Autor Wątek: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!  (Przeczytany 110461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 01, 2010, 20:05:53 »
Chodz do rave ;-)

BoDeK

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 03, 2010, 14:02:56 »
Poszukuję Corpa nastawionego do grania na luzie. Interesuje mnie rycie w kamieniach w kilkuosobowych grupach (max) semi afk z braku czasu, żadne piracenie, wojaczki i przepychanki o terytoria. Spokojny Hi-sec, gram od 2007 z różnymi przerwami. Gram swoją pierwszą postacią co zrobiłem. Dysponuję Hulkiem i Iteronem mk.V . Proszę o info na PW.

Anakonda dziecko Bonda

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 10, 2010, 20:28:01 »
Poszukuje korpa w null z umiejącymi ze sobą współpracować ludźmi. Jestem nastawiony raczej na PVP niz kopanie/produkcje.
Mam postac w Amarr:
24 mil SP

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 12, 2010, 11:36:37 »
Poszukuję Polskiej korporacji najlepiej BEZ wojen, gdyż nie dają one możliwości rozwoju :/

Zmień grę - ona nie jest dla Ciebie :)
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 12, 2010, 12:10:15 »
Cześć....,
w EVE jestem nowym graczem. Dopiero dwa tygodnie (1,2 mln SP)

Skoro jestes nowym graczem to radze udaj sie do szkolki na poczatek: Unseen Academy
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 12, 2010, 12:15:25 »
Poszukuję Polskiej korporacji najlepiej BEZ wojen, gdyż nie dają one możliwości rozwoju :/

Gwarancję pokoju to maja tylko korporacje npc. I to tylko pokoju "na papierze" ;)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


wykszyknik

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 10, 2010, 18:42:39 »
przeszło 32 m sp niestety wszędzie po troszeczku.
- posiadam extrymalne doświadczenie w mopach wszelkiej maści i kalibru,
- ogólne pojęcie o posach posowaniu reserchu na nich rekcjach produkcji itp. ,
- jakieś tam doświadczenie w zachowaniu we flotach dużych i małych,
- dostęp do misji lvl 4 gallente i minmatar() możliwe lvl 5 jak ktoś by chciał zalożyć spułke,
- mimo że gallente to latam statkami minmatarskimi,  :knuppel2:

XARDAS_PL

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 19, 2010, 19:01:45 »
Witam

Szukam korporacji. Zaczynam grac po kilkumiesięcznej przerwie, korporacja w ktorej bylem do tej pory (Blackgold Mining Industries) rozpadla sie. Wczesniej zajmowalem sie głównie miningiem i PvE, ale jestem otwarty na propozycje.

Dane:
SP- 2,5 m
Statek- Rokh

Lubie szukać WH :)

Proszę o jakieś fajne propozycje i pozdrawiam.

Filu

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 21, 2010, 00:04:19 »
Aktualnie poszukujemy kilku osób chętnych na etat górnika, zapraszam na kanał Blyskawica in-game lub na mojego Maila :)

wykszyknik

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 10, 2010, 15:41:24 »
poszukuję poważnej corporacji z ustalonymi zasadami działania.....

32m sp kontakt in game only...,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Skoq

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 10, 2010, 15:48:20 »
Wykszyknik:

Skontaktuje sie ktos z Toba dzisiaj na rozmowe :)

JJackal

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 10, 2010, 16:03:54 »
Witam

Grę zacząłem po dłuższej przerwie po raz kolejny.

Na razie bawię sie handlem i idzie mi to na tyle skutecznie ,że jestem w stanie mieć już  2 charaktery

Jeden 1,6 mln pkt (głównie skilowany pod misje i pvp w przyszłosci)

Drugi , który dopiero zaczynam skilować ( 400 000 ) to mining i industry.

Najchętniej dołączyłbym do korporacji , która da mi dostęp do mobile laboratory w high secu tak,zebym mógł zacząć obrabiać bluprinty pod kątem efektywności czasu i produkcji .

Najlepiej w odległości 10-15 jumpów od Jita


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2010, 20:21:27 wysłana przez Khobba »

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: Szukasz korporacji? spam
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 04, 2010, 02:10:27 »
Szukam nowego korpa.

Warunki:

Nie używam TS/Voice
Nie latam w lowsecu
Nie biorę na siebie żadnych funkcji dyrektorskich, czy szkoleniowych
Nie chcę być w C0ven
Raczej wolę język polski, choć obcy nie sprawi mi kłopotów.

2 chary, main gallente/matar pvp, alt matar/amarr capsy.
Cała prawda o moim graniu...


Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Odp: Odp: Szukasz korporacji? spam
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 04, 2010, 02:19:48 »
Skeer jesli  ci nie przejda EMOcje i nie jest to zart oraz nie trzymasz do bunniesow uraz zawsze z miejsca przyjme cie do corpa jesli tylko zlozysz do nas aplikacje.

Najpierw przespij sie po wtopie nie podejmuj takich decyzji pod wplywem chwili :)


silvia

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 04, 2010, 10:10:17 »
Dominixa stracil i placze, a wy podobno tacy bogaci w eso jestescie ;d

[gmod=Future]Proszę się powstrzymać od komentarzy w tym wątku.[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 13:11:59 wysłana przez Future »

Azradiel

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 04, 2010, 13:49:07 »
Yun Azradiel -  gallente, około 3M SP, obecnie bawię się głównie w planetki/kopanie. To moja druga postać/konto - pierwsze obecnie nie aktywne/nie używane z powodu braku czasu na dalsze ciągnięcie dwóch kont.  Mam już pewne doświadczenie w EVE, bawię się z przerwami może od 1,5 roku. Szukam fajnego korpa z dorosłymi ludźmi,  najlepiej na razie w high sec - z nullem mam na razie złe wspomnienia :P

Kara Mon

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 24, 2010, 23:24:51 »
Blisko 19 m SP Minmatar szuka korporacji.

Latam statkami do BC galelnte/minmatar + cepy/afy/bombery + rr dominix , do tego lubie frakcyjne fregaty i cruisery , a doklandniej imperial navy slicer, dramiel, stabber fleet i cynabal.
Aktualnie trenujacy minmatar cruisers na 5 , pozniej w planach rapier , vagabond , scimitar i kiedys kiedys sleipnir. Niestety dlugi czas nie moglem sie zdecydowac co tak naprawde chce robic wiec SP mam rozrzucone po statkach i uzbrojeniu chyba kazdej rasy  ::)

Korporacja najlepiej operujaca w 0.0 jak i low sec , byle dalo sie polatac w 5  jak i w 50 osob. Moze byc piracka , bez znaczenia jesli nie bedzie zbyt duzo marudzenia ze do tego i tego to strzelac nie wolno bo nas zresetuja. Jedyne wymagania jakie mam to FC ktorzy nie boja sie zaryzykowac statkow we flocie bo jesli sie boja to znaczy ze poza gankowaniem 10 do 1 nic innego sie nie bedzie dzialo. Moze byc tak polsko jak i anglojezyczna z naciskiem jednak na anglojezyczna , z samymi Polakami zaczyna sie juz nudno robic .

Z gory uprzedzam ze majac mnie w korporacji trzeba sie liczyc z wtopami jakichs niekoniecznie najtanszych statkow , po prostu jak osobiscie nie przetestuje na ile moge sobie pozwolic nowa zabawka to nie bede tym latal co nie zawsze oznacza uratowanie statku jak lykne oczywistego baita  :D , no i bankowow nie bede uczestniczyl w CTA w godzinach w ktorych po prostu nie moge grac , zycie wazniejsze gra to tylko dodatek.

Mam tez kilka "zlych" nawykow , jak widze cos na pasku znaczy trzeba zestrzelic, jak widze kogos robiacego misje to trzeba zestrzelic, jak widze industriala to trzeba zestrzelic.

Latalem chyba w kazdym rodzaju flot, od bombardowania przez close i long range bc/bs po oranie posow czy bitwy supercapitali wiec zachowania sie w dowolnej flocie nie trzeba mnie uczyc.

 Jakies sugestie gdzie moge sie zaczepic ?

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 25, 2010, 04:41:46 »
Blisko 19 m SP Minmatar szuka korporacji.

Latam statkami do BC galelnte/minmatar + cepy/afy/bombery + rr dominix , do tego lubie frakcyjne fregaty i cruisery , a doklandniej imperial navy slicer, dramiel, stabber fleet i cynabal.
Aktualnie trenujacy minmatar cruisers na 5 , pozniej w planach rapier , vagabond , scimitar i kiedys kiedys sleipnir. Niestety dlugi czas nie moglem sie zdecydowac co tak naprawde chce robic wiec SP mam rozrzucone po statkach i uzbrojeniu chyba kazdej rasy  ::)

Korporacja najlepiej operujaca w 0.0 jak i low sec , byle dalo sie polatac w 5  jak i w 50 osob. Moze byc piracka , bez znaczenia jesli nie bedzie zbyt duzo marudzenia ze do tego i tego to strzelac nie wolno bo nas zresetuja. Jedyne wymagania jakie mam to FC ktorzy nie boja sie zaryzykowac statkow we flocie bo jesli sie boja to znaczy ze poza gankowaniem 10 do 1 nic innego sie nie bedzie dzialo. Moze byc tak polsko jak i anglojezyczna z naciskiem jednak na anglojezyczna , z samymi Polakami zaczyna sie juz nudno robic .

Z gory uprzedzam ze majac mnie w korporacji trzeba sie liczyc z wtopami jakichs niekoniecznie najtanszych statkow , po prostu jak osobiscie nie przetestuje na ile moge sobie pozwolic nowa zabawka to nie bede tym latal co nie zawsze oznacza uratowanie statku jak lykne oczywistego baita  :D , no i bankowow nie bede uczestniczyl w CTA w godzinach w ktorych po prostu nie moge grac , zycie wazniejsze gra to tylko dodatek.

Mam tez kilka "zlych" nawykow , jak widze cos na pasku znaczy trzeba zestrzelic, jak widze kogos robiacego misje to trzeba zestrzelic, jak widze industriala to trzeba zestrzelic.

Latalem chyba w kazdym rodzaju flot, od bombardowania przez close i long range bc/bs po oranie posow czy bitwy supercapitali wiec zachowania sie w dowolnej flocie nie trzeba mnie uczyc.

 Jakies sugestie gdzie moge sie zaczepic ?
Przykro mi zostaje ci tylko PBN. Tylko w PBN wy..wzmocnimy twoje impulsy, zebys robil to bardziej profesjonalnie. Zawitaj do nas na kanal Bunniesy poznamy sie i zobaczymy czy zaiskrzy. :P


PBN broni, PBN radzi, PBN nigdy cię nie zdradzi.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Thi0ridazin

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 25, 2010, 14:01:26 »
Jakies sugestie gdzie moge sie zaczepic ?
call me :)

Sanada

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 26, 2010, 19:26:09 »
Cześć,
jestem Gallente z 7,5M SP (drony, spaceship command, gunnery i trochę science), zajmuję się misjami w hi-sec oraz exploringiem w low-sec. Na ogół latałem solo więc nie mam doświadczenia w lataniu w grupach ani w PVP.
Szukam korpa składającego się z dojrzałych ludzi, prowadzonego w efektywny sposób, najchętniej nie za dużego i operującego w przestrzeni Gallente. Nie lubię złej organizacji eventów, marnowania czasu, kwasów w korpie i przymusu.

Obecnie celem numer 1 jest dla mnie zarabianie na PLEXy. Poprzez dołączenie do korpa liczę na zwiększenie zysków i ograniczenie kosztów (wojny tylko jeśli korp funduje statki) no i oczywiście dobrą zabawę w miłym towarzystwie.
Proszę o kontakt na maila in-game. Imię mam trudne bo japońskie więc uwaga na literówki: Sanada Nobushige. Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji - zastrzegam sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty  :P

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 30, 2010, 01:02:35 »
4m SP Matar szuka pvp korporacji

w tej chwili bylem w Unseen academy i jest purpura. Mam juz doswiadczenie w lataniu w grupach PVP oraz MOPach (w mopach nie chce brac udzial juz wiecej :P)

http://eveboard.com/pilot/Precelek

W tej chwili celem nr.1 jest PLEX (zostal miesiac niestety a iskow brakuje ). Po dolaczeniu do korpa licze na zwiekszenie zyskow i ograniczenie kosztów (aż do uzbierania na plexa), no i oczywiscie licze na dobra zabawe w milym towarzystwie. Kontakt ingame mail.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2010, 21:00:08 wysłana przez Precelek »

Uar Narrkis

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 09, 2010, 22:31:02 »
Minmatar blisko 20 mil sp

Czym latam?
- HACe
- Recony
- AFy
- Cepy
- Scimitar
- BCki
- Dykty (HICa mogę ewentualnie zrobić)
- Thrasher ;)
- Loki (ale to za jakiś czas jak się podbuduje finansowo)
- W drodze jeszcze Sleipnir

Nie mam skilli na BSy. Po prostu nie lubię nimi latać.

Po pierwsze, byłem w c0ven i jeśli ktoś ma zamiar mi zaproponować podobny rodzaj rozgrywki to podziękuję, już mnie to nie bawi tak jak kiedyś. Szukam jakiegoś luźnego korpa, z wieczorną frekwencja, bez codziennych cta i spinki killboardowej (lubię latać solo i często tracę shipy). Małe gangi to coś czego szukam. Może być korp hsecowy jeśli stale prowdzi jakieś wojny, 0.0 też, ale tylko jeśli nie ma problemów z transportem gratów z empire. Co do low seca jeszcze się zastanawiam bo jak narazię cenię swój SS ;)

Link do KB na Battleclinic: http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Uar+Narrkis&filter=losses&dateRange=Jan%201,%202003%20to%20Aug%2009,%202010

Ellaine

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 10, 2010, 12:06:52 »
Latanie na luzie i wieczorna frekwencja to my (CBC). Każdego wieczora lata kilka gangów, z reguły w rozmiarze 3-30 osób. Ogólnie jest miło, ładnie, bez spinania się, bez podatku, ze sporadycznymi CTA i żyzną ziemią dla rolników. Trochę brakuje nam porządnych i chętnych (jednocześnie) FC i bliskich celów, ale nie na tyle żeby nie dało się czegoś ubić jak się chce polatać.

Alternatywnie polecam Voodoo :)

Rynvord

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 14, 2010, 00:56:48 »
W skrócie:

- moje drugie podejście do EVE, nowa postać (dopiero 2 tygodnie triala, pod koniec sierpnia pełne konto wstępnie na 60 dni, już kupiony kod)
- 0,5M SP ukierunkowanych na eksplorację, ale w dalszej perspektywie na handel i accounting
- obszar Gallente, ale mogę się wynieść
- latam cruiserami, w zamyśle battlecruiserem, no i transportowce
- wyszkolony pod armor tank, drony, explore, trade

Czego szukam:

- ludzi którzy traktują grę jako zabawę (casual, żadnego sprzedawania ISK itp. ma być fun)
- korporacji eksploracyjno, produkcyjno, miningowo handlowej (w szczególności to ostatnie, albo corpa potrzebującego w przyszłości kogoś z rozwiniętym trade'm i accounting)
- na razie bezpiecznego hi-sec, ale w niedługim czasie też mogę się wynieść
- corp mały, co by nie było anonimowości

Czego nie szukam:

- maniaków którzy siedzą non stop i tegoż wymagają od innych
- ludzi, którzy z definicji narzucają innym styl gry dla celów wyższych (na dzień dobry nienegocjowalny  plan skilli, zero elastyczności w rozwjou postaci itd. itd.)
- corpa nastawionego tylko i wyłącznie na pvp (nie wykluczam w przyszłości, ale na razie spokojniej)
- mądrali (wolę dyskusję, niż monolog)

Co jeszcze:

- jestem aktywnym gracze (z zastrzeżeniem że od 20-29.08 robie sobie wakacje)
- posiadam TS/Ventrillo oraz mic (nie ma z tym problemu)
- doświadczenie handlowca dwuletnie w Freelancerze na dynamicznej ekonomii + generalna smykałka do interesów (+ wykształcenie w tym kierunku) a nie do walki
- humor, dojrzałość

Na koniec - mam doświadczenie z mmorpg i jednego chce uniknąć - traktowania EVE jako śmiertelnie poważnej "sprawy". Traktuje to jako kolejny etap na drodze w mmo i przede wszystkim chce mieć przyjemność z gry. Z chęcią wesprę korporację moimi umiejętnościami, chłonę wiedzę i z przyjemnością pogadam z innymi na długich trasach przelotowych z towarem. Mam alergię na ludzi którzy zmuszają innych do zmiany usposobienia dla maksymalizacji zysków corpa, lub inaczej - wszystko w rozsądnych granicach (coś dla innych ale też coś dla siebie). Żeby zobrazować - nie znoszę tekstów w stylu "nie zrobiłeś tego i tego skilla teraz to stary możesz skasować konto już i zakładać nowe od razu...". Lubię uczyć się na własnych błędach w takich przypadkach już raczej, niż wysłuchiwać co muszę, co nie muszę robić.

Tyle, przepraszam za ten esej.

Rynvord Signe (PM w grze lub conv jeśli będę akurat online)

Ellaine

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 14, 2010, 11:50:34 »
Uwaga ogolna:
Jakies 2 lata temu czy cos probowalem odpalic projekt grupowego handlu - z korporacyjna wspola baza wiedzy o rynkach, wynajmowaniem kolegow z korpa do transportu i przekazywaniem mlodszym biznesow o mniejszej skali.

Poszlo to srednio - handel bardzo dobrze idzie pojedynczej zaangazowanej osobie ale o wspolprace ciezko. Moze gdybym skonczyl soft do wygodnej wymiany wiedzy o obrotach i cenach zanim mi sie odechcialo to byloby lepiej. Niemniej ogolnie raczej nie ma sytuacji ￴ze korporacja handlowcow rekrutuje kolejnych handlowcow. Juz predzej znajdziesz temwork w produkcji.

Fara

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 23, 2010, 20:48:42 »
Witam
mam 25 lat i w eve gralem jakies 4 lata temu ogolnie nie dlugo ale wiem mniej wiecej o co chodzi zaczynam teraz grac na dobre poniewaz mam troche czasu chce przez te 14 dni triala uzbierac 300mln na GTC szukam pomocy jak tylko znajdzie sie chetny to odpalam gre i bede gral non stop bo nie mam innych zajec
Chetnie bym dolaczyl do polskiej korporacji jestem zmotywowany do "ciezkiej" pracy i chlone wiedze bardzo szybko jesli szukacie aktywnego gracza to odezwijcie sie jesli potrzeba wam w korporacji nowego gracza to ja chetnie przyjme propozycje lubie grac kazdym rodzajem pilota i minerem i fighterem i jakimkolwiek innym wiec dajcie znac kogo wam potrzeba a zrobie takiego pilota
pozdrawiam: Fara

amra

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 23, 2010, 21:51:39 »
Pytanie za 100pkt. Czy mamy jakas polska korporacje z grupa przynajmniej 2-3 pvp-erow wmiare aktywana w us tz ?

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 23, 2010, 23:33:06 »
idea
I-DEA / C0ven

amra

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 24, 2010, 17:05:42 »
I to wszystko ? Nikt wiecej ?

Daniarel

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 24, 2010, 18:02:21 »
W królikach jest kilka osób, które grają w US Time Zone.Jeśli odpowiada ci Curse to zagadaj do Mikkera, teraz jest tam fajna paka.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 24, 2010, 22:59:32 »
chyba nie znajdziesz takiej korporacji kane, w pbn w nocy ktos lata chyba tylko jak za duzo kawy wypije

amra

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 24, 2010, 23:06:36 »
tak też zaczynam podejrzewać, szukałem wczoraj kogoś z I-DEA aby się rozpytać, ale nie znalalzlem nikogo online po 20 central time. A szukam polskiej korporacji, aby moc do kogoś gębę w ludzkim języku otworzyć przynajmniej 2 razy na tydzień :D bo ostatnio kicha z tym

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 24, 2010, 23:12:34 »
wbij na kanal lost idea - tam zawsze ktos wisi. W us tz mozesz lapac gostka "fenix zealot".
I-DEA / C0ven

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 24, 2010, 23:13:25 »
Pisz w grze do - Bialas
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 24, 2010, 23:49:17 »
U nas w korpie Comrade nadaje z teksasu , i kilka osob siedzi po nocach ze wzgledu na godziny pracy  (valus tego nie widzi bo spi ) ale aktualnie zalozyli czapki czolgistow i mykaja po prohorovce wiec po czesci valus jednak ma racje :D