Autor Wątek: Korp. Reklama w EVE ?  (Przeczytany 2969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Korp. Reklama w EVE ?
« dnia: Listopad 23, 2007, 10:30:31 »
Napiszę tu bo temat wybitnie związany z korporacjami, ale jak się adminom/moderatorom nie podoba lokalizacja to niech uprzejmie przeniosą do właściwej.

Ostatni DevBlog nr 521 traktuje o nowym featurze w EVE: "automatycznej" reklamie korpa. Co prawda jeszcze na pewno nie wizualna, ale jak znam życie to pewnie wkrótce będzie można na bilboardach poczytać :D

Aleosochoci ? Mianowicie o to, że niedługo będzie można wykupić reklamę w systemie reklamodawców (kuźwa nie wiem jak to inaczej nazwać) korporacji. Każdy członek korporacji (z odpowiednimi uprawnieniami) będzie mógł stworzyć adverta informującego potencjalnych rekrutów o korpie. Na początek informacje będą bardzo podstawowe:
- rasa lub rasy jakie są akceptowane
- specjalizacja, główne zajęcie korpa
- lokalizacja
- wymaganie dodatkowe (na razie jedno) - ilość SP
- opis
Info i "reklama" ma zasięg ograniczony jedynie do regionu w którym posiadamy biuro i dla każdego regionu trzeba osobno kupować. Koszt miesięczy nie jest zbyt wysoki - 8mln, a minimalny okres to 1d (250k).

Oczywiście każdy będzie miał dostęp do systemu i będzie mógł sobie wyfiltrować interesujący go zakres korpów.
W kolejnych odsłonach będą dodawane opcje kontekstowe (ppm) dla poszczególnych pozycji (np. transakcje w imieniu korpa itp).

System i z wyglądu i funkcjonalności bardzo przypomina system kontraktów. A obrazki są wrzucone do DevBloga.

Z pewnością ułatwi to zainteresowanym szukanie korpa, a czy przez to będzie szybciej ? Jestem pewien wątpliwości. Chociaż z drugiej strony chyba już nie trzeba będzie nikogo zmuszać do latania z pakietem kontenerów i wystawiania ich przy każdej stacji/bramie w regionie funkcjonowania (hehe - wciąż mam 238 kontenerów kupionych na ten cel).
Swoją drogą po wprowadzeniu mogłoby CCP wziąć i skasować wszystkie puste kontenery jakie wiszą w przestrzeni.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...