Autor Wątek: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!  (Przeczytany 110555 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 25, 2010, 02:58:16 »
tak też zaczynam podejrzewać, szukałem wczoraj kogoś z I-DEA aby się rozpytać, ale nie znalalzlem nikogo online po 20 central time. A szukam polskiej korporacji, aby moc do kogoś gębę w ludzkim języku otworzyć przynajmniej 2 razy na tydzień :D bo ostatnio kicha z tym

CBC ma aktywnych często kilka osób we flotach NC w porach tak do 3-4am ale obawiam się, że ty szukasz raczej pro corpa  ;)
Sponsored By Technetium  ;D

olaf

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 28, 2010, 16:24:28 »
2 chary na 2 kontach 40M i 75M SP

Szukam dobrego pvp bez ciśnień i frajdy z gry, możliwość zarobienia w 0.0 mile widziana.

BUFU I PBN odpadają.

Any idea?


Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 28, 2010, 16:27:19 »
piraci
dorobic mozna
kanal voodoo_rekrutacja
jak nie boisz sie o spadek swojego ss na conajmniej jednej postaci to zapraszamy  8)
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 28, 2010, 21:58:54 »
PBN odpadają.

A dlaczego?

Wal szczerze. Może być na priv ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 29, 2010, 11:23:34 »

Szukam dobrego pvp bez ciśnień i frajdy z gry,

czekaj czekaj nie chcesz miec frajdy z gry ?

a tak wogole to tylko yarr bo w c0ven FC cie pocisnie jak ludzie beda na roamie a ty na paskach w 0.0 :)

olaf

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 29, 2010, 12:28:13 »
czekaj czekaj nie chcesz miec frajdy z gry ?

a tak wogole to tylko yarr bo w c0ven FC cie pocisnie jak ludzie beda na roamie a ty na paskach w 0.0 :)
Czepiasz się :)

Wole romana niż krzyżyki.

A dlaczego?

Wal szczerze. Może być na priv ;)

Przeczytałem wasze 50 ostatnich postów na forum. Nie ten poziom dowcipu i ego. Nie dogadamy się.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 13:09:01 wysłana przez olaf »

Shaila Er

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 29, 2010, 12:42:30 »
Masz na myśli te posty gdzie piszemy "bump" czy liczysz wszystkie, które piszemy pod naszymi prawdziwymi nickami z gry?

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 29, 2010, 16:45:05 »
2 chary na 2 kontach 40M i 75M SP

Szukam dobrego pvp bez ciśnień i frajdy z gry, możliwość zarobienia w 0.0 mile widziana.

BUFU I PBN odpadają.

Any idea?

Jak lubisz niezobowiązujące pvp bez ciśnień i codziennych CTA  to zapraszamy do CBC. Latają nasze małe flotki (raczej kameralne-kilkuosobowe) i aliansowe które dostają wp. zazwyczaj (mniej kameralnie). Poza tym w NC ciągle coś się dzieje, więc jak koledzy nie chcą akurat pew pew to zawsze do jakieś innej flotki w PB, Tribute można wskoczyć.
No i nie zaglądamy do kieszeni  memberów - 0% tax, żyjemy z dotacji i kadry niewolniczej zwanej CEO,dyrektorami. Łatwo u nas zarabia się iski (caldari, gallente statkami ew matarami) no i masz niepowtarzalną okazję, że twoją raciarkę i jajo ubije przelatujący od święta gang Ewoków  ;D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 16:54:46 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Ellaine

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 29, 2010, 16:54:21 »
Nooo, w sumie myślę że reklamowanie nas jako korpa pvp to lekka przesada. Trochę walczymy a nad byciem prawdziwym korpem pvp pracujemy. Jednakoż brakuje nam FC który by zebrał ludzi do kupy i rzucił na front tak ze dwa razy dziennie. Kiedy to się poprawi - dam znać :)

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 29, 2010, 16:55:23 »
Nooo, w sumie myślę że reklamowanie nas jako korpa pvp to lekka przesada. Trochę walczymy a nad byciem prawdziwym korpem pvp pracujemy. Jednakoż brakuje nam FC który by zebrał ludzi do kupy i rzucił na front tak ze dwa razy dziennie. Kiedy to się poprawi - dam znać :)
A czy przypadkiem ty się Albi nie zgłosiłeś ostatnio?
Nie pisałem że jesteśmy corpem pvp tylko że łatwo u nas o niezobowiązujące pvp  ;). W pełni pvp corpem CBC nigdy nie było i nie będzie bo część ludzi zawsze będzie wolała zająć się czymś innym a liberalizm nie pozwoli ich zmusić do roamów np.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 17:17:56 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

wykszyknik

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 30, 2010, 16:47:30 »
Widzę że sie off topic z tego tematu zrobil, a że nie mam gdzie tego napisać to napisze się jeszcze raz tu...  8)
Za 2 tygodnie wracam do bardziej aktywnej zabawy...
Poszukuje corporacji z lub bez ally nie mam specjalnych wymagań co do tego może być nawet noob corp z jakimś pomysłem na zabawe oraz jakieś realne dochody w postaci isków.
Kontakt in game only: wykszyknik. Jak nie jestem zalogowany wyślij mi maila in game offf course  :'(

Ci którzy się ze mną kontaktowali do tej pory i nie otrzymali odpowiedzi dziękuję ...

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 30, 2010, 19:38:05 »
Widzę że sie off topic z tego tematu zrobil, a że nie mam gdzie tego napisać to napisze się jeszcze raz tu...  8)
Za 2 tygodnie wracam do bardziej aktywnej zabawy...
Poszukuje corporacji z lub bez ally nie mam specjalnych wymagań co do tego może być nawet noob corp z jakimś pomysłem na zabawe oraz jakieś realne dochody w postaci isków.
Kontakt in game only: wykszyknik. Jak nie jestem zalogowany wyślij mi maila in game offf course  :'(

Ci którzy się ze mną kontaktowali do tej pory i nie otrzymali odpowiedzi dziękuję ...
Po takim poscie plus twoj fit na tempest+command do robienia misji oczekuj mnostwa propozycji do jakiegos ally/korpa. Musieliby by byc zdesperowani :-).
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Ellaine

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 30, 2010, 19:48:26 »
Oj tam oj tam, każdy ma prawo racić czym chce :)

wykszyknik

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 31, 2010, 17:11:54 »
jeśli nadal szukasz korporacji to zapraszam do nas.

Bloody Amarr's - jesteśmy w Faction Warfare po stronie amarskiej milicji. Czyli odpada latanie po hi sec matarskim i galente. Korporacja ma nieco ponad miesiąc. połowa to starzy piraci, połowa zupełna młodzież. Korporacja jest aktywna codziennie wieczorem. Zawsze po 21 czasu pl i czasem nieco wcześniej. Nasz kanał public to Bloody Amarr's. Wejdź tam jeśli jesteś zainteresowany i jak tylko złożysz podanie ktoś cię dołączy.

Tax 0%, dużo pvp ale bez spinania się. Prośba tylko o 2 rzeczy - wyskilowanie bombera bo to podstawowy statek jakim będziemy latać pvp oraz misje, oraz później repujących dronek t2. Oferujemy naprawdę duże zarobki na misjach dla milicji oraz pomoc starszych graczy. Od września dla pilota który będzie miał najwięcej killi omen navy z fitem w nagrodę :)

Sorka że troluje:
- ten kolo nie umie czytać polskiego ze zrozumieniem albo coś ... tam... następnym razem pogrubie Kontakt in game only: wykszyknik.
- pozatym gdyby zwrócił uwage na moje standy w grze wiedziałby że nie jestem zainteresowany policją amarską, (lol ja w policji, no rozumiem że niektórzy mówią mi ty "psie" ale nie mają tego na myśli tak dosłownie... no hyba mam nadzieje),
- powodzenia temu korpowi w dalszej rekrutacji,

Edit: tam w temacie odnośnie fitu jest uwzględnione również dla jaj :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 17:20:23 wysłana przez wykszyknik »

Crux

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 31, 2010, 17:42:11 »
- ten kolo nie umie czytać polskiego ze zrozumieniem albo coś ... tam... następnym razem pogrubie Kontakt in game only: wykszyknik.
Powinieneś jeszcze dodać (boldem ofc), że zaczynasz rozmowę z zainteresowaną korporacją dopiero po uprzednim przelaniu na twoje konto 100 mil isk.

- pozatym gdyby zwrócił uwage na moje standy w grze wiedziałby że nie jestem zainteresowany policją amarską, (lol ja w policji, no rozumiem że niektórzy mówią mi ty "psie" ale nie mają tego na myśli tak dosłownie... no hyba mam nadzieje),
Nie no jasne... Twoja oferta jest tak ciekawa, że wszyscy ceo czytający ją na Centrali natychmiast logują się do Eve i sprawdzają twoje standy, rasę itp.

- powodzenia temu korpowi w dalszej rekrutacji
Raczej Tobie należało by życzyć powodzenia- chociaż pewnie w końcu ktoś Cię przygarnie ;D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 18:59:25 wysłana przez Crux »

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 31, 2010, 18:23:25 »
- ten "kolo" umie czytać ze zrozumieniem ale nie zawsze może się zalogować do eve a widzi ze ty siedzisz tutaj...
- standy nie maja żadnego znaczenia i kto to w ogóle sprawdza? - poza tym w eve milicja ma tyle wspólnego z policją co ty z kulturą.
- odpowiadanie na publicznym na prywatną wiadomość, dodatkowo wyszydzając zaproszenie o które sam prosisz jest co najmniej niegrzeczne. wystarczyło napisać "nie"
- powodzenia w szukaniu  :D
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpień 31, 2010, 18:25:13 »

- standy nie maja żadnego znaczenia i kto to w ogóle sprawdza? - poza tym w eve milicja ma tyle wspólnego z policją co ty z kulturą.


This.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpień 31, 2010, 19:41:00 »
Sorka że troluje...

Sorki, że tak zapytam niedyskretnie. Czy ty kupiłeś tą postać? Tzn znałem kiedyś wykszyknika ale ty chyba nie jesteś tą samą osobą - takie odnoszę wrażenie.

A co do korporacji to o ile nie oferujesz isków za przyjęcie lub nie latasz supercapsami lub nie masz bardzo bogatego kb etc... to raczej sprawa wygląda tak, że to TY zgłaszasz się do korporacji a rekrutant decyduje czy cię przyjąć, nie odwrotnie ;D. Ale może się mylę i masz już skrzynkę zapchaną ofertami  ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 19:48:14 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

wykszyknik

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpień 31, 2010, 20:29:10 »
Sorki, że tak zapytam niedyskretnie. Czy ty kupiłeś tą postać? Tzn znałem kiedyś wykszyknika ale ty chyba nie jesteś tą samą osobą - takie odnoszę wrażenie.

A co do korporacji to o ile nie oferujesz isków za przyjęcie lub nie latasz supercapsami lub nie masz bardzo bogatego kb etc... to raczej sprawa wygląda tak, że to TY zgłaszasz się do korporacji a rekrutant decyduje czy cię przyjąć, nie odwrotnie ;D. Ale może się mylę i masz już skrzynkę zapchaną ofertami  ;)
ludzie się zmieniają  :'( a mi ostatnio porządnie "odpierdoliło" że się tak wyraże
za jakiś czas poskładam pewnie mózgownice do kupy to może coś sensownego sklece. A puki co takie wysyłanie komuś privów na forum mnie drażni
i taki beznadziejny off toop jak sie z tego tematu zrobił też... tu sie chyba ogłoszenia pisze nie kurrr... opinie.... czy jakieś teksty o d... mary..... potrzebne
  >:( >:( >:(

Edit i mam nadzieje że ktoś tego zaczniepilnować 0.o

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpień 31, 2010, 21:26:57 »
Ja stawiam na to że raczej to tu zostanie dla przyszłych użytkowników tego tematu, żeby wiedzieli jak nie szukać korporacji.

Anna btw wystarczy umiejętnośc pilotowania supercapsa czy konieczny jest też sam super caps? :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpień 31, 2010, 21:35:49 »
nie ma to jak troll sam prosi moderatora o wywalenie z topica :D
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpień 31, 2010, 21:58:48 »
Ja stawiam na to że raczej to tu zostanie dla przyszłych użytkowników tego tematu, żeby wiedzieli jak nie szukać korporacji.
Anna btw wystarczy umiejętnośc pilotowania supercapsa czy konieczny jest też sam super caps? :P

Obowiązkowo musi być super caps , wtedy można przyjąć, zabić, zebrać loot i wyrzucić  ;D
Sponsored By Technetium  ;D

uncaer9

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #127 dnia: Wrzesień 06, 2010, 20:24:16 »
Młody matarski pilot z 4 mln SP ukierunkowanymi głównie pod PVP i doświadczeniem z kilku roamów poszukuje luźnej korporacji mieszkającej w 0.0.
nick in-game: Uncaer

-loggofski-

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 12, 2010, 13:46:12 »
Poszukuję korporacji w 0.0 która jest zgrana i nie ma w niej chamstwa i zamordyzmu który by w bardzo dużym stopniu wpływał na życie w realu. Posiadam 12mln SP głównie w PVP gallente - wyskilowane recony. Nastawiam się głownie na zabawę PVP. Jeżeli ktoś by chciał mnie przygarnąć - kontakt w grze : loggofski

Filu

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 17, 2010, 05:27:52 »
uncaer9m -loggofski- zapraszamy do nas, kontakt in game z administracja korporacji lub na kanale Blyskawica

http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=7301.0

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 17, 2010, 07:36:40 »
A moze piratka?

Hellelvis

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #131 dnia: Październik 14, 2010, 23:29:40 »
Nowy gracz Eve poszukuje korporacji. Zainteresowania to głównie PVE, PVP być może w przyszłości. 
Póki co operuje na triallu, ale niedługo (po wypłacie) zamierzam w pełni aktywować konto.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #132 dnia: Październik 15, 2010, 07:22:07 »
Unseen Academy.

Serio. W tej grze trzeba się czegoś nauczyć zanim pójdzie się do jakiejkolwiek poważnej korporacji :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #133 dnia: Październik 15, 2010, 15:43:31 »
Unseen Academy.

Odpalają Ci jakąś dolę za skierowanie do Akademii?  ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #134 dnia: Październik 15, 2010, 15:49:14 »
On w ten sposób spłaca dług jaki zaciągnął pobierając tam nauki. Bardzo elegancko zresztą :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Hellelvis

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 16, 2010, 15:39:50 »
Szczerze? Niezbyt chce isc do UA.  Jako człowiek studiujący i pracujący jednocześnie źle reaguje na "wykłady" "egzaminy" etc w grach ;p

Kara Mon

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #136 dnia: Październik 16, 2010, 17:30:59 »
W zasadzie zadna sensowna korporacja nie wezmie czlowiek aktory nie ma elementarnej wiedzy na temt mechaniki gry, przewaznie nie maja tam czasu i checi tlumaczyc wszystkiego od podstaw. Korporacja ktora juz tkaiego clzowieka wezmie to wlasnie jakas akademia (nie tylko UA istnieje w tej grze ale UA jest chyba jedyna polskojezyczna) albo korporacja w ktorej sie i tka nic nie nauczysz bo ludzie niby sa ale kazdy cos gdzie bog wie co robi i ma w nosie cala reszte.

Nurah

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 10, 2010, 17:13:20 »
Witam
Poszukuje jakiegos ciekawego zgranego corpa w ktorym ciagle cos sie dzieje a ludziska maja pazura. Moje zainteresowania w tym momencie lacza sie glownie z pvp choc nie bede klamal sam nie mam zbyt duzego doswiadczenia w tym temacie i chcialbym to szybko nadrobic.( oczywiscie jakis farm od czasu do czasu nie jest zly) Jesli chodzi o postac to 20kk sp i moj ulubiony hac zealot. Dysponuje dobra  wiedza na temat mechaniki eve(jak sadze), to czego mi trzeba to paru znajomkow z corpa z ktorymi moglbym stopic pare statkow. Pozdro dla wszystkich i udanych lowow :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2010, 18:49:25 wysłana przez Nurah »

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 10, 2010, 17:22:42 »
Szczerze? Niezbyt chce isc do UA.  Jako człowiek studiujący i pracujący jednocześnie źle reaguje na "wykłady" "egzaminy" etc w grach ;p

Szczerze UA to naprawdę bardzo dobry wybór dla kogoś zaczynającego przygodę w eve. A studia nie są żadną wymówką  ;D
Sponsored By Technetium  ;D

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 11, 2010, 16:53:24 »
Nurah - wskakuj in-game na kanał "bloody amarr's" codziennie jest bojowa flota a farmienie w miarę mało upierdliwe. jeśli interesuje cię pvp w gangach tak do 10 osób to zapraszam.
Some Men Just Want to Watch the World Burn