Autor Wątek: [HUSAR] news  (Przeczytany 39910 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wolver

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 12, 2008, 10:45:20 »
Nie dostałeś maila od UA bo jeszcze się naradzamy ;)

Piszcie szybciej, bo Baz raz w życiu chce się wykazać jako dyplomata w CVA, a tu taki sabotaż z waszej strony..  ;D

Ellaine

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 12, 2008, 10:58:14 »
Jest taki problem że Unseen Chimera jest korpem pirackim i nie wiem czy mogę w ich imieniu zobowiązać się że gdześ nie będą piracili, chociaż zasadniczo normalnie chyba ich w Provi nie ma, no ale przecież mogliby być. Więc muszę ich drektorów zapytać o zdanie, a nie pamiętam kto tam teraz jest dyrektorem i w ogóle ciągle zapominam ich złapać na sojuszowym.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 12, 2008, 11:04:05 »
Do plusów jeszcze nie strzelają, więc bez paniki :P
Jak nas CVA odpowiednio ustawi to i im się zdejmie minusa, i problem Chimery się rozwiąże :P
Tylko niech to CVA liste standów prześle, żeby wtopy jakiejś nie było :P
Przedwieczny.

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 12, 2008, 11:26:25 »
po co Ci lista 300 corpow? raczej wazne sa w waszym przypadku nazwy corpow z UA

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 14, 2008, 08:40:04 »
Battle Summary for QBL-BV, 20:37 - 20:48 eve time

Dostalismy lomot od AAA w tym systemie. Poczatek walki byl niewinny. Aralis ( dla niewtajemniczonych - szef alliancu) wydokowal beztrosko swojego carriera ze stacji gdzie bylo ok 20 AAA,  dostal intel ze stacja czysta od kogos z Paxton alliance. Nikogo wiecej nie bylo od nas w sys. Niestety te 30 sek po wydokowaniu trzeba czekac na mozliwosc jumpa oraz undock jest teraz dalej od stacji I AAA taklerzy zdażyli go dopasc. Dal helpa na kanale.
Zebral sie szybko gang ok 20 ppl w roznych przypadkowych statkach, w okolicy QBL. W tym czasie AAA sciagnelo wiecej ludzi - lacznie 79 statkow. Walka byla bardzo krotka - wtopilismy wszystkie 15 statkow plus 4 pody.

AMARR VICTOR !!

Voulture

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 14, 2008, 10:05:04 »
Lnk do kb AAA: http://www.a-kills.com/related.php?id=129757 Wg ktoreg liczby wyosily 88 do 83

Wolver

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 14, 2008, 10:13:12 »
Pewnie było więcej potyczek, najpierw z sojusznikami siwiej a potem z samymi kuratorami, a kb AAA połączył w jedną potyczkę. Normalka.

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 24, 2008, 09:50:42 »
zapomnialem wczesniej dopisac ze mielismy wieksza potyczke z AAA, coraz czesciej nas blobuja w Providence  , walka 23 marca...w systemie Tu-ri6

rozklad sil:
CVA - 50
AAA- 60



LOST

CVA - AAA
42 - 54, w tym szczegolowo

16 - 21 BS
4- 0 cruz
1-0  BC
2-0 assault frig
0-3 HAC
0- 2 HIC
6-5 ceptors
0-4 interdic
0-2 recon
17-13 pods

wyglada na to ze dojdzie do wojny w koncu
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2008, 10:10:45 wysłana przez Mighty Baz »

kaleba

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 24, 2008, 10:41:00 »
no to moze sie bedzie dzialo cos ciekawszego :)
ps 50:60 to blob ??

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 24, 2008, 11:05:50 »
[...]wyglada na to ze dojdzie do wojny w koncu

 :2funny:

no to moze sie bedzie dzialo cos ciekawszego :)
ps 50:60 to blob ??

Bazowi chodzilo chyba o pare innych gangów..

Aeon Horax

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 24, 2008, 12:21:36 »
Obiektywizm  nie jest mocna strona Husarii, szkoda (mam nadzieje ze nie dotyczy to CVA). Chyba to jest zrodłem konfliktu :D

http://killboard.xenobytes.se/?a=kill_related&kll_id=4933


IMO, AAA, poczulo ze CVA jest latwym celem zwlaszcza na slabo bronionych poludniowych granicach.

« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2008, 12:26:07 wysłana przez Horax »

Sou

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 24, 2008, 13:26:47 »
Post niezgodny z regulaminem KSOD.
X.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2008, 14:30:38 wysłana przez Xarthias »

Soulless

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 24, 2008, 18:52:40 »
Obiektywizm  nie jest mocna strona Husarii, szkoda (mam nadzieje ze nie dotyczy to CVA). Chyba to jest zrodłem konfliktu :D

http://killboard.xenobytes.se/?a=kill_related&kll_id=4933


IMO, AAA, poczulo ze CVA jest latwym celem zwlaszcza na slabo bronionych poludniowych granicach.




No raczej nie o te walke chodzilo, ta o ktorej pisalismy byla wczoraj wieczorem/noca w TU-RI6 jednak a nie QBL :)
Jak szukasz na innych KB to szukaj mojego straconego Enyo :)

Aeon Horax

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 24, 2008, 19:05:39 »
Wiem, ze nie o ta, chodzilo mi bardziej o poczatek konfliktu z aaa, jesli sie myle to zwracam honor. Nie szukam Waszych lossow na kbkach, to wyzej mi akurat wpadlo pod reke, bo pisza o tym na scrapheap, a baz rozglaszajacy wszem i wobec propagande jaki cva jest uber, zapomina wspomniec o takich kwiatkach. To tylko potwierdza ze statystyki publikowane jw. nie sa godne nawet czytania. Powodzenia CVA bo nie nalezy nie doceniac AAA...


Amarr Victor
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2008, 19:07:10 wysłana przez Horax »

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 24, 2008, 19:53:55 »
Obiektywizm  nie jest mocna strona Husarii, szkoda (mam nadzieje ze nie dotyczy to CVA). Chyba to jest zrodłem konfliktu :D

http://killboard.xenobytes.se/?a=kill_related&kll_id=4933

o tym juz pisalem wczesniej (Battle Summary for QBL-BV, 20:37 - 20:48 eve time)

 btw ta walke z tu-ri6 spisalem z naszego kb, osobiscie nie bylem , ale bylo od nas troche osob z Zakonu :))

Nie ma tez poczatku konfliktu, my tak sportowo sie napieprzamy
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2008, 19:56:51 wysłana przez Mighty Baz »

Aeon Horax

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 24, 2008, 19:58:08 »
Fakt, przeoczylem, zwracam honor i Powodzenia  ;)

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 28, 2008, 07:40:41 »
jak zerknalem w killboard to malo nie zlalem sie ze smiechu - rzeznia NooB Mercs. Bylo nas wiecej co prawda, ale dlaczego nie uciekli tego zupelnie nie rozumiem

2008-03-27, Battle Summary for 9UY4-H, 21:50 - 22:11
STRATY

CVA - 0 , NooB Mercs - 68 (wiekszosc male shipy,  w tym pody)

AMARR VICTOR !!

Wolver

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 28, 2008, 09:01:04 »
Jak KB CVA jest prywatny, to może daruj sobie przybieganie i opisywanie walk, o których niewiele wiesz. To nie czyni Husarii "fajniejszą".

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 28, 2008, 10:16:14 »
bylo od nas duzo osob i prosze bez takich komentarzy , nie opisuje zadnych walk w ktorych nie bierzemy udzialu.
Zas informacje ktore podaje sa rzetelne. Decyzja o tym ze KB CVA jest wewnetrzny jest decyzja alliancu.

Voulture

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 28, 2008, 10:37:26 »
To nie to o to chodzi. Nikt wam juz ego nie zarzuca (to ja chyba pare dni wczesniej wskazalem walke ktora opisywales w ktore nikt z husarii nie bral udzialu) teraz chodzi tylko i wylacznie o opis. Nie mozecie waszego kb pokazac, rozumiem, ale ich kb juz nie mozna? Po co wklejac staty z killboardu cva gdy wiadomo, ze w waszych gangach lata takze paxton i cala reszta provi holding corpow juz nie mowiac o neutralach.

No wiec, nie mam pojecia jak wygladala walka, jakie byly statki po ubo stronach jak to wygladalo taktycznie kto kogo zaatakowal, jaka taktyke obraliscie, czy byly sniper bsy czy nie, ni znam skladu naqet corpow i sojuszy walczacych po jakiekolwiek ze stron i nie moge tego sprawdzic. Slowem, nie wiem nic. Ale gratulacje.

Hieronim

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 28, 2008, 10:59:04 »
Jak KB CVA jest prywatny, to może daruj sobie przybieganie i opisywanie walk, o których niewiele wiesz. To nie czyni Husarii "fajniejszą".
Dziwna opinia i zupełnie bezpodstawna. Nie musi brać udziału w walce, żeby wiedzieć co się działo.

Hieronim

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 28, 2008, 11:05:05 »
To nie to o to chodzi. Nikt wam juz ego nie zarzuca (to ja chyba pare dni wczesniej wskazalem walke ktora opisywales w ktore nikt z husarii nie bral udzialu) teraz chodzi tylko i wylacznie o opis. Nie mozecie waszego kb pokazac, rozumiem, ale ich kb juz nie mozna? Po co wklejac staty z killboardu cva gdy wiadomo, ze w waszych gangach lata takze paxton i cala reszta provi holding corpow juz nie mowiac o neutralach.

No wiec, nie mam pojecia jak wygladala walka, jakie byly statki po ubo stronach jak to wygladalo taktycznie kto kogo zaatakowal, jaka taktyke obraliscie, czy byly sniper bsy czy nie, ni znam skladu naqet corpow i sojuszy walczacych po jakiekolwiek ze stron i nie moge tego sprawdzic. Slowem, nie wiem nic. Ale gratulacje.
Jeżeli chcesz wiedzieć takie rzeczy to chyba warto zapytać a nie od razu zarzucać brak rzetelności.

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 28, 2008, 11:49:06 »
Sorka ale Husaria w polskim community dlugo pracowala na taki "image" jesli chodzi o pvp.Wiec newsy bez kb i rzetelnych faktow nic nie zmienia w tym temacie.

Voulture

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 28, 2008, 12:05:19 »
Nie, ja juz nie o samej husarii pisalem, tylko ogolnie. Bo to jest forum KSOD a nie Dzial rekrutacji i chyba mamy prawowymagac odrobiny rzetelnosci i czegos wiecej niz dane i "jestesmy super znowu wygrywamy". Bo rownie dobrze ta walka mogla wygladac tak, ze "zaatakowalo" was 34 noobkow we fregatach co wskoczyli na kampe z duzymi bablami a wasz blob 60 bsow z supportem i obstawa fighterow zmiotl ich w 30 sek bez strat. Dane te same, wynik ten sam, wszystko sie zgadza... a jednak to nie o to tutaj chodzi.

Skoro chcecie byc obiektywni to informujcie nas o kazdej wiekszej walce, te przegrane tez mozna by opisac, wkleic linki, jakies wnioski wyciagnac. Wiele przyjemniej by sie to czytalo. Ot np. skoro macie prywatny killboard to zabronione jest rowniez zrobienie screena z "Battle Summary: z tabelka rozkladu sil i wklejenie?

Ja nic nie narzucam, wskazalem tylko co mi sie nie pdoba w takim prezentowaniu informacji. Wyluzujcie :)

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 28, 2008, 12:12:10 »
...newsy bez kb i rzetelnych faktow nic nie zmienia w tym temacie.

mozesz sobie weryfikowac na wrogich kb...nie sadzisz chyba ze zalezy mi na pisaniu nieprawdy - ciekawe po co.
Nie zmieni to mojego podejscia do zamieszczania ciekawych walk, bez wzgledu na to kto dostawal lomot.
ten text z polish community mnie rozbroil kompletnie masz za to ode mnie+

voult :)  O0


« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2008, 12:14:19 wysłana przez Mighty Baz »

DaBlades

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 28, 2008, 12:18:40 »
...nie sadzisz chyba ze zalezy mi na pisaniu nieprawdy - ciekawe po co.


PR, rakrutacja, samozachwyt.... spytaj folko czemu nie ma strat na ich KB  :2funny: :2funny: :2funny:
ale w sumie skoro Baz napisał że tamci w większości byli w małych shipach, było ich mniej itd, itp to raczej jest praktycznie pewne, że sobie kolesie zrobili suicide raid i trafili na kampe CVA (bsy, bąble...) no i się inaczej skończyć nie mogło. A to że nie uciekli? wiesz niektórzy maja przyjemność z walki nawet jeżeli przegrają, o to w tej grze chodzi a nie o to kto ma większego penisa (ja mam  :coolsmiley:)  ale niestety nie wszyscy to rozumieją. (no offence)

może jak nie możecie wklejać linków do kb cva to chociaż dawajcie linki do KB przeciwników
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2008, 12:20:30 wysłana przez DaBlades »

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 28, 2008, 12:32:46 »
... kto ma większego penisa (ja mam  :coolsmiley:)  ale niestety nie wszyscy to rozumieją. (no offence)

ja nie wierze, prosze o link do zdjecia z miarka ;D ;D ;D

Voulture

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 28, 2008, 12:46:43 »
To chyba na nastepnym zlocie dopiero bo z tego co pamietam Maxima twoerdzil, ze ma "najwiekszego pindola" wiec jak cos to pewnie tlyko porownywali sobie ;D

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 28, 2008, 12:55:53 »
bylo od nas duzo osob i prosze bez takich komentarzy , nie opisuje zadnych walk w ktorych nie bierzemy udzialu.
Zas informacje ktore podaje sa rzetelne. Decyzja o tym ze KB CVA jest wewnetrzny jest decyzja alliancu.

to zrob publiczny korpowy kb i po sprawie... wtedy mozesz sie lansowac :D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Ellaine

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 28, 2008, 12:57:59 »
Co ma do tego KB, w czym KB jest wiarygodniejsze od opowiesci kogos kto tam byl? Jak mowi ze zabili 60 i nikogo nie stracili to pewnie tak bylo. Jesli tak nie bylo, to na KB analogicznie, moglby nie wkleic strat i powiedziec to samo. Statsiarze :)

Hieronim

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 28, 2008, 13:01:05 »
No to rzucę trochę światła na tę krótką walkę. Nie było mnie we flocie, ale wiem mniej więcej co sie stało.
Tak, to musiał być suicide raid, przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie leci kampić stacji CVA w małych statkach T1 z jednym raven i drakiem. Ale zaczeli kampić. Na początku było o tyle ciekawie, że dostaliśmy tylko info ilościowe (ok. 50 wrogów leci w kierunku 9UY). Zaatakowali członka CVA pod stacją (nie był przynętą - przynęta była dopiero w drodze  ;) ) i flota poleciała na ratunek. Tam się okazało, że to głównie frygi T1. Raven zginął a potem reszta ;)
To był suicide raid, bo nie uciekali, zginęli wszyscy. Ze strony CVA nie zginął nikt. Zginął chyba jeden neutral, który wydokował w trakcie walki i nikt nie chce się przyznać do killa ;). Nasza flota dysponowała zarówno BSami (jeden to nawet w faction BS poleciał) jak i HACami i commandami. Capsów nie było.
Padło też hasło, że to było: eve radio noobs to 0.0 event. Ktoś coś słyszał?

Hieronim

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 28, 2008, 13:02:10 »
Co ma do tego KB, w czym KB jest wiarygodniejsze od opowiesci kogos kto tam byl? Jak mowi ze zabili 60 i nikogo nie stracili to pewnie tak bylo. Jesli tak nie bylo, to na KB analogicznie, moglby nie wkleic strat i powiedziec to samo. Statsiarze :)
I to też  :)

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 28, 2008, 14:34:02 »
my jednak glosujemy na HARDIN'a

link do blogu http://hardinfaq.blogspot.com/

 :smitten: :smitten: :smitten:

Voulture

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 28, 2008, 15:47:06 »
Wy? Znaczy kazali wam wszystkim, ze juz tak zadecydowales sam za wszystkie osoby z corpie czy jak?

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 28, 2008, 15:48:31 »
bili, zmuszali, gwalcili i przypiekali ogniem :uglystupid2: