Autor Wątek: Crash klienta i windowsa  (Przeczytany 3287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Herzog

  • Gość
Crash klienta i windowsa
« dnia: Grudzień 06, 2007, 22:54:49 »
Jak w temacie, albo stopuje grafika, alt+tab nie działa potem jest dźwięk błędu z winzgrozy i wisi w najlepsze. Albo wersja druga czyli nagły crash całej grafiki, klienta można zakończyć ale to nic nie daje bo po ekranie zasuwają białe robaczki.


Mała edycja tematu - [Laira]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2007, 07:16:25 wysłana przez Laira »

misao

  • Gość
Odp: Crash klijenta i widnowsa
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2007, 00:25:32 »
masz radka serii x?

pticu

  • Gość
Odp: Crash klijenta i widnowsa
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2007, 01:16:28 »
SLABY ZASILACZ MOIM ZDANIEM :) TEZ TAK MIALEM I PO WYMIANIE NA WIEKSZY WSZYSTKO DZIALA NORMALNIE

misao

  • Gość
Odp: Crash klienta i windowsa
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2007, 07:46:13 »
Eve nie lubi radkow. przez rok mialam potworne klopoty ze stabilnoscia eve ( plyta Asusa +radeon x800 pro, x1600pro, x1950 pro, po kolejnych wymianach, karty roznych producentow (saphire, ge cube, asus)). Moze tandem plyta +radek zawalal,  ale efekt byl tai ze mialam 10-15 minut grania potem total zwicha. Przyczym karta nagrzewala sie do 70-75 stopni( karta byla dobrze choldzona) po wymianie sprzetu na MSI+GF7900 no problems. also na starej plycie przy zalozonyn GF2/Riva TNT2 chodzilo bez problemow....na radku 9250 (Saphire) etz 0 problemow...... (zasilacz mam 750W)

NeX

  • Gość
Odp: Crash klienta i windowsa
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 07, 2007, 08:14:47 »
  U mojego kolegi Trinity zakończyło instalację na pierwszym patchu. Potem właścicielowi Radka X800 ukazał się wesoły komunikat "not suported" i EVE odmówiła pobrania patcha z nową grafą.  :laugh:
W sobotę spróbuję mu to jeszcze zainstalować z mojego archiwum z pominięciem instalera. Może się uda, a może i nie. Kurna, a Oblivion śmiga na badziewiu. ;D

EverSin

  • Gość
Odp: Crash klienta i windowsa
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 07, 2007, 09:49:50 »
  U mojego kolegi Trinity zakończyło instalację na pierwszym patchu. Potem właścicielowi Radka X800 ukazał się wesoły komunikat "not suported" i EVE odmówiła pobrania patcha z nową grafą.  :laugh:
W sobotę spróbuję mu to jeszcze zainstalować z mojego archiwum z pominięciem instalera. Może się uda, a może i nie. Kurna, a Oblivion śmiga na badziewiu. ;D

Radki X800 nie maja obslugi shadera 3, nowe teksturki na tym dzialac nie beda niestety :)
"kolega" bedzie niestety musial grac na "nowym" silnku ze starymi teksturkami.

Tez mam x800 u siebie ;P

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Crash klienta i windowsa
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 07, 2007, 11:07:58 »
Heh, na moim lapku (Intel950) śmiga i oblivion i nwn2... A eve (nowa) nie chce :) Instalowanie "na chama" nic nie daje - dalej jest po staremu.
Po niedzieli jadę po nowy komp ;)

@Herzog - a stery grafiki próbowałeś reinstalować?
Przedwieczny.

Herzog

  • Gość
Odp: Crash klienta i windowsa
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 17, 2007, 12:48:11 »
Radeona 9550 mam, wywaliłem pare łatek windowsa które podejrzewałem o powodowanie problemów, reinstalłem stery i dupa dalej blada. Problem jest w tym że te jaja się zaczeły po trinity... miałem spokuj na parę dni ale wczoraj znów się zaczeło... szlag człowieka trafia...