Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

Lista uparciuchow :)

(1/4) > >>

Hastrabull:
Panowie,
Po raz ostatni prosze, abyscie dostosowali sie do regulaminu forum. wiem, ze admini tutaj sa poblazliwi i mili ogolnie, ale uwierzcie mi. jesli chcemy miec swiety spokoj i porzadek na dosc emocjonalnym i wybuchowym forum, to prosze i dostosowanie sie do regul gry i podawanie nicka ingame/corpu/alliansu w stopce (moze byc w formie bannera) chodzi tylko o to, zebysmy my admini wiedzieli z kim mamy do czynienia.

ponizej lista osob, ktore (po krotkim sprawdzeniu nie wszystkich piszacych) nie dostosowaly sie do regulaminu:

- Daniel
- FaTuM
- YANNICK
- Nevercalled Shadow
- Abadonna
- LordDide
- Dormio
- PC5

jak uzupelnic stopke? najwygodniejszym rozwiazaniem dla mnie jest np.
Ingame nick:
Corporation:
Alliance:

Uprzedzam. Od tego momentu wszystkie posty jakie znajde, ktore beda bez powyzszego, beda przeze mnie usuwane! Bez litosci! Notoryczni beda banowani

Dormio:
Mister... a nie idziesz w dublowanie informacji ?
W info pod nickiem masz zawsze możliwość podania do jakiego korpa, sojuszu i w dodatku możliwość zdefiniowania logo swojej korporacji. Więc po co dublować ?

Ja w ogóle wyłączyłem stopkę, bo i tak te informacje najczęściej mam widoczne. Jeśli uważasz, że to warunek konieczny, to proszę wytłumacz mi po kiego grzyba ktoś się męczył i wprowadzał te opcje do profilu ?

Proponuję nie kasować mimo wszystko tego posta, wszystkie wymagane przez Ciebie informacje są bowiem widoczne i upublicznione !

Ellaine:
Chodzi o to ze z powodow layotowych nie wyswietlaja sie przynaleznosci po lewej oprocz ikonki

Dormio:
Kiedyś się wyświetlały - domagam się powrotu do tegoż !

Xarthias:
Tamtego shitu nie ma i nie będzie, nie tylko z powodów layoutowych...
A jak komuś ciężko w stopkę wpisać dwa, trzy słowa (wystarczy nick in-game jeżeli jest inny niż nazwa wyświetlana oraz korp), no to sorry...
Pan Fizyk vel Wojak aż sobie konto skasował, bo nie mógł w KSOD pisać  :D
Ciekawe, czy założył kolejne tym razem pod nowym nickiem :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej