Autor Wątek: [MTEN] Megatech Enterprises szuka ludzi do korpa  (Przeczytany 7883 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eyan Falrang

  • Gość
[MTEN] Megatech Enterprises szuka ludzi do korpa
« dnia: Czerwiec 21, 2008, 22:51:00 »
Witam.

Postanowiłem się przenieś z Polisha na to forum. Oczywiście z tamtej metody nie rezygnuje :P. Jak się można domyślić szukam ludzi do korpa.

Najpierw trochę o sobie napiszę. Gram w Eve od lipca 2005r. Widziałem  jak ta gra się zmienia i jak ludzie sobie z tym radzą. Nie chcę za bardzo wchodzi w swoją historie bo to w sumie nudne jest ale zajmowałem się różnymi rzeczami. Obecnie prowadzę korporację zajmującą się produkcją

Jest to polski korp.Jak już napisałem zajmujemy się produkcją. Jest to przede wszystkim produkcja statków t2 ale możliwości są o wiele większe. Duży nacisk, od samego początku, kładłem na organizacje. Mamy sporo sprzętu i materiałów, informacji i metod oraz sprawdzone kanały. Obecnie trwają przygotowania do rozpoczęcia produkcji capitali. Mieliśmy sporo POSów w 0.0, jednak się to zmieniło i nie będę się o tym tutaj rozpisywał.

Moje wymagania co do osób są większe niż by się wydawało ale proszę się nie zniechęcać. Stosuje okresy próbne i obserwacje. Nie jest to coś zauważalnego i zawsze w swobodnej atmosferze. Potrzebne u nas umiejętności są dosyć wysokie i wymagają sporo czasu do przyswojenia. Powoduje to, że znalezienie kogoś by graniczyło z cudem. Dlatego potrzebuje każdego kto:

- ma wykupione konto
- ma zamiar grać dłużej niż pół roku
- zaczyna i zamierza iść w kierunku inżynierii (mniej górnictwa)
- umie planować, organizować i kierować zasobami, ludźmi i metodami
- umie się kontaktować dobrze z innymi (nie lekceważyć tego bo się może szybko skończyć gra z nami)
- potrafi wykorzystywać to co korporacja ma do zaoferowania

Szukam też freelancerów, jednak jest to bardzo skomplikowane i będzie traktowane indywidualnie.

Te wymagania są dosyć ogólne. Nie zmuszam nikogo do niczego i mam sporą cierpliwość ale trzeba się liczyć braniem udziału w naszych przedsięwzięciach. W dalszych etapach każda osoba będzie dosyć indywidualnie traktowana.

Można liczyć na dużo ale tylko przy współpracy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2008, 00:24:13 wysłana przez Eyan Falrang »

Albion

  • Gość
Odp: [MTEN] Megatech Enterprises szuka ludzi do korpa
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2008, 11:47:33 »
A jakis kontakt outgame ?

Eyan Falrang

  • Gość
Odp: [MTEN] Megatech Enterprises szuka ludzi do korpa
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2008, 11:58:00 »
gg: 3616969