Autor Wątek: BUFU - jestesmy w Period Basis  (Przeczytany 31945 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
BUFU - jestesmy w Period Basis
« dnia: Listopad 21, 2007, 10:05:12 »
Witam Panstwa,
W ramach czystej formalnosci chcialem jedynie, calkowicie nieoficjalnie poinformowac polska spolecznosc o nastepujacym fakcie.

BUFU po zalozeniu z kilkoma corpami alliansu 'TALON Alliance' przenioslo swe twarde, kudlate, smierdzace zady na poludnie, do Delve gdzie bedzie lalo wszystko co nie niebieskie.

Aktualnie przenosiny udaly sie w jakichs 90% i powoli zaczynamy latac po okolicy i dawac o sobie znac.

to tyle gwoli czystej formalnosci. dziekuje za uwage, do zobaczenia.

===edit 2005-05-12===
Zmieniam temat topicu z delve na period basis.
==================

rgrds,
Hastra
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2008, 13:30:48 wysłana przez Hastrabull »
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

misao

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2007, 10:17:58 »
bijecie Blue Meanies, czy red meanies?

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2007, 12:02:33 »
mhmmm.... chyba jestem za glupi, zeby odpowiedziec na to pytanie ;) mozna jasniej?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Maxima

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2007, 12:08:28 »
Powodzenia panowie i moze jak juz sie osiedlicie to zrobimy jakies wspolne roamy  :knuppel2:  :smiley6600:

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2007, 12:22:41 »
No można by znowu jakąś małą  pacyfikacje okolicy przeprowadzić hehe

Powodzenia miśki  nie dajcie się w nowym miejscu.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 21, 2007, 12:26:58 »
hastra przesadzil.. twarde i kudlate to jeszcze rozumiem. ale smierdzace? nie obrazaj kolegow hastra...raz w miesiacu to sie kazdy BiczBojs umyje nie i bielizne zmieni? ;D
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2007, 13:01:24 wysłana przez Vic Brunner »
Moderatorzy na drzewo!! :D

Zolthar

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 21, 2007, 12:54:18 »
Good luck TALON :) pewnie się spotkamy po drodze gdzies :D albo sie karniecie vagasami do nas :D

Goomich

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 21, 2007, 13:26:28 »
mhmmm.... chyba jestem za glupi, zeby odpowiedziec na to pytanie ;) mozna jasniej?

Może ta mapa nieco rozjaśni. :)
http://img502.imageshack.us/img502/1505/maphr3.jpg
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2007, 13:34:16 wysłana przez Mona X »

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 21, 2007, 14:04:44 »
mamy plusy z bobem i mc jesli chodzi o wieksze alliance wiec lejemy ragoons
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

misao

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 21, 2007, 14:49:23 »
no to lejecie red meannies:P

Ezachiel

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 21, 2007, 15:12:30 »
Talon to nie jest przypadkiem przydupas BOBa ?  Nie żebym miał coś przeciw waszej polityce zewnętrznej, bo wiem że ciągniecie do bitki jak pszczoły do miodka

Edmund, pojawiasz sie tutaj raz na miesiac i jak widze w slowach nie przebierasz. Hamuj sie prosze, bo sa tu i tacy ktorzy twoje wypociny gotowi za flame uznac, a ja kolejnej pyskowki tu nie chce.
Ireul
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2007, 15:54:07 wysłana przez Ireul Taar »

Goomich

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 21, 2007, 15:16:08 »
Przecież Venzon napisał, że są... z nimi na blue. :)

Ezachiel

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 21, 2007, 15:23:07 »
Przecież Venzon napisał, że są... z nimi na blue. :)
Blu to znaczy że do siebie nei strzelaja, a nei znaczy że siębardzo mocno kochaja ...

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 21, 2007, 15:24:58 »
jestesmy przydupasami mc, mamy takie standy jak mc

generalnie edmund uwazaj co piszesz (w kazdym topicku) bo znowu rozkrecisz flejma... i bede musial cie spodowac

prawda jest taka, ze mamy w tej chwili wiele kontaktow i znajomosci po stronie boba/mc/rise/fix itp

wszyscy sa bardzo zyczliwi i zorganizowani- z mm/rzr/ragoon/tri nie chcemy miec nic wspolnego atm

While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Goomich

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 21, 2007, 15:29:16 »
wszyscy sa bardzo zyczliwi i zorganizowani- z mm/rzr/ragoon/tri nie chcemy miec nic wspolnego atm

To będzie ciężko, bo oni się tam wybierają. :)
Today we dine in NOL i takie tam.  ;D

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 21, 2007, 15:31:48 »
Wiem, ze zaraz pojawia sie pytania, czemu TALON alliance jest na plus do BOBa.

Wyprzedzajac te oraz inne pytania pisze pewne wyjasnienie, ktore mam nadzieje, troszke zmieni pewien stereotyp jaki sie utworzyl nt BOBa.

1. NIC nie placimy za nasza obecnosc w Delve
2. Mamy standingi ustawione takie same jak BOB.
3. Aby powstrzymac wszelkie plotki pragne poinformowac, ze jedyne ograniczenia jakie mamy to:
- nie mozemy npcowac w delve bo to dom Boba, ale mamy caly querious do dyspozycji
- nie mozemy ustawiac mining POSow, ale to i tak nie jest nam potrzebne ;)
3. Latamy tam gdzie chcemy i kiedy chcemy. Z drugiej strony jesli koalicja informuje o jakiejs akcji, chetnie dolaczamy.

Teraz czemu BOB? Odpowiedz jest prosta.
Aktualnie w BOBie oraz w koalicji, ktora jest naokolo tego alliansu znajduja sie ludzie, ktorzy wiem, ze sa ZAJEBISCI, BARDZO DOSWIADCZENI, SWIETNIE ZORGANIZOWANI a zarazem sympatyczni i z poczuciem humoru. Historia niektorych siega do 4 lat wstecz. DO tego sa dojrzali emocjonalnie, uwielbiaja sie lac i wiedza jak to sie robi. Na koniec, FC jacy tu sa, sa z najwyzszej półki.

Jak juz ktos tutaj napisal, BUFU ciagnie do bitki jak muchy do gowna (albo cos podobnego ;) ) wiec wciagnelismy sie w to miejsce.
Mamy zamiar duzo sie nauczyc przy okazji mordujac miliony istnien :)

Uprzedzam z gory, wszelkie flejmy beda ucinane w zarodku, wiec prosze grzecznie. Wiem, ze temat boba jest dosc drazliwy, ale prosze trzymac nerwy i palce na wodzy. Ewentualnie jesli sie nie da, wsadzic te palce w cipke jakiejs bliskiej wam niewiasty. Jesli tego brakuje, wsadzic je sobie w... ;) nom. dziekuje i do widzenia
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ezachiel

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 21, 2007, 15:57:55 »
jestesmy przydupasami mc, mamy takie standy jak mc

generalnie edmund uwazaj co piszesz (w kazdym topicku) bo znowu rozkrecisz flejma... i bede musial cie spodowac

prawda jest taka, ze mamy w tej chwili wiele kontaktow i znajomosci po stronie boba/mc/rise/fix itp

wszyscy sa bardzo zyczliwi i zorganizowani- z mm/rzr/ragoon/tri nie chcemy miec nic wspolnego atm


Czy aby reakcja nie przesadzona lekko ? Ja się grzecznie pytam, pozatym zupełnie całkowicie i w 100% rozumiem waszą decyzje ponieważ domyśliłem się tego co napisał Hastrabull, co można łatwo zauważyć porównując nawiązanie Hastra do much i moje do pszczółek ... a pytanie o Talon było ze wszech stron uczciwie, ponieważ gdzieś kiedyś się już zetknołem z tą nazwą jako koalicjanta Bob-a i tyle.
Więc, relanium, nerwosolek lub valium i czytać z przymrużeniem oka.

Ps : Poda się nie boje, jak bym nie wylądował w UA to bym się łasił o wstąpienie do was o bardzo lubię i szanuję pare osób z BUFU ... pomimo róznych napięć na lini Edmund - Bufu :)

Ps edit II : A jak bardzo ci zależy to przyslij swoich sekundantów. Załatwimy sprawe honorowo.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2007, 17:15:57 wysłana przez Edmund »

Vermian

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 21, 2007, 17:56:18 »
Hehe, widac ze BoB mocno sie zmienil przez ostatni rok. Moge zyczyc powodzenia, jak i zdolnosci patrzenia z dystansem na BoB-a. Sadzac po postach coniektorych to moze sie mocno przydac :P. Stereotypy jakie narosly wokol BoB-a jakby nie bylo maja swoje uzasadnienie. To ze mocno swoja polityke poluzowali i zaczynaja sie zdobywac na odrobine uprzejmosci, moze byc spowodowane jedynie faktem ze maja noz blizej gardla niz kiedykolwiek.

Ellaine

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 21, 2007, 18:03:30 »
Wielka polityka medialna sojuszu to jedno, a stada sympatycznych ludzi, w tym FC i dyrektorow to drugie.

MightyBaz

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 21, 2007, 18:16:38 »
tak czy siak, dopoki nie bedziecie stawiac posow czy stacji...tylko latac tu i owdzie to pewnie bedziecie jakos tolerowani..czy przez boba czy koalicje - coz idealne miejsce zeby zapisac sie do was , jak ktos ma malo czasu na gre, po prostu wpadnie...kogos zgankuje i pojdzie do rl stuff...troche to przypomina misjonowanie ...nuuuda

Vermian

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 21, 2007, 18:55:38 »
Wielka polityka medialna sojuszu to jedno, a stada sympatycznych ludzi, w tym FC i dyrektorow to drugie.

Racja Albi, tylko pytanie czy to szczera i trwala sympatia, czy tez zostala "wymuszona" akurat pewnymi niedogodnosciami, takimi jak stada RSF natarczywie pukajace do drzwi wejsciowych ;). Jakby nie patrzec, jest okazja na udzial w walce wsrod najwiekszych sojuszy w EvE. Takie doswiadczenie moze sie przydac, jak bedziecie chcieli realizowac wlasne wielkie plany podoboju galaktyki. Bawcie sie dobrze :).

MightyBaz

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 21, 2007, 19:36:10 »
[baz ty to jednak pocieszny jestes :D  takie anchorowanie i online'owanie posow to dopiero akcja.. a kopanie - full emocji! normalnie az mi sie skojarzylo z http://pl.youtube.com/watch?v=rVpfz3sEtZo - zamiast canal+ wklej husaria :D

nie macie swojego kawalka przestrzeni dlatego ciagle te wasze sojusze raz sa raz ich nie ma...rownie dobrze mozecie zaczac grac w WoWa

MightyBaz

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 21, 2007, 20:54:24 »
ireulku, ja wam nie dokuczam...tylko uwazam ze najwyzszy czas wywalczyc cos swojego ...jest was duzo i dosc dobrych graczy...

Gregorius

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 21, 2007, 21:44:58 »
Baz, ale dlaczego chcesz na siłę usidlić nomadów ?

Nie każdy wojownik musi być w zamku i mieć wieeelkie komnaty. Świat zdobywali również koczownicy, którzy mieszkali w małych jurtach.

Wyrozumiałości trochę  :police:

future

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 21, 2007, 21:48:15 »
Greg - pamiętaj że oni później przejmowali kulturę podbitych terenów, stając się tym z kim wcześniej walczyli

... a pytanie o Talon było ze wszech stron uczciwie, ponieważ gdzieś kiedyś się już zetknołem z tą nazwą jako koalicjanta Bob-a i tyle.

?? Wydaje ci się - Talon jest całkowicie nowym tworem, stworzonym przez nas po zakończeniu "zabawy" z You What

Tau

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 21, 2007, 22:05:03 »
mamy plusy z bobem i mc jesli chodzi o wieksze alliance wiec lejemy ragoons

 :buck2:

Cytuj
ireulku, ja wam nie dokuczam...tylko uwazam ze najwyzszy czas wywalczyc cos swojego ...jest was duzo i dosc dobrych graczy...

Baziu, jestem PEWIEN, że po takiej reprymendzie od ciebie  i wskazaniu CELU W ŻYCIU BUFU rzuci wszystko co robi, i "wywalczy cos swojego". Np. postawi POSa w sercu Providence.

Goomich

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 21, 2007, 23:17:40 »
Chciałem nieśmiało zauważyć, że -Y- też jakby nie ma. :P

future

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 21, 2007, 23:26:56 »
Baziu, jestem PEWIEN, że po takiej reprymendzie od ciebie  i wskazaniu CELU W ŻYCIU BUFU rzuci wszystko co robi, i "wywalczy cos swojego". Np. postawi POSa w sercu Providence.

No i to może być ciekawe  >:D

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 22, 2007, 00:10:29 »

Must ...... spam ...... poses  ......

Loc0

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 22, 2007, 01:07:13 »
Ja sie wcale nie dziwie niecheci do posiadania czegos "swojego" - jesli chodzi o teren i sov + jego utrzymywanie cta 24/7, czasami takie kampy ze nie idzie nosa wysciubic, a czasem to ty kampisz i wtedy dobrze miec jakas ksiazke pod reka  etc = bleeee.

Michieru

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 22, 2007, 01:45:11 »
Chciałem nieśmiało zauważyć, że -Y- też jakby nie ma. :P

I odpowiedź, również cytatem:

nawet udzial BUFU w -Y- mial swoj cel, zostal on osiagniety i ich tam nie ma.

;)

MightyBaz

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 22, 2007, 08:41:52 »
tak patrze na wasza historie i nic z niej nie wynika...wszedzie was wyganiaja, latacie tylko tam gdzie wam laskwie zezwola i to pod takimi warunkami ze w sumie jakby was tam nie bylo -  "wolne ptaki"   :crazy2: dobre, mocne...ah takie meskie...

nie chce wam dogryzac ,ale chyba najlepiej byloby jakbyscie wrocili do coven
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2007, 09:27:15 wysłana przez Mighty Baz »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 22, 2007, 09:26:34 »
bo widzisz. my kazdy allians rozpierdzielamy od srodka zarabiajac przy tym :)

A jesli nie wiesz o co chodzi, to zawsze chodzi o kase nie? :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

DaBlades

  • Gość
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 22, 2007, 09:38:25 »
Hehe przypominają mi się czasy, gdy to ION był oskarżany o bycie bobikiem. Jak widać MOŻNA żyć w przestrzeni BoBa nie płacąc, nie mając zobowiązań, nie będąc petem.  :coolsmiley:

Nie będę przypominał kto krzyczał najgłośniej   :krzeslo: :krzeslo:

Good luck i do zobaczenia w przestrzeni, mam nadzieję, że będzie dużo zabawy

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BUFU - jestesmy w Delve
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 22, 2007, 10:18:07 »
tak patrze na wasza historie i nic z niej nie wynika...wszedzie was wyganiaja, latacie tylko tam gdzie wam laskwie zezwola i to pod takimi warunkami ze w sumie jakby was tam nie bylo -  "wolne ptaki"   :crazy2: dobre, mocne...ah takie meskie...

nie chce wam dogryzac ,ale chyba najlepiej byloby jakbyscie wrocili do coven

tak patrze na wasza historie i nic z niej nie wynika...
a co ma wynikac? :)

wszedzie was wyganiaja
skad nas wygonili? Z polnocy? Sami zesmy wybrali taka a nie inna droge. Bycie w alliansie, ktory nie potrafi zebrac 50 osobowej floty to paranoja.

latacie tylko tam gdzie wam laskwie zezwola i to pod takimi warunkami ze w sumie jakby was tam nie bylo.
kto nam laskawie zezwala? i pod jakimi warunkami? Sami wybralismy dokad chcemy leciec, potem troche owocnych negocjacji, troche znajomosci i juz.

ah takie meskie...
no ja wiem, takie... podniecajace prawda? Tacy jestesmy wolni, niczym nie zwiazani, mamy 100 portow i w kazdym porcie panienke. Ja wiem i rozumiem, ze nam zazdroscisz, ale coz. nie mozna miec wszystkiego :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech