Autor Wątek: Kim jest MAX  (Przeczytany 16401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DaBlades

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 10, 2008, 12:17:40 »
15 czy tam 40 co za różnica  :2funny:

BoB był zawsze mistrzem propagandy tak jak Goonsi mistrzami w strategii "forum warriors"

Zresztą propaganda to element wojny i BoB dostrzegając jego OGROMNE znaczenie jedynie pokazuje, że ma ludzi znających się na rzeczy.

W sprawie biura uderzajcie bezpośrednio do Lazara


stukov

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 13, 2008, 02:16:48 »
spoko spoko avatarek tez wam spadnie  :knuppel2:

Nashir

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 13, 2008, 02:23:38 »
MAX to -> OPERATION MAXIMUM INSURANCE PAYOUT (z goonsowych forow  :uglystupid2: )

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 15, 2008, 11:11:44 »
Jestem zmuszony odkryc rabka tajemnicy nt. MAX.

Celem tej kampanii jest jak najwieksza ilosc postow zawierajaca slowa 'bob' i 'max' na caod.

Jak do tej pory kampania postepuje znakomicie.

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 15, 2008, 11:41:42 »
tak z czystej ciekawosci - co to jest bolb?

Ellaine

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 15, 2008, 11:58:24 »
bolb to blob boba. ma dużego loba*. lolb jeśli oba**.

*) lob ~ zasięg w niektórych grach taktycznych
**) tzn jeśli oba bloby mają duże loby możnaby to nazwać "lolb".

misao

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 15, 2008, 20:45:42 »
mysle ze lolb to blob mowiacy lololololololololol na localu

Loc0

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 16, 2008, 11:11:02 »
to stara ver lolba bo teraz mowi fofofo jak mi kiedys Yogos powiedzia - ja sie nie znam nie latam juz w blobach ;p

stukov

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 20, 2008, 14:57:51 »
powoli sie robi milo...  >:D

http://www.killboard.net/fleetbattle/809/

Edit: Losbekoczos nastepnym razem nie zmykaj tak daleko z pola bitwy bo nam sie nie chce w lagu cie gonic ups nawet na zadnym KM cie nie ma a byles tam bo cie widzialem :]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2008, 15:00:46 wysłana przez Aldaris Haller »

Terion

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 20, 2008, 15:16:44 »
Owszem, szczegolnie jesli popatrzymy ze na KB IRON wisza 33 zestrzelone shipy waszej floty, wiekszosc padlych z floty NC to t1 i cepy, z waszej t2.

Wymiana jak najbardziej pasuje.

http://www.iron-alliance.com/kb/engagement_analysis.php?k_id=75922

porozwalalo cala walke na kawalki - wyniki do wgladu na obu KB

stukov

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 20, 2008, 16:18:02 »
szkoda ze nie doszlo do zadnej wiekszej konfrontacji z wyzej wymienionym kolega  :-\
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2008, 16:28:41 wysłana przez Aldaris Haller »

termos

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 20, 2008, 17:21:19 »
Pierwsza zasada PvP - lataj tym na stratę czego cię stać

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 21, 2008, 20:41:36 »
powoli sie robi milo...  >:D

http://www.killboard.net/fleetbattle/809/

Edit: Losbekoczos nastepnym razem nie zmykaj tak daleko z pola bitwy bo nam sie nie chce w lagu cie gonic ups nawet na zadnym KM cie nie ma a byles tam bo cie widzialem :]
Po primo
Nie chowalem sie .. laga mialem takiego ze jak wskoczylem za wami do sys to juz zaczelo sie ladowanie ladowanie ladowanie e-warp out o.O

Po secundo
Rapier vs 1000 im not stiupid

Po niewiem jak sie mowi po trzecie w ichnieum
Wystawialem was Bs-om przed ktorymi tak ladnie uciekaliscie ( klasa akcja ze szpiegiem - szkoda ze pierdoli glupoty na local co bynajmniej nie zmienia ludzi nastawienia a jedynie wydaje sie smieszne... my tez sluchamy waszego ts ale nie wklejamy nic na local po i tu cytat " po psikutas " ??

Po 4
Pod koniec juz sie nie cloakowalem nawet bo uzycie cloaka = lot do posa zeby bumpnac o jakas structure by sie zdecloakowac ( cccp win again.... )

po 5
http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=2968a76e0a6666e18b8191f4ff2505fc

Po ostatnie - zal dupe sciska ze sie nieda normalnie powalczyc ;/ laaaag = no fun. Albo inaczej Fun ale w ograniczonych ilosciach.

Ps Terion przeciez latal po tym polu bitwy w BS-e

Terion

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 21, 2008, 20:55:51 »
Bekocz przeca on nie napisal, ze nie latalem ... tylko ze nie doszlo do konfrontacji  ;D NIe moja wina, ze caly czas byli zajeci uciekaniem ....  :2funny:

stukov

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 22, 2008, 15:15:10 »
zlej baletnicy rombek u spodnicy przeszkadza Losbekoczos...
my jakos tez mielismy laga i dziwne ale jakos sobie radzilismy (za chwile mnie ktos oskarzy o to ze usiluje wmowic ze cale bufu jest pro a inni nie...  :P)

a propo tego pieknego filmiku to powiem jedno... usilna proba wzniecenia flejmu, szkoda... w tym momencie Los pokazujesz jaki jestes naprawde.  :uglystupid2:

P.S. Wole byc nazywany petem BOB'a niz petem RA  ;D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2008, 15:19:05 wysłana przez Aldaris Haller »

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 22, 2008, 19:16:02 »
zlej baletnicy rombek u spodnicy przeszkadza Losbekoczos...
my jakos tez mielismy laga i dziwne ale jakos sobie radzilismy (za chwile mnie ktos oskarzy o to ze usiluje wmowic ze cale bufu jest pro a inni nie...  :P)

Ciesze sie ze masz lepsze lacze( jak chcesz moge wywiesic baner na budynku "Aldaris Haller ma lepsze lacze i mniejszego laga cieszymy sie jego szczesciem "
Pomijajac sprawe lacza
http://www.iron-alliance.com/kb/engagement_analysis.php?k_id=75966
http://www.iron-alliance.com/kb/engagement_analysis.php?k_id=75954
Nie twierdze ze zle szlo obu stronom.

a propo tego pieknego filmiku to powiem jedno... usilna proba wzniecenia flejmu, szkoda... w tym momencie Los pokazujesz jaki jestes naprawde.  :uglystupid2:
Oczywiscie ze to ja zaczelem od personalnej wycieczki w twoja strone..
"
powoli sie robi milo... 

http://www.killboard.net/fleetbattle/809/

Edit: Losbekoczos nastepnym razem nie zmykaj tak daleko z pola bitwy bo nam sie nie chce w lagu cie gonic ups nawet na zadnym KM cie nie ma a byles tam bo cie widzialem :]
"
Wiec niewiem kto tu proboje usilnie zrobic flame..
Filmik dalem bo jest to efekt nudy na kampie i ludzie takie glupoty tworza a przeciez topic jest " kim jest MAX" takwiec w żartobliwym ujeciu jest pokazane kim jest max nieprawdaz??? ( pieknym dlugo wlosym hindusem w marynarce ? )

Jaki jestem naprawde to a) g...no powinno ciebie obchodzic ( taksamo jak mnie nie obchodzi kim jestes i nie proboje robic tobie wnikliwej i jakze prawdziwej psychoanalizy po 1 czy 2 postach )
 b) jesli naprawde jestes ciekaw spytaj pewnego kolegi od siebie z corpa to ci opowie "jaki jestem" , mam nadzieje ze twoje zainteresowanie moja osoba niejest jakies chorobliwe...

Ps naucz sie bardzo waznej rzeczy - umiejetnosc smiania sie z samego siebie pomaga w zyciu
 
P.S. Wole byc nazywany petem BOB'a niz petem RA  ;D

Dziwne twoje wyzwanie przeciez caly czas mowicie ze nie jestescie petem i bynajmniej nikt tu z mojich ust nie uslyszal powaznego okreslenia " Jestes PETEM" ( ps PET-y to mi sie z plastikowymi butelkami kojaza po cocacoli PET-5)

Podsumowanie dla wszystkich probojacych cos mi sugerowac: co niby powiedzialem albo niby co sadze i jaki jestem.
A) jestem osoba co juz tak dlugo gra w ta gre ze E-peena nie musze pokazywac... rzeklbym mi to jest obojetne gdzie zyje w jakim aliansie jestem wazne ze mam paru znajomych z ktorymi czy to w empire czy to w 0.0 sie dobrze bawie. (HAIL BORGS TEAM \o/)
B) zawsze daze do pokazania spraw w ujeciu jakim sie one wydazyly - na ile to mozliwe bezstronnie - nie bez powodu mam tyle altow w tylu aliansach, nie zeby szpiegowac nawet ale zeby umiec cos bezstronnie powiedziec itp.. kto z pl komiunity kozystal z mojich inteli/porad ten wie jakie mam podejscie do tej gry.
Mysle ze to juz EOT  :krzeslo:

stukov

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 22, 2008, 20:35:19 »
szczerze to swietnie sie bawilem na tej akcji w 2R-CRW :)

wreszcie cos sie dzialo i musicie przyznac ze walka pomimo waszej przewagi szla rowno leb w leb...

nastepnym razem moze sie spotkamy na polu walki i konfrontacja obejdzie sie bez slow  ;)

BTW: nie powiedzialem tego na localu to powiem to teraz GF!!  O0

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 22, 2008, 20:45:01 »
szczerze to swietnie sie bawilem na tej akcji w 2R-CRW :)

wreszcie cos sie dzialo i musicie przyznac ze walka pomimo waszej przewagi szla rowno leb w leb...

nastepnym razem moze sie spotkamy na polu walki i konfrontacja obejdzie sie bez slow  ;)

BTW: nie powiedzialem tego na localu to powiem to teraz GF!!  O0

Ubawy byly rozne chociaz musze przyznac jedno ... its only game.. nic wiecej nic mniej.

bawiace/cieszace/dajace mi fun sa "konfrontacje" na miecze średniowieczne a nie 30 sek adrenaline rush w eve... taka prawda. tak wiec pomimo twojego zaproszenia na "konfrontacje" w eve.. zepwne znowu bede wystawiac wasza flote snajperom :D bo daje to mi wiecej funu i bezpieczniejsze jest w czasie pracy :D ( o goscie... sory przerwa w roamie  :( )

Fedajkin

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 23, 2008, 07:23:28 »
Czy musieliście tak późno przylatywać? Ja wtedy na drugi bok się przewracałem... :(

Coldim

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 23, 2008, 08:27:19 »
Czy musieliście tak późno przylatywać? Ja wtedy na drugi bok się przewracałem... :(

Ja tez, egoisci chca caly fun dla siebie ;)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 23, 2008, 08:55:17 »
A co c0ven ma powiedzieć ? U nas pszczółki tylko nad ranem latają  :-\


A bobitom wypada pogratulowac msa MM :)

Fedajkin

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 23, 2008, 09:16:03 »
Ja tez, egoisci chca caly fun dla siebie ;)
Ano kurcze uważam, że powinniśmy podjąć jakiś strajk włoski cy cuś... tylko zastanawiam się jak to odbiło by się na moim stanie fizycznym na drugi dzień w pracy :P

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 23, 2008, 14:33:10 »
Jako przedstawiciele Centrali wynudzilismy sie wczoraj z Ciapkiem po calosci czatujac o dupie maryni naprivie .. wiec niema co narzekac i zarywac nocek  ;D ;D

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 23, 2008, 17:41:32 »
mamusia MM padla dosc ekspesowo (45s), podczas gdy jego koledzy patrzyli z daleka w posie..a 160 dodatkowych niebieskich czekalo kilka skokow dalej :)

Fedajkin

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 23, 2008, 21:05:24 »
No mały komentarz do dzisiejszej walki:
Cytat: Ter'ion
[19:03:05] Ter'ion > no kurwa kolejna walke nie zbaijam tylko trace shipa to jest nie halo troche

Terion

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 23, 2008, 21:10:20 »
Wiszenie na lagu bez mozliwosci aktywacji modulu jest wprost cudowne.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 23, 2008, 21:19:30 »
Najlepsze jest to ze "niezabijajac" pomogl w zabiciu z 5-6 osob ;p to sie nazywa wielofunkcyjnosc  :D
teraz zamilkne na centrali na kolejny rok zeby utrzymac taki piekny count postow....

ps panowie wrocmy do tematu a nie o d.p.e maryni..
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2008, 21:24:15 wysłana przez LosBekoczoS »

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 23, 2008, 21:52:53 »
noo.. jak NCjechało po GBC na początku to nie było narzekania na lagi, a teraz już się zaczyna ;]

wyjątkowo  :D pojawiłem się we flocie strzelającej do cynojammera w UC :] samo strzelanie było słabe - mało bsów i szybko spadały (gunnerzy na posie). Jakoś jednak szło, do czasu aż intel nie poszedł, że leci wroga flota i jest w cl6... no to do RG na gate do cl i wskakujemy.. faktycznie chlopaki czekaja :]
postawiliśmy cyno, wskoczyły capsy i zaczęło się..
dostalem takiego laga, ze przez całą bitwę nie oddałem strzału :] z wrogich bsów załadowało mi się tylko kilka.. najlepsze było to, że jak już było po bitce praktycznie to dopiero mi poakzywało, że wskakują nasze capsy :D

wrogowie uciekli do kly, tam nie wiem czy jakieś posiłki były czy nie , grunt, że poszedł rozkaz aby lecieć tam i wskakiwać.. tam już było trochę lepiej.. nawet udało się postrzelać.. jakoże czas mi się kończył to później musiałem wracać do x-7

fajna bitka by była gdyby nie lagoteka.. a tak nawet GF napisać było by zbyt kłamliwe - bo nie była to wcale good fight :] nawkurwiałem się niemiłosiernie :]
Moderatorzy na drzewo!! :D

Terion

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 23, 2008, 21:57:57 »
Na lagi to kazdy narzeka od samego poczatku. Z tym ze jesli pozyje sie na lagu i uda troche postrzelac - nie jest tragicznie. Jak wisze na lagu nieswiadomy nawet ze wskoczyly capsy  i zostaje zjedzony przez carriera i dready to mniej fajnie.

Lag nie dosc ze wypacza wynik walk to zwyczajnie rozwala caly fun jaki moglaby przyneisc walka bez wzgledu na jej wynik. Co z tego z emialem cie zlockowanego jak znaim mi sie aktywowaly dzialka zostalem zjedzony pomimo ze lock byl znaim otrzymalem 1 dmg ;f

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 23, 2008, 22:17:22 »
ja nikogo zalockować nie mogłem bo nie widziałem celów :] słyszałem tylko na TSie podawane cele, ale oprócz załadowanych kilkunastu sojuszniczych statków i paru supoprtu wroga nic więcej się nie załadowało :]
dziwne, że w ogóle poruszać się mogłem, bo dobiłem do gate bezproblemowo...
no ja się wyleczyłem na kolejnych parę dni z fleet battli ;] idzie weekend, trza się zrelaksować, potem mozna znowu rwać włosy z głowy :D
Moderatorzy na drzewo!! :D

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 23, 2008, 23:43:40 »
Ta tez ostatnio mialem takiego laga ze sobie moglem latac smigac wogole bylo fun/zabawnie/wypoczynkowo gdyby nie to ze wokol ( podobno ) latalo mnostwo zlomu swojskiego i wrogiego... polatalem z 5 min nie zaladowal sie grid wyskoczylem z sys o dziwo tylko po 30 nacisnieciach JUMP..takie wogole dziwne te lagi sie zaczynaja robic ...  jedni lataja w najlepsze widza all inni nie potem na odwrot... o.O Kolejny efekt randomu.. raz dwa trzy dzis laga bedziesz mial TY !!!

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 24, 2008, 07:52:51 »
moze to glupie pytanie, ale macie wylaczone brackety?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Terion

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 24, 2008, 08:22:20 »
Mamy

Coldim

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 24, 2008, 09:00:13 »
moze to glupie pytanie, ale macie wylaczone brackety?
Na kazdej postaci mam ustawienie bracketow gdzie wlaczone jest ZERO obiektow. Wczoraj nie pomoglo;)

Terion

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 24, 2008, 09:58:28 »
Wczoraj najwiekszym problemem byla chyba ilosc dron i fighterow ... przynajmniej mam takie odczucie (choc z 2 strony nie bylo tego az tak duzo ... 14 waszych carrierow i jak m isie wydaje 287 osob w szczytowym momencie ... no i bylo zdecydowanie gorzej niz kilka dni temu w P-2 gdzie bylo wiecej osob a capitali tez troche meiliscie ;f)