Eve Online > Total Noob Questions

Total Noob Questions: Misje

<< < (2/90) > >>

KomB:
Przeterminowanie niezaakceptowanej misji = spadek standa,
czyli normalne jak i importanty wpisane w journal trzeba odmówic u agenta

Wolver:

--- Cytat: KomB w Kwiecień 08, 2008, 12:36:56 ---Przeterminowanie niezaakceptowanej misji = spadek standa,
czyli normalne jak i importanty wpisane w journal trzeba odmówic u agenta

--- Koniec cytatu ---

Hmm na pewno? Wydawało mi się zawsze, że ignorowanie niezaakceptowanego storyline'a niczym nie grozi.

karol66:

--- Cytat: Xarthias w Kwiecień 08, 2008, 09:32:03 ---Wracając jeszcze na chwilę do misji (w tej dziedzinie to ja noob jestem :P ).
Chodzi o importanty. Wiadomo, jak się go weźmie i nie zrobi, to stand leci na pysk. Ale jeśli się misja przeterminuje (bez jej akceptowania)? Albo polecę do agenta i jej nie wezmę? Czy wtedy spadek standa jest równie drastyczny?

--- Koniec cytatu ---

Tez sie nad tym zastanawialem (jak jest traktowany efekt przeterminowania) i wyszlo mi ze przterminowana zaakceptowana misja = fail i spadek standow (taki sam jakbys zrezygnowal z jej wykonania po zaakceptowaniu) a przeterminowana oferowana misja - bez spadku standingow (tak jakbys odmowil jej przyjecia).
EDIT: 100% pewnosci nie mam ale mialem taka sytuacje i o ile pamietam "nic mi nie opadlo" ^^

I moje pytanko "w temacie".
Czy da sie zrobic misje 5 levelowe w grupie 3 battleshipow? (ewentualnie 3BS+1cruz).
W opisach tych misji na stronach www praktycznie wszedzie jest "no wiec jak przylecialem swoim carrierem..." :)
Dla mnie i dla kolegow to jest niestety poza zasiegiem (nawet te BSy mamy wyfitowane na T1 bo do T2 brakuje nam ciagle kilka tygodni skilowania).
I jesli sie da, to czy w tych misjach lev 5 npc'e sie zachowuja tak samo jak w 4 (tzn da sie grac w ten sposob ze jeden fituje full tanka a pozostali dwaj, max dps) czy zachowuja sie juz "bardziej inteligentnie" szybko przerzucajac ogien na tego kto zadaje najwiekszy dmg?


Voulture:
Z tego co wiem to tak, da sie ale tzreba uwazac. Misje lvl 5 i lvl 4 generalnie roznia sie tym, ze trzeba miec pasywny tank ktory stankuje mase dpsa. Znaczy np splejtowany bs na eanmach i 2-3 bsy wsparcia, odpowiadajace za dps ale kazdy z dronami do naprawiania lub z remotami na high. Po prostu za duzo neutow tam jest.

Czy warto? Podobno nie ale zabawa przednia. Jest taki kanal ingame lvl4 dla wyjadaczy na misjach wiec pewnie lvl5 tez juz jest :)

Wolver:
Jesli da sie scoutować szuflą, to możecie zawczasu ocenić swoje szanse.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej