Autor Wątek: Misja Rogue Drones harrassment  (Przeczytany 2867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

numberten

  • Gość
Misja Rogue Drones harrassment
« dnia: Marzec 19, 2008, 14:41:53 »
cześć, mam pytanie - podjąłem się powyższej misji niestety mam problem z infernis anvil drones. Nie mogę ich zniszczyć. Latam statkiem Imicus. Jaka broń jest skuteczna?

Wolver

  • Gość
Odp: Misja Rogue Drones harrassment
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2008, 14:44:24 »
cześć, mam pytanie - podjąłem się powyższej misji niestety mam problem z infernis anvil drones. Nie mogę ich zniszczyć. Latam statkiem Imicus. Jaka broń jest skuteczna?

Nie możesz zniszczyć, czy nie możesz trafić? Czym do nich strzelałeś i z jakiej odległości?

numberten

  • Gość
Odp: Misja Rogue Drones harrassment
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2008, 14:46:03 »
chyba raczej nie mogę trafić - strzelałem railgunem 150mm poziom 1 i 75mm gatling rail 1, amunicja Plutonium Charge S, próbowałem założyc missle launcher jednak nie mam slotów na rakiety.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2008, 14:49:35 wysłana przez numberten »

DaBlades

  • Gość
Odp: Misja Rogue Drones harrassment
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2008, 15:01:25 »
http://eveinfo.com/missions/340/eve-online-rogue-drone-harassment

smacznego  O0

i druga podpowiedź: 15m3 dronbaya = 3xhobgoblinki
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2008, 15:08:33 wysłana przez DaBlades »

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Misja Rogue Drones harrassment
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2008, 15:18:56 »
chyba raczej nie mogę trafić - strzelałem railgunem 150mm poziom 1 i 75mm gatling rail 1, amunicja Plutonium Charge S, próbowałem założyc missle launcher jednak nie mam slotów na rakiety.
Zmień amo na np. iridium lub tungsten. Pozwoli Ci to na strzelanie z większej odległości i wówczas staraj się swoją frygą trzymać na tzw. optimalu. Szczególnie przy 75mm zasięg ma ogromne znaczenie.

Gatling 75mm (T1) ma 6+3km zasięgu, 126mm (T1) 9+5, a 150mm (T1) 12+6km. Wersje named mają poprawione i tracking i optimal i dmg ratio.

Używają plutonium zmniejszasz jednak zasięg o 37.5% (ale podnosisz dmg: kin 6/the 5). Iridium podniesie Ci zasięg o 20% (4/3), a Tungsten o 40% (4/2), jeśli zechcesz jeszcze bardziej podnieść zasięg to pozostaje Iron (+60%, 3/2). "Neutralne" wartości będziesz miał dla Lead (0% bonusu do zasiegu i dmg: 5/3 ).

Dmg i zasięg oczywiście zależy i od Twoich skilli i od bonusów statku. Jeśli możesz to postaraj się używać również dronek (na dronki najlepiej sprawia się mix: Acolyte+Warrior - wówczas masz pełne spektrum dmgu).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

numberten

  • Gość
Odp: Misja Rogue Drones harrassment
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 19, 2008, 15:26:59 »
Zmień amo na np. iridium lub tungsten. Pozwoli Ci to na strzelanie z większej odległości i wówczas staraj się swoją frygą trzymać na tzw. optimalu. Szczególnie przy 75mm zasięg ma ogromne znaczenie.

Gatling 75mm (T1) ma 6+3km zasięgu, 126mm (T1) 9+5, a 150mm (T1) 12+6km. Wersje named mają poprawione i tracking i optimal i dmg ratio.

Używają plutonium zmniejszasz jednak zasięg o 37.5% (ale podnosisz dmg: kin 6/the 5). Iridium podniesie Ci zasięg o 20% (4/3), a Tungsten o 40% (4/2), jeśli zechcesz jeszcze bardziej podnieść zasięg to pozostaje Iron (+60%, 3/2). "Neutralne" wartości będziesz miał dla Lead (0% bonusu do zasiegu i dmg: 5/3 ).

Dmg i zasięg oczywiście zależy i od Twoich skilli i od bonusów statku. Jeśli możesz to postaraj się używać również dronek (na dronki najlepiej sprawia się mix: Acolyte+Warrior - wówczas masz pełne spektrum dmgu).
Dzięki - spróbuję

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Misja Rogue Drones harrassment
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 19, 2008, 16:42:39 »
Do Rogue Drones najlepiej strzelac z EM (maja najslabsza obrone przed tym rodzajem obrazen), wiec dronki Acolyte, i ammo nie wiem ktore, bo nie uzywam hybryd :P

seishin

  • Gość
Odp: Misja Rogue Drones harrassment
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 19, 2008, 17:03:31 »
hybrydy zadaja tylko therm/kinetic.... :nie:

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Misja Rogue Drones harrassment
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 20, 2008, 09:41:19 »
Do Rogue Drones najlepiej strzelac z EM (maja najslabsza obrone przed tym rodzajem obrazen), wiec dronki Acolyte, i ammo nie wiem ktore, bo nie uzywam hybryd :P
I tak i nie... dronki mają podobne zależności jak i inne NPCe czy statki jakimi latasz. Mix EMP i EXP daje najlepsze efekty ogólnie, bo oczywiście EMP jest rewelacyjne w przypadku strzelania do tarcz, ale już w pancerz tak fajnie nie wchodzi. Po ostatnich zmianach w resistach tym bardziej taki mix jest uzasadniony (zmniejszyli resista tarcz na EXP).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...