Autor Wątek: The Council of Stellar Management  (Przeczytany 36843 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ellaine

  • Gość
Odp: The Council of Stellar Management
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 21, 2008, 22:53:54 »
No, byłem nie tak daleko progu wyborczego. Jeśli to dużo to dziękuję wszystkim którzy na mnie głosowali. Po Węgrzech Polska była najbardziej (proporcjonalnie) głosującym krajem.

Jeśli to mało to wyłącznie moja wina. Niestety właśnie zmieniałem pracę i RL zajmował mi jeszcze więcej czasu niż zwykle. Nie miałem czasu zająć się swoim korpem w opałach dyplomatycznych w Stain a co dopiero pisaniem ogromnych referatów na forum CSM :(

Za pół roku jak znów nie będzie lepszego kandydata, może postaram się bardziej.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2008, 23:35:10 wysłana przez Albi »

Voulture

  • Gość
Odp: The Council of Stellar Management
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 22, 2008, 03:01:28 »
RL > EVE, gratulujemy i tak, bylo blisko, moze za pol roku sie uda.

Alnus Incana

  • Gość
Odp: The Council of Stellar Management
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 22, 2008, 08:22:15 »
Swoją drogą bardzo ładnie wypadliśmy jako kraj % of voters based on region = 23,80% czyli jak rozumiem tyle z liczby polaków uprawnionych do głosowania oddało swój głos. To trzeci wynik w EvE (bardziej aktywni byli Węgrzy i Brazylijczycy.
No i jeszcze relacja % of voters / % of subscribers. Polacy stanowią 0,84% świata EvE, a oddali 1.88 % głosów. Nawet to zauważyli
Cytuj
The distribution of subscribers by region and the voters’ distribution by region is more or less uniform with few exceptions, such as Poland holding 1.88% of the cast votes while being only 0.84% of the eligible voters

A na wyborach RL frekwencja zwykle kiepska  :P

Mac Dercad

  • Gość
Odp: The Council of Stellar Management
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 22, 2008, 09:13:07 »
Chciałbym nieśmiało zauważyć, że na wyborach RL frekwencja jest jednak trochę wyższa niż 23,8%;) Poza tym gratulacje dla Albiego, wynik zdecydowanie bardzo dobry:)

MightyBaz

  • Gość
Odp: The Council of Stellar Management
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 22, 2008, 09:39:38 »
czyli jest nas jakies 1725 polskich graczy w eve o ile dobrze policzylem

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: The Council of Stellar Management
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 22, 2008, 09:58:18 »
Uwzględnij, że sporo osób ma po kilka kont.
na urlopie od EVE

Alnus Incana

  • Gość
Odp: The Council of Stellar Management
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 22, 2008, 10:50:54 »
Chciałbym nieśmiało zauważyć, że na wyborach RL frekwencja jest jednak trochę wyższa niż 23,8%;) Poza tym gratulacje dla Albiego, wynik zdecydowanie bardzo dobry:)

Owszem, ale porównaj to z frekwencją innych nacji w EvE. Zazwyczaj w wyborach do "ciała ustawodawczego" w  krajach Europy zachodniej uczestniczy znacznie większy procent uprawnionych niż u nas (zwykle 70-80% w porównaniu z naszym 50%) , a w EvE jakby odwrotnie

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: The Council of Stellar Management
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 23, 2008, 09:39:35 »
Albi - gratki za osiągnięty wynik !

Wiesz już na ile, no może raczej, że przynajmniej na tyle osób możesz liczyć. Za kolejne 6 miesięcy następne wybory, więc jest sporo czasu by przygotować się do kampanii !

Nie mówię, że od razu trzeba zacząć pracować nad programem wyborczym, ale z pewnością warto popracować nad zwiększeniem ilości osób głosujących na Ciebie wśród rodaków :D
Może jakiś update na stronie, etc ?

Może dobrym pomysłem byłoby poomawiać na Centrali kilka pomysłów/projektów z tych jakie chciałeś zaproponować na CSM ?
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2008, 09:41:19 wysłana przez Dormio »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ellaine

  • Gość
Odp: The Council of Stellar Management
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 23, 2008, 09:52:08 »
Jak zorganizuje sobie wreszcie czas po zmianie pracy to jest to jedna z rzeczy związanych z Eve które mam w planach obok; PBEMa, lepszego zarządzania korpem, (programowanie) updatera cen dla korpowej sieci handlowej, (programowanie) moda do killboarda, i polatania sobie po kosmosie ;)