Autor Wątek: Bobici na północy.  (Przeczytany 144163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Voulture

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #560 dnia: Październik 31, 2008, 21:29:09 »
No na pewno nie jest to pierwszy tytan ktory nie padl "w ogniach bitwy", zostala wykorzystana mechanika gry, wszystko dozwolone. Nie bylo zadnego hackowania, atakow TSa ani nic podobnego. Akcja to akcje, tytan ubity, 100 capsow padlo. Zreszta przypomnijcie sobie pare pierwszy tytanow zabitych w grze, np ten D2. ;]

Swietna robota, ciesze sie, ze NC stawia opor i da sie takie walki rozgrywac.

Nashir

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #561 dnia: Październik 31, 2008, 21:41:49 »
no ale ZABILISMY PIERWSZEGO TYTANA W GRZE* !

* nie wazne ze pilot byl wylogowany i w ogole nie walczyl :V

gosti

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #562 dnia: Październik 31, 2008, 22:42:27 »
Sorka dzieci, do Shrike'a pięt nie dorastacie.

Och, ach.

2 tytany w 4 dni no tak, pieknie, tylko nikt nie zauwazyl badz nie chce ze drugi tytex nie padl w walce, tylko zostal zsabotowany . no ale 2 tytexy lepiej brzmi, chwala wam, albo chala :D

Zostaly zabite dwa, wiec o co chodzi? Mamy pisac "zabilismy jednego"? :idiot2:
Poza tym tak jak soulscream napisal, GBC nie powinien narzekac.



Nashir

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #563 dnia: Listopad 01, 2008, 00:26:42 »
Nie widziales juz pisza ze macie napa z PL i w ogole lista niebieskich dluga jak odra , ale jak ostatnio widzialem liste niebieska boba to wcale ona krotka nie jest :unsmith:.

Terion

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #564 dnia: Listopad 01, 2008, 00:43:42 »
Sorka chłopaki.. cieszycie się ze zgonu Shrike'a. On wsiądzie w kolejnego tytana. I nadal bedziecie mieli zesrane. Ważne jest kto umie je wykorzystać.
Sorka dzieci, do Shrike'a pięt nie dorastacie.

Wiec dziecko sluchaj :
 
ad. 1 - Jasne, ze sie cieszymy. No wsiadzie i znow ktos poleci go zabic. W przeciwienstwie do ciebie nikt u nas nie sra na widok pikseli - moze czas sie leczyc ? Sprobuj stoperan - ostro reklamuja.

ad. 2 - Tak wiemy spanie w cloaku na gate to najnowsze specjaltechniki uzywania tytanow. Spytaj sie L2E jak sie uzywa tytka.

ad. 3 - Nie wiem, nie bywam w okolicach piet Shirka czy innego Shreka. Skoro bywasz powiedz nam czy sa rzeczywiscie tak wysokie ?


No bob zmasakroal mnostwo tytanow w walce, nigdy nie posunal sie do wykorzystania mechaniki czy jakichs trikow  :crazy2: Na sam widok floty boba tytany eksploduja ... :uglystupid2:


P.S.
Jak mi ktos powie, ze to ja rozkrecam flama to smiechem zabije.


Straszny

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #565 dnia: Listopad 01, 2008, 01:02:51 »
zawsze byles za ordynarny i za glupie miales posty zeby zauwazyc roznice miedzy postami flamea i nie flamea.. wiec trudno zebys doszedl do poziomu rozkrecania. 
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2008, 01:04:44 wysłana przez Scaryman »

Terion

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #566 dnia: Listopad 01, 2008, 01:08:40 »
Widac jeszcze nie dorosles do ich poziomu wiec wydaja ci sie glupie, ludzie maja tendencje do nazywania glupim czegos, czego nie rozumieja   :2funny: :2funny: :2funny:

P.S.
To juz mozna uznac za flame  ::)


Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #567 dnia: Listopad 01, 2008, 02:15:39 »
Ah, ta słynna północna kultura  :smitten:

  Nie wiem, nie mówiłbym o shrike'u tak źle. Niby stracił dwa avatary, ale nie można powiedzieć, że ich nie używał. Przyzywasz L2E tak, jakby to był jedyny tytan jakiego miała północ. Tymczasem sumarycznie rzecz biorąc, obrony tytaniczne północy nie szły. Kilka razy było słychać o obronie cynojammerów przez 3 tytany, gdzie dd leciały na własną flotę, a później system padał.

  Tytanem nie latam, i latał nie będę. Shrike'a stać na tytany, to je marnuje. Nie pojmuję, czemu radość ze zwycięstwa od razu zamieniacie na radość z porażki przeciwnika.

  A tak do tematu, chociaż niewiele o fitowaniu supercapitali wiem, ale czy to wypełnienie low slotów nie wygląda wam ciut dziwnie na tytanie no.3?

Nashir

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #568 dnia: Listopad 01, 2008, 03:00:07 »
Shrike stracil 3 tytany fyi

Straszny

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #569 dnia: Listopad 01, 2008, 10:00:32 »
wczoraj piękną klasyczną bitwe chłopaki mieli, 3 capitale + dużo supportu udało sie utłuc :police:

już sie chyba Naplandzi zaczeli jarać za bardzo ... to tak jak po 4 pierwszych dniach MAXa koledzy z Iron zaczeli ogłaszać swoje zwycięstwo  :laugh:. Mam wrażenie ze bez pandemica nic zrobić nie potrafią....  (wogóle pojawienie sie takiej masy capsów PL zatrzymało nieuchronny upadek Tribute, teraz jest dużo ciekawiej)
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2008, 10:04:57 wysłana przez Scaryman »

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #570 dnia: Listopad 01, 2008, 12:11:27 »
no bitka była sympatyczna...
pos EXE w m-o wychodził z reinforced około godz 18:30 EVE time, więc zebralismy sie flotą około 180 osób i czekalismy na NC. nie przylecieli strzelać do posa, więc po naprawie powrócilismy do e-o, FC dał rozkaz do rozlecenia się na swoje posy, etc, gdy nagle do m-o wskoczyła duża flota NC i skierowała na gate do e-o. około 140 osób, w tym jakieś 60 bsów.
Zajęlismy zatem pozycję wokół gate do m-o i czekamy. Ale chłopaki z NC się nie kwapią do wskoczenia, więc padł rozkaz warp to gate, no i chwilę później pofatygowaliśmy swoje dupska do m-o.
Lagu praktycznie zero, grid ładuje się błyskawicznie, FC zaczęli wołać primary i zaczęła się sieczka.. Bsy spadają aż miło, gdy NC wrzuca swoje capsy na pole bitwy
Szybko stałem się primary, ale jako, że wyszedłem już z banieczki  to warp out.. pech chciał, że warpnąłem na nasz pos, nad którym stało ok 40 cpasów NC :P
Zatem warp out spowrotem - ściągnęła mnie banieczka i znalazłem się praktycznie w centrum wrogiej floty :P
i tak skończyła się dla mnie bitka :))))
reszta floty zaś przegrupowała się na ssie i zajęła inną - dogodniejszą pozycję na polu bitwy
generalnie pomimo wsparcia capitali praktycznie cała flota NC została rozbita, większość capitali uciekła, ale 3 zdołaliśmy złapać i zestrzelić...

całkiem zacna bitka, GF :)
Moderatorzy na drzewo!! :D

Fedajkin

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #571 dnia: Listopad 01, 2008, 12:19:19 »
to tak jak po 4 pierwszych dniach MAXa koledzy z Iron zaczeli ogłaszać swoje zwycięstwo  :laugh:.
yyyy... zacytuj no mi sprciażu, kogoś z IRONa kto oglosił zwycięstwo... chyba nadinterpretujesz lekko wypowiedzi Gositego i Teriona... czil aut bejbe...  :2funny:

Straszny

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #572 dnia: Listopad 01, 2008, 13:54:37 »
SOrry - ale nie ma siły na świecie która by mnie zmusiłą do przeglądania dawnych postow teriona, bardziej marnować czasu chyba sie nie da  - iron oglosil - publicznie nawet na eve-o był wątek Laira, że ofensywe zatrzymali. Co Wy wszystko tak osobiście - udzielają CI sie kompleksy kolegi wysyłąjącego neutralnych graczy po stoperan po pierwszej nie pasującej mu uwadze? ( Fajne życiowe doświadczenia musi mieć.... )

 (btw - siara być z takim gościem w korpie, nie?  :laugh:)
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2008, 14:04:22 wysłana przez Scaryman »

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #573 dnia: Listopad 01, 2008, 14:18:13 »
Cytuj
Shrike stracil 3 tytany fyi

Wiem, ale straty sprzed roku nie liczę w zakres strat z tego tygodnia z oczywistych powodów. Pierwszego stracił w inny sposób z innym wrogiem w inny sposób.

Moje pytanie pozostaje: Czy montowanie trzech capital repek i żadnego dc to way to go?

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #574 dnia: Listopad 01, 2008, 14:30:48 »
Kiedyś chyba normalny fit na avatara.

Obecnie różnie bywa. Jedyny znajomy mi pilot avatara sfitował go bez capital repek tylko na resach które z tego co mówił przy wszystkich kompensacjjach na 5 wychodzą koło 93/94% I jeszcze fituje  2  invu na med slotach bo nie potrzeba tylu cap rechargów.

Jego idea jest taka że jak nie ma carierów za plecami to nie leci.

gosti

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #575 dnia: Listopad 01, 2008, 17:45:16 »
Scaryman nie do konca tak bylo, o ile dobrze pamietam :)

Po prostu GBC zrobil wielki pokaz sily przerzucajac hucznie z delve do Saranen/X-70 tysiac osob, w tym ze 300 capsow. Zaczely sie pojawiac glosy jak bardzo NC ma teraz pojechane, ze w pare dni zostana zmiecieni... A tu zonk, pierwsze walki dostali w pupke (glownie dzieki L2E, ale jednak) i zamiast WTFPWNBBQ, ktore bylo tez oglaszane, zaczela sie gra w 50+ dniowe szachy.

Swoja droga. BoB oglaszal, ze NC straci pare stacji w Tribute do konca tygodnia. Tygodnia, ktory uplynal 19 pazdziernika  :P

Straszny

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #576 dnia: Listopad 01, 2008, 18:00:21 »
Yep, L2E bardzo dużo tutaj pomagał. A obecna kampania na pewno wydłuży sie a opór wzrósł, wcale nie wiadomo czy GBC zdobedzie Tribute (zeby go zniszczcyć i oddać od razu  :laugh:) ale prawda tez taka ze nie opór Wasz tutaj przeważył a dołączenie sie Pandemica, który dodał skrzydeł wielokrotnie bitej flocie.

...choć widze po wczorajszej walce że sir Molle uparł sie i nie odpuszcza Tribute. No to bedą kolejne jatki.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2008, 18:06:45 wysłana przez Scaryman »

gosti

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #577 dnia: Listopad 01, 2008, 18:17:11 »
{...}  ale prawda tez taka ze nie opór Wasz tutaj przeważył a dołączenie sie Pandemica, który dodał skrzydeł wielokrotnie bitej flocie.

No nie da sie ukryc, jak chlopaki z PL poczuja krew capsow, a co juz dopiero supercapsow, to trudno ich nie zaprosic. Ba, podejrzewam nawet, ze trudno byloby ich powstrzymac przed wproszeniem sie na impreze  :)

...choć widze po wczorajszej walce że sir Molle uparł sie i nie odpuszcza Tribute. No to bedą kolejne jatki.

"Now it's personal" jak to mawiaja w filmach  :P
I dobrze, przynajmniej duzo pew pew bedzie.

OK powrot do Fallouta 3. Mam jeszcze 2d do respawnu Shrike. Trzeba sie spieszyc !  :D
(nie moglem sie powstrzymac :P)

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #578 dnia: Listopad 01, 2008, 19:06:39 »
We play chess in game, we plan for our opponents move, we try to pre-plan on what to do when it happens, and with different scenarios.


uhm... mam Ci pogratulowac umiejetnosci uzywania funkcji "kopiuj/wklej" ?

Cytat: gosti
Swoja droga. BoB oglaszal, ze NC straci pare stacji w Tribute do konca tygodnia. Tygodnia, ktory uplynal 19 pazdziernika 

NC oglaszalo, ze zdobedzie delve, la la la, dining in NOL itp. Wiec daruj sobie :)

« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2008, 19:37:11 wysłana przez CoeathalVega »

gosti

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #579 dnia: Listopad 01, 2008, 22:16:47 »

NC oglaszalo, ze zdobedzie delve, la la la, dining in NOL itp. Wiec daruj sobie :)


Zapewne Goonsy :) Ale mniejsza o to.

Sotharr

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #580 dnia: Listopad 02, 2008, 00:41:48 »
Zaczely sie pojawiac glosy jak bardzo NC ma teraz pojechane, ze w pare dni zostana zmiecieni... A tu zonk, pierwsze walki dostali w pupke (glownie dzieki L2E, ale jednak) i zamiast WTFPWNBBQ, ktore bylo tez oglaszane, zaczela sie gra w 50+ dniowe szachy.

Faktycznie GBC zaliczyło spory zonk na północy, bo przecież IRON, Pure., RA i Hydra wcale nie chciały tych 4 regionów.
NC zaczęło wykonywać jakiekolwiek ruchy ofensywne tylko dzięki włączeniu się do walki TCF, PL i KIA. A i tak nie ruszają się ze stacji, jeśli nie zbiorą co najmniej 300-osobowego bloba.

PS. Zapytaj lepiej L2E, ile GTC musiał sprzedać i ilu ludzi oszukać, żeby odłożyć na tytana.  ;D Podobno miał wkrótce mieć nowego? C/D

kaleba

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #581 dnia: Listopad 02, 2008, 00:59:27 »
a co mial bo wspolnego z hydrą ??  o ile pamietam to tri i ch pojechalo.
aaa ale zaraz zaraz tri nie jestw gbc ale walczy po waszej "stronie"
tak smo pandemici wola polnoc zamiast was

gosti

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #582 dnia: Listopad 02, 2008, 02:03:27 »
Faktycznie GBC zaliczyło spory zonk na północy, bo przecież IRON, Pure., RA i Hydra wcale nie chciały tych 4 regionów.

 :idiot2:

Naucz sie czytac kolego. Nie napisalem, ze nie osiagneli swoich celow. Napisalem, ze nie osiagneli swoich celow w tempie blyskawicznym, o jakim byla mowa na roznych caodach. To byl ten zonk.

Terion

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #583 dnia: Listopad 02, 2008, 02:31:24 »
Gosti nie staraj sie, pewne osobniki maja wyprany mozg i widza tylko to co chca widziec lub to co pozwola im zobaczyc  ;D

Swoja droga chlopaki jak tam dzis M-O, wczoraj zaczeliscie odtrabiac kolejne wielkie zwyciestwo  :D

http://www.iron-alliance.com/kb/kill.php?k_id=85157 - widze ciecie kosztow w zwiazku z zbiorka na nowy avatarek  :2funny:

kaleba

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #584 dnia: Listopad 02, 2008, 08:18:04 »
http://www.iron-alliance.com/kb/kill.php?k_id=85157 - widze ciecie kosztow w zwiazku z zbiorka na nowy avatarek  :2funny:

 ??? co niby nie tak z tym fitem  ???

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #585 dnia: Listopad 02, 2008, 08:18:21 »
Cytuj
...Nie napisalem, ze nie osiagneli swoich celow. Napisalem, ze nie osiagneli swoich celow w tempie blyskawicznym, o jakim byla mowa na roznych caodach....

Nie bronię BoBa, ale to, co pisało na caod, mówiło, że BoB nie walczy o teren, tylko o niszczenie sprzętu i odbieranie high endów, to osiągneli cele. A o zdobywaniu czegokolwiek błyskawicznie nie było chyba mowy. MAX był od początku określany jako max damage, nie max speed.

  Od Hitlera każdemu każda kampania militarna kojarzy się z "szybciej, szybciej, szybciej". Ale chyba blitzkriegu BoB nie planował. Planował raczej długą walkę z capitalowo słabszą północą (zgaduję, ale może BoB nie spodziewał się w ogóle reakcji wschodu, co mógł potwierdzać retreat RA) i wycieńczanie północy militarnie, i przecież do zeszłej soboty nie szło im strasznie źle.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2008, 08:24:05 wysłana przez Tooten »

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #586 dnia: Listopad 02, 2008, 09:19:28 »
??? co niby nie tak z tym fitem  ???

Jak to co, Terion musial cos znalezc w ramach drastycznych poszukiwan riposty na killa raptora ktorego wkleilem na inne subforum...

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #587 dnia: Listopad 02, 2008, 10:05:40 »
Terion a co tam słychać w IRON?
Moderatorzy na drzewo!! :D

Trico

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #588 dnia: Listopad 02, 2008, 10:06:06 »
tak tylko tytułem wyjaśnienia jeśli ktoś był wczoraj na pew pew w m-o i wyszukał mnie na liście celi: lossy z 2 vagasów nie doszły, gratki dla rapiera który mnie trzymał 15 minut na webie i dla hictora który puścił przez cały ten czas aproach na mnie ;]

ten ostatni lag jest przerąbany, wszystko co opiera się o amunicje mozna o kant dupy...

Fedajkin

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #589 dnia: Listopad 02, 2008, 11:43:54 »
Scary man:
Cytuj
iron oglosil - publicznie nawet na eve-o był wątek Laira, że ofensywe zatrzymali
Sorry, ale to brednia, NIKT z irona nie mógł czegoś takiego ogłosić, szczególnie na eve-o, dlatego, że naszą zasadą jest nie karmienie troli na eve-o... więc raczej z kimś pomyliłeś...

Vic - to nie jest temat o IRON, więc daruj sobie podjazd :P

acaste

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #590 dnia: Listopad 02, 2008, 12:48:29 »
pare slow kogos z 3 strony, ktora nie bierze udzialu w walkach i ma taki sam duzy "-" do boba jak i do nc :

bob oglosil, ze zajmuje cale 0.0 potem ofensywa na gosnow iac i tereny south, ladnie sie wbili ale potem juz utrzymac sie nie dalo za duzo frontow, potem ofensywa na boba ( ladnie sie zaczelo ale skonczylo nie najlepiej - osbiscie uwazam, ze dolaczenie sie nc wtedy malo dalo, a zrypalo RA ktore balo sie wrzucac cap floty w calej sile, pomijam mechanike gry i obrone jamerow tytanami bo to inny temat) po tym okazalo sie ze taka walka jest bez sensu i gonsy se polecialy bawic sie czyms innym, nastepnie bob odzyskuje tereny prawie bez oporu i wystawia slynna flote 700 capsow (lagujac sie przy pierwszym jumpie :D) i zaczyna sie ofensywa na nc i w tym samym momencie RA sie rozklada i ci co stanowili tam sile dolaczaja do -a- united legion i xshadowx, bob szybko wbil sie w tereny "obrzezne" i zaczyna sie dobierac do -MM- ale dalej uwazam ze to nie jest ostatnia obrona bo mm nie wystawilo jeszcze tych 10+ tytanow do obrony jamerow, i dochodzi znowu troche do zachwiania sil bo 2 wielkie walki wygrane przez nc i 2 tytany molla padaja, ( prywatnie uwazam ze bob nie powienien nazekac na to ze tytan zostal zbumpowany bo tak naprawde to bob pokazal innym jak to sie robi, pierwsze tytany przeciez padaly w nieczystej walce a nie wspomne i wielu msach w ten sposob ukradzionych  :crazy2:) , oczywiscie TRI sie przylacza do walki i zabia hydre (ale tego nie bede komentowal mam osobisty uraz do TRI  8)) pojawia sie tfc gons kia i kto tam jeszcze i walczy z tri odciazajac troche -MM-

tak to wyglada z boku, czyli moza powiedziec ze kolo sie toczy i rownowaga jakas jest, i dobrze bo nikt nie chce przeciez zeby bylo jak ja chinskim servie  :buck2:, ofensywa na nc bedzie trwala do moemntu az -a- nie wykona jakiegos ruchu,

co do topiku wiecej reportow mniej flejmu bo wypowiadaja sie najwiecej osoby z iron (ktory juz przegral) i bufu ktory wystawia 5 osob (1 dreda) do walki  8)

aiz o/

Sotharr

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #591 dnia: Listopad 02, 2008, 12:50:49 »
tak tylko tytułem wyjaśnienia jeśli ktoś był wczoraj na pew pew w m-o i wyszukał mnie na liście celi: lossy z 2 vagasów nie doszły, gratki dla rapiera który mnie trzymał 15 minut na webie i dla hictora który puścił przez cały ten czas aproach na mnie ;]

ten ostatni lag jest przerąbany, wszystko co opiera się o amunicje mozna o kant dupy...

Ja nie miałem problemu z działami. Co prawda wolno, ale strzelały i przeładowywały się automatycznie.
Za to przy każdym warp-in na pole bitwy miałem zupełnego freeza i dopiero przelogowanie pomagało. Raz nie zalogowałem się dość szybko i mnie ubili. Też nie dostałem lossmaili.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #592 dnia: Listopad 02, 2008, 16:17:36 »
m-o jest zajammowane od dzisiaj

teraz bedzie ciekawie, jesli NC bedzie chcialo dobic jutro posy  >:D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

gosti

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #593 dnia: Listopad 04, 2008, 08:50:50 »

Straszny

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #594 dnia: Listopad 04, 2008, 09:02:55 »
Kolejna goraca noc w E-O: http://www.eve-razor.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=103007

GBC POS'S ARE DEAD: http://pix.nofrag.com/c/2/1/898a49bdc160c76ea5e8b055a6aee.jpg

hmm ... takie cząstkowe KB nigdy nie oddają sytuacji (a raportowanie nawet elementów posowych na raporcie z bitwy jest ekhmm....  :uglystupid2: :laugh:)  straty NC wygladają na wyższe, KB BOBa wskazuje na ponad 80 lossów, za to straty GBC są tak naprawde nieduże. Ale POSów żescie nabili  ;) . Widze do wojny ściągacie kolejne sojusze i korpy. Mało kogo już nie ma.