Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

Mpire przechodzi na druga strone

(1/3) > >>

Hastrabull:
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=611554

co wy na to?

=edit=
zeby nie bylo golego linka. Mpire obraza sie, wypina pupcie i idzie na strone goonsow, bo bob zazyczyl sobie 6b za rent stacji. jestem ciekaw waszej opini na ten temat. czy to oslabi boba, czy to cos zmieni w kotle poludnia?

Xarthias:

--- Cytat: Regulamin ---4) Posty z gołymi linkami nie są dozwolone. Jeśli musisz coś podlinkować - opisz w kilku słowach co to jest. Linki do kb, w miarę możliwości, proszę podawać dla obu stron opisywanych zdarzeń.
--- Koniec cytatu ---
Te, moderator, a krzesłem chcesz?  :krzeslo:
 ;D

Hastrabull:
hehe oki, sorry :)

zostawilem linka, bez komentarza aby nie sugerowac toru dyskusji. przepraszam za to.

ArchenTheGreat:

--- Cytat: Hastrabull w Październik 11, 2007, 09:49:04 ---http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=611554

co wy na to?

=edit=
zeby nie bylo golego linka. Mpire obraza sie, wypina pupcie i idzie na strone goonsow, bo bob zazyczyl sobie 6b za rent stacji. jestem ciekaw waszej opini na ten temat. czy to oslabi boba, czy to cos zmieni w kotle poludnia?

--- Koniec cytatu ---

Wygląda na rozsądną decyzję. Plotki sugerowały, że MPire dołączy do walki na południu po stronie BoBa zatem ich przejście na drugą stronę na pewno będzie miało negatywne znaczenie dla Aliansu.

LosBekoczoS:
Mozna sadzic ( niemamy napewno wszystkich informacji ) ze BoB podszedl do Mpire na zasadzie "murzyn zrobil swoja prace murzyn moze odejsc".

Prawda jest taka ze Mpire ect zatrzymywaly north od pomocy poludniu.. Kiedy wykonczone Mpire zaczelo sie finansowo podbudowywac w delve ci strzelili focha ze nie zostali poinformowani czy cos takiego. No i masz babo placek :D

Pytanie tylko jedno czy Mpire na ta chwile stanowi jakakolwiek sesowna sile bojowa i czy bedzie plusem czy deadweight dla anti-bobowej koalicji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej