Autor Wątek: South Story - BoB Steamrollin?  (Przeczytany 29124 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 31, 2008, 15:21:34 »
Hehe tak sie składa że wiem gdzie się wynieśli ruscy z kapsami i tytanami  :crazy2: :crazy2:

Swoją drogą pewnie już ciut  wcześniej zwęszyli że BoB sie zepnie i sie za wczasu ewakuowali.

DaBlades

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 31, 2008, 15:43:19 »
Hehe tak sie składa że wiem gdzie się wynieśli ruscy z kapsami i tytanami  :crazy2: :crazy2:

Swoją drogą pewnie już ciut  wcześniej zwęszyli że BoB sie zepnie i sie za wczasu ewakuowali.

Zapowiada się BARDZO ciekawy tydzień w c9n, chyba sprowadze sobie więcej shipów w okolice bo mamy spore szanse na zobaczenie światła jeszcze kilka razy.

btw
Ruscy wiedzą co robią, niby uczestniczą w wojnie, "zajmują sie SE"  ale tak "niebałdzo" przynajmniej na razie. Myśle, że niepokazali jeszcze pazurków, a wszyscy wiemy że mają je w okolicy.  :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2:

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 31, 2008, 15:54:11 »
Aktualna sytuacja jest hmm... stabilna.

W qy6 wszystkie posy goonsowe padly. System przejdzie w najblizszych dniach pod opieke BOB'a.

Dalej, to najprawdopodobniej odbicie Querious, a potem to sie okaze.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 31, 2008, 16:06:10 »
Ruscy pokazali to z czego slyna najbardziej, czyli "logoff" w odpowiednim momencie. tak zrobili z Goonsami wycofujac sie z walki z BoBem praktycznie w momencie gdy BoB odszyskal inicjatywe. Podczas tej wojny zreszta pokazali, ze jak moze i dobrze trzepia kase, tak stanowczo uwazac ich za dobry pvp alliance sie nie da. Jaj nie maja zadnych, wiecej jaj widac w goonach, umiejetnosci tez takie sobie. Mnie osobiscie RA rozczarowalo, spodziewalem sie po nich znacznie wiecej.
moze uwazaja, ze SE i Coven to latwiejszy cel. Mam nadzieje, ze chlopaki z Covenu poakzecie, ze sie myla...

Co do innych aktualnych rezydentow Querious.. no coz.. na kazdego przyjdzie pora. Chocby niektore alliance nie wiem jak ekwilibrystyczne figury dyplomatyczne w tej chwili by zaczely odprawiac.
Moderatorzy na drzewo!! :D

Ronin

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 31, 2008, 16:52:36 »
New drama bomb, wyjasnilo sie z jakeigo powodu MC zaatakowalo 49- :D .

Wycinek z irca:
[16:47] <Dan_Z> Sir Molle is like the Paris Hilton of the internet, only not quite so blond. Very Happy
:)
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=738618 a tutaj o co chodzi :)

Vermian

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 31, 2008, 17:20:43 »
Takie krotkie podsumowanie kilku istotnych wydazen w koalicji ktore powoduja obecny zament:
RA:
Spore zamieszanie wewnatrz jesli chodzi o podzial wladzy. W efekcie jego odszedl liczacy sie  korp PvP (zdaje sie Solar Dragons), odpowiedzialny miedzy innymi za blitzkrieg przeciw DMC. Przy tym Nync zaczyna sie zachowywac  jak niedopieszczony dzieciak co widac po jego postach w CAOD. Whine, chest beating etc.
TCF:
Calkiem niedawno odeszlo 2 FC - przeszli do BoB. Na efekty dlugo nie trzeba czekac. TCF wtopilo kilka capitali na POS-ie FiX bronionego wylacznie przez POS-gunnerow  :nie: .
IAC:
Rowniez niedawno odeszlo stamtad kilka korpow zajmujacych sie PvP. Sa tez pogloski o napietych stosunkach z AAA. Ogolnie nieciekawie dla nich.
AAA:
W sumie niezaangazowane w wojne, ponoc od czasu rozwalenia przez CVA ich mothershipa, cos iskrzy na linii IAC-AAA
GS:
Wlasnie w trakcie ruchow na samych szczytach. Pokaz bardzo kiepskiej obrony w QY6, gdzie miedzy innymi mozna bylo zaobserwowac kompletnie zmarnowany DD goonowego tytana, jak i ponoc przyklad glupiej decyzji FC o wskoczeniu w bomblowa pulapke z tytanami. Akurat tego drugiego nie jestem pewien wiec moze ktos niech ewentualnie sprostuje.

Sily wspomagajace swego czasu koalicje:
MC - reset standingow (heh, ktos zaskoczony? :P ), do tego jakies "przypadkowe" przepychanki z silami koalicji. Nie, zupelnie nie wyglada tak jakby MC chcialo spowrotem wskoczyc do lozka BoB, bo sie sytuacja polityczna zmienila ;) .
BRUCE - zainteresowany zdecydowanie bardziej budowaniem wlasnego powerblocku niz atakiem na Delve, niemniej szykujacy sie do potencjalnej inwazji BoB i sojuszy z nim stowazyszonych (sam przemieszczam statki i jump clony na graniczne systemy).
Morsus Mihi - Wycofalo sie zupelnie z okolic Delve, zostawiajac rowniez zajmowane w Fountain systemy na rzecz BRUCE. Za przyczyne podano zagrozenie w zwiazku z Insurgency i Triumvirate.
SmashKill - Po zniszczeniu POS-ow w fountain przez BRUCE niemal zupelnie sie wycofal z okolic Delve, zwlaszcza majac problemy z Triumvirate, RA, MC... heh, ktos jeszcze ich odwiedzal tam? ::)
IRON - tutaj w sumie niewiele wiem, poza tym ze stracili stacje w Querious na rzecz BoB, jak i tym ze niedawno byla powazna walka sil IAC i IRON z flota MC.
RAZOR - poza tym ze BRUCE zerwalo z nimi NAP tez niewiele wiem, rowniez szczatkowa obecnosc w Querious.
Pure - Pozostal w Fountain, ogolnie nic wielkiego poza poza kilkoma wspolnymi akcjami z BRUCE przeciw The Reckoning.

Ogolnie wszelkie znaki na niebie i sytuacja geopolityczna sprawiaja ze BoB ma bardzo dogodne warunki do ofensywy.

PS. Jesli cos pominalem z istotniejszych spraw w wielkiej polityce niech ktos mnie sprostuje.  :P

Fedajkin

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 01, 2008, 09:21:15 »
Z moich info wynika, że od soboty RAZOR przerzuca siły spowrotem na południe, a z obserwacji to wygląda tak, jakby jeden maks dwa corpy wróciły do Querious.

partridge

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 01, 2008, 12:30:02 »
ciesze sie niezmiernie... moze cos w koncu zacznie sie dziac...

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 01, 2008, 12:34:57 »
Z moich info wynika, że od soboty RAZOR przerzuca siły spowrotem na południe, a z obserwacji to wygląda tak, jakby jeden maks dwa corpy wróciły do Querious.

lubie rzr, maja dobre t2 fity...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Voulture

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 01, 2008, 13:09:48 »
Fajny opisowy post Vermian.

Btw. ktos wie co sie teraz w dronkowie stalo? Slyszalem, ze Goonsi odspzredali swoje tereny, wiadomo komu? Kto tam w ogole jeszcze zostal ze starego Mad pactu? Co jest z ironami w ogole? Ktos zyje w okolicy?  :)

Totalizator

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 01, 2008, 14:47:46 »
O ile wiem tereny w dronkowie odkupil Etheral Dawn.

U nas po stracie qy6- jest nadal bajzel ale trzymamy się nadal 319-

Sotharr

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 04, 2008, 14:41:23 »
Pandemic Legion zresetował standingi.

Długa lista sojuszy i korpów...
Cytat: Shamis Orzoz
(...)
THORN Alliance
Triton Dynamics
Twoja Stara Inc.
Ultima Rati0
VENOM Alliance
Vae Victis.
(...)

WTF?  :2funny:

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 04, 2008, 14:44:38 »
Pandemic Legion zresetował standingi.

Długa lista sojuszy i korpów...
WTF?  :2funny:


LoooL  :laugh: :laugh: :laugh:

Nasi tu byli  :2funny:

Kaleander

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 04, 2008, 15:22:10 »
Pandemic Legion zresetował standingi.

Długa lista sojuszy i korpów...
WTF?  :2funny:

Oo

buehehehehe normalnie z krzesla spadlem :D

Vermian

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 04, 2008, 15:46:34 »
Jako ciekawostke powiem ze dzisiaj o bardzo nieprzyzwoitej godzinie (przynajmniej odnoszac sie do naszej strefy czasowej) Pandemic Legion najechal niewielkim gangiem BRUCE. Jako ze byli ciagle ustawieni na blue, to zanim ludzie polapali sie o co chodzi, tamci zdolali ubic kilkanascie statkow, sami tracac dwa.

Edit:
Po przeczytaniu raportu na forum okazalo sie ze tylko w Y2 cos padlo gdy byli jeszcze blue. W PNQY - ta wieksza bitka - byli juz na red. Chlopaki walczace wtedy chyba musieli cos ostro pochrzanic, ponoc nawet wsparcie lotniskowca mieli :embarassed: .
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2008, 19:27:56 wysłana przez Vermian »

partridge

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 04, 2008, 16:13:35 »
Pandemic Legion zresetował standingi.

Długa lista sojuszy i korpów...
WTF?  :2funny:

Nic dziwnego... Pandemic Legion to bardzo dobry i cwany Alliance :) Jak na moj gust byl nastawiony na kawalek Delve po BOB'ie ale skoro to nie wypalilo a Pandemic jako jedyny walczy non stop z BOB'em to postanowili cos zmienic :) Zreszta nie dziwie sie. Kolesie byli tak wkurzajacy ze jedyna bronia skuteczna na nich byl DoomsDay :) Ciagle Cloacki i takie tam... Kolesie i tak nic nie mieli z gangow z RA,Goonsami czy RZR... lepiej sie sprawuja jako oni sami niz w jakis nedznych mieszanych Gangach.

Totalizator

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 05, 2008, 13:36:58 »
Nic dziwnego... Pandemic Legion to bardzo dobry i cwany Alliance :) Jak na moj gust byl nastawiony na kawalek Delve po BOB'ie ale skoro to nie wypalilo a Pandemic jako jedyny walczy non stop z BOB'em to postanowili cos zmienic :) Zreszta nie dziwie sie. Kolesie byli tak wkurzajacy ze jedyna bronia skuteczna na nich byl DoomsDay :) Ciagle Cloacki i takie tam... Kolesie i tak nic nie mieli z gangow z RA,Goonsami czy RZR... lepiej sie sprawuja jako oni sami niz w jakis nedznych mieszanych Gangach.

Pandemic nie tylko latal z blackopsami, prowadzili także nasze gangi nie raz. Co więcej nadal są w Delve.

Pelias

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 06, 2008, 14:11:22 »
Tak, ale slyna to oni z kampienia 20 statkach z cloakami/nanofagami, a nie z dowodzenia flota:)
Sadze ze wieksza czesc BoBu traktuje ich juz jako staly element krajobrazu;-)

Vermian

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 07, 2008, 16:47:13 »
Kolejna dawka drama bomb, BRUCE zresetowal NAP z GS. Ponoc efektem tego byla agresja Goonow - nie wiem, nie bylo mnie wtedy, na dodatek mamy pad forum aliansowatego. Ponadto kto wie, czy capitale RA bedace dziwnie blisko Fountain nie sa przypadkiem rowniez przeznaczone dla BRUCE. Teraz ciekawy alt post, ktory pewnie zainteresuje niektorych ludzi z Coven:

http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=743429

Nie wiem kto wam nagadal bzdur o BRUCE i chowaniu sie po stacjach. Tak czy siak chyba trudno by bylo o lepsze argumenty na odparowanie tego, niz posty ze strony BoB i Pandemic Legion. Mam nadzieje ze podejdziecie z wieksza rezerwa do rewelacji przekazywanych przez owe osoby ;) .

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 07, 2008, 18:16:10 »
walki z BRUCE to przyjemna zabawa, zazwyczaj po "initial ownage" dosc szybko potrafia zebrac flote... i zazwyczaj zostaje zezlomowana. Nie zawsze, ale przewaznie. Y-2 to bardzo przyjemny kasek (-1 truesec, officer spawny i  swietne skalki), wiec podejrzewam, ze zajrzymy tam predzej czy pozniej.. na razie niech ktos inny do posow nalewa...

Vermian

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 07, 2008, 20:05:45 »
Hehe, z BoB to tak z regoly wyglada, zreszta nie tylko z boB ;) . Zreszta co tu duzo mowic, BRUCE ma na red Triumvirate, BoB, Burn Eden, Pandemic Legion, pewnie by sie cos jeszcze znalazlo z typowych elitarnych pvp sojuszy. No i z regoly mamy codziennie regularne wizyty z wyzej wymienionych grup. Nikt nie ma zludzen co do ponoszonych strat w Fountain, ani tego co predzej czy pozniej czeka w Y-2  :buck2: .

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 07, 2008, 23:00:18 »
[..] wiec podejrzewam, ze zajrzymy tam predzej czy pozniej.. na razie niech ktos inny do posow nalewa...

tez sie juz nie moge doczekac, niestety w kolejce sa jeszcze inni  O0
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

partridge

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 07, 2008, 23:26:02 »
7BX i okolice to najlepsza czesc FA :P

Maxima

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 07, 2008, 23:39:11 »
Kolejna dawka drama bomb, BRUCE zresetowal NAP z GS. Ponoc efektem tego byla agresja Goonow - nie wiem, nie bylo mnie wtedy, na dodatek mamy pad forum aliansowatego. Ponadto kto wie, czy capitale RA bedace dziwnie blisko Fountain nie sa przypadkiem rowniez przeznaczone dla BRUCE. Teraz ciekawy alt post, ktory pewnie zainteresuje niektorych ludzi z Coven:

http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=743429

Nie wiem kto wam nagadal bzdur o BRUCE i chowaniu sie po stacjach. Tak czy siak chyba trudno by bylo o lepsze argumenty na odparowanie tego, niz posty ze strony BoB i Pandemic Legion. Mam nadzieje ze podejdziecie z wieksza rezerwa do rewelacji przekazywanych przez owe osoby ;) .

ALe co ty chcesz od c0ven, gdzie ktos od nas cos mowil o BRUCE? Jeszcze ich gangu w zyciu na oczy nie widzialem....
Edit: juz widze ze chodzi o ian666 ale on jest w coven od 4 dni i wyraza swoja opinie nie alliancu w poscie na caod, nigdy nie walczylismy z ani przeciw BRUCE.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2008, 01:09:05 wysłana przez Maxima »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 08, 2008, 12:27:03 »
Kolejna czesc drama bomb:

Goonsy zresetowaly czesc standingow. Info na eve-o (nie chce mi sie szukac linka, jest na pierwszej stronie)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 08, 2008, 12:47:17 »

Vermian

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 08, 2008, 15:31:10 »
ALe co ty chcesz od c0ven, gdzie ktos od nas cos mowil o BRUCE? Jeszcze ich gangu w zyciu na oczy nie widzialem....
Edit: juz widze ze chodzi o ian666 ale on jest w coven od 4 dni i wyraza swoja opinie nie alliancu w poscie na caod, nigdy nie walczylismy z ani przeciw BRUCE.


Moze zle zrozumiales, o nic sie nie czepiam Coven. Przyznaje, moja wina bo czasem pokretnie pisze. Jesli jakies czepialstwo bylo, to skierowane raczej do osob co puscily do niektorych z was taka a nie inna fame o BRUCE. Zreszta w poscie pisze:

...... Teraz ciekawy alt post, ktory pewnie zainteresuje niektorych ludzi z Coven .....
Nie wiem kto wam nagadal bzdur o BRUCE i chowaniu sie po stacjach ..... 

Sprawa byla nie skierowana do calego sojuszu tylko do tych co wogole slyszeli cos na ten temat tzn. niektorych - jak napisalem. Wyszlo troche niezrecznie i niedyplomatycznie, przyznaje. Na przyszlosc postaram sie bardziej precyzowac adresatow ;) .

Goomich

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 08, 2008, 15:50:54 »
za późno, już tam lecimy.  :D

Vermian

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 08, 2008, 16:39:58 »
Hehe, z crowka mam nadzieje :D . Ja dostarcze ziemniaka na zagryche, upiec musicie we wlasnym zakresie  ;) .

Aeon Horax

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 08, 2008, 22:45:57 »
Nie wiem kto wam nagadal bzdur o BRUCE i chowaniu sie po stacjach. Tak czy siak chyba trudno by bylo o lepsze argumenty na odparowanie tego, niz posty ze strony BoB i Pandemic Legion. Mam nadzieje ze podejdziecie z wieksza rezerwa do rewelacji przekazywanych przez owe osoby ;) .

BRUCE jak mieszkaly w syndicate (czyt. uczyli sie...)  to byly straszne lamki, to bylo jakies 6miesiecy temu. Ale woleli zaplacic 10 bil w straconych shipach (na 'czysto') niz zaplacic z gory i miec z bani okupacje 4-osobowego korpa - szacunek dla bruce za to. Bylem w szoku, ze maja swojego sova. Ale po tym  co widzialem na miejscu to ciezko mi zmienic zdanie o nich, wiec info ze resetuja standingi traktuje raczej jako informacje typu "doda zjadla pyszny serek na sniadanie...".

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 14, 2008, 14:06:44 »
W innych wiadomosciach, posy IAC w 49-u6u rozpadly sie z hukiem bez wiekszego oporu ze strony wlasciciela.

Jedynym urozmaiceniem wieczoru byl Mynas Atoch, "dyplomata" MC, ktory robil z siebie posmiewisko w local, oskarzajac BoB o blobowanie i zabieranie funu z gry - ten sam, ktory znapowal miliard ludzi z koalicji majac nadzieje, iz BoB padnie zgodnie z zapowiedziami, w lutym.

Ironii do jego wypowiedzi dodaje fakt, iz 49-u6u to ten sam system do ktorego nie tak dawno zlecialo sie 600 osob koalicji, zeby zobaczyc jak Shrike wybucha, co nie nastapilo przez, cytuje CCP "UNEXPECTED SOLAR EVENT OMAGAWD" :>

Sov neutralny po DT, dalej...czas pokaze.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2008, 14:11:03 wysłana przez CoeathalVega »

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 14, 2008, 14:31:21 »
Mynas był w gangu MC który kampił dolotówke z delve do 49- bez scouta po drugiej stronie bramy. Gdyby nie to że spieszyliśmy się do domu po 9 godzinnym roamie :buck2: wycielibyśmy ich wszystkich a tak tylko flycatcher padł ;)

Totalizator

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 16, 2008, 03:15:57 »
W innych wiadomosciach, posy IAC w 49-u6u rozpadly sie z hukiem bez wiekszego oporu ze strony wlasciciela.

Jedynym urozmaiceniem wieczoru byl Mynas Atoch, "dyplomata" MC, ktory robil z siebie posmiewisko w local, oskarzajac BoB o blobowanie i zabieranie funu z gry - ten sam, ktory znapowal miliard ludzi z koalicji majac nadzieje, iz BoB padnie zgodnie z zapowiedziami, w lutym.

Ironii do jego wypowiedzi dodaje fakt, iz 49-u6u to ten sam system do ktorego nie tak dawno zlecialo sie 600 osob koalicji, zeby zobaczyc jak Shrike wybucha, co nie nastapilo przez, cytuje CCP "UNEXPECTED SOLAR EVENT OMAGAWD" :>

Sov neutralny po DT, dalej...czas pokaze.

Mynas i wogóle MC to jedna z głównych przyczyn klęski inwazji na Delve ponieważ tam gdzie MC obiecało capsy i pomoc w zajmowaniu sova ani capsów ani tower spamu nie było. A potem suprajz że koalicja dała dupy i rozeszła się do domu.

Co do IAC to właściwie są w tym momencie spisani na straty, atakowani z dwóch stron przez AAA i BoB nie obronią raczej swoich terenów, a jako że zamiast koncentrować się przy 49- walczą z AAA to i wsparcie od goonsów nic im nie da. Querious właściwie padło bo żaden z sojuszy który tam się zainstalował nie brał na serio obrony swoich terenów tak że gdzieniegdzie stał tylko 1 tower zajmujący sov.

Jeśli chodzi o goonsów to morale zdaje się jednak powoli rosnąć, NPC delve jest dobrym miejscem do aktywnego pvp w małych gangach, solo i we flotach i z tego co widzę liczba osób na opach powoli ale rośnie. Pojawił się problem niskiej partycypacji capital floty ale moim zdaniem zostanie on rozwiązany, choćby dlatego że kasa płynąca z moon miningu pozwala nam szybko zastępować capsy co powinno skłonić FC do częstszego używania ich (tak jak wczorajsza bitwa w 319-)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 16, 2008, 11:18:17 »
mam nadzieje, ze goonsi nie wyprowadza sie z delve, daja nam przeciez rozrywke na wyciagniecie reki...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Paul Shakur

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 16, 2008, 11:23:40 »
Co do IAC to właściwie są w tym momencie spisani na straty, atakowani z dwóch stron przez AAA i BoB nie obronią raczej swoich terenów, a jako że zamiast koncentrować się przy 49- walczą z AAA to i wsparcie od goonsów nic im nie da. Querious właściwie padło bo żaden z sojuszy który tam się zainstalował nie brał na serio obrony swoich terenów tak że gdzieniegdzie stał tylko 1 tower zajmujący sov.
Proszę nie traktować tego jako flame, ale mam kilka takich malutkich spostrzeżeń dotyczących części tej wypowiedzi:
1. Przeglądając nie raz KB BOBa widziałem jak IAC pomagało GoonSwarm i całej koalicji w Delve.
2. AAA nie widziałem ani razu w walce razem z GS, RA, RZR, IRON, PL, MM itd. przeciw BOBowi (być może to moje niedopatrzenie).

Zastanawia mnie więc jedno: dlaczego GoonSwarm (bo RA to akurat dla mnie jest jasne) jest na plus z AAA i nie pomoże IAC w obronie nie tyle przed BOBem co przed AAA, którzy tak naprawdę przez cały ten czas mieli w głębokim poważaniu walki w Delve?

Patrząc nadal na to co się dzieje, to AAA próbuje rozwalić właśnie jeden z aliansów, który udzielał się dość aktywnie i pomagał koalicji w walce. Samo AAA z tego co widzę nadal ma gdzieś to czy Goonsi zatrzymają BOBa w Delve/Querious i ewentualnie podejmą kolejną próbę odebrania mu terenów czy też dostaną w tyłek i będą musieli się wycofać z powodu braku wsparcia sojuszników.

To tyle moich spostrzeżeń (być może i błędnych) jako obserwatora tego konfliktu i KB kilku aliansów ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2008, 14:29:45 wysłana przez Xarthias »