Autor Wątek: FW- wrazenia  (Przeczytany 14905 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MKoll

  • Gość
Odp: FW- wrazenia
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 29, 2008, 18:55:26 »
Nom CVA sporo mowilo o FW ale ak sie okazalo, ze trzeba na chwile porzucic sojusz to osob zainteresowanych walke z empire znalazl sie... jeden korp. reszta dalej klepie raty i broni Provi. Z rony skutkiem, bo wiem, ze Np CVA dostalo wardecka od Outbreakow i sa co jakis czas roamowani.

Próbujesz flejmować Voult, czy osochozi? Co to znaczy "na chwilę porzucić sojusz"? Chyba nie dziwią cię priorytety CVA w tym momencie? Wiadomo, że wyłączenie sojuszów z FW to w dużej mierze sugestia CCP właśnie dla nas. Mamy błagać na kolanach?

Voulture

  • Gość
Odp: FW- wrazenia
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 29, 2008, 20:53:28 »
Próbujesz flejmować Voult, czy osochozi? Co to znaczy "na chwilę porzucić sojusz"? Chyba nie dziwią cię priorytety CVA w tym momencie? Wiadomo, że wyłączenie sojuszów z FW to w dużej mierze sugestia CCP właśnie dla nas. Mamy błagać na kolanach?

PIE nie widzialo problemu i poszlo sie bawic w FW, prawda? Skoro sami piszecie (via Baz) ze nie macie problemu z biciem roamujacych wrogow to jaki bylby problem gdyby chetnie przeszli do jakiegos nowego corpa utworzonego pod FW i lala matarow? Przeciez macie NRDS - w kazdej chwili mogli by pezylecic pomoc, prawda? Jako jedyni macie nrds - inni przy przechodzceniu do milit z 0.0 maja wiele wiecej problemow ze standami itd.

Wiesz Oam, mozesz to nazywac flejmem czy jak tam wolisz, ja sie po prostu wam dziwie. Ironia mode on: No chyba, ze bylyby jakies "rare dropy"... :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2008, 20:56:05 wysłana przez Voulture »

MightyBaz

  • Gość
Odp: FW- wrazenia
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 30, 2008, 09:40:27 »
jest jeden nowoutworzony corp CVA , i pare osob sie bawi w FW.
U nas jedna osoba wyskoczyla na dwa dni na FW, wrazenia sa ciekawe, zbil chyba 6 carrierow plus mase lam w hi sec

Oam , wyluzuj chlopie...

MightyBaz

  • Gość
Odp: FW- wrazenia
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 19, 2008, 16:58:43 »
coraz wiecej doswiadczonych osob lata na FW...cos nowego sie pojawilo? mam na mysli jakies rare dropy?

professor

  • Gość
Odp: FW- wrazenia
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 19, 2008, 17:53:07 »
szczerze mowiac nie liczylbym na to. jak dla mnie FW to takie bardzo latwe PvP dla tych co chca sie zorientowac co i jak. napewno mi sie to przyda i zobacze o co w tym biega zanim wezme sie do ataku na wlasna reke :angel:

Loc0

  • Gość
Odp: FW- wrazenia
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 19, 2008, 19:03:22 »
coraz wiecej doswiadczonych osob lata na FW...cos nowego sie pojawilo? mam na mysli jakies rare dropy?
Nom rare nooby sie zdarzaja z dobrym fitem ;/