Autor Wątek: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!  (Przeczytany 110514 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

amra

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 26, 2011, 18:25:09 »
OK, szukam MILEGO, SPOKOJNEGO kerbirskiego korpa z dostepem do milego spokojnego 0.0.
Ze swej storny moge zoferowac ze bede kerbirzyl, moge potruc lub powymadrzac sie na TS-sie.
Nie interesuja mnie strony, konflikty itd. Jak jest taki to chenie wstapie.

trigen

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #176 dnia: Luty 07, 2011, 14:47:53 »
Witam, mam 34m SP szukam polskiego dużego corpa (najlepiej w polskim sojuszu) mieszkającego w spokojnym 0.0  PVP z miła atmosfera i TeamSpeakem, zależy mi na tym abym nie musiał latać do empire robić misje by zarobić na statki, a by można było zarabiać ISKi na paskach i anomaliach i żeby starczyło na plexa i 2 vagasy przynajmniej ;)

Zaoferować mogę ze będę kerbirzyl na paskach, i anomaliach :) a na roamy/CTA stawiał banki, lub orał posy dredem itp, oczywiście w czasie trwania cta/roamu zostawiam kerbirke i wsiadam w dykte lub inny statek który zarządzi FC

refundacja straconych Interdictoruw mile widziana.
Kontakt ingame  XenVirus (najlepiej evemail)

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #177 dnia: Luty 07, 2011, 15:04:04 »
Nie to żebym się czepiał, ale czy przypadkiem takie pojęcia jak "spokojne 0.0" i "pvp" trochę się jednak nie gryzą? :P
Jakie więc ma być to 0.0? ;)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Goomich

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #178 dnia: Luty 07, 2011, 16:06:20 »
Takie jak w Eso, gdzie jest cisza i spokój (nie licząc okresowych wizyt niezaostrzonych członków korporacji BUFU i PBN) i gdzie można bezstresowo popefałpować z TCU i IHUBami w Period Basis.

sc0rp

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #179 dnia: Luty 07, 2011, 16:20:00 »
Witam, mam 34m SP szukam polskiego dużego corpa (najlepiej w polskim sojuszu)
To moze CBC http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=8255.0  - polski duzy korp, ale w eng sojuszu.

Cytuj
mieszkającego w spokojnym 0.0
polnoc jest generalnie spokojna, czasem cos przelatuje przez nasze okolice. ale jak umiesz zyc w 0.0 to sobie poradzisz bez problemu, a jak nie wiesz jak nie dac sie zlapac to mamy ladnie na forum opisane jak sobie radzic w 0.0.

Cytuj
  PVP z miła atmosfera i TeamSpeakem,
atmosfera w korpie jest super, tylko ally nam zrzedzi ale dajemy rade - tylko dyrkowie "obrywaja" za nasze wybryki, ale nie eskaluja tego dalej wiec jest git :D

Cytuj
zależy mi na tym abym nie musiał latać do empire robić misje by zarobić na statki, a by można było zarabiać ISKi na paskach i anomaliach i żeby starczyło na plexa i 2 vagasy przynajmniej ;)
wystarczy, wprawiony carebear to taka sume wyciagnie jednego dnia zakladajac ze nie bedzie mial farta do plexow i frakcyjnych spawnow.

Cytuj
Zaoferować mogę ze będę kerbirzyl na paskach, i anomaliach :) a na roamy/CTA stawiał banki, lub orał posy dredem itp, oczywiście w czasie trwania cta/roamu zostawiam kerbirke i wsiadam w dykte lub inny statek który zarządzi FC
nasi korpowi FC sie dopiero szkola, ale jaj im nie brakuje wiec nie bedziesz sie nudzil na flotach aczkolwiek czasem wracamy podami.

Cytuj
refundacja straconych Interdictoruw mile widziana.

afaik mamy korpowe dykty.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 07, 2011, 16:51:30 »
Takie jak w Eso, gdzie jest cisza i spokój (nie licząc okresowych wizyt niezaostrzonych członków korporacji BUFU i PBN) i gdzie można bezstresowo popefałpować z TCU i IHUBami w Period Basis.

Post roku... albo i dekady :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 08, 2011, 09:47:45 »
Takie jak w Eso, gdzie jest cisza i spokój (nie licząc okresowych wizyt niezaostrzonych członków korporacji BUFU i PBN) i gdzie można bezstresowo popefałpować z TCU i IHUBami w Period Basis.

ci co żyją w eso maja do wyboru tereny WN/WA dla pefałpe i pefałpe nas tez od czasu do czasu odwiedza wiec no worries takiego bezstresowego klepania tcu i ihubow za wiele teraz niema

akacja

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 09, 2011, 12:24:19 »
Szukam corpa w hi-sec , ewentualnie low-sec , lub w 0.0

Szukam aktywnego corpa dla casual graczy , który nie będzie wymagał cta.

Aktualnie , kopie Covem (posiadam skille na hulka)
Jak mi się nudzi kopanie to skanuje , a jak mi się nudzi skanowanie to exploruje i handluje :)
Staram się nie skupiać w eve na pvp czy wyłącznie miningu.

O sobie:
Mam 27 lat  w eve gram od 2 lat z przerwami, postać posiada około 5-6 ml sp.
Byłem w UA , Polish Cavalry (sojusz Legion of xXDEATHXx) pozneij CBC , A teraz corp NCP.

Posiadam Ts ,Mic , itp
Przeważnie gram wieczorami do późnych godzin nocnych :)
Zdarza się tez dość często ze jestem online po południu.

Pozdrawiam.


« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2011, 12:33:24 wysłana przez akacja »