Eve Online > Total Noob Questions

Total Noob Questions edycja trzecia

(1/52) > >>

Tuba:
Mógłby ktoś dokładnie i prosto opisać, jak robić sobie zakładki do potrzebnych miejsc? Np.kontener czy asteroid.
W oryginalnym tutorilau jest tylko informacja, żeby oddalić się 15 km od miejsca, w którym mamy zobić zakładke, i żeby przed tym odwrócić kamere o 180 stopni.
Jak to najlepiej robić (zakładki)?
Jake są wasze propozycje?

THX

Voulture:
Powaznie?
To chyba jakies stare pzostalosci z czasow, gdy nie bylo "warp to 0" tylko minimum to bylo 15km i trzeba bylo kombinowac.

Teraz jest prosto:
1. Klikasz prawym przyciskiem myszy na obiekt i "Add Bookmark".
2. Klikasz w People&Places -> Places (czy cos, pzredostatnie) -> Add Bookmark na dole.

W drugim przypadku zapisujes zmiejsce w ktorym stoi statek, w pierwszym nie musisz sie znajdowac kolo tego obiektu by zrobim bmke.

Polecam przyjac sobie jais schemat opisywaia (u mnie system, najblizszy obiekt, odlegosc, kierunek) bo bedziesz mial ich duzo i sie zrobie balagan.

Tuba:
Przetestowałem, działa, choć niezbyt dokładnie. Zrobiłem zakładkę ok. 30m od asteroidu, a gdy się wwarapowuję, jestem jakieś 2500m od tego miejsca, czy jest sposób, żeby to było dokładniejsze?

Xarthias:
Nie.

Tuba:
Mam pytanko.
Czy można po walce spokojnie przejrzeć logi z walki, z wynikami za ile trafiałem (za ile mnie trafili), czy pudłowałem etc.
Takie logi pojawiają się w czasie walki, ale czasami tak szybko to następuje, że nie mam czasu przeczytać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej