Eve Online > Total Noob Questions

Total Noob Questions: Misje

(1/90) > >>

karol66:
Temat misji był już wałkowany pare razy ale chciałbym się upewnić, że wszystko dobrze zrozumiałem i niczego nie spieprzę.

1. Co 16 misji dla agantów tej samej korporacji i tego samego poziomu (np. 3) dostaje misję storyline (pod warunkiem że zadna misja nie została odrzucona i wszystkie zrobione w takim czasie, że dostawaliśmy time bonus).
2. Jeśli odrzucę wziętą misję to tracę standingi i odejmuje -2 od "licznika misji do storyline".
3. Jeśli odrzuce zaproponowaną misję to nie trace standingów (pod warunkiiem że nie robię tego częściej niż raz na 4 godziny real time) ale mam -2 od "licznika misji do storyline".
4. Jeśli zrobie misję ale bez bonusa czasowego to nie tracę standingów (nawet zyskuje, tyle że mniej) ale znowu mam -2 do "licznika".
5. Jeśli pozwolę by misja "oferowana" wygasła (7dni) to patrz punkt 3 ???
6. Jeśli pozwolę by misja zaakceptowana wygasła to patrz punkt 2 ???
7. Misje storyline dostaje od najbliższego agenta storyline FRAKCJI (niekoniecznie musi być agentem tej korporacji dla której robiłem misje - dlatego najlpiej ostatnie misje robić u agenta w którego stacji znajduje sie też agent storyline tej samej korporacji).


Czy to sie zgadza?

karol66:

--- Cytat: Ireul Taar w Marzec 31, 2008, 13:05:24 ---nie.
liczy sie tylko status zakonczenia misji. jesli zostana osiagniete objectives i porozmawiamy z agentem, misja jest zakonczona pomyslnie, +1do licznika misji.
wyrobienie sie w jakims czasie powoduje tylko ewentualny bonus finansowy. nie slyszalem zeby to byl tez bonus lp i standow.

--- Koniec cytatu ---

dzieki - bardzo cenna informacja
czyli jak mam w misji jakies dobre mineraly do skopania to moge sobie swobodnie je kopac przez pare dni i nie "cofać się" w progresie farmowania standingu :)

A co do pozostalych moich punktów-pytań to są ok?

NeX:
Nie zauważyłem wpływu "Time Bonusa" na cokolwiek poza oferowaną za niego nagrodą.
Co do tego spokojnego kopania. Wygląda, to tak:

1. Jeżeli zabiłeś przeciwników, ale warunki nie zostały jeszcze spełnione, np trzeba coś tam oddać agentowi i nie masz zielonego wpisu na rozkazach, to możesz sobie tam kopać do najblizszego Downtime. Po nim wszystkie npece pojawią się znowu. Zabijasz i wracasz do kopania. Masz na powtórki 7 dni.

2. Podczas kopania sporadycznie, ale będą się pojawiali jacyś piraci. Szczególnie tóż po rozpoczęciu kopania. Zazwyczaj drobnica do zjedzenia koparką.

3. Jeżeli misja jest zaliczona, objektives spełnione i masz zielony wpis, to masz czas na kopanie do Downtime. Po nim wszystko zniknie nawet jak nie zameldujesz misji.

Tak przynajmniej, to wygląda z tych kilku razy kiedy testowałem na jakiej zasadzie wiszą misyjne graty.

karol66:
Super, dzieki tym informacjom wygenerowalem sobie misje "kasowe" ktore robie raz dziennie (np. jest taka 3 lev w ktorej ze struktur dropuja sie drogie itemy typu implanty, ksiazki albo drogie named moduly) a teraz pracuje nad wygenerowaniem takiej, z ktorej bede mial odpowiednie frakcyjne naszyjniki do farmu na revardy :)
Przy okazji wygenerowala mi sie ta sama misja u 2 agentow tego samego poziomu i moglem zaobserowac jak quality agenta (efektywne) wplywa na wartosc revardu z misji ($ i LP). Wychodzi, ze roznica w efektywnym quality miedzy agentami 20 to ~100% wiecej $ i LP za ta sama misje.

Xarthias:
Wracając jeszcze na chwilę do misji (w tej dziedzinie to ja noob jestem :P ).
Chodzi o importanty. Wiadomo, jak się go weźmie i nie zrobi, to stand leci na pysk. Ale jeśli się misja przeterminuje (bez jej akceptowania)? Albo polecę do agenta i jej nie wezmę? Czy wtedy spadek standa jest równie drastyczny?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej