Autor Wątek: [TRI] News  (Przeczytany 69117 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fedajkin

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 26, 2008, 10:15:03 »
O kurcze, też ładnie zebraliści killi :D

[offtop]
Teriona nie ma... wyjachał na wakacje i będzie mieć spore zaleglości...
[/offtop]

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #176 dnia: Wrzesień 03, 2008, 23:54:19 »
Cóż za dzień! Zaczęło się od niszczenia POSów w T-ZWA1, potem pojawiły się informacje o 150 osobowej flocie NC w QFF-06. Siedzieli na bramie bojąc się wskoczyć, w systemie były dwa tytany TRI. Przez jakiś czas czekaliśmy na NC a potem FC zdecydował powrócić do niszczenia POSów.

W międzyczasie pojawił się intel o małym gangu BUFU. Trzymaliśmy za nich kciuki gdy wskoczyli do QFF.

W końcu NC decyduje się atakować. My zatem warpujemy gang RR BSów na bramę. Okazuje się, że to tylko support, który zostaje dość dotkliwie przetrzebiony. Dowódca NC decyduje się posłać BSy na naszą stronę bramy. Nasz FC każe zaprzestać walki i przygotować się do skoku przez bramę. W tym momencie na bramie zostaje postawiony bąbel. Nasze BSy skaczą na drugą stronę zaś w gridzie oba tytany odpalają DDD.

Wydaje się, że walka jest skończona bo DDD łapie wiele statków NC. Pojawia się jednak cyno a w systemie nadal jest sporo statków wsparcia NC.

Nagle jeden z pilotów tytana informuje, że dostał desynca. Po chwili okazuje się, że jest na planecie otoczony statkami NC. Przez cyno na bramie QFF skacze kilkanaście capitali NC, części z nich udaje się warpować do naszego tytana. Wszyscy piloci TRI dostają rozkaz zabicia dictorów i HICów a FC dostaje szału.

Na szczęście udaje się ubić wszystkie HICe. Tytan warpuje. Niestety większość capitali NC wyskakuje z systemu. Tracą zdaje się Chimerę i Revelation.

PS. Na SHC jest opis całej akcji. Takoż na CAOD.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2008, 09:44:06 wysłana przez ArchenTheGreat »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #177 dnia: Wrzesień 04, 2008, 08:16:06 »
Hehe Archen wasz FC dostał szału bo lagi przeszkadzały.


A co miał powiedzieć FC NC ?
Pewnie ze 200 osób we flocie i ani jednego cyno żeby postawić pod tytanem  :uglystupid2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #178 dnia: Wrzesień 04, 2008, 08:18:31 »
A co miał powiedzieć FC NC ?
Pewnie ze 200 osób we flocie i ani jednego cyno żeby postawić pod tytanem  :uglystupid2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Gdyby go postawili pod tytanem to już byśmy go nie mieli. Tytan wywarpował zdaje się na 60% armora.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #179 dnia: Wrzesień 04, 2008, 08:33:46 »
Znaczy nie tankował erebusik hehe.

No to NC se może plućw brode że nie wożą cyno.

A dla waszego pilota tytana sugeruje zrzute na pampersa  :2funny:
I może jakiś magnez albo inne witaminki co myślenie poprawiają  bo co za idiota wapruje tytanem na planete na 0 km  :uglystupid2:

EDIT
Właśnie poczytałem raporcik na eve-o.
Niezła walka zabite 2 capsy , 40 bsów łącznie ponad 150 statków.
Jedynie ten tytan popeline zrobił :)
Gratulacje
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2008, 09:10:50 wysłana przez Yogos »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #180 dnia: Wrzesień 04, 2008, 09:10:22 »
Znaczy nie tankował erebusik hehe.

Twierdził, że tankował. Na tytanach się nie znam. Waliło do niego 19 dreadów i 13 carrierów (mniej więcej) - nie jest to pewnie coś co nawet tytan może zignorować.

Cytuj
I może jakiś magnez albo inne witaminki co myślenie poprawiają  bo co za idiota wapruje tytanem na planete na 0 km  :uglystupid2:

Z tego co wiem plan był taki, żeby warpował do SSa. Nie wiem czemu wylądował na planecie.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #181 dnia: Wrzesień 04, 2008, 09:18:04 »
19 dredów ?
To gówno a nie tankował. Chyba że on w siege nie były.
I jeszcze cariery.

Ja mam o tyle doświadczeń że na sisi testowaliśmy tank avatara SE i tytan nie ma szans stankować dredów w siege.

Ten erebus pewnie na 2x car jest ale to i tak za mało a w dodatku cariery NC powinny mu neutralizerami capa powinny niszczyć niszczyć.

No cap = no tank.
A jak ma aktywne hardy to mu sie resy i DC wyłączy i spadłby szybciutkoooo
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2008, 09:39:40 wysłana przez Yogos »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #182 dnia: Wrzesień 04, 2008, 09:45:12 »
To gówno a nie tankował. Chyba że on w siege nie były.

Nie były. Jedyny dread w siege to ten co zginął na bramie.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #183 dnia: Wrzesień 11, 2008, 14:00:09 »
Trochę spóźniony news: Triumvirate przejął trzecią stację Hydry. Stacja znajduje się w systemie T-ZWA1 i była dawniej stolicą konstelacji. W rękach Hydry pozostaje jeszcze outpost w systemie Y0-BVN.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #184 dnia: Październik 07, 2008, 12:11:35 »
Wczoraj miała miejsce bitwa Triumvirate z połączonymi siłami KIA/TCF/Daisho/Goonswarm/Morsus Mihi/Razor/Pure/Zenith Affinity/Stella Polaris/Circle-Of-Two/Majesta Empire/Fallout Project. KIA+Daisho wystawiły flotę BSów i wsparcia w sile około 170 pilotów zaś NC przysłały 90-osobowy gang HACów i nano. Trudno powiedzieć czy była to skoordynowana akcja.

Walka odbyła się przy jump bridge'u w systemie C-F. Gang TRI poniósł w niej duże straty głównie przez to, że wskakiwaliśmy przez JB, dookoła którego rozlokowane już były siły wroga. Część z naszych pilotów zginęła zanim załadowała grida. Na szczęście później lag był minimalny. Ja zajmowałem się obsługą dział w POSie i muszę przyznać, że miałem sporo zabawy - głównie dzięki nieistniejącemu lagowi.

Link do KB: http://triumvirate-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=170559
Link do SHC: http://www.scrapheap-challenge.com/viewtopic.php?p=611864#611864
Link do CAOD: http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=890359&page=4#116
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2008, 17:10:48 wysłana przez ArchenTheGreat »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #185 dnia: Październik 07, 2008, 12:24:29 »
No ładnie dużo zabawy tam teraz macie tylko musicie uważać bo raczej cały czas będziecie zblobowani. Tym bardziej gratuluje każdego wygranego starcia.


Hm czyli po wejsci na noda i załadowaniu grida dało się grać ?

Kurde czyżby rzeczywiście ccp coś się udało wreszcie z poprawieniem laga >?

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #186 dnia: Październik 07, 2008, 12:33:22 »
Hm czyli po wejsci na noda i załadowaniu grida dało się grać ?

Kurde czyżby rzeczywiście ccp coś się udało wreszcie z poprawieniem laga >?

Po załadowaniu grida nie miałem praktycznie laga. Grało się jakby w systemie nikogo nie było. Miałem problemy z klientem ale to wina mojego starego sprzętu. Zbyt wiele elementów włączonych na ekranie. Lag na modułach był niezauważalny, warpowanie następowało od razu. Podobno pojawiło się parę statków widm ale ja na szczęście na takie nie trafiłem.

kaleba

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #187 dnia: Październik 07, 2008, 13:51:54 »
 :smitten: fleetbattle bez laga

Straszny

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #188 dnia: Październik 07, 2008, 14:02:14 »
no nie ma dwóch zdań - śliczna bitwa, gratki z dobrego funu.

Nashir

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #189 dnia: Październik 07, 2008, 14:58:25 »
Z GS nie widze tam duzej ilosci pilotow, nic mi o tym opie nie wiadomo - wiec mysle ze kilku znudznoych dalo swego X i tyle. My mielismy w nocy t1 cruiser op.

amra

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #190 dnia: Październik 07, 2008, 18:12:41 »
soulscream mysle że bardziej warte odnotowania by było gdy to był t2 cruiser op  ;D
A tak codzienosci nie ma potrzeby opiswania tu  >:D

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #191 dnia: Październik 07, 2008, 20:04:17 »
soulscream mysle że bardziej warte odnotowania by było gdy to był t2 cruiser op  ;D
A tak codzienosci nie ma potrzeby opiswania tu  >:D
Kane podejrzewam że ten op miał na celu zamanifestowanie że w końcu wysiedli z tych rifterów i merlinów ;D więc postęp jest :D

Nashir

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #192 dnia: Październik 07, 2008, 21:12:24 »
Niestety, po prostu mielismy wiecej gotowki po sprzedazy modow, ktore zostawil nam atlas i spolka w okolicach 111- . Tym razem starczylo nam na krazki !  >:D

Goomich

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #193 dnia: Październik 07, 2008, 21:31:49 »
To były moduły, które wy zostawiliście tydzień wcześniej. I dwa tygodnie wcześniej. I...

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #194 dnia: Październik 07, 2008, 21:55:36 »
Niestety, po prostu mielismy wiecej gotowki po sprzedazy modow, ktore zostawil nam atlas i spolka w okolicach 111- . Tym razem starczylo nam na krazki !  >:D

e no nie wszystkie. Czesc tych wież wypadła poprostu z goonsów :)
Żeby nie było bajeczki na dobranoc opowiadam link do KB:

http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_detail&kll_id=37426

troche modów faktycznie pozbierali z posów goonsowych.
Coś tam sami kupili. Ale z tego co wiem koło 2 tyg dyspro goonsów trzymali więc pewnie to oni to sfinanowali  ;D


A co do Goonsów w cruzach t1 to coż mają fun to sie bawią.

Żebym miał więcej czasu to sam bym zrobił opa c0venowi w cruzach t1 w piątek i sobote koło obe.
Tam się będzie dziać teraz ;]

Drunken sucide cruz op na liniach zaopatrzeniowych GBC NC i Goonsów  >:D >:D

Tyle że raczej sie nie pologuje erhhhh


EDIT
A no i TRI też będzie w okolicy  ;)

Kurde kurde kurde.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2008, 22:05:40 wysłana przez Yogos »

Nashir

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #195 dnia: Październik 07, 2008, 22:47:14 »
To były moduły, które wy zostawiliście tydzień wcześniej. I dwa tygodnie wcześniej. I...

Nie my tylko MASS czy tam UNL dont care.

misao

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #196 dnia: Październik 08, 2008, 17:26:00 »
mass sie zrespawnowali?

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #197 dnia: Październik 12, 2008, 21:41:40 »
W weekend TRI broniło się przed kolejnym atakiem na cynojammery. Lagu było co niemiara, wielokrotne restarty node'a. Efekt końcowy pozytywny dla TRI. Wszystkie moduły w POSach pozostały nienaruszone, TCF+KIA straciło ponad 200 battleshipów. Straty TRI to około 20 BSów.

Link do KB: http://triumvirate-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=171962
Link do wątku (marnego) na CAOD: http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=894755
Link do wątku (marnego) na SHC: http://www.scrapheap-challenge.com/viewtopic.php?p=617388#617388

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #198 dnia: Październik 12, 2008, 21:53:42 »
No ładne jatki tam macie śledziłem w miare na bieżąco wypada pogratulować.
Naprawdę imponująca skuteczność

Żal że serwer tak dupy daje i tyle restartów. Z tych 200 bsów to też pewnie sporo będzie miało roolbacka.


A Archen powiedz jak to było z tym Aeonem ? Serio na 1% struktury do posa wszedł ?
Czy może padł i go zwrócili ?

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #199 dnia: Październik 12, 2008, 22:01:26 »
A Archen powiedz jak to było z tym Aeonem ? Serio na 1% struktury do posa wszedł ?
Czy może padł i go zwrócili ?

Na serio to nie wiem bo weekendy mam raczej rodzinne i nie gram. Radziłbym wierzyć jednak pilotowi (przeżył z 3% struktury i nie dostał tym samym ubezpieczenia). Nie ma powodu żeby kłamać. Wprost przeciwnie. Podejrzewam, że gdyby dostał statek i ubezpieczenie po rollbacku to wykłułby tym oczy KIAEddzowi dla samej przyjemności wkurzenia go.  :D

Nashir

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #200 dnia: Październik 13, 2008, 00:24:21 »
Naprawdę imponująca skuteczność

Żal że serwer tak dupy daje i tyle restartów. Z tych 200 bsów to też pewnie sporo będzie miało roolbacka

Te dwie wypowiedzi sie wykluczaja heh.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #201 dnia: Październik 13, 2008, 07:17:42 »
Te dwie wypowiedzi sie wykluczaja heh.

Absolutnie nie.

Zabili 200 bsów tracąc 20 i to jest imponujące. To że serwer działa jak działa to inna rzecz niezależna od TRI.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #202 dnia: Październik 13, 2008, 08:50:19 »
Absolutnie nie.

Zabili 200 bsów tracąc 20 i to jest imponujące. To że serwer działa jak działa to inna rzecz niezależna od TRI.

To co jest na KB to są straty po ostatnim restarcie. Podobno CCP wymieniło w końcu blade'a na 64-bitowego i lag się skończył. Pozwoliło to na efektywne zarządzanie flotą i ubicie tych 200 bsów. Nie wiem jakie były straty NC wcześniej ale przy 6 restartach jest to nie do oszacowania.

Nashir

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #203 dnia: Październik 13, 2008, 13:55:43 »
Wciaz mowie nie jest to szacowalne bo ubijanie bsow ktore maja loading game nie jest FUN i tyle. Nie da sie okreslic jakie byly straty jaka efektywnosc (HAHAHA K/D/ISK ratio) jak noda pada jak glupia.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #204 dnia: Październik 13, 2008, 14:41:57 »
Wciaz mowie nie jest to szacowalne bo ubijanie bsow ktore maja loading game nie jest FUN i tyle. Nie da sie okreslic jakie byly straty jaka efektywnosc (HAHAHA K/D/ISK ratio) jak noda pada jak glupia.

Toż piszę, że statystyki z KB dotyczą tylko walki po ostatnim restarcie. Node został wymieniony na 64-bitowy i lag podobno był minimalny. Flota NC była już jako tako zorganizowana. Na tyle przynajmniej, że przemieszczali się i ginęli w grupach. Z tego co wiem większość zginęła od DDD.

To co działo się przed wymianą node'a na nowy jest trudne do oceny i nie ma tego na KB. KIA przyznaje się do ubicia przynajmniej 3 carrierów TRI ale przyznają się także do Aeona a ten jak wiadomo nigdy nie padł.

W skrócie: to co jest na KB odzwierciedla walkę przy sensownym lagu i jest w miarę miarodajne.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #205 dnia: Październik 13, 2008, 14:52:37 »
Na tyle na ile kb TRI jest wiarygodny a on wiarygodny to tak jest średnio  ::)
Chłopaki lostów nie wklejają.

Pozwolę sobię uprzedzić pytanie Archena

Np. Navy Raven
http://www.ndesert.com/coven/kb3/?a=kill_detail&kll_id=24010

Np. Golem

http://www.ndesert.com/coven/kb3/?a=kill_detail&kll_id=24011


edit
Pozwolę sobie dodać że zjebka za pisanie po polsku w comentach innej korporacji zjebka była ostra. I mam nadzieje że się to nie powtórzy.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 14:57:22 wysłana przez Yogos »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #206 dnia: Październik 13, 2008, 20:56:01 »
Na tyle na ile kb TRI jest wiarygodny a on wiarygodny to tak jest średnio  ::)
Chłopaki lostów nie wklejają.

Pozwolę sobię uprzedzić pytanie Archena

Oba KMy są na KB korporacyjnym Omena. Najwyraźniej automatyczna synchronizacja z KB TRI szwankuje. Dałem znać ludziom odpowiedzialnym za KB. To wszystko co mogłem zrobić.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #207 dnia: Październik 24, 2008, 23:50:06 »
Dzisiaj TRI miało Drake Day. Zakończył się on bitwą w M-OEE8. BoB zepsuł zabawę w ubijanie NC wrzucając parę MSów i flotę snajperów.

Link do KB: http://triumvirate-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=178901

Trico

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #208 dnia: Październik 25, 2008, 00:13:41 »
gf, zdechłem dwa razy ;p
nawet przy capsach nie wyglądaliście źle, był młody FC i nie wołał bez przerwy celów, potem przejął shootmee ;]

Trico

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #209 dnia: Listopad 03, 2008, 00:37:05 »
Dobra wyręcze Archena bo pora troche późna

...prosze werble...
http://triumvirate-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=537756
+100-200 fighterów

jak usłyszałem na TSie to się zaksztusiłem