Autor Wątek: OSTRZEŻENIE  (Przeczytany 11672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ellaine

  • Gość
Odp: OSTRZEŻENIE
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 22, 2008, 07:17:21 »
anty-wiry, anty-rootkity i inne wam nie pomoga. da sie napisac soft ktory dziala poza systemem, a takiego nie jest latwo wykryc [napisac takze nie], i dziala w tle jako os.
Y? Rozwiń myśl.

NeX

  • Gość
Odp: OSTRZEŻENIE
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 22, 2008, 09:09:24 »
  YeeUuu.... No... procedurkę napisaną w asemberze podstawi na torreencie jako flaszkę moba aby zaimportować przez sieć lewe jajco emulujące winosa, które wykona download parta aby wyodrębnić pod pozorem optymalizacji ukrytą partycję na którą będą się ściągały fałszywe upgrady, aż w końcu cały winos będzie jednym wielkim trojanem, rootkitem i keylogerem w jednym i w ogóle... (eee, ale to chyba już jakiś Gates zrobił :P ), a wszystko po to aby zhackowac evemona i poznać api z loginem do EVE i wreszcie na końcu zajebać milioooony isków za, które kupi sobie tytka, który przerobi po zhackowaniu klastrów CCP na papamobile i wreszcie będzie czuł się bezpiecznie.  :crazy2:

misao

  • Gość
Odp: OSTRZEŻENIE
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 22, 2008, 10:00:16 »
ciezko to zrobicprzy dzialajacym firewalu i podstawowej znajomosci windowsa >_>

myst1q

  • Gość
Odp: OSTRZEŻENIE
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 22, 2008, 10:40:24 »
ciezko to zrobicprzy dzialajacym firewalu i podstawowej znajomosci windowsa >_>

 firewall jest jak komdom. gdy go potrzeba to go niema ;]

Tyberiusz

  • Gość
Odp: OSTRZEŻENIE
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 22, 2008, 15:19:56 »
albo po uzyciu zuwazasz ze jest w nim dziura ...

Snusmumriken Shamploo

  • Gość
Odp: OSTRZEŻENIE
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 23, 2008, 10:42:19 »
ja tez jestem ciekawy o co chodzi, bo uzywam evemona...
o jakie bledy chodzi?
i co to za dziwny soft, ktory dziala poza systemem, ale jak os i do tego w tle...  :idiot2:
nie widac go na liscie procesow czy jak?

z tego co widze na forum, glownie olacy padaja lupem takich "hackerow"...
nie znam sie, a moich bilionow szkoda...

myst1q

  • Gość
Odp: OSTRZEŻENIE
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 23, 2008, 11:46:12 »
ja tez jestem ciekawy o co chodzi, bo uzywam evemona...
o jakie bledy chodzi?
i co to za dziwny soft, ktory dziala poza systemem, ale jak os i do tego w tle...  :idiot2:
nie widac go na liscie procesow czy jak?

z tego co widze na forum, glownie olacy padaja lupem takich "hackerow"...
nie znam sie, a moich bilionow szkoda...

wyobraz sobie, ze gosc gdzies w evemonie znalalz bug'a ktory pozwala mu cos uploadowac na twoj komp. twoje ip moze miec z jakies strony na ktora tyllko wszedles [skoro wchodzi, to gra w eve. skoro gra w eve to ma evemona].

a ten dziwny blad to czysta sztuka programowania [hakerskiego ;p]. zadko spotkasz kogoos kto by umial to poprawie to zrobic.
tak nie widac tego na liscie procesow, poniewaz nie jest to usluga windowsa, wiec sie w nim nie rejestruje. // podobnie jak rootkity, ale to juz co innego.