Autor Wątek: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES  (Przeczytany 25799 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

poconick2

  • Gość
[.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« dnia: Lipiec 06, 2008, 21:59:40 »

Sailing, sailing, jumping off the railing
Drinking, drinking, 'till the ship is sinking
Gambling, stealing, lots of sex-appealing
Come, let us sing the sailor-song

So if we all come together, we know what to do
We all come together, just to sing we love you
And if we all come together, we know what to do
We all come together just for you

http://pl.youtube.com/watch?v=ODYxhZEj8fM#

Ostatnio mieliśmy trochę zmian w korpie....

Wnętrze tawerny było mroczne i ponure. Nieliczne świece umieszczone w lichtarzach i kandelabrach tylko potęgowały ciemności, słabo oświetlając sylwetki zasiadające przy nielicznych stołach. Jeszcze przed chwilą pomieszczenie wypełniał przytłumiony gwar rozmów, przerywany od czasu do czasu brzękiem cynowych kubków i wybuchami rubasznego śmiechu. Teraz jednak w sali zapadła cisza, a w ciemnościach błyskały oczy, pilnie przypatrujące się postaci stojącej przy wejściu, jakby niezdecydowanej czy wejść do środka, czy odwrócić się na pięcie i oddalić się czym prędzej z tego przeklętego przez bogów miejsca. Gość rozejrzał się po sali, jakby szukając czegoś w mroku, po chwili wolnym lecz pewnym krokiem podszedł do postaci siedzącej samotnie przy jednej z ław.
-Kapitanie Puebllo ...
Wszyscy w sali zamarli. Cienie zdawały się wydłużać, gdy stary kapitan podniosł głowę, pierwszy raz zaszczycając spojrzeniem młodego człowieka stojącego przed nim. Przybysz cofnął się, napotykając twarde spojrzenie kapitana. Po chwili wilk morski odezwał się
-Pabllo synku, Kapitan Pabllo i bacz, cobyś na drugi raz nie przekręcił mojego miana, bo ostatni taki co słuchał a nie pamiętał, jeszcze niedawno wisiał przybity do powały... w końcu musieliśmy go zdjąć, bo wpadał do zupy, a zupa w tej parszywej norze jest paskudna nawet bez takich dodatków...
Przybysz pobladł wyraźnie, zacisnął pięści. Po chwili, jakby tocząc jakąś wewnętrzną walkę, usiadł powoli przy ławie kapitana. Ten uśmiechnął się lekko, spoglądając spod ronda kapelusza na młodziaka. Znam takich jak ty, pomyślał, znam, przecież sam kiedyś taki byłem, młody, pełny gniewu i żądzy walki... co cię popchnęło do decyzji, którą masz zamiar podjąć tu, w tej paskudnej dziurze pełnej wyrzutków, wagabundów, morderców i innego tałatajstwa... żądza sławy i bogactw? Ale jakie bogactwa przypadają w udziale nam, którzy karmią morze krwią niewinnych, kiedy i tak morzu płacimy w końcu ostateczną cenę... Gdzie sława, którą może nam odebrać zdradzieckie ostrze byle zdrajcy i sprzedawczyka. A może jesteś po prostu zwykłym mordercą, którego natura jeszcze nie wylazła na wierzch...
- Wybaczcie kapitanie, człowiek który polecił udać mi się do pana zalany był w trupa i bełkotał tak niewyraźnie że niewiele mogłem zrozumieć
- Ha - ryknął kapitan - Czyżby to był stary "I ciebie też!" Scoonersson?
- Takie było jego miano kapitanie.
- Niejedno morze razem przepłynęliśmy ze starym Scoonym ... polecił ci więc udać się do mnie... i chyba nawet wiem po co!
Stary kapitan nachylił się nad ławą, wpatrując się w oczy młodzika
- U mnie na pokładzie kilka zasad synku. Głowa na karku, posłuszeństwo.... nie waż się porzucać towarzysza w potrzebie....
                                                                                               ...........nie okazuj litości.......
                                                                                                   ................ sam o nią nie proś.........
                                                                                                      ................ zabijaj bez wachania............
                                                                                                       ............... bądź dumny z bycia piratem!...........



Nazwa korporacji: Black Souls Industries [.BSI.]
Kwatera Główna: Evaulon (Placid)
Biura: Aubenall, Hallanen (Placid)
Kontakt ingame: Avallanch, Pabllo
Kanał ingame: BSI Pub
Forum: http://pabllo.webd.pl/forum_bsi/index.php
Killboard: http://pabllo.webd.pl/kb_bsi/


Kim jesteśmy?

Jesteśmy korporacją piracką, operującą głównie w low secach Placid i Black Rise. Stawiamy na zgranie i dobrą współpracę - o wiele ważniejsza dla nas jest dobra atmosfera w korpie, niż ilość spków poszczególnych pilotów. Przyjmujemy w swoje szeregi każdego, kto chce zasmakować życia pirata, ale każdy członek musi udowodnić że jest godny tego miana - cenimy sobie samowystarczalność, odpowiedzialność i dojrzałość. Jeśli nie potrafisz myśleć podczas PVP, zarobić na sprzęt przy security status -10, napalasz się kiedy widzisz frejkę na bramie - nie składaj do nas aplikacji.
Każdy nowy pilot przechodzi miesięczny trial. Minimum rekrutacyjne wynosi 3kk sp. Jeśli masz mniej - zagadaj do nas, coś się wymyśli. Jeśli chcesz do nas dołączyć, możesz zostać poproszony o podanie API w celu weryfikacji skilli.
Większość naszych pilotów ma spore doświadczenie. Część już wcześniej zasmakowała życia pirata, większość poznała również życie w null secu, zarówno od strony dużych bitew i jak i mniejszych roamów. Staramy się rozwijać zarówno nasze postacie, jak i własne umiejętności, dostosowując się do twardych realiów low seca.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2009, 22:27:44 wysłana przez PC5 »

Loc0

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2008, 23:33:03 »
W koncu cos ciekawego sie dzieje w naszej spolecznosci :) GL PC5.

Ellaine

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2008, 23:50:47 »
GL na nowej drodze życia :)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 07, 2008, 00:05:45 »
ciekawy projekt

zycze powodzenia

While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2008, 08:16:19 »
Powodzenia
Od siebie dodam że PC5 to najlepsza osoba do takiego projektu   O0


Voulture

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2008, 10:22:34 »
Polecam dla noobkow, szkolenia PC5 w c0ven byly swietne, mysle, ze dla korpowiczow postara sie jeszcze bardziej.

Lazar Privateer

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 07, 2008, 11:37:36 »
hehe good idea. 100% poparcia :D bede obserwowal sec statusy... powodzenia o7

DaBlades

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 07, 2008, 12:45:35 »
Powodzenia
btw FW active?

BANK ROBBER

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 07, 2008, 12:53:01 »
Czarne dusze to bratnie dusze :P VOODOO pozdrawia

MKoll

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 07, 2008, 17:12:01 »
Polecam dla noobkow, szkolenia PC5 w c0ven byly swietne, mysle, ze dla korpowiczow postara sie jeszcze bardziej.

Migracja po takiej edukacji może być nieco trudniejsza, niż z Unseen, ale w wielkim Wszechświecie dla każdego socjopaty znajdzie się w końcu miejsce :).

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 07, 2008, 19:22:51 »
..witamy po ciemnej stronie mocy >:D
yarrrrr :knuppel2:
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Pabllo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pabllo
  • Korporacja: Black Souls Industries
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 25, 2009, 10:20:07 »
Bump  >:D

Voulture

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 25, 2009, 10:23:37 »
To wy jeszcze zyjecie? Trzeba bylo Bermude odkopac :P

Pabllo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pabllo
  • Korporacja: Black Souls Industries
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 04, 2009, 15:33:17 »
 :angel: Kolejny BUMP  :diabeł:

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 03, 2009, 19:34:37 »
Friendly Bump  O0
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 15, 2009, 10:00:42 »
Kolejny friendly bump :)

Gregorius

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 15, 2009, 12:52:49 »
A mnie intryguje banner Pabllo... Czy to z jakiego komiksu ? :P (bo gęba jest obłędna)  O0

Dheedee

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 15, 2009, 14:34:48 »
Przecież to normalna fotografia troche podretuszowana w photoshopie co by za wiele kurzajek nie było widać ;P...

Pzdr...
Dd...

Avallanch

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 17, 2009, 16:56:53 »
Ostatnio mieliśmy trochę zmian w korpie....

Wnętrze tawerny było mroczne i ponure. Nieliczne świece umieszczone w lichtarzach i kandelabrach tylko potęgowały ciemności, słabo oświetlając sylwetki zasiadające przy nielicznych stołach. Jeszcze przed chwilą pomieszczenie wypełniał przytłumiony gwar rozmów, przerywany od czasu do czasu brzękiem cynowych kubków i wybuchami rubasznego śmiechu. Teraz jednak w sali zapadła cisza, a w ciemnościach błyskały oczy, pilnie przypatrujące się postaci stojącej przy wejściu, jakby niezdecydowanej czy wejść do środka, czy odwrócić się na pięcie i oddalić się czym prędzej z tego przeklętego przez bogów miejsca. Gość rozejrzał się po sali, jakby szukając czegoś w mroku, po chwili wolnym lecz pewnym krokiem podszedł do postaci siedzącej samotnie przy jednej z ław.
-Kapitanie Puebllo ...
Wszyscy w sali zamarli. Cienie zdawały się wydłużać, gdy stary kapitan podniosł głowę, pierwszy raz zaszczycając spojrzeniem młodego człowieka stojącego przed nim. Przybysz cofnął się, napotykając twarde spojrzenie kapitana. Po chwili wilk morski odezwał się
-Pabllo synku, Kapitan Pabllo i bacz, cobyś na drugi raz nie przekręcił mojego miana, bo ostatni taki co słuchał a nie pamiętał, jeszcze niedawno wisiał przybity do powały... w końcu musieliśmy go zdjąć, bo wpadał do zupy, a zupa w tej parszywej norze jest paskudna nawet bez takich dodatków...
Przybysz pobladł wyraźnie, zacisnął pięści. Po chwili, jakby tocząc jakąś wewnętrzną walkę, usiadł powoli przy ławie kapitana. Ten uśmiechnął się lekko, spoglądając spod ronda kapelusza na młodziaka. Znam takich jak ty, pomyślał, znam, przecież sam kiedyś taki byłem, młody, pełny gniewu i żądzy walki... co cię popchnęło do decyzji, którą masz zamiar podjąć tu, w tej paskudnej dziurze pełnej wyrzutków, wagabundów, morderców i innego tałatajstwa... żądza sławy i bogactw? Ale jakie bogactwa przypadają w udziale nam, którzy karmią morze krwią niewinnych, kiedy i tak morzu płacimy w końcu ostateczną cenę... Gdzie sława, którą może nam odebrać zdradzieckie ostrze byle zdrajcy i sprzedawczyka. A może jesteś po prostu zwykłym mordercą, którego natura jeszcze nie wylazła na wierzch...
- Wybaczcie kapitanie, człowiek który polecił udać mi się do pana zalany był w trupa i bełkotał tak niewyraźnie że niewiele mogłem zrozumieć
- Ha - ryknął kapitan - Czyżby to był stary "I ciebie też!" Scoonersson?
- Takie było jego miano kapitanie.
- Niejedno morze razem przepłynęliśmy ze starym Scoonym ... polecił ci więc udać się do mnie... i chyba nawet wiem po co!
Stary kapitan nachylił się nad ławą, wpatrując się w oczy młodzika
- U mnie na pokładzie kilka zasad synku. Głowa na karku, posłuszeństwo.... nie waż się porzucać towarzysza w potrzebie....
                                                                                               ...........nie okazuj litości.......
                                                                                                   ................ sam o nią nie proś.........
                                                                                                      ................ zabijaj bez wachania............
                                                                                                       ............... bądź dumny z bycia piratem!...........



Nazwa korporacji: Black Souls Industries [.BSI.]
Kwatera Główna: Evaulon (Placid)
Biura: Aubenall, Hallanen (Placid)
Kontakt ingame: Avallanch, Pabllo
Kanał ingame: BSI Pub
Forum: http://pabllo.webd.pl/forum_bsi/index.php
Killboard: http://pabllo.webd.pl/kb_bsi/


Kim jesteśmy?

Jesteśmy korporacją piracką, operującą głównie w low secach Placid i Black Rise. Stawiamy na zgranie i dobrą współpracę - o wiele ważniejsza dla nas jest dobra atmosfera w korpie, niż ilość spków poszczególnych pilotów. Przyjmujemy w swoje szeregi każdego, kto chce zasmakować życia pirata, ale każdy członek musi udowodnić że jest godny tego miana - cenimy sobie samowystarczalność, odpowiedzialność i dojrzałość. Jeśli nie potrafisz myśleć podczas PVP, zarobić na sprzęt przy security status -10, napalasz się kiedy widzisz frejkę na bramie - nie składaj do nas aplikacji.
Każdy nowy pilot przechodzi miesięczny trial. Minimum rekrutacyjne wynosi 3kk sp. Jeśli masz mniej - zagadaj do nas, coś się wymyśli. Jeśli chcesz do nas dołączyć, możesz zostać poproszony o podanie API w celu weryfikacji skilli.
Większość naszych pilotów ma spore doświadczenie. Część już wcześniej zasmakowała życia pirata, większość poznała również życie w null secu, zarówno od strony dużych bitew i jak i mniejszych roamów. Staramy się rozwijać zarówno nasze postacie, jak i własne umiejętności, dostosowując się do twardych realiów low seca.

Sammani

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 17, 2009, 18:49:39 »
Co sie stalo z pc5? Gra w wowa?

Pabllo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pabllo
  • Korporacja: Black Souls Industries
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 18, 2009, 09:24:31 »
Prędzej czy później każdego dopadnie rl

Gregorius

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 21, 2009, 14:55:58 »
Ha!! Mam Cię Pabllo :P

Korgoth the barbarian ^_^

Anyway - MOAR RPG Mode On  O0

poconick2

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 12, 2009, 22:44:57 »
Uaktualniłem głównego posta tekstem od Avallancha.

Żeby nie przynudzać :
- ja (PC5) nie mam czasu na grę, bo w RLu wybuchła mi 'drama bomb', przeprowadziłem się, składam się do kupy - czas dla gry to marzenie na razie
- grałem, gram (tyle co kot napłakał) i będę grał w EVE
- WoW po paru miesiącach śmierdzi
- BSI działa i chłopaki latają
- prawdopodobnie jestem ostatnim grającym z dawnego BASu, reszta albo ma przerwy albo nie gra
- jeżeli ktoś chce polatać w szeregach BSI - drzwi są otwarte
- siedzimy w Evaulon i mamy plusa do voodoo i chyba jeszcze innego korpa, poza tym żadnych plusów
- dalej mam 11 charów ;), wszystkie aktywne, czasami wpadnę podsłuchać co w korpach gadacie ;)
- wojna z covenem była dla 'lul i lol' - a było tego trochę, dzięki chłopaki za ubaw! ;) Chciałem przetestować jak się wojnę wypowiada, teraz już wiem.
-

Strasznie chciałbym w końcu się odrobić w RLu i znaleźć czas na grę. Polatać, pobawić się, ale nie mogę. Szlag mnie trafia, mam nóż na gardle z robotą (przeciąga się oddanie projektów).
Przed drama bomb zacząłem kręcić nowy film z naszych przygód BSI, mam w zanadrzu duży projekt związany z EVE - wszystko czeka, aż wrócę. Do zobaczenia, oby jak najszybciej!

Gregorius

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 13, 2009, 01:04:27 »
Trzymam kciuki \o/

Loc0

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 13, 2009, 11:51:43 »
3m sie ... ostatnio jak cie zobaczylem na bsi pub z miejsca dc dostalem i nie zdazylem sie odezwac ;/.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2009, 14:25:10 wysłana przez Loc0 »

Porzeczka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Porzeczka
  • Korporacja: BSI
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 13, 2009, 13:49:56 »
tak tak, PC stara sie latac, pufl nawet harba i ruperta :)
wszyscy grzecznie lataja (poza mna bo daleko jestem)
Najbajrdziej teraz aktywny jest chyba Pabllo z takich wladczych troche Av ostatnio afkowal troche... moze :)
PC zbieraj sie do kupy powoli i ostroznie zebys niczego nie zapomnial i czekamy na realizacje planow (co najmniej tych co przedstawiles ostatnio :D )

Duriels

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 08, 2009, 13:59:43 »
Działamy, działamy! Wczoraj stuknelo nam 666 kili i dalej rosnie ;)

Pabllo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pabllo
  • Korporacja: Black Souls Industries
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 05, 2009, 09:44:29 »
Górnicy z BSI ostatnimi czasy są przesiani przez nadużywanie spirytusu  :2funny:  ale żyjemy, jest szansa, że część ekipy wreszcie wróci z ośrodków odwykowych i znowu veldspar zacznie się wesoło palić  :D

Dheedee

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 15, 2009, 07:30:54 »
Bumpety Bump...

Pzdr...
Dd...

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 21, 2009, 18:32:43 »

BSI jest złe
BSI skrzywdzi cie

===
friendly bump  O0
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Kha Verti

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kha Verti
  • Korporacja: BSI
  • Sojusz: brak
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 06, 2009, 17:14:12 »
Bump ? ;)
Kha Verti / BSI / Brak sojuszu

Pabllo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pabllo
  • Korporacja: Black Souls Industries
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 11, 2009, 19:13:29 »



« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2010, 20:59:46 wysłana przez Pabllo »

Duriels

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 05, 2010, 16:38:15 »
Join us!

Ian666

  • Gość
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 05, 2010, 19:52:26 »
Po kanale fajny korpik szkoda ze nie macie więcej osób, ktoś tam zresztą słusznie napisał co byście nie robili mając 25 pilotow w rrkach.

Pabllo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pabllo
  • Korporacja: Black Souls Industries
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [.BSI.] BLACK SOULS INDUSTRIES
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 10, 2010, 11:41:53 »
Czasami będąc po tej dobrej stronie spotykasz się z różnymi reakcjami za swoje czyny  >:D

Oczywiście dla osób pełnoletnich  :2funny:

http://pabllo.webd.pl/forum_bsi/index.php?topic=106.0

No i bumpik  :angel:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 19:53:47 wysłana przez Pabllo »