę że się troszkę przestraszyli tego że napływa tyle osób ze Stain i mimo że capsów nie możemy wrzucic mogą jednak coś stracić.
Tytan po około 20 minutach wybił się bombami z bombli i odwarpował na posa. Nyx wyskoczł chwile później zostawiając cariery i jednego morosa na polu bitwy.

Rozpoczęła się dobra młucka w której my trzmymaliśmy 20 carierów w bomblach i tłukli je BSami a oni starali się nam rozwalić nasaz suport. Suport goonsów był zdecydowanie mniej liczny ale mieli spory zapas stateczków w pogotowiu i wracali w nich walcząc jak demony nie bojąc ginąć za ojczyznę  ;)

Walka trwało ponad godzinę do momentu gdy oba tytany przeładowały doomsdaye.
W momencie gdy ponownie pojawiły sie na gridzie zdecydowaliśmy się na odwrót zostawiając goonsom wraki (chyba że przegapiłem jakies ddd które mogło je rozwalić).

Na początku starcie nie wiem ilu było ale pod koniec lokal stanął koło 200 osób.
Goonsów było około 60-70 ale wykorzystując jammer oraz capitale/supercapitale postawili się i starali nas przetrzebić co im nawet troszkę wyszło. Sami stracili 2 cariery i kupe suportu z tego większość t1 pewnie refundowanego przez corpa. No i stracili pewnie dużo fighterów.

Lag gdy local dobił do 200 zaczął być uciążliwy i przy zmianie grida wręcz śmiertelny dla pilotów dictorów operujących przy capsach o czym sam na własnej dupie z okrzykiem bojowym na ustach się przekonałem (okrzyk stopniowo cichł jak po 4 min dalej grida nie miałem  :grr: a i sąsiedzi zaczeli stukać miotłą (1 w nocy to była czy coś  :o)  :2funny:

soulscreama nie udało się zabić - siedział bodajże na posie i wydawał stateczki  :)
Cóż nie tym to następnym razem  >:D

Dzięki za fajną walke.
* Yogos idzie po duży kufel kawy


EDIT

A jeszcze odpowiedź przytocze na moją petycyjkę żeby tam  wtedy noda w 111- poprawili

GM NickyArikado      Sent - 9/1/2008 9:15:00 AM  Hi,

Thanks for contacting customer support.

We tried and still trying our best for help with the situation there.

In case of heavy situations like fleet battles we cannot promise anything.

I will now close this petition for you.

If you have any further questions, don't hesitate to contact us again.

Best regards,
GM Nicky Arikado
EVE Online Customer Support


EDIT2
No właśnie zobaczyłem że jednak padł  Soulcream >:D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 08:47:40 wysłana przez Yogos »

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 16, 2008, 08:44:55 »
Ale Talitana padl co tez cieszy  :2funny:
Pozdro
Pimp


edit: Yogi nie truj sie kawa !!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 08:49:05 wysłana przez Pimpeck »

Arianne

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 16, 2008, 09:11:28 »
ta odpowiedz od gm'a to ctrl+c , ctrl+v bo juz ja ktorys raz widze ,

a bitka byla klawa tylko faktycznie przy 200 osobach na localu lag sie zrobil ciut nieciekawy juz

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 16, 2008, 11:22:48 »
Hmm..ale i tak chyba się poprawili, bo np. wczoraj biliśmy się z localem dobijającym ok. 300 luda i nawet było znośnie :) Chociaż jak padłem to już ship nie chciał eksplodować i musiałem logoffa robić a później 2 minuty czekać na zalogowanie :D

Grrr..., brak rejestracji na forum ? Brak wprowadzonych danych postac, sojusz, korporacja. Pierwsze upomnienie.  :knuppel2:
 Eddi.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2009, 09:23:30 wysłana przez Edmund »

Skeer

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 16, 2008, 13:52:34 »
Za to ja byłem w środku bitwy, tylko mój słaby komp nie udźwignął gry w tym momencie i odpuściłęm w walce z freezami  >:(

Nashir

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 16, 2008, 15:38:51 »
padlem 2 razy na Jasmin (roam mial leciec do catch ale poproszono nas o zawrocenie) wiec hurra wielka mi drama, no i stracilem pulse apoca na tali bo nie zaladowalem gridu SUKCES GS POKONANY.

Szkoda Waszego Navy mega na oficerskim ficie, no i naprawde bardzo mi szkoda Oxylana, ktory stracil swojego commanda zjechany w polowie przez jakiegos typa z stain :/

p.s trzymaliscie max 10 carrierow no i Omec mial dobrego funa jak go trzymaliscie, na sam koniec dolecialo jeszcze kilka nyxow dwa tyty i carriery.

teraz osobiste gratulacje do CCP za pokazanie kolejny raz jak to nie ma laga w eve.

2 carriery desynch i padly


Cytat: Dabigredboat;2252886
Okay so this was the biggest fight we have had with hostiles in a long time and as everything turned out wasn't as bad as i thought. We ended up losing 2 carriers in the fight that should not have died and things happened that should have not but have been fixed. all and all this was a rape because in the end we held the field and they fucked off to let us make jew gold off wrecks.

Op started with a trip to catch, well was going to be untill this little bit of info flowed my way

(4:49 PM) batlovod: 30 man Stain/Atlas HAC/Inty/HIC Gang in 2-V headed towards Esoteria

we quickly burnt back to c9n- from impass and tried to beat the gang back to set up a camp. once we arrived in c9n- we had the system cyno jammed and had 5 carriers with about 50 support to their 30 man gang. we setup the camp on x-7 gate as they had went to c9n already, order was given to bring carriers in as it was going to be a quick rape and go home. things did not end up that way as our support fleet was all but dead in the first 15 min. From here things grew and grew and ended up with 200 people in system with about 70 friendlies to 150 hostiles at one point.


From here things quickly went into an all out fight of our capitals vs their support/bs. eventually we got numbers and time worked agianst them to go on into a win for goons.

[SIZE="4"]92 KILLS [/SIZE]
17 BS
1 COMMAND SHIP
13 DICTORS/HICTOR
18 HACS
14 RECONS
12 PODS


[SIZE="4"]113 LOSES[/SIZE]
2 CARRIERS
10 BS
2 COMMAND SHIPS
2 DICTORS/HICTOR
2 HACS
2 RECONS
24 NEWBIE FRIGS
29 PODS



[SIZE="4"]THE KILLS[/SIZE]

bez jaj co? :)
X


pozwolilem sobie przekleic fleet report z naszej strony

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 20:14:09 wysłana przez Xarthias »

Maxima

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 16, 2008, 18:40:49 »
"Okay so this was the biggest fight we have had with hostiles in a long time and as everything turned out wasn't as bad as i thought. We ended up losing 2 carriers in the fight that should not have died and things happened that should have not but have been fixed. all and all this was a rape because in the end we held the field and they fucked off to let us make jew gold off wrecks."

Tak tylko sobie wtrace ze to co ten kolega napisal to tylko jego opinia , a jak wiadomo z tym to jak z dziurkami w pupie, kazdy ma jakis ale wiekszosc smierdzi  :uglystupid2: :knuppel2:



Grrr..., brak rejestracji na forum ? Brak wprowadzonych danych postac, sojusz, korporacja. Pierwsze upomnienie.  :knuppel2:
 Eddi.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2009, 09:24:02 wysłana przez Edmund »

Nashir

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 16, 2008, 18:51:14 »
kiedy jest taka prawda, ze te carriery nie powinny zginac, zlapaly desyncha (HAI CCP).

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 16, 2008, 20:43:41 »
kiedy jest taka prawda, ze te carriery nie powinny zginac, zlapaly desyncha (HAI CCP).

czasem żałuję, że Goonsi nie mają desyncha jak mają zamiar pisać na forum :D

Zolthar

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 16, 2008, 20:52:41 »
Soulscream i tak wszyscy wiedzą, że wy nie chcieliście tych carrierów  :angel:

Nashir

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 16, 2008, 21:27:26 »
who cares byly ubezpieczone, zreszta pol godziny pozniej mieli nowe hulle.

p.s Xarthias to jak juz tniesz KMy to moze zostaw te ciekawsze jak ten navy mega na oficerskim ficie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 21:29:59 wysłana przez soulscream »

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 16, 2008, 21:51:49 »
who cares byly ubezpieczone, zreszta pol godziny pozniej mieli nowe hulle.

takie teksty to Wy chyba wklejacie tak samo jak GMy z CCp  :2funny:

Nashir

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 16, 2008, 22:12:45 »
OHGOD alez zes mi przygadal ale potwierdzam CCP w polowie jest w GS i tez lataja fretkami t1

Loc0

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 16, 2008, 22:50:02 »
Panowie trzymamy sie tematu - z dupy posty o tym co wklejaja gmy, czy goni chcieli carriery i jak szybko odbudowuja flote beda przenoszone do specjalnie utworzonego dzialu (nie wiem jeszcze jak go nazwac ale bedzie mial cos wspolnego z ilorazem inteligencji i czytaniem ze zrozumieniem - z podkresleniem tego pierwszego).

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 22, 2008, 09:11:28 »
W Esoterii znowu się zaczęło dziać.

Goonsi wiedząc że zarówno SE jak i c0ven dali swoim pilotom czas do 20 września na przygotowanie shipów spodziewali się ataku na ich assetsy w Esoterii (i słusznie :D)

Kilka razy przez Esoterie przetoczyły się ciężkie floty nieraz po ponad 200 ludzi.
Także pare razy były sformowane duże floty capitali po ponad 70-80 capsów.

Weekend strategicznie patrząc na korzyść goonsów tcf i unl bo obronili swoje posy w qooh i wprowadzili posy atlasa w 111- w reinforce.

Tym niemniej żadnych dużych starć nie było moża poza piątkiem gdzie Atlas i Sys zaatakowali cariery na posie goonsów i zaliczyli 2xddd tracąc około 60 bsów i kupe suportu zabijając 4 cariery.


Edit

Warto też chyba powiedzieć że goonsi w sobotę spamowali masowo linkami local aby spowodować lag oraz na lokalu obrażali naszych FC.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2008, 09:22:54 wysłana przez Yogos »

Straszny

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 22, 2008, 14:28:05 »
no to ciekawe jak to skomentują "nasze" Goony...

http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=879726
Goonswarm oficjalnie oddaje Esoterie, przyznaje sie do porażki i szykuje nowe linie obrony w Feythabolis ... troche dziwny post jak na Goonow

 :idiot2:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2008, 14:33:00 wysłana przez Scaryman »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 22, 2008, 14:31:54 »
A to.

Jaja se robią i tyle.

misao

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 22, 2008, 15:11:15 »
a tam jaja. to dezinfowmacja,. prawdziwa lini obrony jest w omist

Nashir

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 22, 2008, 18:08:48 »
potwierdzam wywoze assety z esoterii pod ciezkim ostrzalem do stacji w azn/epros/k-9

kaleba

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 16, 2008, 19:03:02 »
a my dalej mamy zabawe w esoterii :)
dzis na lokalu widać było juz pilotów oprócz goonów to TCF UNL
TCF dlugo na północy nie zabawił
grupka TRI za to siedzi w naszym pockecie i misje klepie i łapie czasem naszych raterów

Straszny

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 26, 2008, 16:17:46 »
jakieś plotki poszły w świat...  ;)

Stainwagon ponoć składa POSy a Goonsi ruszają (ruszą lada chwila) z fullscale ofensywą na Stain....  ktoś coś nam powie więcej ?
(cytat z pewnego forum: "NPC GOONTOPIA AHOY")  8)
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2008, 16:25:12 wysłana przez Scaryman »

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 26, 2008, 16:26:16 »
Posow nie skladamy.Cale stain szczezy zeby wreszcie bedzie mozna powalczyc na naszych warunkach, bez cynojammera , skirmirshyki , etc etc :D 

Poczatek mieli zapowiedziany na dzis czyli niedziela.Chlopaki pospieszcie troche kolegow (to do poslkich pszczolek).

har har har

Tak przy okazji goonsowi matematycy liczyli jaki region jest najlepszy dla indywidualnego gracza :
 "In another subforum some of our jews have been doing some math to create an equation which seeks to determine the individual profitablity of regions of space"

I wyszlo na to ze siedzimy(c0ven & stainwagon) w eldorardo(stain) :D

"Based on the numbers we've churned out thus far it appears that on our back doorstep is the most valuable NPC region in the game, and the same faggots who have been taking potshots at our moons are the sole proprietors."
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2008, 16:35:13 wysłana przez Mikker »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 27, 2008, 08:26:47 »
fofofofooffof incoming ?


Ej soulscream powiedz czy serio przeliczyliście przychody ze wszystkich regionów w eve i Stain wypadło nie najgorzej ?



Ciekawe ale osobiście uważam że to plota jest. Goonsi sa za cieńcy żeby sie zabrać do czegoś takiego.
Jak dotąd każde mniejszy,średni skirmish zakończył się dla nich łomotem a walka w NPC 0.0 wymaga wysokiego k:d

Tak samo nie pamiętam od baaardzo dawna żeby jakiś ich gang w jednym kawałku przez 4gq przeleciał.

Pos walka gdzie można wykorzystać to że  się dominuję w jednej strefie i może sprowadzić stado kumpli żeby raz  na czas zdominować inną strefę to jedno. I tutaj goonsi dają rade nie powiem.
Wyrzucili nas z Esoterii i odbili swoje moony.

Ale że oni do Stain  ??  ::)


Chociaż kto ich tam wie tam co drugi ma SPEC OPS DIRECTOR w titlu więc komandosów u nich dostatek.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2008, 08:38:08 wysłana przez Yogos »

Fedajkin

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 04, 2008, 07:04:53 »

gosti

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 04, 2008, 08:35:02 »
Sa Goonsy to i Coven wpadl   :P

Goomich

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 04, 2008, 09:49:21 »
Gooni nas podbili, wiec ludzie uciekają w spokojne rejony.

Venec

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 04, 2008, 12:52:04 »
Gooni nas podbili, wiec ludzie uciekają w spokojne rejony.

 ;D

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 04, 2008, 13:27:05 »
ooo... Coven przyleciał na darmowe kile?

http://iron-alliance.com/kb/engagement_analysis.php?k_id=85336

EC-P8... jeden z moich ulubionych systemów :]

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 04, 2008, 15:07:48 »
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Fedajkin

  • Gość
Odp: [c0ven] ciag dalszy ;)
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 05, 2008, 07:15:02 »
hihihi... brak boostów :P