Autor Wątek: Subiektywna ocena PL korpów - dyskusja i offtopic  (Przeczytany 14205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sepa

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - dyskusja i offtopic
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 25, 2008, 14:55:46 »
A kaj jo napisol, że to korp niby był?

kuwa człowiek chce coś skomentować, nie dość, że źle sie zacytuje (brakło cytatu że my niby zdrajcy), że roz na święty czos coś napisze, to jeszcze sie czepiają gorolskie nasienie...

ida w h.. i już nie przyda :P

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - dyskusja i offtopic
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 25, 2008, 15:12:05 »
Niby zdrajcy?
Z tego co pamietam to poszlo o ustawianie sobie + z wrogami kiedy sie jeszsze w sojuszu bylo. ( no i zapomnialo sie kulturalnie poinformowac kogokolwiek ze z tego sojuszu sie zamierza wyjsc )
Jestem dosc liberalny ale jakos pod "zdrade" mi  to podchodzi. :P

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - dyskusja i offtopic
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 25, 2008, 15:21:27 »
No i jeszcze dziwi się jak człowiek kulturalnie się dopytuje oschoci... bo wątek o korpach, a ten wyskakuje z ally...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

DaBlades

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - dyskusja i offtopic
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 25, 2008, 15:46:47 »
jakby my polecieli z IC to by nos wchołonęło GBT, SHCK i inksze

sry no

GBT przyjmuje jedynie ludzi, którym ufo  :krzeslo: :ban:

sepa

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - dyskusja i offtopic
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 25, 2008, 15:53:09 »
Nie pamietom do końca co i jak tam było, ale coś faktycznie my sie nie dogodali jak należy, i spora część winy po naszyj stronie była. Co mi utkwiło to to, że nie chcieli my dać sie wyruchać, no i chyba Kaśka sie pospieszył z negocjacjami za bardzo :)
No i że z polokami jak z familią - dobrze ino na fotkach :) Coś my tam długo obradowali z ludzikami z IC ino po to, coby sie rano dowiedzieć, że do nos strilajom.

A propo corpów to sie moga ino o Coven wypowiedzieć - twarde skurwiele, wyjebali nos w końcu ze stain :) Ale byli w porządku.
ano i KKP - za handel na allegro ich CEO dostoł bana na nasz channel i już my komnbinowali coby ściepa zrobić na kogoś, kto im qq zrobi...
Co do korpów z IC z czasów jak my tam byli, to podziekować shck chyba za jump clona wypada, rave za udostepnienie posow, no a ogólne wrażenie - bajzel w alliance większy 3x niż w foundati0n był, no i klienci cioty wieksze niż ustawa przewiduje z wyjątkiem małego kontyngentu pvp. To juz carebirowe hanysy częściej redy z gw gonia niz tam w stain ktoś raczyl silniki odpalić. uwagaaaa host w systemie, dokowaaaaac! bo 1 vaga przyleciol, to 80 luda musi spier.... zenada, jak by to Rehad pedziol (na podobne rzeczy sie w foundati0n wkurwiol, acz bylo lepiej niz w IC. No i w FDN głowne siły PVP sa w US time)

Takie wspomnienia mom. A teroz nie mom TC bo czekom az mi jebaniutka netia łaskawie raczy net przenieść na nową lokalizacje, na razie miesiąc, podobno 28 lutego sie może im udać. Łaskawie pozwolili mi podpisac umowe na kolejne 2 lata, mimo, ze juz rok zech z nimi byl, i w swej niezmierzonej dobroci dali mi ceny jak sprzed tego roku. Ewentualnie moga kara zaplacic za to, ze oni nie moga przeniesc na inny numer jak mie sie nie podobo. A sami kurwa kazali cesja numeru na mnie zrobic, to szybciej bydzie.
Jakby kiery miol pomysl zmieniac z telepsow na innych badziewiaków, to radza sie na 200% upewnic, ze do konca umowy nie bydziecie sie przekludzac.

Dormio, okres mosz?

(we dont need no water let the motherfucker burn, burn muthafacka, burn....)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2008, 16:02:18 wysłana przez Francik Zelozko »

Voulture

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - dyskusja i offtopic
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 25, 2008, 17:01:17 »
sry no
GBT przyjmuje jedynie ludzi, którym ufo  :krzeslo: :ban:

Sorki, mamy Zanthara z Hanysow i akurat nie mam zadnych watpliwosci w kwestiach zaufania jesli o niego chodzi ;)

Flejmu nie chce mi sie komentowac, jak znam zycie zaraz bede musial wycinac na nowo... Juz raz byla dyskusja na temat Hanysow, jak kogos to interesuje to niech sobie poszuka linka, nie chce tutaj odgrzewania starych dyskusji. Fakty pozostana faktami a mnie sie wydaje, ze Francik juz wszystko napisales wtedy co bylo do napisania, nie wiem po co ten wyzej...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2008, 17:03:31 wysłana przez Voulture »

sepa

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - dyskusja i offtopic
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 25, 2008, 19:04:21 »
Voult, nudzi mi sie i kciolch flame zrobic :) ales mnie przeswietlil, wykapowol wszyskim o co biego i juz nici z imprezy :)

Za to sie udalo karma zredukowac o 1 :) dalyj chopcy dalyj :) moze sie udo baza dogonic :)

Voulture

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - dyskusja i offtopic
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 26, 2008, 22:51:12 »
Mogę mieć i -50 karmy, naprawde nie powstrzyma mnie to przed wywalaniem idiotycznych postów i robienia na siłę flejmów tam, gdzie ich nie powinno być. Juz nie mówię o odgrzewaniu spraw sprzed roku. Polecam przeczytac jescze raz swoje posty niektorym i pzremyslenie sytuacji. Stary temat: http://eve-centrala.pl/forum/index.php?topic=4350.25

Każdy kolejny post nie zwiazany z tematem wyparuje. Jak juz chcesz sie dzielic opiniami to zrob to tutaj i porzadnie, nie wiem jak inni ale ja chetnie pzreczytam.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2008, 22:53:14 wysłana przez Voulture »

sepa

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - dyskusja i offtopic
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 27, 2008, 02:09:15 »
Nie Tobie ino mi karmy ubywo.

A za znalezienie topica dzieki. Btw Ivek na koniec kariery zajebol nom 99% kasy z korpa (zostawil ok. 2m) i juz go nikt wiecyj nie widziol.

Temat zech odgrzol, bo mnie drazni jak nos zdrajcami nazywaja cioty jakies, kiere colki czas na stacji siedzialy jak sie cos dzialo, za to byli pierwsi do strzelania do naszych indorow.
Co do IC - bylo pora fajnych ludzi - poklon dla Raana, Edzia. Ale bylo tyz pora conajmniej dziwnych, usilujacych rozbic nom korp i przejac karlusow.
Dlatego my odeszli - decyzja byla wspolna, demokratyczna i podjeta dla dobra korpa - jak widac na zdrowie nom wyszla, bo istniejemy. Ale faktem jest, ze nie po kolei my godali z ludzmi, i wyszlo hujowo. Korp byl mlody, dla 90% graczy bylo to 1st MMO i nikt nie wpodl na pomysl, ze nie ma load game. Teroz juz takich ciulstf nie robimy.

Topic czas zawrzec ostatecznie.

A ze mom niewyparzony pysk i lubia haja prowokowac to inkszo inkszosc. Spadom, cu kiedystam. Ida se w COD2 pociupac, bo na tym dziwnym necie co tu lapia z luftu to ino po nocy do sie szpilac.

Dogonia baza abo ni?

Ni, +1
V. ;]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2008, 11:22:10 wysłana przez Voulture »

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - dyskusja i offtopic
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 28, 2008, 09:30:10 »
Dormio, okres mosz?
Za to masz +
Ja z natury jestem złośliwy  :P
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Skeer

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - opinie
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 01, 2008, 18:58:51 »
Unseen Gryphon: nie znam

 ???

Trzeba to naprawić  :knuppel2:

Dragantis

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - dyskusja i offtopic
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 01, 2008, 22:31:57 »


A ze mom niewyparzony pysk i lubia haja prowokowac to inkszo inkszosc. Spadom, cu kiedystam. Ida se w COD2 pociupac, bo na tym dziwnym necie co tu lapia z luftu to ino po nocy do sie szpilac.

Dogonia baza abo ni?

Ni, +1
V. ;]


Co byś nie pisoł, to twoje posty zajebiście się czyta :D


???

Trzeba to naprawić  :knuppel2:

Raczej trza wypić  O0
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2008, 22:34:13 wysłana przez Dragantis »