Autor Wątek: CARRIER, MS  (Przeczytany 17810 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: CARRIER, MS
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 26, 2007, 15:30:47 »
E tam resisty,
Z tego co pamiętam i poprawcie mnie jeśli sie myle to fracht to ma armora czy shielda mniej jak przeciętny BS.
Na strukturze ma za to od groma hit pointów. Jak nie dadzą low slotu na DC to mnie te resy na armora/shielda zwisają.
Przeciętny BS ma 20k armora ? Tyle ma Charon (6k shieldu) :D
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

LordJohny

  • Gość
Odp: CARRIER, MS
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 26, 2007, 18:24:16 »
E tam resisty,
Z tego co pamiętam i poprawcie mnie jeśli sie myle to fracht to ma armora czy shielda mniej jak przeciętny BS.
Na strukturze ma za to od groma hit pointów. Jak nie dadzą low slotu na DC to mnie te resy na armora/shielda zwisają.
Przeciętny BS ma 20k armora ? Tyle ma Charon (6k shieldu) :D

teraz przecietny bs ma od 6 do 50k armora;]

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: CARRIER, MS
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 26, 2007, 19:16:04 »
teraz przecietny bs ma od 6 do 50k armora;]
Po zamontowaniu kilku plate 1600mm, ale IMHO to nie jest przeciętny BS.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Voulture

  • Gość
Odp: CARRIER, MS
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 26, 2007, 20:53:31 »
Ogólnie odradzam skillowanie i kupno carriera tylko dlatego, że wydaje sie, że będzie fajny. To sa statki używane do specjalnych zadań - jesli nie masz możlwiości ich dorego użycia, po co marnowac czas i skille? Nie lepiej robić w eve to, co se lubi? Względnie dołaczyc do corpa, który C umozliwi jego dobre wykorzystanie i dopiero po tym, kiedy będziesz wiedział, że na penwo chcesz to robić i chcesz współpracowac z tymi ludźmi kupować cokolwiek?
No ale ja sie nie znam. Nie mam capitali i nie chce mięc. Póki co...

Offtop:
Po wejsciu trimarkow passive armor tanki bardzo sie spopularyzowaly. Duzy bufor, niezwykle efektywne w spider tankach (remoty znaczy) uwalaniaja kupe pg i cpu pozwaajac zamontowac lepsze dzialka i pare dmg modow. Geddony, Magethrony, Abaddony, Dominiksy...
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2007, 21:13:29 wysłana przez Voulture »

poconick2

  • Gość
Odp: CARRIER, MS
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 27, 2007, 02:03:00 »
Jakiś offtopic się tu zrobił....

Co do pytań autora wątku to trudno nie powstrzymać się od uśmiechu chociażby, po przeczytaniu posta, no ale każdy się uczy jakoś. Ludzie mogą Ci wszystko napisać krok po kroku, ale to niewiele da, bo w tej grze człowiek uczy się miesiącami samych podstaw, a praktyki kolejne lata. Pisać można dużo, ale najlepiej dołączyć do korpa jakiegoś i zobaczyć jak wszystko działa w praktyce, popytać, samemu się przyjrzeć. To nie jest złośliwość, tylko praktyczna wiedza. Będziesz tam, polatasz koło tego carriera, zobaczysz co ludzie z korpa nim robią i jak, to się nauczysz. Pomogą Ci go nawet kupić, a może sami zbudują.

Z praktyki (jak dla mnie) wychodzi, że carrier to w 80% duży indyk (industrial ship dla tych co niewiedzą) z jump drivem a 20% statek do walki. Dużo częściej coś dla mnie przewozi niż walczy. To tak na marginesie.

Nerfują walkę, rozszerzają transport role, w sumie jakoś się z tego nie ciesze, pomimo podanych cyfr.

MightyBaz

  • Gość
Odp: CARRIER, MS
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 27, 2007, 08:15:50 »
koniec ery lotniskowcow - nastepne debilne pomysly CCP

http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=622267&page=1

Tratoc

  • Gość
Odp: CARRIER, MS
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 27, 2007, 09:04:47 »
No nie to juz przegiecie. :tickedoff: Nerf walki a teraz transportu. Oni maja zacme albo cos podobnego  :uglystupid2: Przy tych ograniczeniach obecni wlasciele carrierow zrobili najgorsza inwestycje w zyciu. A takze ci co je produkuja. Tego juz nikt nie bedzie chcial dotknac. Dobrze ze jeszcze sklli na carriera na kupilem.

Swoja droga po co wogole ten ship maintance, jesli nawet zawiezie sie jakies statki bojowe na linie frontu one beda bez ammo bo cargo nie mogly miec :P Dron pewnie tez nie. Obecni carrerowicze beda mogli trzymac swoje shipy w hali smutku, albo jak jeszcze maja ubezpiecznie co szypciej zezlomowac nim sie skonczy.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2007, 09:15:35 wysłana przez Kieł Łowicz »

Kamoris

  • Gość
Odp: CARRIER, MS
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 27, 2007, 11:36:03 »
Nic tylko dac reprocess swojego carriera