Eve Online > CR - Archiwum

Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!

(1/37) > >>

Voulture:
Jak w temacie.

Jesli nie wiesz która korporacja najlepiej spełni Twoje oczekiwania, nie spełniasz wymagań do wymarzonej korporacji, jesli Twoja sytuacja jest bardziej skomplikowana lub z jesli jakichkolwiek względów nie możesz sam wybrać - wpisz się. Na pewno sie ktoś znajdzie z propozycją, na pewno ktoś z wiekszoszym stażem w grze pomoże Ci wybrać.

Życzymy miłej gry :)

Edit: Inwencja > Skille w moderowaniu.
Juz działa :P

EDIT by Xarth: Uprasza się osoby rekrutujące o składanie chętnym propozycji na priv, aby nie śmiecić w temacie.

Lecu:
Witam szukam korpa który sie zaopiekuje minerem 5.7mln skillpointow.
Interesuje mnie kopanie na 0.0
Nick w grze Sneak Plisken

Pozdrawiam

jasio2k:
Witam.
Szukam nowgo domu korporacji 0.0 English/Polish bez znaczenia, w duzym sojuszu.
W tym momencie jestem czlonkiem Intrepid Crossing ale chcial bym zmienic corpa z jednego powodu -> Zapytalem sie FC na temat nowej drogi dla cap i bylo ciezko odpowiedziec. Do tego moment... zreszta nie otrzymalem odpowiedzi... a nie bede za kazdym rezem razem ryzykowal utraty dread'a ...wiec trzeba poszukac czegos nowgo.

Moge przystapic do kazdego korpa gdzie moge zostac na dluzej i jest lub nie jest wrogi Intrepid Crossing, albo jest bez znaczenia
Moje atrybuty to:
16mil sp - cap pilot
8mil sp (alt mining)

Od korpa wymagam:
Tylko zrozumienia prawdziwego zycia i ze gra nie jest najwazniejsza

I jeszcze jedno nie bede zadnym szpiegiem, dla korporacji negatywnie nastawinych dla IRC chce po prostu zaczac w nowym korpie, ale bez szpiegowania etc. Poniewaz mimo wszystko mam respekt dla gosi z  Intrepid Crossing dobrze sobie radza i sa dobra grupa mimo wszystko.
Pozdro czekam na oferty

Obi Wan:
Witam !!

Napisze coś o sobie:
Jestem Caldrem z mała ilością Sp bo tylko 5,5 m, ale gram już od 2 lat, miałem kiedyś inną postać oraz przerwe długą w grze. Znam mechanikę gry i jestem więcej niż stabilny finansowo. Latałem dużo po 0.0, handlowałem (nadal handluje), zajmowałem się misjonarstwem itd itp. ale mało pvp'owałem. I to właśnie chcę teraz robić, tzn w tym się szkolić, nie piszcie o szkoleniach w Unseen bo mam je już dawno zaliczone, latałem pvp ale to była radosna twórczość niż coś konkretnego, znam podstawy btw jestem po trzydziestce :P

Czego szukam:
szukam tego czego jeszcze nigdzie niestety nie znalazłem, tzn. korpa, a w zasadzie osoby/osób w korpie która by pokierowała moim rozwojem pvp od podstaw, miała dla mnie  w tym zakresie czas, bez mieszania z którym miałem do czynienia tzn. jeden mówi skiluj to drugi skiluj tamto, a trzeci jeszcze co innego, chcę konkretów od kogoś doświadczonego, żebym zaczął od właściwie zera i rozwijał się w konkretny sposób aby skończyć jako straszny pvp'er :)  ja się jak najbardziej dostosuje

Co oferuje:
przede wszystkim lojalność, chęć gry i nauki, częstą obecność w grze, współdziałanie dla rozwoju korpu, pomoc w tym co ja już umilę

Pozdrawiam

Colonel:
Napisz evemail do Col Cherryman, voodoo to wlasciwy adres. In game bywam dopiero wieczorem...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej