Autor Wątek: NOQ i VV: News  (Przeczytany 12560 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: NOQ i VV: News
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 22, 2008, 15:35:18 »
to nie sa plotki tylko luzne informacje, ktore wyplynely podczas rozmowy
napisalem o tym, zeby poinformowac ludzi w VV, ktorzy moga byc nieswiadomi pewnych dzialan...
mozliwe, ze pan dyplomata boba nie rozroznia korpow w VV... jest tez taka mozliwosc :)

Cytuj
[21 Apr 08 16:04] * pan_x * watch out the vae victus blobbing faggots r around
[21 Apr 08 16:04] * pan_x * just got my raven
[21 Apr 08 16:05] * pan_y * two of their corps were asking around for GBC allys to join ;)
[21 Apr 08 16:06] * pan_x * got a pilgrim to like 5% structure as i popped =(
[21 Apr 08 16:15] * pan_z * yeah dan was gonna engage till i scouted the rest of there gang :s
[21 Apr 08 16:15] * pan_z * good news is my 2 ships got away :P
[21 Apr 08 16:21] * Venzon * did VV no. quarter ask to join gbc?
[21 Apr 08 16:22] * JN * yes
[21 Apr 08 16:22] * JN * i refused because they are a bunch of carebears
[21 Apr 08 16:22] * JN * all they do is camp 3-f and think that they are a big picture in the war
[21 Apr 08 16:23] * JN * they are blue with GS Etc
[21 Apr 08 16:23] * JN * etc
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2008, 15:37:10 wysłana przez Venzon 2003 »
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Terion

  • Gość
Odp: NOQ i VV: News
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 22, 2008, 15:42:16 »
Wiesz spodziewalem sie logu rozmowy dir NoQ z przedstawicielem GBC/BoB, a nie rozmowy o rozmowie, gdyz to nadal nic nie udowadnia .... (tak wiem beton).  Moge wkleic stado tego typu logow w ktorych ktos bedzie mowil ze ktos cos powiedzial. Czy uwazasz to za 100% dowod iz jakas syt miala miejsce ?


Co do reszty zawartosci - nie wiedzialem ze ratujecie w 3-f, w koncu NoQ nie rusza sie poza ten system jak wynika z rozmowy ;f

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: NOQ i VV: News
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 22, 2008, 15:50:02 »
Terion,
wiem ze wlaczyl ci sie forum warrior mode, ale prosze opamietaj sie, nie wypuszczaj coraz to nowych zaczepek, prosze.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Terion

  • Gość
Odp: NOQ i VV: News
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 22, 2008, 15:58:51 »
Nic mi sie nie wlaczylo. Jedynie komentuje to co czytam :

Z owego krtokiego fragmentu dowiadujemy sie ze zostal spospowany raven pana X i ostrzega innych przed blizej nei zidentyfikowanym VV, chwile pozniej dowiadujemy sie ze NoQ (takze VV) to banda carebearow nie robiaca nic poza kampieniem 3-f.

Wniosek nasuwa sie sam - albo ratujecie w 3-f, gdzie giniecie od krwiozerczych carebearow, wzglednie VV robi cos wiecej niz kampi 3-f. Tym samym pan JN zaczyna sie platac i jego wiarygodnosc spada. Skoro VV pokazuje sie poza 3-f (wbrew twierdzeniom pana JN) yo moze to jednak nie NoQ prowadzilo rozmowy, moze nawet nie VV.

Wyjasnic to moga logi z rozmowy pana JN z dir NoQ, na ktore z niecierpliwoscia czekam.


Wybacz zatem betonowi, ktory w ramach konsekwentnej prezentacji faktow dazy do poznania prawdy.

Fedajkin

  • Gość
Odp: NOQ i VV: News
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 22, 2008, 16:02:07 »
Cytuj
[21 Apr 08 16:04] * pan_x * watch out the vae victus blobbing faggots r around
[21 Apr 08 16:04] * pan_x * just got my raven
[21 Apr 08 16:05] * pan_y * two of their corps were asking around for GBC allys to join Wink
[21 Apr 08 16:06] * pan_x * got a pilgrim to like 5% structure as i popped =(
Stawiam piwo, że wiem kto to był ten w piligrimie a skoro wiem kto był w piligrimie to wiem też kogo ubił...  :2funny:

Nie skomentuje loga, bo nie ma co komentować na pytanie czy mleko jest białe każdy odpowie: tak jest... ale jakiego koloru w rzeczywistości jest mleko, to nikt się nie zastanawia... ale co do tej wypowiedzi:
mozliwe, ze pan dyplomata boba nie rozroznia korpow w VV... jest tez taka mozliwosc :)
zgadzam się w 100%  :)


Terion - opamiętaj się...  :nie:  to nie dział flej, tylko dyskusji więc zmień podejście... warto się denerwować? ja  :smitten: ploty...


Terion

  • Gość
Odp: NOQ i VV: News
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 22, 2008, 16:08:38 »
Laira ja sie dzis k... nudze w robocie, czekajac na weryfikacje czegos  :D No i musze dozbierac postow zeby moc sie dostac do flejma  :2funny:. Zreszta sami mi dostarczaja material  :'(

Ellaine

  • Gość
Odp: NOQ i VV: News
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 22, 2008, 16:12:13 »
Therio postępuje wielce strategicznie nabijając posty potrzebne do pisania w dziale flame. Robi to w takim tempie, że akurat na styk powinien się tam załapać wtedy, kiedy będzie tego potrzebował :)

A log jest nie na temat, też się spodziewałem jakichś gorących kawałków z jakimś dyrektorem NoQ, część z nich pamiętam z czasów Huzzah, mógłbym się pożalić nad upadkiem ideałów.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: NOQ i VV: News
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 22, 2008, 16:56:25 »
tez jestem zawiedziony :]
z dupy takie teksty sa za przeproszeniem :] takich tekstow to ja czytam codzien dwa tuziny :D

nawet nie moge w tym temacie kpic juz z Teriona, dzieki Venz ;/
 ;D
Moderatorzy na drzewo!! :D

Loc0

  • Gość
Odp: NOQ i VV: News
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 22, 2008, 19:40:57 »
Ehh jakas ta dyskusja niepowazna przeciez Venzon napisal, ze "doszly mnie sluchy" a nie "bylem swiadkiem/ uczesticzylem w rozmowy/ie". Logow jesli jakies byly wklejonych nie bedzie bo bufiaki nie sa glupie i zaufania boba szarpac nie beda (jesli dostaja logi z powaznych rozmow diplo to na pewno nie po to by spamowac nimi centrale ;p). Eot imho  :uglystupid2:

Terion

  • Gość
Odp: NOQ i VV: News
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 22, 2008, 20:00:14 »
Idac tym tokiem moge obrazac kazdego rzucac ploty i nic nie musze udowadniac "bo nie jestem glupi i zaufania XYZ szarpac nie bede (jesli dostaje logi z powaznych rozmow to na pewno nie po to by spamowac nimi centrale ;p).

Inaczej mowiac gowno maja nie logi i sa bajkopisarzami przez duze B.

Ellaine

  • Gość
Odp: NOQ i VV: News
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 22, 2008, 21:59:41 »
Już sie tak nie unoś, dawno ta "obraza" zostala sprostowana z "NoQ chce się przenieść do GBC" do poziomu "Podobno jakiś dyrektor NoQ ale nie napewno NoQ gadał z kimś z GBC, ale chyba luźno, może o przyłączeniu a może o napie." Jest to w miare wiarygodne, większość korporacji ma paru dyrektorów i niewiele korporacji ma cały leadership o identycznych poglądach i zapatrywaniach.

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: NOQ i VV: News
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 22, 2008, 22:12:24 »
Ja tez moge napisac "podobno" sorka ale to niei jest wiarygodne bez dowodow :p to sa plotki,pomowienia, etc jakkolwiek nazwiesz  , puki nie przedstawisz dowodow takie zostanie nawet jesli to prawda :P

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: NoQ i VV a GBC
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 23, 2008, 10:20:06 »
Cytuj
doszly mnie sluchy, ze dwa korpy Vae Victis ...

czyli niepotwierdzone plotki. Ale skoro opor materii jest taki wielki i bitwa forumowa taka wielka, to widac, ze cos w tych plotkach musi byc...
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Fedajkin

  • Gość
Odp: NOQ i VV: News
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 23, 2008, 11:03:55 »
tiaaa... totalna bzdura ;-)

Fedajkin

  • Gość
Odp: NOQ i VV: News
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 24, 2008, 07:56:19 »
I w każdej plotce jest ziarenko prawdy... zwracam honor Venzonowi... miał rację w 50% :D

Potwierdziły się Wasze słowa o przejściu dwóch korpów do BOB coalition, ale żadnym z owych dwóch korpów nie jest NOQ i NOQ-A.

A teraz co do ciekawszych rzeczy... w dniu wczorajszym (jak zwykle od kilku dni) UNL postanowił wpaść do nas na małą czarną i o dziwo, nie wziął tym razem samych te-jedynek... wreszcie jakaś zabawa była.
Po rozpoznaniu sił wroga, który rozsiadł się na bramie do Efa wraz ze swoim lśniącym Onyxem. Niestety dla nas, wróg miał przewagę prawie 2:1. Co tu dużo mówić, skrzydeł dodał nam jeden z pilotów carriera, który szybko zalogował swojego szipa i czekał gotowy do akcji...

Siły nasze rozproszone były pomiędzy dwoma systemiami, także musieliśmy dość ładnie zgrać się w ataku i tak właśnie wyszło... główny bait wskoczył z EFA i na nim skupił się główny atak wroga... po kilkunastu sekundach spadł nasz FC, akurat w momęcie gdy carrier dropował warpa i próbował namierzyć go by odpalić remote repy i shieldy... zaraz po FC, UNL wzieli na cel mojego Astarte, ale niestety dla nich support carrier już robił swoje i zabawiał się w najlepsze z moim shieldem i armorem.
W pierwszym starciu spadły: 2x BB, rook, vexor, omen, caracal i hurricane... reszta wywarpowała na ssy, a następnie zwiali do OTKF-..
Na drugie starcie nie trzeba było czekać za długo i zaledwie 15 minut później reszta chopoków wskoczyła do 3-F i spróbowała przebić się do EFA. W tym starciu spadły dwa następne caracale, bb i ishkur oraz parę jajeczek które, ocalało z poprzedniego starcia.
Niestety dałem ciała z webowaniem jednego z cerberów, który jak się okazało był na policarbonach i zdołał przelecieć pomimo webów do bramy i zwiać do EFA. Jak później ów kolega pisał do mnie w eve-mailu, miał duszę na karku i nie wiele brakło abyśmy go dopadli.

Szczegóły potyczki na VV KB.

Straszny

  • Gość
Odp: NOQ i VV: News
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 24, 2008, 09:51:18 »
Anonim
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2008, 11:28:56 wysłana przez Xarthias »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: NOQ i VV: News
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 24, 2008, 10:07:26 »
Zamykam watek, wystarczy.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech