Informacje > Centrala - uwagi i propozycje

5 lat Centrali

(1/6) > >>

Xarthias:
Tak sobie przeglądałem ostatnio bazę użytkowników, wywalając ruskie boty i inne syfki i przy okazji zauważyłem ciekawą rzecz.
Otóż najstarszym użytkownikiem (chociaż w zasadzie chyba należałoby napisać założycielem) Centrali jest Galford. Cóż w tym ciekawego? Otóż:

--- Cytuj ---Data rejestracji:    08-04-2003, 21:58:42
--- Koniec cytatu ---
Myślę, że można to swobodnie przyjąć za datę powstania Centrali. Krótko mówiąc, za miesiąc z małym haczykiem (8 kwietnia) Centrala będzie obchodzić swoje piąte urodziny!
Przewinęło się w tym czasie przez nasze forum multum użytkowników, kilku adminów, wiele flejmów i jeszcze więcej ciekawych dyskusji, kilka różnych layoutów graficznych, kilka wersji strony startowej, wiele korporacji: od TWB i NHUN przez PTF, FuCo, BuFu, PBN do Unseenów czy Astra Ominae; 3 (w porywach do 4) polskie sojusze oraz nawiązaliśmy oficjalną współpracę z CCP.
Z dumą (bo i ja mam w tym swój skromny udział) mogę powiedzieć, że Centrala jest największą polską stroną poświęconą Eve-Onine.
Wszystko to zostało osiągnięte ciężką pracą adminów i moderatorów, ale przede wszystkim - dzięki Wam, drodzy użytkownicy. Oby ta nasza współpraca trwała jak najdłużej i oby Centrala dalej się rozwijała. Do końca Eve i jeden dzień dłużej!

Z tej oto okazji, może by jakąś celebrację uczynić? Jakieś pomysły?

vulor:
wódka?

Voulture:
A to nie Unique zakladal centrale? :p

Xarthias:
Ermen jest 31 użytkownikiem, dołączył 26 kwietnia, więc był prawie od samego początku... Ale tylko prawie. :P
Tak z gołych cyferek wychodzi, bo ja na Centrali jestem od 3 lat i nie wiem co i jak było na początku.

Xarthias:
Fajnie byłoby spisać takiego timelina pl-community. Daty, fakty, wydarzenia. Bez zbędnych komentarzy etc.
Daty powstania PL-korpów, najważniejsze wydarzenia w ich historii itp, podobnie z centralą oraz innymi stronami, daty "narodzin" najważniejszych postaci na scenie, daty zamknięcia korpów... Takie tam.
Co myślicie?
Jedna osoba tego nie ogarnie, więc trzeba by było założyć temat, gdzie każdy mógłby wrzucać takie wydarzenia (Data plus opis), i jedna osoba (mogę być to ja) skompresowałaby to potem w jedną chronologiczną listę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej