Eve Online > Total Noob Questions

Total Noob Questions po raz czwarty

(1/73) > >>

Wilk:
Temat do zadawania podstawowych pytań o EvE.

SAROY:

Hmm...

Mam jeszcze kilka pytań.

1. Czy istnieje możliwość przenoszenia przedmiotów / funduszy pomiędzy postaciami na jednym koncie ?

2. Czy istnieje jakiś maksymalny poziom (lub ograniczenie), do którego nasza postać może się rozwijać ?

3. Miałem okazję zmierzyć się ze statkami NPC, jednak potyczka wyglądała w następujący sposób :

 - namierzenie przeciwnika
 - zmniejszenie dystansu
 - aktywacja broni

Czy istnieje możliwość objęcia ręcznego kierowania statkiem, jak np. w Freelancer ? Czy może to właśnie tak wygląda...

Alnus Incana:

--- Cytat: no name w Czerwiec 22, 2008, 10:28:50 ---Hmm...

Mam jeszcze kilka pytań.

1. Czy istnieje możliwość przenoszenia przedmiotów / funduszy pomiędzy postaciami na jednym koncie ?

2. Czy istnieje jakiś maksymalny poziom (lub ograniczenie), do którego nasza postać może się rozwijać ?

3. Miałem okazję zmierzyć się ze statkami NPC, jednak potyczka wyglądała w następujący sposób :

 - namierzenie przeciwnika
 - zmniejszenie dystansu
 - aktywacja broni

Czy istnieje możliwość objęcia ręcznego kierowania statkiem, jak np. w Freelancer ? Czy może to właśnie tak wygląda...
--- Koniec cytatu ---

1. Tak. Można wystawić kontrakt na drugą postać z konta przekazujący sprzęt i pieniądze "za nic"

2. Każdy skill można rozwinąć do 5 levelu. Skillów jest bardzo dużo i niektóre wymagają bardzo dużo czasu do nauki. Ktoś policzył ile czasu trzeba by nauczyć się wszystkich dostępnych skilli na 5 i wyszło mu bodajże kilkanaście lat, więc raczej nie ma co się martwić że kiedyś nie będzie co skillować

3. Jak dwuklikniesz na jakiś punkt w przestrzeni to statek zacznie w tym kierunku lecieć. Jeśli marzy ci się pilotowanie statku jak myśliwca w jakimś symulatorze to niestety nie ma takiej możliwości. Zresztą statkom w Eve bliżej do okrętów wojennych niż do pokładowych myśliwców (myśliwce zresztą są ale bezzałogowe).

Tuba:
Witam - wracam ze swoim problemem z rakietami typu defender. Dzis pierwszy raz udalo mi sie zestrzelic kilka nadlatujacych missle, ale w stosunku do wystrzelonych rakiet i tak to bylo cieniutko. Przelaczylem widok na duze oddalenie, i jak widzialem ze  cos leci, wciskalem RECZNIE F1 albo F2. Czy mozna to tak ustawic zeby defendery automatycznie sie uruchamialy w momencie gdy leci na mnie jakas rakieta, czy trzeba recznie wciskac F1 albo F2?

Kolejna sprawa. Gdy uciekam swoim statkiem przed dwoma fregatkami rakietowymi,odleglosc od nich pomalu sie zwieksza ....17,18,19km....Poniewaz mam szybszy statek. Nagle - oni wlaczaja jakis turbo power i sa ode mnie tylko 7km, gdy ja nic nie zmienialempredkosciilece maksa. Co to za naped, dopalacz co oni uzywaja?

Colonel:

--- Cytat: Richie Rich w Czerwiec 22, 2008, 12:32:19 ---Witam - wracam ze swoim problemem z rakietami typu defender. Dzis pierwszy raz udalo mi sie zestrzelic kilka nadlatujacych missle, ale w stosunku do wystrzelonych rakiet i tak to bylo cieniutko. Przelaczylem widok na duze oddalenie, i jak widzialem ze  cos leci, wciskalem RECZNIE F1 albo F2. Czy mozna to tak ustawic zeby defendery automatycznie sie uruchamialy w momencie gdy leci na mnie jakas rakieta, czy trzeba recznie wciskac F1 albo F2?
--- Koniec cytatu ---

uzywalem tego bedac na trialu wiec srednio pamietam ale zdaje sie ze tylko rakieta FoF nie trzeba bylo wydawac polecen :)
Wiec niestety trzeba wciskac...




--- Cytuj ---Kolejna sprawa. Gdy uciekam swoim statkiem przed dwoma fregatkami rakietowymi,odleglosc od nich pomalu sie zwieksza ....17,18,19km....Poniewaz mam szybszy statek. Nagle - oni wlaczaja jakis turbo power i sa ode mnie tylko 7km, gdy ja nic nie zmienialempredkosciilece maksa. Co to za naped, dopalacz co oni uzywaja?
--- Koniec cytatu ---

Naped zwiekszajacy znacznie predkosc o ktorym wspominasz to MWD...czyli Micro Warp Drive...
W niektorych miejscach gry ( chyba misje i plexy ) naturalna fenomena nie pozwala graczowi  korzystac z dobrodziejstw tego modulu...
Nie mniej jednak to bardzo przydatne urzadzenie w brutalnym swiecie EVE  :knuppel2:....
najslabsze wersje tego modulu daja po 500% busta do twojej predkosci
skiluj, nie czekaj

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej