Eve Online > Total Noob Questions

Total Noob Questions: Misje

<< < (89/90) > >>

Asag:
Hmm, troszkę odświeżam temat i dyskusję o tengu/bs na misje bo słyszałem że Dominix dostał boosta. Co o nim myślicie w roli mission runnera (3,8 mln sp w dronach, t2 sentry, Interfacing5)?

Theronth:
Działał kiedyś, teraz też działa.

Leczymorda:
tak sobie rokminiam czy warto wydać te dodatkowe 500 mln za CNR dla +0,5 lauchera  +2500 SHP ?

Chrzestny:
Witam!
Odświeżam temat, żeby nie zakładać nowego.
W związku z tym, że dosyć dawno robiłem misje w high, postanowiłem sobie kilka zrobić i w związku z tym mam parę pytań.
Słyszałem, że był kiedyś jakiś nerf dotyczący rewardu za misje, ale z moim graniem było różnie i ominęło mnie parę patchy. Nie chce mi się przeglądać wszystkich zmian na przestrzeni 5 lat więc tutaj pytam (dot. misji lvl 4):
1. Widzę, że znacząco zmniejszono wartość otrzymywanych LP'ków za misję. O jaką wartość bo obecnie otrzymałem np. za blockade 8-9k lp
2. Podobne pytanie tyczy się lootu z misji i salvagu.
3. Jak dobrze pamiętam reward był uzależniony od systemu w jakim się pobierało/wykonywało misję. Dalej tak jest i czy ktoś umie udzielić informacji jakie są różnice?

I pytanie poza konkursem: Mając np. 1-2h max dziennie na grę jak wychodzi opłacalność różnych dziedzin zarobków Eve. Jakie na chwilę obecną są realne przedziały dla tych dziedzin. Misje, Raty null, Anomalki (dalej dochodowe?), Exploracja (tu widzę też są zmiany ale do końca nie zagłębiałem się jakie- kiedyś robiłem 6 i 8/10), Handel (na chwilę odpada ale bawię się od czasu do czasu), WH.
Dla pomocy mogę podać, że latać mogę sprzętem matarskim (mach najlepszy na chwilę obecną za 2/3 tyg. Vargur) do tego transport shipy i obelisk plus skille do eksploracji.
PS Nie interesuje mnie zarabianie na plexy bo grę opłacam za real kasę. Bardziej dla relaxu. Czasami chęć polatania na pvp i dlatego do tego celu skilluje sobie alta.
 

Doom:

--- Cytuj ---1. Widzę, że znacząco zmniejszono wartość otrzymywanych LP'ków za misję. O jaką wartość bo obecnie otrzymałem np. za blockade 8-9k lp
--- Koniec cytatu ---
Zmiana wprowadzona przy przerabianiu dywizji agentów w corpach npc. Przemodelowali LP w zależności od SS systemów.
Teoretycznie jak to jest liczone masz opisane tutaj https://wiki.eveonline.com/en/wiki/LP

--- Cytuj ---2. Podobne pytanie tyczy się lootu z misji i salvagu.
--- Koniec cytatu ---
Salvage jest mało odczuwalny jeśli wogle zależny od SS, loot natomiast został uwalony tak dawno temu że nawet nie pamiętam kiedy (ale jeszcze przed pojawieniem się noctisa), w celach znaczacego zwiększenia dochodów z misji przez sprzedaż modułów jest raczej nie opłacalny, ale jak chcesz mieć amunicję za free to te troche minsów z lootu oszczędzi Ci wizyt na pasku

--- Cytuj ---3. Jak dobrze pamiętam reward był uzależniony od systemu w jakim się pobierało/wykonywało misję. Dalej tak jest i czy ktoś umie udzielić informacji jakie są różnice?
--- Koniec cytatu ---
Dalej tak jest. Dotyczy isków od agenta i LP. W tak zwanym miedzyczasie były bufy lp z msji w low i null (NIE FW - raz tam były osobne patche, od zawsze były nne przeliczniki, a do tego mało sie na tym znam)

--- Cytuj ---I pytanie poza konkursem: Mając np. 1-2h max dziennie na grę jak wychodzi opłacalność różnych dziedzin zarobków Eve. Jakie na chwilę obecną są realne przedziały dla tych dziedzin. Misje, Raty null, Anomalki (dalej dochodowe?), Exploracja (tu widzę też są zmiany ale do końca nie zagłębiałem się jakie- kiedyś robiłem 6 i 8/10), Handel (na chwilę odpada ale bawię się od czasu do czasu), WH.
Dla pomocy mogę podać, że latać mogę sprzętem matarskim (mach najlepszy na chwilę obecną za 2/3 tyg. Vargur) do tego transport shipy i obelisk plus skille do eksploracji.
PS Nie interesuje mnie zarabianie na plexy bo grę opłacam za real kasę. Bardziej dla relaxu. Czasami chęć polatania na pvp i dlatego do tego celu skilluje sobie alta.
--- Koniec cytatu ---
Jeśli chodzi o low była dość istotna zmiana w plexach, pojawiła się możliwość wydropienia invuli deadspace, z innych rzaczy to CCP skutecznie zniechęciło do życia z misji w high

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej