Informacje > Centrala - uwagi i propozycje

Księga skarg i wniosków

<< < (3/117) > >>

MightyBaz:

--- Cytat: Xarthias w Grudzień 11, 2007, 16:09:14 ---
Baz - określ się, co by Ci odpowiadało i daj znać na pm.


--- Koniec cytatu ---

chyba jakies nowe - np. GOSPODARKA W EVE :angel:

Sou:
Mnie by interesowalo cos jak "Forum Noblesow" albo "EVE Monaco" :>

MightyBaz:
to jak z tym nowym forum? moze plus minus e-biznes, albo co >:D

Zaafiel:

--- Cytuj ---Liczę także na nowych użytkowników Centrali, nie tylko stare zrzędy. Co Was zachęca do odwiedzania forum, co odrzuca. Co by się przydało, co jest zbędne.
--- Koniec cytatu ---

Ooo, ooo to ja! ;)

Więc może dorzuce swoje 3 grosze, bez zbędnego słodzenia, ponieważ generalnie stronka jest ok, cieszy jej duża przejżystość co dla mnie jest ważne.
Pierwsza rzecz nie do końca dobra to zakładka Background, która krótko mówiąc jest dość uboga. Jest tam przetłumaczony tekst o Ammarach i Jovianach, jakies konkursy i wszystko...narazie ten dział jakoś tak wydaje się wymarły  :P ot takie małe spostrzezenie... przydałoby się, żeby, skoro juz taki dział jest, były tam chociaż te najważniejsze informacje, na przykład odnośnie WSZYSTKICH ras ;)
Druga sprawa, i tu podkreślam opinia wyjątkowo subiektywna, brakuje mi troszkę odzielnej zakładki w menu głównym pt FanArt lub coś w tym stylu, świat EVE z tego co zdąrzyłem zobaczyć jest wyjątkowo plastyczny, wartoby więc pokazać to ludziom, wiem że są specjalne stronki ze screenami z EVE itp, dlaczego by więc nie umieścić np. linków do nich w tym dziale, wiem też że jest na forum dział w którym ludzie umieszczają filmiki i myśle, że fajnie byłoby zebrać je w jednym miejscu, pewnie sporo z was ma tez jakies screeny z gry, lub inne prace związane z eve, czemu się nimi nie podzielić? ;) taki dział, żeby pokazać ludziom jakie EVE jest wizualnie piękne  :smitten: kto wie, może właśnie to przyciągnie paru nowych graczy.

I to w zasadzie tyle  ;) Reszta jak dla mnie bomba   ::)

Christoforos:
To ja też coś napiszę. Dwa wnioski:
1) Dałoby radę poprawić "znaczki" zamiast polskich znaków w starszych postach?
2) To ważniejsze: proponowałbym stworzyć poddział do działu Background na forum i przenieść tam wszystkie tłumaczenia oryginalnych tekstów backstory z Eve-Online.com. A także po przeniesieniu zmienić ich nazwy - najpierw nazwa działu z oficjalnej strony (np. scientific articles) - potem nazwa oryginalna (np. The Capsule) - i na koniec polskie tłumaczenie nazwy (np. Kapsuła).

P.S. Jakby co to mogę się tym (podpunktem drugim) zająć.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej