Autor Wątek: [TRI] News  (Przeczytany 68744 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 16, 2008, 11:51:49 »
Na razie o planach nie będę się wypowiadał bo dopiero co wróciłem z urlopu i prawdę mówiąc nie bardzo miałem czas usiąść do gry. Reaktywacja TRI trochę mnie zaskoczyła gdyż przed moim wyjazdem plany były cokolwiek inne. Mam nadzieję, że tym razem unikniemy problemów z rozbuchanym ego. O jakość pilotów się nie martwię bo to w dużej mierze stare korporacje znane z poprzedniego wcielenia aliansu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2008, 12:41:12 wysłana przez ArchenTheGreat »

korpusz

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 16, 2008, 12:08:31 »
Pozostaje życzyć wszystkiego dobrego na nowej"starej" drodze.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 03, 2008, 01:50:33 »
Od pewnego czasu TRI zajmuje się uprzykrzaniem życia Hydrze. Przeprowadziliśmy się do Obe i stamtąd robimy wypady do Vale of the Silent. Krótki opis dotychczasowych wydarzeń można znaleźć na SHC.

Dzisiaj Hydra postanowiła użyć wypróbowanej taktyki TRI: nano gangu. Ich flota 200 statków wskoczyła do systemu P3EN-E próbując zaatakować flotę TRI. Mieliśmy 100 statków, po części MSy i carriery, snajperzy i trochę supportu.

Wynik starcia pokazuje, że nano-gang nie jest receptą na sukces. Bitwa była bardzo emocjonująca, obfitowała w ciągłe zmiany pozycji i - przynajmniej dla mnie - prawie bez lagu. Prawdziwa nagroda po wieczorze spędzonym na strzelaniu do POSów Hydry.

misao

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 03, 2008, 03:48:22 »
bo nano to idealne shipy do atakowania MSow i carierow >_> troche drogo ( w iski w sp ) wychodzi , no ale fakt jest taktyka na nano, wystarzczy mioec 1 carriera/msa na kazde 2 nanoshipy

Loc0

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 03, 2008, 11:24:01 »
Woot rika tu raczej chodzi o ich skutecznosc bo te pare bsow co zdjeli to nie sa liczby ktore moga zwalic z nog, widzialem juz gangi nano ktore wykanczly grupy bsow a tutaj sie chlopaki raczej nie popisali.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 03, 2008, 13:09:18 »
Woot rika tu raczej chodzi o ich skutecznosc bo te pare bsow co zdjeli to nie sa liczby ktore moga zwalic z nog, widzialem juz gangi nano ktore wykanczly grupy bsow a tutaj sie chlopaki raczej nie popisali.

Gang nano może być skuteczny, ważne są jednak umiejętności pilotów.

Loc0

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 03, 2008, 13:34:54 »
Taa wlasnie cos takiego mialem na mysli - btw - nano nerf /me blame Tri (nano blob)  ;D

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 03, 2008, 23:00:35 »
Taa wlasnie cos takiego mialem na mysli - btw - nano nerf /me blame Tri (nano blob)  ;D

Taaa, nie odpowiadamy tylko za koklusz i gradobicie, co? A nerf dla nano się należał od dość dawna. Nie mogę się doczekać jego wprowadzenia choć wiem, że wielu pilotów z TRI jest zdecydowanie przeciwnego zdania.

Kay-kun

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 04, 2008, 00:17:26 »
W dzisiejszym dniu Hydra Alliance znowu sie nie popisala. Ponownie ten sojusz razem z innymi osobami z polnocnego napfestu probowal sie przedostac do p3, aby odwrocic zachodzate tam zmiany.

Dzisiaj sprobowano z jeszcze wieksza iloscia osob, ktora oscylowala okolo dwustu. Pierwszym wspanialym strategicznym posunieciem bylo wyslanie dwoch osob aby pozbyly sie wielkiej banki, znajdujacej sie na bramie do IPAY-2. Szybko zostaly one przegonione, po czym nastepnym posunieciem bylo wyslanie grupy ok. 6 Ravenow z takim samym celem. Niestety, nastapila porazka, odpowiedzia bylo wyslanie wiekszej grupy skladajacej sie z glownie Drakow i Caracali. Banka zostala utrzymana przy zyciu dzieki wspanialym pilotom statkow logistycznych. Nie udalo sie uzyskac przewagi, dlatego nastepnym posunieciem bylo wkroczenie do akcji. Hydra Alliance ponownie spotkala znajomy statek, ktory wyglada jak "galązka".  Wiekszosc floty ktora faktycznie wskoczyla zostala zniszczona. Nastepnie nasza grupa statkow powrocila na pozycje, najgrozniejszym przeciwnikiem w tej fazie okazal sie lag. Po zmniejszeniu sie ilosci osob w systemie, brama zostala oczyszczona z wrakow w powalajacym czasie ok. 5 minut.

Teraz Tri przygotowuje sie do nastepnych dzialan, a mnie sie juz znudzilo to pisanie i ide grac w WoW.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 04, 2008, 08:37:12 »
Na SCH jest opis całej akcji, nasz KB ma statystyki choć ze względu na problemy z killmailami pochodzącymi z DDD mogą one nie być kompletne.

White_Haven

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 10, 2008, 01:43:35 »
Hehe, nice job Archen, macie następne 5 capsów do kolekcji ;).

Goomich

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 10, 2008, 03:05:05 »
Taaa, nie odpowiadamy tylko za koklusz i gradobicie, co?

I za przyszły nerf draków też odpowiadacie. :)

Po zmniejszeniu sie ilosci osob w systemie, brama zostala oczyszczona z wrakow w powalajacym czasie ok. 5 minut.

Czyżby wśród wymagań do wstąpienia w wasze szergi był Salvaging na 5? :)


PS Awesome afficiency.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2008, 03:18:55 wysłana przez Mona X »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 11, 2008, 11:56:08 »
TRI ukradło Nyxa od Pure: http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=844431

Statek miał oficerskie moduły i został wyrzucony z POSa przy zmianie hasła przez jego poprzedniego właściciela.

Maxima

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 11, 2008, 12:13:13 »
Za glupote trzeba placic, mam nadzieje ze mu go nie oddacie  :krzeslo:  ;)

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 11, 2008, 12:58:36 »
Za glupote trzeba placic, mam nadzieje ze mu go nie oddacie  :krzeslo:  ;)

Nyx zostaje własnością jednego z pilotów D00M. Moduły oficerskie zostaną sprzedane a uzyskane pieniądze podzielone pomiędzy pilotów z gangu.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 18, 2008, 16:21:35 »

2008.08.18 12:38

Solar System: ZA0L-U
Conquered Corporation: Hydra Holdings Inc.
Conquering Corporation: D00M.
Conquering Character: Adrriano

Loc0

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 22, 2008, 01:20:28 »
Exceed inc w triumviracie - wiecej miejsca w stain ;0

Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 22, 2008, 09:37:41 »
Ich i tak w Stain od pol roku juz nie bylo, latali gdzies po dronkowie, pozniej sie zaczepili o boba by atac po polnocy. Huh wszyscy chca bic hydre (tak jak chcieli bic bruce), ciekawe czemu   :D

misao

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 22, 2008, 09:56:29 »
zaczynam dostrzegac cyklicznosc w eve. Lato: poludnie leci bic polnoc. zima: wszyscy leca bic boba >_>

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 22, 2008, 13:27:18 »
zaczynam dostrzegac cyklicznosc w eve. Lato: poludnie leci bic polnoc. zima: wszyscy leca bic boba >_>
Czyli mozemy wywnioskowac ze wiecej osob z NC bierze urlopy z dala od internetu?  ;D

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 22, 2008, 13:34:33 »
Tak w ogóle to gratzy dla sojuszu który najlepiej wyszedł na ofensywie BoBa :)

Vermian

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 22, 2008, 14:03:13 »
Ich i tak w Stain od pol roku juz nie bylo, latali gdzies po dronkowie, pozniej sie zaczepili o boba by atac po polnocy. Huh wszyscy chca bic hydre (tak jak chcieli bic bruce), ciekawe czemu   :D

Hydra ma corpy ktore uciekly z BRUCE. Jednym z nich jest zdaje sie Ad Astra Vexilum. Tam siedzieli jedni z bardziej zazartych zwolennikow doktryty tzw. MK3 BS-ow, jak i teorii ze MS-y sa lepszymi statkami do obrony niz tytany. Generalnie spora czesc corpow BRUCE rozeszla sie po calym NC. The Graduates - kolejny duzy corp z BRUCE jest zdaje sie czescia Morsus Mihi.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 23, 2008, 12:08:57 »
Wczoraj D00M przejęło stację w systemie C-FP70. Jest to już trzecia stacja Hydry przejęta przez TRI. Pozostałe znajdują się w systemach TVN-FM oraz ZA0L-U.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 23, 2008, 22:28:33 »
Wczoraj D00M przejęło stację w systemie C-FP70. Jest to już trzecia stacja Hydry przejęta przez TRI. Pozostałe znajdują się w systemach TVN-FM oraz ZA0L-U.


Gratulacje, dobrze widzieć pvperów znowu w siodle.  O0

Jakolwiek dalej uważam że smakujecie za dużo i nie wklejacie losów  :2funny:

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 24, 2008, 11:25:30 »
Jakolwiek dalej uważam że smakujecie za dużo i nie wklejacie losów  :2funny:

Killboard z tego co wiem jest uzupełniany automatycznie co godzinę przez API, dodatkowo jest synchronizowany z kilkunastoma innymi killboardami. Jeśli masz jakieś KMy, których na nim nie ma podeślij je do mnie a ja będę męczył naszego admina.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpień 24, 2008, 14:44:48 »
Killboard z tego co wiem jest uzupełniany automatycznie co godzinę przez API, dodatkowo jest synchronizowany z kilkunastoma innymi killboardami. Jeśli masz jakieś KMy, których na nim nie ma podeślij je do mnie a ja będę męczył naszego admina.

A dobrze wiedzieć że ktoś pomyślał i odciążył leniwców i "zapominalskich".

Co do Kmów to Johny miał uzbieraną niezła kolekcje KMów których brakowało część przeklejał  i się potem pojawiły na KB TRI.  Ale to było jeszcze za stargo TRI a że od paru miesięcy bardzo sporadycznie zaglądamy na północ i nie mieliśmy przyjemności się klepać z TRI od dawna  to i nowych nie ma :)




Fedajkin

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpień 25, 2008, 07:03:04 »
Nooo łaaadnieeee. Jak widać szpiedzy nie tylko kochają NC...

...nie znam histori, widzę jedynie rezultat...

...szpieg przekazał passy do shielda POSa TRI, a oto rezultat: http://triumvirate-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=147150

Goomich

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpień 25, 2008, 08:27:41 »
Złe, niedobre pólnocniki.   :)
To prawie jakbyście shackowali im konta. :P Już piszę petycję.  :ban:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2008, 08:44:01 wysłana przez Mona X »

Fedajkin

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpień 25, 2008, 09:33:13 »
To nie ja... to Terion. :P

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpień 25, 2008, 22:02:52 »
Trochę prosiliśmy się o to. Zdaje się, że to hasło było używane od czasów inwazji na Deklein we wszystkich POSach. Osobiście nie podoba mi się możliwość strzelania przez POS shielda jeśli zna się hasło ale nic na to nie poradzę. Nie słyszałem, żeby CCP miało zamiar to zmienić.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 25, 2008, 23:03:13 »
no czekamy na tyrady Teriona jak to NC niehonorowo się broni kożystając ze szpiegów, że szefostwo NC jest "niedorozwinięte" (jak to bodajże pisał o BoBie), etc. .etc...
rozpoczynam odliczanie...  :2funny: :2funny:
Moderatorzy na drzewo!! :D

Straszny

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 25, 2008, 23:09:58 »
no czekamy na tyrady Teriona jak to NC niehonorowo się broni kożystając ze szpiegów, że szefostwo NC jest "niedorozwinięte" (jak to bodajże pisał o BoBie), etc. .etc...
rozpoczynam odliczanie...  :2funny: :2funny:

bezwglednie, przecież taki tropiciel świnstw w grze nie zostawi TAKIEJ akcji bez komentarza...  zauwazam tez ze jest w korpie i sojuszu "połnocników", który brał w tym ekhm "procederze" udział  :2funny:  :laugh:

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpień 25, 2008, 23:28:02 »
też uważam że bicie dd przez pos shielda trochę mija się z tym co ccp w eve do tej pory robiło
mam osobiście nadzieję że to jednak poprawią

Sneer Quen

Kay-kun

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpień 26, 2008, 01:28:40 »
Triumvirate nie pozostaje dluzne i odpowiada ogniem:

http://triumvirate-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=147538

In other news: Calodobowy "lockdown" TVN przez sily NC nadal trwa.  :uglystupid2: (srednia ilosc osob w systemie ok. 150)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2008, 01:40:41 wysłana przez Kay-kun »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpień 26, 2008, 07:15:57 »
Oooo Gob ma nową zabawkę  ;)