Autor Wątek: Total Noob Questions po raz czwarty  (Przeczytany 125310 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Odp: poradnik dla początkującego
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 08, 2008, 13:02:18 »
drodzy gracze jako początkujący potrzebuje jakiegoś dobrego poradnika w którym mógłbym  poznać podstawowe wiadomości:
początkowe misje

Tutorial.

jak zdobyć pierwsze skille

Tutorial.

jak poruszać się po ogromnym świecie EVE

Tutorial.

jak zarabiać pierwsze ISK (wydobycię itp)

Tutorial.

litestep

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 08, 2008, 18:40:51 »
W dodatku recydywista  :knuppel2: . W końcu tutoriale są dla frajerów, co nie?

Tuba

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 11, 2008, 10:26:57 »
Witam,

[1] Czy moze ktos wie jak nazywa sie to narzedzie do porownywania statkow, ktore mozna odpalic wewnatrz EVE?
Tutaj zdjecie znalezione na eve-files:
http://dl.eve-files.com/media/corp/iSnowman/faction_cruisers.jpg

[2] Jak mozna zmienic czcionki w EVE, bo o tych standartowych bola oczy.


Ellaine

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 11, 2008, 11:35:44 »
[1] nazywa się "compare", guzik na dole zakładki variations w showinfo większości itemków.

Ezrael

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 17, 2008, 16:14:26 »
dziala wam advancedDevice=1 po tym nowym pathu ? bo mi cos tych opcji nie dodaje ...

Pozdrawiam,
Ezrael.

killav

  • Gość
Skille
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 21, 2008, 17:13:47 »
Czy da się w jakiś sposób przyspieszyć podwyższanie lvl'a skilli?

Pozdrawiam

professor

  • Gość
Odp: Skille
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 21, 2008, 17:15:16 »
implanty no i jeszcze sa skille z 'learning' ktore podwyzsza Ci atrybuty

zephyr

  • Gość
pare pytań od nowego :)
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 21, 2008, 20:56:44 »
Witam,

Od razu przepraszam jeśli pytania te padły gdzieś wcześniej, szukałem i nie znalazłem.
Dwa bardziej od strony technicznej.
1) ile ważne jest konto na trialu jeśli nie jest przedłużone (chodzi mi czy kiedyś je usuną)
2) po jakim czasie (i czy w ogóle) jest usuwane nieaktywne konto. Prawdopodobnie nie będę w stanie grać/płacic okrągły rok.
Teraz pytania dotyczące samej rozgrywki, dokładniej wyboru postaci.
Chciałbym zrobić jakiegoś inżyniera który mógłby coś produkować (chyba opłaca się od razu kopać) najlepiej z "Minmatar". Pogubiłem się trochę w mechanice i dlatego chciał bym się was poradzić.
Jeszcze jedno pytanie, czy istnieją urządzenia do 'wzmacniania' innych statków (taki odpowiednik buffów z innych gier ;)) i czy opłacało by mi się w ogóle bawić w takie coś?

Wybaczcie ogólnikowe pytania ale jestem wyczerpany dzisiejszym dniem.

Pozdrawiam.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: pare pytań od nowego :)
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 21, 2008, 21:03:17 »
1) Ciezko powiedziec. Moja postac z pierwszego nieoplaconego triala istniala okolo poltora roku.
2) Raz oplacone nie zniknie nigdy
Co do produkcji to generalnie nie jest istotne jakiej jestes rasy, a co do "buffow" to za cholere ci nie odpowiem bo eve to moje jedyne mmo w zyciu i nawet nie wiem o co dokladnie ci chodzi.  :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2008, 21:05:20 wysłana przez Kalressin »

zephyr

  • Gość
Odp: pare pytań od nowego :)
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 21, 2008, 21:08:50 »
Chodzi mi o urządzenia wzmacniające inne statki, tzn latam gdzieś za flotą i mam włączony jakiś generator który ładuje im tarcze, czy ułatwia prowadzenie ognia, etc.
Rasę podałem bo mi się podoba, chodzi mi o to co z tym zrobić dalej. Tzn jakiś fajny build by mi się przydał. Jeszcze jak by mi ktoś powiedział jakie umiejętności/cechy są potrzebne do tego inżyniera (jeśli te urządzenia istnieją to o nich też proszę o parę słów, jakie umiejętności/cechy, co to za maszyny :))

Dzięki za odpowiedz

Pozdrawiam

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: pare pytań od nowego :)
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 21, 2008, 21:23:16 »
Chodzi mi o urządzenia wzmacniające inne statki, tzn latam gdzieś za flotą i mam włączony jakiś generator który ładuje im tarcze, czy ułatwia prowadzenie ognia, etc.
No to troszkę jest do wyboru...
Zaczynając od skilli - grupa leadership (jeśli skorzystałeś z niezmiernie popularnej rady by olać charyzmę to się wściekniesz skillując) pozwalająca na poprawę paru parametrów Tobie i kolegom w grupie (warunek: musisz dowodzić) począwszy od ilości hp (pancerz i tarcze), poprzez prędkość statków i skończywszy na czasie namierzania.
Idąc dalej - masz dedykowane moduły gangowe (wzmacniające działanie skilli o których napisałem powyżej) oraz baaardzo dobre statki - CBC (Command BattleCruiser) dedykowane do tej roli i jeszcze dalej podnoszące działanie skilli. Poza tym masz carrierki i mothershipy oraz BC - również dobrze spisujące się w grupie. Dalej masz logistyki - statki specjalnie dedykowane by wspierać kolegów i specjalnie do nich przeznaczone moduły (tzn. można montować na każdym statku, ale najlepsze efekty są na logistykach i carrierach), takie jak remote armor rep, czy shield/energy transfery. Są jeszcze dodatkowe komputery (link) do poprawy kolejnych parametrów.
No i na koniec masz jeszcze dronki - naprawiaczki pancerza i tarcz.

Szczegóły sprawdź sobie w Item Database

Moduły gangowe działają jedynie w gangu i wymagają obecności w tym samym gridzie. Naprawiaczki, linki i dronki wymagają aktywnego działania i zalockowania kolegi.

Cytat: zeph
Rasę podałem bo mi się podoba, chodzi mi o to co z tym zrobić dalej. Tzn jakiś fajny build by mi się przydał. Jeszcze jak by mi ktoś powiedział jakie umiejętności/cechy są potrzebne do tego inżyniera (jeśli te urządzenia istnieją to o nich też proszę o parę słów, jakie umiejętności/cechy, co to za maszyny :))
Hmm... troszkę to zbyt ogólnikowe co napisałeś, ale generalnie:
1. ZRÓB TUTORIAL jak jeszcze nie zrobiłeś  :)
2.Przeszukaj Centralę
3.Przeszukaj inne źródełka (w langłydźu)
Podejrzewam, że pod Twoim pojęciem inżyniera kryje się co najmniej kilka z dostępnych w EVE profesji:
- producent
- górnik
- inwentor
Pewnie jakby z Tobą dalej o tym porozmawiać to i tak zechciałbyś zrobić i eksploratora i złomiarza i haulera...
Na koniec i tak skończysz na PVP  8)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

zephyr

  • Gość
Odp: pare pytań od nowego :)
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 21, 2008, 21:48:55 »
Cytuj
1. ZRÓB TUTORIAL jak jeszcze nie zrobiłeś  Smiley
2.Przeszukaj Centralę
3.Przeszukaj inne źródełka (w langłydźu)
Podejrzewam, że pod Twoim pojęciem inżyniera kryje się co najmniej kilka z dostępnych w EVE profesji:
- producent
- górnik
- inwentor
Pewnie jakby z Tobą dalej o tym porozmawiać to i tak zechciałbyś zrobić i eksploratora i złomiarza i haulera...
Tutorial zrobiłem chyba pół roku temu jak próbowałem zrobić pirata, niestety brakło mi czasu
Idealnie trafiłeś w inżyniera. Do górnika i producenta znalazłem poradniki. Coś o wynalazkach znalazłem na stronie głównej gry. Pogrzebie tam trochę, jednak wszelka pomoc tu mile widziana.

Goomich

  • Gość
Odp: pare pytań od nowego :)
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 21, 2008, 23:01:55 »
wymagają obecności w tym samym gridzie.

Nie, nie wymagają.

Skeer

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 21, 2008, 23:08:51 »
Wymagają obecności w systemie, a także prawidłowo zbudowanej struktury floty.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 22, 2008, 12:50:40 »
Nie, nie wymagają.
Wymagają obecności w systemie, a także prawidłowo zbudowanej struktury floty.
Możliwe - dawno nie sprawdzałem.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Mutant

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 26, 2008, 20:50:33 »
Moge sprawdzic kto do mnie strzelal jak lecialem na auto pilocie? Problem w tym, ze mnie nie zestrzelil, wiec nie wiem gdzie to sprawdzic. ;)

EDIT: Jak jest ze skanowaniem cargo, dlugo to trwa? Rozumiem, ze ktos musial skalkulowac na szybko, ze oplaca mu sie mnie zestrzelic.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2008, 20:53:33 wysłana przez Mutant »

Goomich

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 26, 2008, 22:32:02 »
Moge sprawdzic kto do mnie strzelal jak lecialem na auto pilocie? Problem w tym, ze mnie nie zestrzelil, wiec nie wiem gdzie to sprawdzic. ;)

A masz włączone zapisywanie logów z walki?

EDIT: Jak jest ze skanowaniem cargo, dlugo to trwa? Rozumiem, ze ktos musial skalkulowac na szybko, ze oplaca mu sie mnie zestrzelic.

http://www.eve-online.com/itemdatabase/EN/shipequipment/electronicsandsensorupgrades/scanners/cargoscanners/442.asp

SOT

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 26, 2008, 23:16:20 »
czy ktoś może by taki dobry i przybliży nieco wszystkie metody zarabiania
od tych najszybszych i nie koniecznie najbardziej opłacalnych ,do tych najwięcej wymagających czasu i przynoszących duże zyski .jeżeli możecie pamiętajcie o uwzględnieniu ryzyka związanego z daną metodą ?????????

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 27, 2008, 03:10:54 »
Najszybsza metoda:
Kupujesz Time Code za $. Sprzedajesz za ISKi w grze. Jest to legalne.

Dobra metoda ogólna:
Zapisujesz sie do dobrego korpa w 0.0 i pytasz starszych jak zarobić dużo kasy. Zarobisz na ratach docelowo około 20-50 milinów na godzinę zależnie od okolicy, a najlepszych misjach / w najszczęśliwsze dni - całe miliardy od strzału.

Metoda dla cierpliwych:
Klepiesz misje. Bajecznie nudne, da Ci jakieś 10-30 milinów na godzinę, więcej przy wymaksowanym sprzęcie.

Jeśli masz żyłkę do interesów, możesz zająć się handlem, produkcją, badaniami. Zależnie od tego jak dobre rynki sobie znajdziesz i co z nimi zrobisz zarobisz od z trudnem kilku milinów do kilkunastu miliardów miesięcznie. Możesz też stracić lub zamrozić całe miliardy na wiele miesięcy w słabych inwestycjach.

Jak w życiu, najskuteczniejszą metodą zarobienia naprawdę grubej kasy jest robienie wielkich przekrętów na pograniczu biznesu i polityki :) Założenie sojuszu i budowanie jego pozycji przez kilka lat po to by potem okraść własnych sprzymierzeńców może się okazać skuteczne :)

Możesz też robić fajne sygnaturki albo bannerki we flashu dla ludzi na fora i sprzedawać je za iski :)

SOT

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 27, 2008, 11:58:29 »
mam jeszcze jedno pytanie mianowicie ,jak to jest z seciurity level 0,0 -1,0  przy jakich stopniach są oddziały policji a przy jakich już nie ma ?

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 27, 2008, 12:09:41 »
mobilne oddzialy policji / concordu (cos a'la zomo :police:) masz w:

1.0
0.9
0.8
0.7
0.6
0.5

ponizej tych security statusow jedyna reakcja sprawiedliwosci to sentry guns bram i stacji przez 15 minut od globalnej  agresji ...czasem dluzej jesli zmienisz system, zadokujesz , zmienisz statek...ale nie zawsze zostaniesz o tym poinformowany, raczej strzelaja ku twojemu zdziwieniu...wiec latac trzeba w low sec'ach czyms wytrzymalym na sentry ...sentry bez latajacej do agresji policji masz w systemach:

0.4
0.3
0.2
0.1

W systemach 0.0 jest wolnosc wypowiedzi...mozesz walczyc / atakowac bez naruszania prawa,
nie mniej jednak zdarzaja sie sentry prz stacjach NPC...
i jak sie postarasz to tez cie ostrzelaja



« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2008, 12:12:47 wysłana przez Colonel »
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Mutant

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 27, 2008, 16:18:39 »
A masz włączone zapisywanie logów z walki?

Okazalo sie, ze mam wlaczone. ;) Tylko trzeba na dysku poszukac, a nie w grze.

Dzieki.

SOT

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 28, 2008, 18:34:26 »
mobilne oddzialy policji / concordu (cos a'la zomo :police:) masz w:

1.0
0.9
0.8
0.7
0.6
0.5

ponizej tych security statusow jedyna reakcja sprawiedliwosci to sentry guns bram i stacji przez 15 minut od globalnej  agresji ...czasem dluzej jesli zmienisz system, zadokujesz , zmienisz statek...ale nie zawsze zostaniesz o tym poinformowany, raczej strzelaja ku twojemu zdziwieniu...wiec latac trzeba w low sec'ach czyms wytrzymalym na sentry ...sentry bez latajacej do agresji policji masz w systemach:

0.4
0.3
0.2
0.1

W systemach 0.0 jest wolnosc wypowiedzi...mozesz walczyc / atakowac bez naruszania prawa,
nie mniej jednak zdarzaja sie sentry prz stacjach NPC...
i jak sie postarasz to tez cie ostrzelaja






 sentry guns
jak to z nimi jest są bardzo niebespieczne czy raczej nie ,mam się ich obawiac ??
ogólnie to chodzi mi o to czy "sentry guns" :

są w stanie zniszczyc statek ,jeżeli tak to z jakiej odległości czy da się je jakoś zniszczy ominąc ??????

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 28, 2008, 19:34:41 »
Cytuj
sentry guns
jak to z nimi jest są bardzo niebespieczne czy raczej nie

sa niebezpieczne dla malych i srednich statkow, srednie..czyli krazowniki sa w stanie zniesc ich ostrzal jesli maja odpowiednio silny tank (czyli twarda , obszerna strukture tarczy lub armoru i odpowiednio szybko reperowana)

Cytuj
,mam się ich obawiac ??

jesli cos przeskrobiesz to raczej mozesz sie obawiac..l
atajac fregata, destroyerem czy slabo opancerzonym krazownikiem


Cytuj
ogólnie to chodzi mi o to czy "sentry guns" :
są w stanie zniszczyc statek ,jeżeli tak to z jakiej odległości czy da się je jakoś zniszczy ominąc

sa w stanie zniszczyc statek i to szybko...
i zasieg to 160 km od bram lub stacji...
ominac mozesz jesli odpowiednio szybko wejdziesz w cloaking (maskowanie statku) i odlecisz poza zasieg
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

SOT

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 28, 2008, 20:42:45 »
"cloaking "
jak zwiększy jego skutecznosc .
jak mozesz to opisz jak go wykorzystac w 100%

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 29, 2008, 06:29:17 »
cloaking o ktorym mowie to:

http://www.eve-online.com/itemdatabase/EN/shipequipment/electronicsandsensorupgrades/cloakingdevices/11578.asp

Montowany na covert opsy (ale nimi raczej nic nie ubijesz) ...i montowany na recony...
Recon to statek ktorym i jestes w stanie ubic innego gracza i jestes w stanie latac zamaskowany / warpowac...
ale to chyba dla ciebie daleka przyszlosc wiec nie ma co sie rozpisywac...dojdziesz z czasem do tego sam jesli cie bedzie to interesowac
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Takeshi

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 04, 2008, 22:43:35 »
Witam

Przejrzałem poradniki, przejrzałem forum, ale chcę się jeszcze doinformować.

Dzisiaj rozpocząłem triala i mam pewien problem przy budowie postaci.  :D
Otóż chciałbym początkowo zająć się górnictwem, z racji mniejszej liczby czasu. Ale docelowo, kiedyś tam wolałbym jednak powalczyć.  Z drugiej strony może tak mi się górnictwo spodoba, że przy nim zostanę, kto to wie.
Stworzyłem następującą postać na podstawie tematu "Jaka rasa jest najlepsza? czyli jak budowac swoja pierwszą postać"

Amarr
Bloodline : Khanid
Freebies : 3 MEM, 2 INT
Ancestry : Cyber Knights
Atrybuty : Cha 5, Int 8, Mem 7, Per 13, Will 12

"Ten build polecał bym chyba nawet górnikowi."

Po pierwsze nieco różnią się jak widać wartości atrybutów w porównaniu z podanymi w tamtym temacie tym samym jest nieco wieksza rozbieżność pomiędzy atrybutami (wieksza wartość per i will).
No właśnie dobra to postać przy moich założeniach czy jednak radzilibyście coś zmienić?

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 04, 2008, 22:52:26 »
To dobra postać na lata.
Będziesz odrobinę wolniej uczył się skilli czysto górniczych niż zmaksowany górnik. Ale sikille górnicze robi się w 3 miesiące. Z (niskim) mem 7 będzie to trwało może 3 miesiące i 3 dni, bo trochę stracisz na czasie robienia Mining a trochę zyskasz na robieniu Mining Barges i Exhumers. I tyle, temat kopania zasadniczo zamknięty, nawet jako górnik specjalista nie potrzebujesz wiele więcej a kolejne lata skillowania możesz zainwestować w inne rzeczy, np pilotaż i strzelanie. I tu będziesz się cieszył z dobrej percepcji i willa.

NeX

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 04, 2008, 23:18:01 »
  Nasza Centralowa linkownia jest nieco zmurszała. Warto by ją uzupełni o nowe adresy np ten:

http://www.eve-guides.com

Świetne video poradniki dla zupełnie początkujących. Między innymi interaktywny symulator tworzenia postaci. Można sobie krok po kroku zbudować swój ideał w kopii interfejsu EVE.
Bezpośredni link do charakter generatora: http://www.eve-guides.com/chargen/index.php

tamdaradej

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 10, 2008, 22:03:19 »
Mam pytanie związane ze skilowaniem na skillach są podane 2 typy danych pierwszy to pozim skilli level wiadomo
a drugi to skill rank i tu moje pytanie co on oznacza i do czego jest a na koniec czy sie da i jak go zwiekszyc  :crazy2:

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 10, 2008, 22:09:39 »
To jest "trudność" skilla. Przez rank mnoży się bazowy czas szkolenia na dany poziom, czyli rank 4 szkoli się 2 razy wolniej niż rank 2. Można go zwiększyć (lub zmniejszyć) wybierając inny skill.

Loc0

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 21, 2008, 23:06:35 »
Wie ktos moze jak zachowa sie concord kiedy z ss -2.3 wlece do 1.0 space? Chodzi mi o to czy zwali bloba ze scramblami na glowe czy tylko to co jest na bramie bedzie strzelac a ja odwarpuje jesli zdaze sie zalignowac?

Voulture

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 21, 2008, 23:11:48 »
To co na bramie strzela + pojawia sie spawn surv milicji z tego co mi wiadomo (informacja niepsrawdzona) maja tylko weba (kiedys mieli 2x+2 scr). Ja juz sie swoje crowem po hi secach z -6 nalatalem, da sie zwiac spokojnie, najgorzej przy undockach i w lagu przy skoku na brame ;)

myst1q

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 23, 2008, 18:24:36 »
taki trzeba miec ss by nic do mnie nie nawalalo w high? -1.0+ ??

Goomich

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 23, 2008, 19:07:48 »
Zalezy of high.