Autor Wątek: misje R&D ponownie  (Przeczytany 3921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

XenoN

  • Gość
misje R&D ponownie
« dnia: Październik 07, 2008, 21:22:08 »
Ano wlasnie.
Poczytalem tutejsze starsze watki ,ale nie natrafilem na odpowiedz - w czym tkwi moj problem z misjami R&D ?

Zacznijmy od poczatku: zainteresowany tematem poskilowalem co trzeba i polecialem do wybranego agenta. Agent byl bardzo mily, pogadalismy o pogodzie i zaproponowal pewien temat badan, z ktorym sie oczywiscie zgodzilem.
W journalu - na zakladce research pojawil sie agent, rosnaca ilosc punktoe RP i dane RP/dzien - czyli ok.

I tutaj zaczynaja sie schody - wedle wszelakich opisow - powinienem dostac nastepnego dnia maila z informacaja o misji. Dwa dni minely a maila nie widac :-/

Co jest nie tak?
Aktualnie podwojenie RP to dla mnie lakomy kasek ( przy jednym zaledwie agencie ) a i standing do korpa rzecz niezbedna.

Pomocy :)

Goomich

  • Gość
Odp: misje R&D ponownie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2008, 21:30:16 »
Lecisz do agenta i prosisz o misję. Jak ją zrobisz, to następnego dnia i tak dalej. Jak nie zrobisz (daj jej się expirnąć, albo odrzucisz), to znowu nie wyśle ci meila.

Od misji R&D nie rosnie żaden standing, nie są też liczone do storyline.

XenoN

  • Gość
Odp: misje R&D ponownie
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2008, 21:40:19 »
Lecisz do agenta i prosisz o misję.

Lece do agenta i jedyne co ma mi do powiedzenia to :
- odbierz datacory ( w tej chwili nie moge - za malo RP )
- chce przerwac badania, bo juz mi sie znudzilo ;-)

Ani slowa o jakis misjach

W journalu NIE mam zadnych misji aktualnie - tak jak napisalem - NIGDY nie dostalem zadnego maila - czyli nawet nie mialem szansy rozpoczac misji.

EDIT: czyli jesli chce robic badania u agenta R&D lev powiedzmy 3 ( bo jak rozumiem da wiecej RP/dzien ) - to musze zbudowac standing z tym badawczym korpem w 'zwykly' sposob  - czyli np zlapac ich agenta internal security i trzepac misje zaczynajac od lev 1 ?

« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2008, 21:46:55 wysłana przez K Kowalski »

termos

  • Gość
Odp: misje R&D ponownie
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2008, 22:16:32 »
Skile z działu social pomagają ominąć trzepanie misji od lvl1 z reguły ( czyli na startowym charze z podciągniętymi socialami ) dają możliwość zaczynania od wysokiego q agentów lvl2. Podwyższanie także standów do frakcji wpływa na możliwość wyboru agenta, bo te standy są nie jako nadrzędne przy obliczaniu dostępności do agentów.

Goomich

  • Gość
Odp: misje R&D ponownie
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 07, 2008, 22:18:57 »
Ani slowa o jakis misjach

A to nie wiem.

EDIT: czyli jesli chce robic badania u agenta R&D lev powiedzmy 3 ( bo jak rozumiem da wiecej RP/dzien ) - to musze zbudowac standing z tym badawczym korpem w 'zwykly' sposob  - czyli np zlapac ich agenta internal security i trzepac misje zaczynajac od lev 1 ?

Możesz też naklepać standing do frakcji.

XenoN

  • Gość
Odp: misje R&D ponownie
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 07, 2008, 22:31:49 »
Ok, dzieki za informacje.

No coz - zarobie na pierwszego datacore i przerwe badania u tego agenta.
Moze jakis inny sie zlituje i da mi misje w koncu.

Frakcja na szczescie ta sama, co u mojego 'bazowego' korpa - czyli powinno byc lzej.

Czyli jezeli w info u agenta jest Required standing: 2,9  - to dotyczy standingu do korpa LUB frakcji - w zaleznosci co wyzsze mam ?

Viper

  • Gość
Odp: misje R&D ponownie
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 08, 2008, 11:00:43 »
Mona nie masz racji misje r&d są liczone do storyline :)

XenoN

  • Gość
Odp: misje R&D ponownie
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 08, 2008, 18:24:30 »
To byl jednak jakis maly bug w EVE - dzis dostalem wreszcie maile z misjami od agenta. Po dwoch dniach.
W dodatku to byly DWA maile z tego samego ( znczy dziesiejszego ) dnia. Grunt ,ze dziala :)