Autor Wątek: Księga skarg i wniosków  (Przeczytany 160702 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #350 dnia: Grudzień 31, 2010, 17:29:03 »
Może to jest właśnie problem tego forum ,że jest oficjalnym polskim forum eve online.

Bez kitu ale jakie mamy z tego tytułu korzyści ? Możliwość wykorzystania loga eve na pierwszej stronie startowej i dwie koszulki z eve store na ruski rok jak sobie o nas przypomną?
W zamian kaganiec cenzury i narzucona poprawność polityczna?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #351 dnia: Grudzień 31, 2010, 17:39:38 »
Jak wielokrotnie pisałem - nie podoba się? Proszę założyć swoje forum, "wolne", gdzie RM traderzy będą mogli się nawet reklamować.
Nikt nikogo nie zmusza do wchodzenia na Centralę, postowania itp. A jeśli już ktoś postuje, to MUSI dostosować się do panujących tu reguł.
A Twój tekst o "uczeniu noobków, że RMT jest niebezpieczny" w świetle posta, w którym zachęcałeś kogoś do kupienia plexa na allegro, to już szczyt hipokryzji.

Koniec tematu. NIE będzie zmiany podejścia w tej sprawie, koniec kropka.
Przedwieczny.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #352 dnia: Grudzień 31, 2010, 17:50:42 »
Spoko chłopie nie denerwuj się.
Jakoś mi się wydawało ,że swego czasu że była dyskusja na forum o tym czy centrala ma pozostać oficjalnym fansitem czy też niezależnym.

Wtedy generalnie jakoś za bardzo się tym nie interesowałem ,ale sorry jak widzę tą sztuczną poprawność polityczną i powyższy post mando wzmiankujący o ccp to wyciągnąłem to na wierzch.
Bo co by tu nie ukrywać gówno dla nas robią. Choćby opłacali domenę i serwer.Dają ci parę gratów na zasadzie masz parę tygodni na wymyślenie konkursu i rozdaj ludziom.Świetny support.

Czyli mam rozumieć ,że kierownictwo centrali już wyklarowało swój pogląd w tej sprawie i spogląda na to tak jak betonowy pzpn na piłkę polską ok .nie będę w takim razie do tego wracać .

Cytuj
Jak wielokrotnie pisałem - nie podoba się? Proszę założyć swoje forum, "wolne", gdzie RM traderzy będą mogli się nawet reklamować.
Nigdy nie widziałem ,żebyś coś takiego napisał. Nie podoba się więc napisałem o tym w specjalnie stworzonym do tego topicu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2010, 18:05:58 wysłana przez HammerSnake »

Eleeist

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #353 dnia: Styczeń 01, 2011, 19:35:10 »
W dalszym ciągu nie mam dostępu do działu NoobGarten - nawet go nie widzę, chciałbym umieścić tam parę pytań...

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #354 dnia: Styczeń 01, 2011, 20:01:20 »
W dalszym ciągu nie mam dostępu do działu NoobGarten - nawet go nie widzę, chciałbym umieścić tam parę pytań...

To wal tu. Najwyżej ktoś z Adminów przeniesie temat.

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #355 dnia: Styczeń 01, 2011, 20:04:40 »
Ale Hammer, przeciez ty skonczyles z gra w eve : ) wiec co ci zalezy?
No i zaktualizuj sobie corpa / ally

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #356 dnia: Styczeń 01, 2011, 20:18:06 »
To wal tu. Najwyżej ktoś z Adminów przeniesie temat.
Już powinieneś mieć dostęp (sorry ale przez ta sygnaturke pomyliłem cie z dormikiem :P )

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #357 dnia: Styczeń 03, 2011, 09:22:02 »
Spoko chłopie nie denerwuj się.
Jakoś mi się wydawało ,że swego czasu że była dyskusja na forum o tym czy centrala ma pozostać oficjalnym fansitem czy też niezależnym.

Wtedy generalnie jakoś za bardzo się tym nie interesowałem ,ale sorry jak widzę tą sztuczną poprawność polityczną i powyższy post mando wzmiankujący o ccp to wyciągnąłem to na wierzch.
Bo co by tu nie ukrywać gówno dla nas robią. Choćby opłacali domenę i serwer.Dają ci parę gratów na zasadzie masz parę tygodni na wymyślenie konkursu i rozdaj ludziom.Świetny support.

Czyli mam rozumieć ,że kierownictwo centrali już wyklarowało swój pogląd w tej sprawie i spogląda na to tak jak betonowy pzpn na piłkę polską ok .nie będę w takim razie do tego wracać .
Nigdy nie widziałem ,żebyś coś takiego napisał. Nie podoba się więc napisałem o tym w specjalnie stworzonym do tego topicu.
Chyba Ciebie popierdoliło. Co Ci do tego co ma z kontaktów z CCP administracja i właściciele Centrali ? Zazdrosny jesteś ? To zrób swoje własne forum i wypromuj.
IMHO każdego kto zgadza się na RMT należy piętnować i dziwię się, że wciąż tu możesz postować jako osoba, która ZACHĘCAŁA do RMT ! U mnie na forum ban były od ręki.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #358 dnia: Styczeń 05, 2011, 23:13:41 »
Pytanie... dlaczego nie moge nic pisac we flame: http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=9112.msg144555;topicseen#new
Mam za malo postow czy jak?  :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #359 dnia: Styczeń 05, 2011, 23:19:18 »
A składałeś może podanie do grupy z prawem pisania we flamewar? (powiedzmy że Twój post potraktuje jako podanie, zaraz bedziesz mógł)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #360 dnia: Styczeń 05, 2011, 23:24:28 »
Hehe dzieki n_n poprostu w regulaminie flamewaru nie bylo nic napisane o podaniach

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #361 dnia: Styczeń 05, 2011, 23:45:46 »
Było w topicu o reorganizacji forum, ale chyba za chwilę dopiszę żeby też i tam było

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

melhior

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #362 dnia: Styczeń 22, 2011, 13:24:02 »
[admin]Twoja propozycja usunięta przez Aeny była łamaniem EULA i jako taka została usunięta. Ten post był złamaniem regulaminu forum i także został usunięty. Kolejne naruszenia regulaminu lub propozycje łamania EULA Eve będą skutkowały natychmiastowym banem. X.[/admin]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2011, 15:03:39 wysłana przez Xarthias »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #363 dnia: Styczeń 22, 2011, 14:10:03 »
[admin]Po pierwsze jak masz problem ze znikającymi postami, to zamiast spamować kolejne piszesz do administracji forum
Po drugie na tym forum dozwolona jest tylko jedna formy prośby o invait do gry - jest na to specjalny temat, z przedstawionymi w nim zasadami,
Po trzecie wyciąganie na wierzch treści prywatnej korespondencji nie jest tu ani mile widziane, ani dozwolone
Podsumowując złamałeś regulamin więcej niż raz, olałeś ostrzeżenia, wkurzyłeś więcej niż jedną osobę Teamu Technicznego, radzę przemyśleć swoje zachowanie.[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

silvia

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #364 dnia: Styczeń 24, 2011, 14:02:43 »
Chcialbym sie poskarzyc, iz moje posty sa notorycznie usuwane.

Nie sa to ani offtopicowe posty, ani flejmogenne, np. jak ten o jurorach do konkursu o avatar'ach.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #365 dnia: Styczeń 28, 2011, 11:14:11 »
Uprzejmie donosze.
Centrala muli czasem niemiłosiernie  :'( Nie da się nic z tym zrobić?
Albo może tylko ja mam takie odczucie?
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #366 dnia: Styczeń 28, 2011, 11:17:53 »
Nie tylko Ty. Niestety wygląda na to że to problem hostingu... albo tych (^%)$$*)&%() ingrediencji rodem z FB

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #367 dnia: Styczeń 28, 2011, 11:35:13 »
Nie tylko Ty. Niestety wygląda na to że to problem hostingu... albo tych (^%)$$*)&%() ingrediencji rodem z FB
hostingu. FBowy badziew możesz sobie noscriptem wyłączyć AFAIK.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #368 dnia: Styczeń 28, 2011, 11:35:55 »
A co ma FB do tego? Poza Twoją niechęcią do tego serwisu? :P
Mulenie jest najprawdopodobniej spowodowane przez problemy hosta z USA. Po weekendzie postaram się zrobić trochę porządku w bazie, na ftpie i w ustawieniach forum, może trochę to pomoże. A tak, pozostaje czekać, aż Hast dojrzeje do zmiany hosta na jakiś bardziej niezawodny ;)
Przedwieczny.

NeX

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #369 dnia: Styczeń 28, 2011, 13:10:56 »
  Też miałem problemy z Centralą od kilku dni, ale wszystkie komunikaty były związane z błędami dostępu do bazy, wiec to najprawdopodobniej wina hosta, tak jak wspomniał Xarthias. Podobnie jak Doom nie lubię Facebooka itp, ale nie widzę aby bieżąca integracja miała jakiś negatywny wpływ na prace forum. Używam kilku narzędzi typu NoAds, NoScripts i wlasnego filtra url. Centrala praktycznie nie generuje nic co warto blokować. Pomijam oczywiście posty z linkami do Image Shacka, który jest koszmarnie powolnym hostem nawet w stanach.

silvia

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #370 dnia: Styczeń 28, 2011, 13:15:49 »
A co ma FB do tego? Poza Twoją niechęcią do tego serwisu? :P
Mulenie jest najprawdopodobniej spowodowane przez problemy hosta z USA. Po weekendzie postaram się zrobić trochę porządku w bazie, na ftpie i w ustawieniach forum, może trochę to pomoże. A tak, pozostaje czekać, aż Hast dojrzeje do zmiany hosta na jakiś bardziej niezawodny ;)

A to hostgator jest zly?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #371 dnia: Styczeń 28, 2011, 13:22:00 »
A to hostgator jest zly?
Jak widać, najlepszy nie jest :P

@Doom - siedząc na WAPowskim szablonie, który nie ma żadnych dodatków typu FB też mi zamula, więc na 100% to nie to.
Niedziela/poniedziałek, jak tylko ogarnę się z egzaminami, pogrzebię, może coś poprawię.
Przedwieczny.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #372 dnia: Styczeń 28, 2011, 15:34:42 »
jak ktoś da pieniądze na bardziej 'niezawodny' host (czyt. polski) to ja naprawdę bardzo chętnie :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

janooop

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #373 dnia: Styczeń 28, 2011, 15:54:22 »
To można pomyśleć o wolnej zrzutce na serwer na rok.
Napisać i pewnie parę osób się pojawi które będą mogły i chciały przeznaczyć swoje 5 zł.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #374 dnia: Styczeń 28, 2011, 15:54:43 »
Z ciekawości.
Hastra czemu nie stworzysz na głównej stronie w widocznym miejscu i tu nie przykleisz do każdego działu jakiejś odezwy do ludzi co by wpłacali po parę choć złoty na konto specjalnie do celów hostingowych stworzone?

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #375 dnia: Styczeń 28, 2011, 17:01:18 »
Z bardzo prostego powodu. Nikt tam nic nie będzie wpłacać. Jak coś wisi na stronie non stop, to nikt na to nie zwraca uwagi.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

HammerSnake

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #376 dnia: Styczeń 28, 2011, 19:20:23 »
Cytuj
Z bardzo prostego powodu. Nikt tam nic nie będzie wpłacać.

Dokładnie .To już lepszym pomysłem byłaby zrzuta iskami na plexy in game dla hastry,a on sam by opłacił coś za równowartość ,ale to też mogłoby nie wypalić ;p.
Pytanie oczywiście ile potrzeba transferu etc. Nie wiedzieć czemu hosting w polsce jest mega drogi.

Sam mam wykupiony  hosting w us .W polszy  bym musiał z min 5  jak nie 10 razy tyle wydać za coś takiego (mówię o jakimś normalnym hostingu ,a nie garażówce z allegro za 5zł ,która zwija interes po 2 tygodniach od zakończenia aukcji) . Jedyna masakra jak dla mnie to jest z updatami i wrzucaniem nowych treści , ale po stronie userów przeglądających treści ,które wrzuciłem to nigdy nie było problemów .To że strona się wczyta ułamek sekundy wcześniej czy później who cares. Liczy się kasa  :P.

Edit: Korzystam z http://dollar2host.com/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2011, 19:28:02 wysłana przez HammerSnake »

AreQ

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #377 dnia: Styczeń 29, 2011, 00:50:11 »
Dokładnie .To już lepszym pomysłem byłaby zrzuta iskami na plexy in game dla hastry,a on sam by opłacił coś za równowartość, ale to też mogłoby nie wypalić ;p.
To podpada pod RMT, niestety. Szkoda ja mogę spokojnie dotacje w ISkach zrobić, ale już IRL kasy nie jestem w stanie wyłuskać, i pewnie więcej takich osób by się znalazło.

Gregorius

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #378 dnia: Styczeń 29, 2011, 01:07:30 »
Była ostatnio inicjatywa, żeby rzucić każdym groszem (nawet złotówką) na abonament, i jakiś tłumów nie było widać  >:D

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #379 dnia: Styczeń 29, 2011, 01:44:21 »
Greg jakoś była mowa o tym ale ... jakoś nie widziałem numeru konta a może mi umknęło. Te przysłowiowe 10 zł mógłbym wysłać dla "świętego spokoju ];)".

Oxylan

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #380 dnia: Styczeń 29, 2011, 02:17:49 »
To topic skarg i wniosków, jeśli mam racje to tu można sugerować zmiany itp. Poruszę temat topickow [Polityka na...] Ok zacznę od tego że centrale odwiedza b dużo ludzi którzy nie uczestniczą w aktywnym postowaniu oraz nie wdają się w zawile osobiste wycieczki i trolowanie, idzie o to, że ogrom graczy zapewne ma ochotę dowiedzieć się co się dzieje w polityce w danym regione czy też są ciekawi polityki, te topicki powinny być czystym zródłem info najlepiej wypisanych w punktach takich jak, dlaczego ludzie się tam biją, o co walczą, kto ponosi straty, kto ma przewage, jakieś mini battle raporty plus jakies linki do kb.

Potencjany czytelnik który chce się dowiedzieć czegoś na ten temat musi śledzić wątek i przebijać się przez osobiste wycieczki osób tam postująch, topicki w obecnej formie nie są topickami które informują czytelnika o obecnej sytuacji politycznej tylko są topickami gdzie jest ogrom trolowania i osobistych wycieczek... dla przykładu podam linka do ostaniej debaty...

http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=8842.msg147277;topicseen#new

Skoro szukamy info na temat silnika samochodowego to chyba nie musimy przebijać się przez spory, i wlasne widzi mi co sądzi mechanik o innym mechaniku :> reasumując ktoś powinien posprzątać tamten burdel, i dać te topicki do działu flame, albo uwzględnić że topic jest tylko dla ludzi którzy piszą o polityce z własnego punktu widzenia i co im (ślina na język naniesie).

Btw co mnie obchodzi zresztą nie tylko mnie, ale co ma obchodzić czytelnika który chce się dowiedzieć coś na tamat polityki, że jakiś członek bufu ma żal do ludzi z coven że nic nie robią i siedzą w kurwidołku...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2011, 02:32:23 wysłana przez Oxylan »

NeX

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #381 dnia: Styczeń 29, 2011, 03:32:39 »
  Hastra proponował podobne rozwiązanie przy tworzeniu silnika portalu. Zainteresowanie było od zera do pocałuj nas w d...

Nie jest to w sumie takie dziwne. Centrala, to nie redagowana gazeta, w której ludzie na etatach piszą raporty, bo im za to płacą. Forum jest jak ściana na której każdy kto ma ochotę bazgra mniejsze, czy większe bzdury. Wypada jedynie podziwiać cierpliwość tutejszych adminów, że chce im się bawić w sprzątanie latami co większych, wałkowanych w nieskończoność  bredni. Skoro jednak ludzie piszą, znaczy się, ze chcą i ich to bawi, a więc "Show Must Go On" jak to zapodał Freddy.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #382 dnia: Styczeń 29, 2011, 04:57:35 »
Cytuj
[Polityka na...] Ok zacznę od tego że centrale odwiedza b dużo ludzi którzy nie uczestniczą w aktywnym postowaniu oraz nie wdają się w zawile osobiste wycieczki i trolowanie, idzie o to, że ogrom graczy zapewne ma ochotę dowiedzieć się co się dzieje w polityce w danym regione czy też są ciekawi polityki, te topicki powinny być czystym zródłem info najlepiej wypisanych w punktach takich jak, dlaczego ludzie się tam biją, o co walczą, kto ponosi straty, kto ma przewage, jakieś mini battle raporty plus jakies linki do kb.

Potencjany czytelnik który chce się dowiedzieć czegoś na ten temat musi śledzić wątek i przebijać się przez osobiste wycieczki osób tam postująch, topicki w obecnej formie nie są topickami które informują czytelnika o obecnej sytuacji politycznej tylko są topickami gdzie jest ogrom trolowania i osobistych wycieczek... dla przykładu podam linka do ostaniej debaty...
Tylko o czym tu dyskutować ? Północ splusowana ,na południu coven i reszta ekip się trzyma i czeka do lata aż ruszy po raz kolejny ruski walec drogowy zmieniający mapę drogową w eve. Parę wojenek o przesunięcie granic konfliktów ,żeby boty mogły spokojnie pofarmić ,a tak to roamy podjazdowe bez żadnego wpływu na całokształt wszystkiego .Gdzieniegdzie ktoś się podnieci zestrzeleniem super kapsa ,który został złapany na misji lub którego pilot zwyczajnie zasnął za kierownicą zapominając ,że codziennie taśmowo schodzą  nowe z linii produkcyjnych ?

A serio mówiąc naprawdę oczekujesz ,że ktoś będzie poświęcał od czasu do czasu godzinę +  ,żeby sporządzić ci  porządny obiektywny obraz sytuacji politycznej z pominięciem nie znaczących bitek i napinania epeena?
Ciekawe czy by w ogóle  dało się coś takiego stworzyć. Nawet jakby ktoś miał takie chęci  i wolny czas :P.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #383 dnia: Styczeń 29, 2011, 12:53:20 »
@Hastrabull

przyciski do paypala i do zakupu GTC (za pośrednictwem centrali), z przygotowanymi odpoweidnimi odsyłaczami, możesz wstawić (najlepiej w linijce górnego menu), będzie Cie to kosztować kilka minut roboty, a w skali roku jest szansa że coś tam się uzbiera.

Taka tylko luźna sugestia.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Oxylan

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #384 dnia: Styczeń 29, 2011, 14:51:01 »
Tylko o czym tu dyskutować ? Północ splusowana ,na południu coven i reszta ekip się trzyma i czeka do lata aż ruszy po raz kolejny ruski walec drogowy zmieniający mapę drogową w eve. Parę wojenek o przesunięcie granic konfliktów ,żeby boty mogły spokojnie pofarmić ,a tak to roamy podjazdowe bez żadnego wpływu na całokształt wszystkiego .Gdzieniegdzie ktoś się podnieci zestrzeleniem super kapsa ,który został złapany na misji lub którego pilot zwyczajnie zasnął za kierownicą zapominając ,że codziennie taśmowo schodzą  nowe z linii produkcyjnych ?

A serio mówiąc naprawdę oczekujesz ,że ktoś będzie poświęcał od czasu do czasu godzinę +  ,żeby sporządzić ci  porządny obiektywny obraz sytuacji politycznej z pominięciem nie znaczących bitek i napinania epeena?
Ciekawe czy by w ogóle  dało się coś takiego stworzyć. Nawet jakby ktoś miał takie chęci  i wolny czas :P.

Widze że zle odebraleś mój post, albo w ogóle go nie czytałeś, nie chodzi tylko o mnie i o pisanie super obiektywnych mega raportów plus opisywanie i wymienianie każdego kto anchorował bańke obok bramy, tylko o post w tym stylu, przykład.

1.Region x
2.Sojusz x zaatakował sojusz y.
3.Przewage na gridzie wykazywał sojusz x pomimo dużych sił przeciwnika + nap sojuszu y.
4.Sojusz x rozwalił posy sojuszowi x
5.link do kb.

Napisanie tego przykładu zajeło mi 25 sekund, wiec nie pisz o siedzeniu godziny nad topickiem, kiedy wiekszość troli przeznacza na pisanie o własnych prywatnych wycieczkach + cytowanie forumowiczy  do od 2 do 5 minut i zapychanie jednym topickiem poł strony, w dodatku topckiem z którego nic nie wynika, zazwyczaj od 500-700 znaków wypociń.

A teraz cytat "Tylko o czym tu dyskutować ? Północ splusowana ,na południu coven i reszta ekip się trzyma i czeka do lata aż ruszy po raz kolejny ruski walec drogowy zmieniający mapę drogową w eve"

To może skasować te topicki skoro tak wygląda sprawa ? bo o czym pisać :D, ty pewnie siedzisz w wojnach po uszy i jest to dla ciebie normalne, bo z informacjami jesteś na bieżąco, ale eve ma duży nacisk na wojny i polityke i nie każdy macza w tym nos.

Luz nie ma tematu, obecna forma jest tragiczna i mało informująca gracza co się dzieje w polityce, pozostaje CAOD, pomimo wielu troli na caod, czasem ktoś skrobnie 50znaków które naświetlają sprawe.

Pozdrawiam