Informacje > Centrala - uwagi i propozycje

Księga skarg i wniosków

(1/117) > >>

Xarthias:
Po konkursie na logo knucia ciąg dalszy :P
Temat w zasadzie był taki, ale przy okazji wprowadzenia obecnego układu strony/forum i ich layoutów. Większość z was już się otrzaskała ze stroną i z forum i pewnie ma (dobrze przemyślane :P ) uwagi na temat wyglądu, działania itd. Centrali. Czyli taka księga skarg i wniosków :)
Liczę także na nowych użytkowników Centrali, nie tylko stare zrzędy. Co Was zachęca do odwiedzania forum, co odrzuca. Co by się przydało, co jest zbędne.
Piszcie.
Ale ostrzegam - offtopic, flame i obrażanie twórców i adminów Centrali będą wywalane ;)

MightyBaz:
ja chce byc moderatorem

Xsargas:

--- Cytuj ---Liczę także na nowych użytkowników Centrali
--- Koniec cytatu ---

Skoro już tak zachęcasz to może nadszedł czas bym sie wypowiedział ::)

Choć zaglądam tu pół roku to nie jestem w stanie czegokolwiek krytykować...

Tak naprawdę to trudno sie do czegoś doczepić jeśli chodzi o przejrzystość forum, a także od strony graficznej.
Każdy początkujący fanatyk evki z łatwością odnajduje tutaj wszystkie potrzebne mu informacje wiec jeśli mowa o zawartości forum także duży plus, choć tutaj zawsze może być więcej.
Jedyne z czego ja bym sie ucieszył do więcej rzetelnych info o losach polskich corpów , ale to już raczej sprawa samych korporacji i jak mi sie wydaje to jedyną zbędną rzeczą będzie ta księga skarg i wniosków choć może sie mylę ;)

W moim mniemaniu wiec najlepiej nic nie zmieniać :) i ewentualnie tylko delikatnie szlifować szczegóły.

Świetna robota adminów i moderatorów ... nic tylko pogratulować  O0

future:

--- Cytat: Mighty Baz w Listopad 24, 2007, 23:46:49 ---ja chce byc moderatorem

--- Koniec cytatu ---

Baz, nie pij tyle bo ci szkodzi  ;D

Tau:

--- Cytat: Mighty Baz w Listopad 24, 2007, 23:46:49 ---ja chce byc moderatorem

--- Koniec cytatu ---

Otrzeźwiej na tyle, żeby wybełkotać chociaż nazwę tego, czym się upaliłeś i możesz dalej odpływać.  :angel:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej