Eve Online > Total Noob Questions

Total Noob Questions 2

(1/65) > >>

SpookyPl:
Ponieważ poprzedni wątekmusiał zostać zamknięty to zakładam nowy. Tutaj można zadawać pytania bez zakładania kolejnych wątków.

1. Robiłem misję dla Caldari dla Abishi Tian dla School of Applied Knowledge. Była to 3. albo 4. misja dla tego agenta i polegała na znalezieniu jakiegoś wraku/statku, złamaniu szyfru zabezpieczającego i zabrania jakiegoś ładunku. We wraku opkazało się, że nie ma jednego a aż cztery przedmioty (w tym jeden questowy). Tak więc questowy item odddałem a resztę sprzedałem i udałem się na rozmowę z agentem. Ten chciał, zbym z 3 pozostałych przedmiotów znalezionych we wraku zrobił coś tam! Niestety, przedmioty były sprzedane a ja lekką ręką anulowałem misję myśląc, że może da się ją powtórzyć albo że dostanę poprzednią i zdobędę sprzedane przedmioty raz jeszcze. Rzeczywistośc jednak nie poszła tą drogą i agent się na mnie obraził nie dając już misji. W takim przypadku mam pytanie co robić? Agent jest rzeczywiście jednym z najlepszych dostępnych w okolicy i znalezienie innego jest trudniejsze niż myślałem (Szukałem wśród chyba ośmiu corp.). Proszę o pomoc w znalezieniu rozwiązania.

Xarthias:
Masz dwa wyjścia imo.
1. Olać agenta i poszukać sobie nowego, normalnego i nie tak obrażalskiego. Agentów możesz wyszukiwać przez np http://www.eveinfo.com/
2. Spróbować odkupić to co sprzedałeś na markecie.

Generalnie hint jest taki - póki nie oddasz misji, nic nie sprzedawaj ;)
Trochę przydatnych rzeczy odnośnie misji znajdziesz również tu: http://eve-survival.org/ (działa w in-game browserze).

misao:
za anuloanie misji spada stadning. porob misje u innego to ten lepszy wroci:)

Ezrael:
A wlasnie ktore stronki dzialaja w ingame web browserze gdzie znalesc jakis spis do tych stronek ?
a moze jest jakies ingame google ;) ?

Pozdrawiam,
Ezrael.

Martinoff:
Dostałem dzisiaj eve-maila od jednej osoby grającej mniej niż jeden dzień z ofertą handlu iksami, adresem www itp. I mam dwa pytania:

1. Zgłosić to?
2. Można w eve rozysałać spam przez nieświadomą/niewinną osobę, tak, że jeśli to się wyda to ta osoba ma blokowane konto?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej