Autor Wątek: Czy to jest znudzenie? A moze pazernosć? Albo niewiedza?  (Przeczytany 3751 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Qooba

  • Gość
Czy to jest znudzenie? A moze pazernosć? Albo niewiedza?
« dnia: Marzec 04, 2008, 08:22:32 »
Witam wszystkich. Zaczalem swoja przygode z EVE jakies 3 tyg temu. Rozpoczalem kariere gornika. Kopalem przez kilka dni sam po czym doszedlem do wniosku ze sam nic nie zdzialam wiec zapisalem sie do korporacji gorniczej polaczonej z akademia. Jednek po 2 tygodniach okazalo sie ze to co zarabiam kopiac dla korpu jestem w stanie zarobic samemu, a nawet troche wiecej wiec odszedlem z korporacji. Po 2 dniach okazalo sie jednak ze kopanie samemu jest troche uciazliwe wiec podjalem probe handlu. :D Niestety po 2 dniach moj ogolny zarobek wyszedl na minus gdyz zakupilem kupe dziadostwa ktorego nikt zabardo nie chce kupowac (choc roznica w cenie kupna a sprzedazy wynosila nieraz 500%). :grr: Dzisiaj doprowadzilem niemal do sytuacji w ktorej chcialem usunac swoj charakter i pojsc w strone PvE jednak brat mnie powstrzymal, hehe :uglystupid2: A wiec zakupilem ponownie statek gorniczy, wystawilem nowe zamowienia jednak w mojej taktyce nic sie nie zmienilo. Teraz pytanie do Was. Czy mozecie mi cos doradzic abym zarabial wiecej na kopaniu czy handlu? Myslalem jeszcze o zapisaniu sie do Unseen Academy jednak wstrzymalem sie ze swoja decyzja do czasu az dostane odp. na tego posta ;)

Pozdro.

Coriin

  • Gość
Odp: Czy to jest znudzenie? A moze pazernosć? Albo niewiedza?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2008, 08:32:17 »
Ubij kogoś to znowu nabierzesz ochoty na grę. Możesz traktować to jako 'kopanie'  >:D

I zapisz sie do UA, tam sobie znajdziesz miejsce.  O0

tempx6

  • Gość
Odp: Czy to jest znudzenie? A moze pazernosć? Albo niewiedza?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2008, 08:43:26 »
Załóż nowy charakter. Ustaw atrybuty tak aby percepcja i willpower miały więcej o 2 lub 3 punkty od reszty, którą możesz ustawić na równym poziomie. Ustaw sobie specyfikację jako soldier, ew spec ops. Zacznij rozwijać postać w kierunku Pve - Pvp. Możesz spokojnie utrzymywać się z Pve
(robienia misji dla agentów), czasami upolować jakiegoś name npc na pasku. Pamiętaj, żeby rozwinąć w miarę możliwości dziedzinę Social, która wpłynie na polepszenie stosunków a tym samym - warunków wynagrodzenia od agentów. Ten kierunek rozwoju zatrzyma Cię dłużej przy Eve i da Ci więcej radości z grania. Kopanie w skałach jest przynudzające. A jeśli interesuje Cię techniczna strona tej profesji, to nic ciekawego w high secu nie znajdziesz. Musiałbyś rozwijać postać ok pół roku i kopać w 0.0 z jakąś ekipą, żeby sensownie na tym zarabiać. Wyskiluj sobie jakiegoś Cruzera ew szybkiego Haca i siej terror w galaktyce! >:D
 
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2008, 09:31:04 wysłana przez tempx6 »

Skeer

  • Gość
Odp: Czy to jest znudzenie? A moze pazernosć? Albo niewiedza?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2008, 09:04:46 »
Sam to raczej będzie siał lossy swoje...  :)

Zapisz się do UA, tam łatwo się zorientować, co dalej byś chciał robić.

Ellaine

  • Gość
Odp: Czy to jest znudzenie? A moze pazernosć? Albo niewiedza?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2008, 09:35:45 »
W UA nauczysz się w kilka tygodni tego, do czego sam będziesz dochodził przez rok. Nie musisz wywalać postaci żeby założyć nową, możesz więc spokojnie spróbować i piractwa i klepania misji (co jest zajęciem tak ze 4 razy nudniejszym niż kopanie, ale daje więcej pieniędzy) i co tam bądź jeszcze. Jak masz/zrobisz sobie postać z względnie wyrównanymi atrybutami (ino charyzma możliwie niska i percepcja trochę wyższa), jedną postacią na dłuższą metę będziesz mógł robić wszystko - nie będziesz taki super jak specjaliści ale jeśli nie wiesz dokładnie czego chcesz, to najlepsze wyjście.

Zbulu

  • Gość
Odp: Czy to jest znudzenie? A moze pazernosć? Albo niewiedza?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 05, 2008, 18:25:06 »
bedzie taki super jak specjalisci tylko wyskilowanie zajmie dluzej niz specjalistom to lubie w eve majac jednego chara nie musisz sie do niczego ograniczac i innych mmorp jak jestes magiem to toporem nie powalczysz a tu mozesz kopac, produkowac i mordowac jednym charem tylko trza poswiecic wiecej czasu na szkolenie

Piter Savag

  • Gość
Odp: Czy to jest znudzenie? A moze pazernosć? Albo niewiedza?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2008, 21:57:03 »
Wskocz do 0.0 a pograsz sobie w eve na hard modzie :)

Zapisz sie do UA i mecz ich pytaniami a szczegolnie Skeera :) jego cierpliwosc jest nieograniczona.

Z poczatku tez chcialem byc gornikiem, ale szybko pewna osoba mi to wypersfadowala i po ok 3 tyg gry znalazlem sie w 0.0  :smitten:
Jesli masz ochote patrzec w monitor pare godzin jak Statek kopie skale to zostan Gornikiem tylko jak ktos Ci podmieni puche rozwali statek na pasku przychodzi ochota na zemste  i fajnie by bylo miec czym >:D

Skeer

  • Gość
Odp: Czy to jest znudzenie? A moze pazernosć? Albo niewiedza?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 12, 2008, 22:19:50 »
Zapisz sie do UA i mecz ich pytaniami a szczegolnie Skeera :) jego cierpliwosc jest nieograniczona.

 :o

Teraz to całe community mnie będzie zalewać pytaniami  ;)

Blutbart

  • Gość
Odp: Czy to jest znudzenie? A moze pazernosć? Albo niewiedza?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 12, 2008, 22:51:16 »
A właśnie Skeer... ajak włączyć tak evkę żeby już kurna sie zalogować dziś i w ogóle ajak?

Qooba

  • Gość
Odp: Czy to jest znudzenie? A moze pazernosć? Albo niewiedza?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 13, 2008, 08:20:33 »
No to tak. :coolsmiley: Gornikiem juz nie jestem i nie zapowiada sie zebym do gornictwa wrocil  :nie: Teraz bawie sie w PvP. >:D Zrobilem matara, zapisalem sie do akademii i ogolnie jest spoko. Teraz tylko nazbierac na Hurka, ehh... :D

MKoll

  • Gość
Odp: Czy to jest znudzenie? A moze pazernosć? Albo niewiedza?
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 13, 2008, 08:24:31 »
No to tak. :coolsmiley: Gornikiem juz nie jestem i nie zapowiada sie zebym do gornictwa wrocil  :nie: Teraz bawie sie w PvP. >:D Zrobilem matara, zapisalem sie do akademii i ogolnie jest spoko. Teraz tylko nazbierac na Hurka, ehh... :D

'Cane bez skilli nav, gunnery, mech i eng to tylko nieszkodliwa cegła wisząca w przestrzeni. Przepiękna cegła z wielkim potencjałem, ale jednak :). Więc evemon w dłoń, implanty w dupę i planuj uważnie karierę!  :knuppel2:

Ellaine

  • Gość
Odp: Czy to jest znudzenie? A moze pazernosć? Albo niewiedza?
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 13, 2008, 09:57:07 »
Proponuję mimo wszystko implanty w głowę, idąc za propozycją Oama możesz uzyskać efekty interesujące, ale inne niż oczekiwane.  :angel: