Autor Wątek: Total Noob Questions: Misje  (Przeczytany 171615 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #420 dnia: Styczeń 08, 2013, 16:38:27 »
Co sprawdzi się lepiej do lvl 4 misji, BS czy tengu?

Prowe

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #421 dnia: Styczeń 08, 2013, 16:49:36 »
Co sprawdzi się lepiej do lvl 4 misji, BS czy tengu?

BS

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #422 dnia: Styczeń 08, 2013, 17:02:03 »
Zależy od misji BSa i tengu
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Phobeus

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #423 dnia: Styczeń 08, 2013, 17:37:18 »
Co sprawdzi się lepiej do lvl 4 misji, BS czy tengu?

Latając tengu trzeba się troszkę więcej naklikać. Machariel jest dobry dla wygodnickich, tylko fregaty trzeba zestrzeliwać w pierwszej kolejności.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #424 dnia: Styczeń 08, 2013, 17:41:21 »
Zalezy od fitu.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #425 dnia: Styczeń 08, 2013, 17:49:14 »
Eee, raczej coś co nie przekroczy 1 bln bo nie chciałbym kusić gankerów.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #426 dnia: Styczeń 08, 2013, 17:49:56 »
Zalezy od fitu.

I rodzaju NPC (Tengu strzela tylko kinetic dmg)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #427 dnia: Styczeń 08, 2013, 17:54:53 »
I rodzaju NPC (Tengu strzela tylko kinetic dmg)

 ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #428 dnia: Styczeń 08, 2013, 18:27:00 »
Ja latam Rattlesnakiem Meta4/T2 fit i wszystkie misje L4 wciągam nosem. Sentry II to jest bajka. Więcej się naklikam salvagując to potem w noctisie ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #429 dnia: Styczeń 08, 2013, 18:44:46 »
??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
Chodziło mu pewnie o to ze na dmg innym niż kinetyk to tengu zostaje w tyle dość znacznie za paroma konkurentami
Eee, raczej coś co nie przekroczy 1 bln bo nie chciałbym kusić gankerów.
Miliard łącznie, czy za sam fit (w przypadku tengulca duża bania w ficie już może kusić mimo wszystko)
Ja latam Rattlesnakiem Meta4/T2 fit i wszystkie misje L4 wciągam nosem. Sentry II to jest bajka. Więcej się naklikam salvagując to potem w noctisie ;)
Ratler jest dla gejów, pozatym t2 sentry są chyba najdłużej skilowalne z podawanych tu propozycji

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #430 dnia: Styczeń 08, 2013, 18:59:20 »
Myślałem o ficie. No ale fakt tyle już prowokuje.

Obecnie latam w tengu i czasem brak bonusów do kinetic boli.

Co do sentry mam już t2 bo robiłem je już dawno pod Ishtara.

Kiedyś zastanawiałem się nad ravenem ale mi odradzono że niby trochę lipa z mniejszymi targetami z cruise missiles. Rattlesnake nie ma tego problemu?
Pomiędzy Macharielem a Rattlesnake który efektywniejszy pod większość misji (bo jednak chciałbym jednym robić all i nie bawić się w żąglowanie shipami)?
Do obu musiałbym jeszcze poskilować ale jakiś kierunek chciałbym obrać.

No i "zwykłe" BSy jak np Maelstrom zostaje daleko w tyle?

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #431 dnia: Styczeń 08, 2013, 19:02:54 »
Kiedyś zastanawiałem się nad ravenem ale mi odradzono że niby trochę lipa z mniejszymi targetami z cruise missiles. Rattlesnake nie ma tego problemu?
Rattle tak jak każdy działkowiec odstrzeliwuje fretki gdy są na +50km.

No i "zwykłe" BSy jak np Maelstrom zostaje daleko w tyle?
Marny zasięg dział, na 50km tracisz znaczną część dps'u.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: Total Nohttp://eve-centrala.com.pl/index.php?action=profob Questions: Misje
« Odpowiedź #432 dnia: Styczeń 08, 2013, 20:47:43 »
jak do 1 b w ficie, bez impów, to machariel na gist c/albo/b-type xl sb jest całkiem kulturny i ogólnie statki na tych sb, są jesczze hg kryształy i impy do pądu, one nie kuszą gankerów bo ich nie widzą i można coś kombinować na medium a-type pithum sb wtedy, cnr też jest całkiem ale trzeba mieć wymaksowane skile do capa, ponoć nightmare ale tego nie sprawdzałem + golem, paladyn i vargur, i pewnie jeszcze coś ... ale ogólnie chyba bsy są lepsze gdyż iż ponieważ mają więcej efektywnego hp co pozwala założyć więcej błyszczącego stafu,

http://eve.battleclinic.com/browse_loadouts.php
można poszukać veny do fitowania, ale spisywanie na pałe czasami nie jest dobrym pomysłem

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #433 dnia: Styczeń 08, 2013, 21:12:30 »
Cytuj
Rattle tak jak każdy działkowiec....
Rattle to nie działkowiec, tak samo cruise/torpy jak raven, za to sentry pomagają skutecznie odstrzelić towarzystwo. Maelstorm ma trochę mały zasięg działek, ale przeciwko angelom wystarczy. Machariel sporo kosztuje, ale fit do niego nie musi być drogi, pith a-type XL booster kupi się za jakieś 170kk. Problem tylko w tym, że ta maszyna marnuje olbrzymie ilości amunicji, więcej niż tengu. Moim ulubieńcem od jakiegoś czasu jest nightmare, za jego celność i szybkość z jaką odparowuje się kolejnych przeciwników. Na pulsach można latać z bateryjką i tym pith xl boosterem, na tachyonach wole 2x ancillary XL, bo prad znika starsznie szybko od samego strzelania.
Po ostatnim większym patchu, który zwiększył moc e-war-u mam wrażenie, że jeśli ma się agenta dającego misje przeciwko różnym frakcjom, to dobrze mieć w hangarze 1 statek rakietowy, 1 standardowy działkowiec i jakiś dronowóz, bo można się nieźle zaciąć, choćby na sanshowych TD.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #434 dnia: Styczeń 08, 2013, 21:12:51 »
Cytuj
http://eve.battleclinic.com/browse_loadouts.php
można poszukać veny do fitowania, ale spisywanie na pałe czasami nie jest dobrym pomysłem
Skomentuję link w ten sposób, w akademi zaproponowałem aby do regulaminu dopisano punkt zabraniający kadetom korzystać z tej strony, pomysł przeszedł bez żadnego "ale"
Cytuj
Myślałem o ficie. No ale fakt tyle już prowokuje.
Na tengu, bo prawie kazdy schodzi na salwe dwóch arty apoków, które kosztują max 40% tego (nie uwzględniam ubezpieczenia), na bs fit do 1,5b jeszcze można nazwać bezpiecznym ale i tak może sie znaleźć desperat
Cytuj
Obecnie latam w tengu i czasem brak bonusów do kinetic boli.
To lataj nim dalej, a na misje które nie są do zrobienia na kinetyce (z mojego doświadczenia: drony, blood i sansha) dokup jakiegoś lazor nosiciela niekoniecznie frakcyjnego, niekoniecznie na pimp ficie, lub skoro masz t2 sentry, zainteresuj się dominiksem / ishtarą względnie gilą. Dominiks navy fitowany na działkach ma bardzo przyjemne walnięcie, i tank
Cytuj
Pomiędzy Macharielem a Rattlesnake który efektywniejszy pod większość misji (bo jednak chciałbym jednym robić all i nie bawić się w żąglowanie shipami)?
Oba dają rade, kwestia fitu (cena i skile), rattler lepiej tankuje, mach mocniej bije
Cytuj
No i "zwykłe" BSy jak np Maelstrom zostaje daleko w tyle?
Sporo krótszy zasięg tak jak Glass pisał, do tego jest bardzo upierdliwy pod względem fitowania (na full t2 przy all pięć potrzebne druty, do tego te wybory tank czy dps, energetyka czy dps itp)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #435 dnia: Styczeń 08, 2013, 22:20:42 »
Z opisu skilla Criminal Connections:

"Not cumulative with Diplomacy or Connections."

Czy to znaczy, że u agenta pirackiego nie ma sensu skillować tych powyższych, bo nie uzyskam efektów? Czy ogólnie nie ma sensu?
Cała prawda o moim graniu...


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #436 dnia: Styczeń 08, 2013, 22:39:38 »
Na tengu, bo prawie kazdy schodzi na salwe dwóch arty apoków

Chyba na salwę z jednego Tornado :P

Z opisu skilla Criminal Connections:

"Not cumulative with Diplomacy or Connections."

Czy to znaczy, że u agenta pirackiego nie ma sensu skillować tych powyższych, bo nie uzyskam efektów? Czy ogólnie nie ma sensu?

AFAIR:

Diplo pompuje Ci standa do tych, którzy Cię nie kochają (=do których masz ujemnego standa). Jak masz już dodatni (bez skilli), to efekt z Diplo znika.

Connections działa z agentami "nie-pirackimi". Czyli 4 frakcje Empire + może jakieś Syndicate czy SoE.

Criminal Connections działa z agentami pirackimi.

Albo jedne "koneksje", albo drugie, ale nie oba na raz.

Do tego jeszcze potrzebujesz "Security Connections" (boost LP za misje), niezależnie od tego czy agent jest "biały" czy "czarny".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #437 dnia: Styczeń 08, 2013, 23:50:14 »
Byłem generalnie ciekaw, po co jest ten dopisek. Bo to, na co konkretnie wpływają te skille, widać we wcześniejszej części opisów.

Cała prawda o moim graniu...


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #438 dnia: Styczeń 09, 2013, 08:32:47 »
I rodzaju NPC (Tengu strzela tylko kinetic dmg)
A ja nieuk jeden strzelałem z  niego nawet z thermali  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #439 dnia: Styczeń 09, 2013, 09:22:05 »
Kiedyś wrzuciłem sobie do arkusza troche danych o resach npc  (http://eveinfo.com/npcships/) i sprawdziłem co ma większy wpływ na dps, czy bonus do kinetyków, czy resisty przeciwko nim. Wyszło mi, że wystarczy się się ograniczyć do 2 rodzajów amunicji kinetic, co oczywiste i EM, dla której jeszcze jako taka różnica  jest widoczna, reszta daje kosmetyczne wartości rzędu kilku dps.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #440 dnia: Czerwiec 05, 2013, 20:40:03 »
Hmm, troszkę odświeżam temat i dyskusję o tengu/bs na misje bo słyszałem że Dominix dostał boosta. Co o nim myślicie w roli mission runnera (3,8 mln sp w dronach, t2 sentry, Interfacing5)?

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #441 dnia: Czerwiec 06, 2013, 14:27:41 »
Działał kiedyś, teraz też działa.

Leczymorda

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Leczymorda Munir
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #442 dnia: Czerwiec 06, 2013, 15:37:10 »
tak sobie rokminiam czy warto wydać te dodatkowe 500 mln za CNR dla +0,5 lauchera  +2500 SHP ?

Chrzestny

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chrzestny
  • Korporacja: Inquisition Cowboys
  • Sojusz: brak
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #443 dnia: Marzec 28, 2015, 20:29:28 »
Witam!
Odświeżam temat, żeby nie zakładać nowego.
W związku z tym, że dosyć dawno robiłem misje w high, postanowiłem sobie kilka zrobić i w związku z tym mam parę pytań.
Słyszałem, że był kiedyś jakiś nerf dotyczący rewardu za misje, ale z moim graniem było różnie i ominęło mnie parę patchy. Nie chce mi się przeglądać wszystkich zmian na przestrzeni 5 lat więc tutaj pytam (dot. misji lvl 4):
1. Widzę, że znacząco zmniejszono wartość otrzymywanych LP'ków za misję. O jaką wartość bo obecnie otrzymałem np. za blockade 8-9k lp
2. Podobne pytanie tyczy się lootu z misji i salvagu.
3. Jak dobrze pamiętam reward był uzależniony od systemu w jakim się pobierało/wykonywało misję. Dalej tak jest i czy ktoś umie udzielić informacji jakie są różnice?

I pytanie poza konkursem: Mając np. 1-2h max dziennie na grę jak wychodzi opłacalność różnych dziedzin zarobków Eve. Jakie na chwilę obecną są realne przedziały dla tych dziedzin. Misje, Raty null, Anomalki (dalej dochodowe?), Exploracja (tu widzę też są zmiany ale do końca nie zagłębiałem się jakie- kiedyś robiłem 6 i 8/10), Handel (na chwilę odpada ale bawię się od czasu do czasu), WH.
Dla pomocy mogę podać, że latać mogę sprzętem matarskim (mach najlepszy na chwilę obecną za 2/3 tyg. Vargur) do tego transport shipy i obelisk plus skille do eksploracji.
PS Nie interesuje mnie zarabianie na plexy bo grę opłacam za real kasę. Bardziej dla relaxu. Czasami chęć polatania na pvp i dlatego do tego celu skilluje sobie alta.
 

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #444 dnia: Marzec 28, 2015, 22:44:40 »
Cytuj
1. Widzę, że znacząco zmniejszono wartość otrzymywanych LP'ków za misję. O jaką wartość bo obecnie otrzymałem np. za blockade 8-9k lp
Zmiana wprowadzona przy przerabianiu dywizji agentów w corpach npc. Przemodelowali LP w zależności od SS systemów.
Teoretycznie jak to jest liczone masz opisane tutaj https://wiki.eveonline.com/en/wiki/LP
Cytuj
2. Podobne pytanie tyczy się lootu z misji i salvagu.
Salvage jest mało odczuwalny jeśli wogle zależny od SS, loot natomiast został uwalony tak dawno temu że nawet nie pamiętam kiedy (ale jeszcze przed pojawieniem się noctisa), w celach znaczacego zwiększenia dochodów z misji przez sprzedaż modułów jest raczej nie opłacalny, ale jak chcesz mieć amunicję za free to te troche minsów z lootu oszczędzi Ci wizyt na pasku
Cytuj
3. Jak dobrze pamiętam reward był uzależniony od systemu w jakim się pobierało/wykonywało misję. Dalej tak jest i czy ktoś umie udzielić informacji jakie są różnice?
Dalej tak jest. Dotyczy isków od agenta i LP. W tak zwanym miedzyczasie były bufy lp z msji w low i null (NIE FW - raz tam były osobne patche, od zawsze były nne przeliczniki, a do tego mało sie na tym znam)
Cytuj
I pytanie poza konkursem: Mając np. 1-2h max dziennie na grę jak wychodzi opłacalność różnych dziedzin zarobków Eve. Jakie na chwilę obecną są realne przedziały dla tych dziedzin. Misje, Raty null, Anomalki (dalej dochodowe?), Exploracja (tu widzę też są zmiany ale do końca nie zagłębiałem się jakie- kiedyś robiłem 6 i 8/10), Handel (na chwilę odpada ale bawię się od czasu do czasu), WH.
Dla pomocy mogę podać, że latać mogę sprzętem matarskim (mach najlepszy na chwilę obecną za 2/3 tyg. Vargur) do tego transport shipy i obelisk plus skille do eksploracji.
PS Nie interesuje mnie zarabianie na plexy bo grę opłacam za real kasę. Bardziej dla relaxu. Czasami chęć polatania na pvp i dlatego do tego celu skilluje sobie alta.
Jeśli chodzi o low była dość istotna zmiana w plexach, pojawiła się możliwość wydropienia invuli deadspace, z innych rzaczy to CCP skutecznie zniechęciło do życia z misji w high

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Chrzestny

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chrzestny
  • Korporacja: Inquisition Cowboys
  • Sojusz: brak
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #445 dnia: Marzec 28, 2015, 23:39:37 »
Dzięki Doom za odpowiedź.
Chyba warto znaleźć inne zajęcie.
Tak na szybko:
The Blockade:
8k LP + 15mil bounty + 15mil loot i salvage + 2mil reward za misje

Inne misje średnio
ca. 1mil reward + ca. 4k LP + 4/5mil bounty + 3/5mil loot i salvage

Szansa na otrzymanie dobrej misji 1/20

Podsumowując, chyba lepiej już orać paski w null  ???

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #446 dnia: Marzec 28, 2015, 23:52:06 »
Jak masz paru agentów w hubi'e / blisko siebie to możesz grymasić. Blokada nie jest jedyną misją z bounty powyżej 5kk, ale salvage i loot jest mocno zalezny od ratów. Gueristowe / mordusowe i serpentisy to smieciuchy których nie zbieram i nie salvaguje. Angelsów opłaca sie lootować, snashe i blood salvagować zwłaszcza jak było dużo bs z bounty 800+ bo z tych i często i sporo sypią się armor plates. No i kwestia doboru narzedzi do zadania. Jak masz daleko dystansowe raty to ganianie ich z karabinami, nawet matarczykiem to strata czas. Ale jak chcesz dorobć na boku to ludz od dłuższego czasu (znaczy moi znajomi ludzie a nie jakieś zwierzęta z petowego null) twierdzą że nalepiej robić exploracje w low i szukac pleksów. Jakiś czas temu w kontekście pleksów działał taki patent że mogłeś zeskanować cargoskanerem cel plex'a i jak nie podobało Ci się co zobaczyłeś nie rozwalać celu aby wrócić po dt i sprawdzić czy lootfairy była łaskawsza. Ale wiesz jak jest z taką exploracją. Raz w tydzień zarobisz na capitala z fitem innym razem przez dwa miechy nawet nie zrócą Ci się sisterkowe proby które zgubisz wiejąc przed lokalnymi mieszkańcami :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Chrzestny

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chrzestny
  • Korporacja: Inquisition Cowboys
  • Sojusz: brak
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #447 dnia: Marzec 29, 2015, 00:32:12 »
Ok, le jak to działa? Chodzi o plexy np 4/10 itp. czy jakieś inne?
Na misje dobierałem oczywiście fit shipu long/short ale za taką kasę to mi się nie chce tego robić. Z nudów i dla relaxu trochę porobiłem 4/10 w lov secu ale bez jakiegoś większego zarobku. Pare baniek, ale tak jak pisałem to było dla relaxu.


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #448 dnia: Marzec 29, 2015, 00:53:23 »
patent ze skanerem? właścwe pytanie to "czy jeszcze działa". Polegało to na tym że np jak w null miałeś na 8/10 do rozdupcenia stacje to ją skanowałeś i sprawdzałeś co to bedzie z niej wypadać, jak samo pudełko śniadaniowe to sie olewało, jak coś jeszcze to sie olewało albo robiło w zależności od wyceny. bo trzeba było pamietać że czekanie na b-type, albo bpc mogło sie skonczyć tym że poszły se fanty które były wcześniej i na koniec było tylko pudełko. Część struktór z których leci loot i raty mają główny drop plexa w cargo i dlatego to działa. Pomijam że czasem próba skanowania jest mało zdrowa ze względu na specyfikę plexa, bo jak chcesz tak robić to musisz to uwzględnić prawda?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #449 dnia: Marzec 30, 2015, 10:47:49 »
Dzięki Doom za odpowiedź.
Chyba warto znaleźć inne zajęcie.
Tak na szybko:
The Blockade:
8k LP + 15mil bounty + 15mil loot i salvage + 2mil reward za misje

Inne misje średnio
ca. 1mil reward + ca. 4k LP + 4/5mil bounty + 3/5mil loot i salvage

Szansa na otrzymanie dobrej misji 1/20

Podsumowując, chyba lepiej już orać paski w null  ???

Dobrze wyskillowany AFK ishtar (za 200mln) w jakiejś spokojnej pajpie w 0.0 to 15-20mln per tick +loot(kolejne 15-20m/h). W highsecu żeby zapewnić sobie połowę tego trzeba latać dość kosztowną maszyną (1b+).