Autor Wątek: Polski zjednoczony ally  (Przeczytany 39705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 09, 2007, 01:24:00 »
   To nie wypali.  Teraz jestem w miedzynarodowym i powiem szczerze podba mi sie to. Ceo Count jest po Sorbonie biegle wlada 3 jezykami i jest jakas szycha w Microsofcie. Ludzie w moim korpie maja jakis poziom (zadnych bluzgow, nazywania przeciwnikow jakimis epitetami, maja ciekawe zyciorysy i profesje w rl, pochodza z innych krajow i mozna na ciekawe tematy porozmawiac NA POZIOMIE). Niestety czesciej musialem sie wstydzic tego , ze jestem Polakiem.
   
   Chociazby po tym numerze co wycwiczyli "kibice" Legii na wyjezdzie. Niechcialbym znowu poruszac temat niektorych polskich korpow. W Frontier Worlds poziom tez jest wysoki w porownaniu do innych polskich korpow. Inteligenta wiara , potrafiaca rozmawiac bez przecinka k****.  No, ale oni nie przyjmuja kazdego kto sie nawinie. Bylem na niektorych otwartych kanalach polskich korpow to poziom goonsow. Czyli gowniarstwo, e-peen, bluzgi, epitety, przerosniete ego, przeswiadczenie o wlasnej nieomylnosci i skoro to jest internet to moge mowic wszystko co mi slina na jezyk przyniesie. Zreszta wystarczy wejsc na kanal polish. Maksymalnie co wytrzymalem na raz to 20 minut.
      Dno i metr mulu. I ja mialbym z tymi ludzmi latac i budowac alians.  Znam polskich pilotow w innych miedzynarodowych korpach. Oni sie nawet nie przynaja, ze sa Polakami innym Polakom. Poza tym Polacy w wiekszosci kupuja tc za iski co powoduje, ze staja sie farmerami i carebears. Maja najczesciej gleboko co sie dzieje w aliansie dopoki moge zarabiac iski.
      Zreszta na allegro tez wisza oferty kupna isk ,tc etc. etc. z powietrza to sie nie bierze.  Dla mnie to nierealne i tyle. No, ale jak to sie mowi : sa tacy co mowia, ze nie mozna i przychodzi ktos kto nie wie, ze nie mozna i to robi. W kazdym razie powodzenia, ale ja postoje.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Zolthar

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 09, 2007, 01:32:08 »
Tak czytam i nie wiem czy płakać czy się śmiać. Znaczy żebym został dobrze zrozumiany, muszę chyba napisać coś więcej o C0VEN bo widzę, że mało o nas tutaj się wie, jak działamy i jakie mamy plany, ale jest to zrozumiałe nie robimy jeszcze zmasowanej kampaniii reklamowej więc i skąd info. Deaell Portt zapraszam na pogadankę a może zmienisz
zdanie o nas.

Cytuj
Poza tym Polacy w wiekszosci kupuja tc za iski co powoduje, ze staja sie farmerami i carebears. Maja najczesciej gleboko co sie dzieje w aliansie dopoki moge zarabiac iski.

Zapytaj jakiegokolwiek membera C0VEN co sądzi o lojalności może to ci trochę wyjaśni sprawę. A na temat lojalności i dbania o alians mamy bardzo wiele do powiedzenia.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 09, 2007, 01:44:23 »
Zolthar nie obraz sie, ale popatrz ingame jaki TAX ma Koshaku. Teraz mamy 50%, ale wczsniej mielismy 100%. Ustaw w jakimkolwiek polskim korpie taki tax i zobaczysz co sie bedzie dzialo. Dla mnie Eot poniewaz ta dyskusja nie spowoduje, ze ja zmienie zdanie, albo TY je zmienisz poniewaz mamy odmienne spojrzenia na te sprawy. Co do Coven to nie jest mi taki to obojenty alians i cos tam wiem (ptaszki mi cwierkaly). W kazdym razie nie jest to tak rozowo jak przedstawiasz. No, ale nie chce ci zarzucac e-peena bo rozumiem, ze kazdy swojego broni. Wiec peace and fly safe m8.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

ivil

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 09, 2007, 03:05:16 »
45% tax w PBN to tzw "stawka weekendowa" a podobno bywalo i 100% gdy zaistaniala potrzeba... jak widac coven jakims cudem dalej istnieje
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2007, 03:06:59 wysłana przez Ivil »

Ellaine

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 09, 2007, 09:04:57 »
Mamy w CBC 0% i nie bedziemy podnosić, wspólna własność to zło. ZŁOOOO. I szatan w kropki.

Jeśli chodzi o kerbirzenie, to kwestia zainteresowań. Można walczyć całymi miesiącami non stop i nie skopać jednego roida, a być carebearem, bo carebear to poprostu człowiek który preferuje działalność biznesową od bojowej. Latanie we flotach może to zmienić ale może nie. Ja tam po wielu wojnach, setkach godzin we flotach i gangach i mnóstwie starć, niektórych nawet udanych, nagle znów znalazłem się we frachtowcu i stwierdzam że latanie wolnym statkiem po imperium an autopilocie daje mi nieporównywalnie większą radość niż monotonne ganianie i strzelanie do jakichś czubów i dostawanie jakichś nudnych killmaili.
I oczywiście ludzie tacy jak ja mogą zasuwać całymi dniami we flotach jeśli jest taka potrzeba. Różnica polega na tym, że jeśli nie trzeba, to nie będą sami lecieć do low szukać guza, a jeśli nie ma żadnej wojny dłuższy czas, to nie będą stękać że nudno i szukać jakichś większych wrogów, bo po co.

Fedajkin

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 09, 2007, 09:43:36 »
Krótko za dużo żółci i prywaty wśród polaczków... niestety... :(

Maxima

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 09, 2007, 09:47:48 »
Zolthar nie obraz sie, ale popatrz ingame jaki TAX ma Koshaku. Teraz mamy 50%, ale wczsniej mielismy 100%. Ustaw w jakimkolwiek polskim korpie taki tax i zobaczysz co sie bedzie dzialo. Dla mnie Eot poniewaz ta dyskusja nie spowoduje, ze ja zmienie zdanie, albo TY je zmienisz poniewaz mamy odmienne spojrzenia na te sprawy. Co do Coven to nie jest mi taki to obojenty alians i cos tam wiem (ptaszki mi cwierkaly). W kazdym razie nie jest to tak rozowo jak przedstawiasz. No, ale nie chce ci zarzucac e-peena bo rozumiem, ze kazdy swojego broni. Wiec peace and fly safe m8.

Rozowo nie jest nigdzie ale jak do tej pory lojalnosc i checi trzymaja c0ven w jednej kupie a okazji do rozbica go bylo juz sporo.
Podatek 50% to nic strasznego natomiast kazdy ceo z glowa slucha swoich pilotow i jak potrzeba to podatek jest i 0% zeby ludzie sie szybko podpasli po stratach czy kiedy komus potrzebna kasiora na TC.

Mitzrael

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 09, 2007, 10:19:04 »
Myślę że wszyscy powinni umieć walczyć (nawet nie walczący wiele na co dzień PVP), czyli godziny wylatane PVP i w gangach). W przypadku zagrożenia wszyscy są potrzebni dodatkowo zdobywa się doświadczanie  które pozwala przetrwać. Bo nagle, kiedy przychodzi oblężenie ktoś mówi że nie leci bo do tej pory kopał i więcej nic nie robił. Oczywiście są osoby w korpach bardzo zasłużone industrialnie. Głównie chodzi o świadomość - jestem gotów oddać życie za kolegę z aliansu/korpa. A bywają przypadki różne (jest na bramie 50 osób wpada zorganizowany gang 15 osobowy i większość wieje :) ). Wydaje mi się że nawet 400 osobowy zorganizowany Alians może dokopać największym plus być cenionym.
PS. Wiele razy było już widać że masa ludzi na siłę daję wręcz przeciwny efekt do zamierzonego.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2007, 10:23:30 wysłana przez Equedeus »

Maxima

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 09, 2007, 10:33:31 »
Swiete slowa :P latac musi kazdy  :knuppel2:

vulor

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 09, 2007, 10:44:49 »
Wybacz, Zolthar ale tak nie inaczej to wcześniej ująłeś to ,dlatego tak napisałem. Piszesz teraz  ze trzon industrialny ma prawo bytu w aliansie  czyli zgadzamy się.  Ja tylko chciałem zwrócić uwagę, że często niektórzy nie rozumieją i nie szanują  stylu gry innych graczy i nie piłem tu do nikogo konkretnego.
To ,ze wszyscy muszą bronić ally w chwili największego zagrożenia to oczywista oczywistość
Oczywisa oczywistoscią jest, że jak trzon industrialny zabierze się za pvp dopiero w chwili największego zagrożenia to caly alians dostanie  :krzeslo: i bedzie po aliansie.

Trzon pvp który jak trzeba to kerbirzy poradzi sobie znacznie lepiej, niz  trzon industrialny, który zabiera się za obronę sojuszu. Nie sądzę też, żeby trzon industrialny chętnie zarabiał kasę i budował statki, a następnie oddawał to ludziom od pvp za free (chyba, że sa to same alt trzonu pvp). W wyniku tego tzw. trzon industrialny staje się w sojuszu zbędny.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 09, 2007, 10:46:15 »
akademickie rozwazania, ktore nic nie wnosza...
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ellaine

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 09, 2007, 11:17:56 »
Nie sądzę też, żeby trzon industrialny chętnie zarabiał kasę i budował statki, a następnie oddawał to ludziom od pvp za free (chyba, że sa to same alt trzonu pvp).
To ja jestem wyjatkiem i moge nawracac carebeary na swoje podejscie. Bardzo chetnie buduje statki i wrzucam je na fundusz wojenny, żeby wojacy mogli sobie szybko wsiąść i walczyć. Zdecydowanie wole zbudować i sfitować statek i cieszyć się że ten statek się przyda i zabije moich wrogów we wprawnych rękach, niż zbudować i sfitować ten sam statek, nudzić się w nim na pvp opie a potem zginąć bez sensu. Jedyne czego potrzeba żeby uzyskać całe stada takich ludzi i hangary pełne sniper BSów gotowych do walki, to odrobina uznania za taki wkład w sojusz a nie traktowanie tej grupy jak podnóżki. Poprostu czasem trzeba żeby wszyscy lecieli na opa, a czasem opłaca się żeby ci którzy lubią pvp pvpowali 100% czasu a nie siedzieli na ratach, a ci którzy nie lubią, dostarczali im na zamówienie sprzęt.

Mitzrael

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 09, 2007, 11:41:53 »
Wszytko OK. Tak jak mówiłem takie osoby są bardzo potrzebne. W większości wychodzi że tak naprawdę nabijają sobie swój własny wallet. Przydało by się coś w rodzaju raportów co robię dla corpa/aliansu (mniejsza anonimowość) i aby nie było konkurencji w wewnątrz aliansu. Wiem że trudne jest wykształcenie w ludziach myśli: robię coś dla aliansu bo jestem jego częścią i bezemnie jest słabszy tak jak ja bez niego... ale napisałem :).

Zolthar

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 09, 2007, 11:57:14 »
Zolthar nie obraz sie, ale popatrz ingame jaki TAX ma Koshaku. Teraz mamy 50%, ale wczsniej mielismy 100%. Ustaw w jakimkolwiek polskim korpie taki tax i zobaczysz co sie bedzie dzialo. Dla mnie Eot poniewaz ta dyskusja nie spowoduje, ze ja zmienie zdanie, albo TY je zmienisz poniewaz mamy odmienne spojrzenia na te sprawy. Co do

normalnie mamy 15%, w weekendy ustawiam na 45% a w razie wojny lub czegos takiego ustawiam 100%, jakimś cudem korp istnieje powiem więcej rozwija się :)

Ostatnio ludki w korpie załątwiły mi Revelation, a w ostatnich tygodniach kupiliśmy kilka thanatosów i morosa, wszystko ze składek ludzi + tax.

any other questions ?

Cytuj
Coven to nie jest mi taki to obojenty alians i cos tam wiem (ptaszki mi cwierkaly). W kazdym razie nie jest to tak rozowo jak przedstawiasz. No, ale nie chce ci zarzucac e-peena bo rozumiem, ze kazdy swojego broni. Wiec peace and fly safe m8.

Wiesz zalezy który ptaszek ci ćwierkał. Jak znajdziesz idealny alians to weź mi podaj nazwę to się tam dołączę. Zastrzegam chcę Aeona, zerowe podatki, stuff za friko all time pvp, i wogóle jeszcze lody :)

C0VEN jest dynamicznie rozwijającym aliansem, i jedno mogę ci zagwarantować lojalność i zaangażowanie ludzi. A zamordyzm swoją drogą bez niego nic nie zrobisz bo zaraz myszy harcują.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2007, 12:04:30 wysłana przez Zolthar »

MightyBaz

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 09, 2007, 12:27:36 »
Nie zrozumiałeś mnie albo ja napisałem niejasno, trzon industrialny nie ma prawa bytu w aliansie :)

hm..to jaki macie trzon? tzn z czego utrzymujecie sie? macie jakies posy, stacje?

Zolthar

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 09, 2007, 12:36:20 »
Zapytaj co robi MC w wolnych chwilach :)

Otóż jako PBN, raty mamy niezłe, rzucają loot, który daje dużo minsów więc i statki same się robią, zwozimy hauler spawny, z czego korp buduje statki na handel lub taniej dla membersów. mamy troche bpo na bc i bsy, nawet hulka mamy jak trzeba :) A co ciekawe co mogę powiedzieć z dumą to zawodowi mordercy, jak słyszą słowo industrial to od razu pytają gdzie bańkę postawić jednak jak trzeba wpadają na pleksa zryją zydry ile trza i wio spowrotem do pvp.

Jakimś cudem sobie dajemy radę :)

Zabijucha

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 09, 2007, 12:46:57 »
Nigdzie nie napisałem, że  sercem PA może być trzon industrialny ( ani żaden inny) tylko, że można  współpracować z tzw. kerbirami którzy właśnie cenią sobie np. mining opy nad roamy i jeśli się z nimi odpowiednio ułożyć  mogą być trzonem/filarem/zapleczem EKONOMICZNYM( nie trzonem aliansu ). Nikt nie powiedział aby dawali cos za free , bo IMHO powinni płacić odpowiednio duże podatki ale mieć np. zagwarantowany zbyt na swoje towary( za odpowiednia cenę ) tak aby każdemu to się opłacało.  Zolthar napisał, że zmieni kerbirow we fighterow, tylko ze wielu może nie chce zmieniać stylu swojej gry na jego jedyny słuszny i po prostu nie przyłączą się. Wiec dla takich nie ma miejsca? W wielu aliansach są np. minersko-produkcyjno korporacje więc jakoś to u innych działa.
Chciałem powiedzieć tylko ze nie należy odstraszać  na starcie znacznej części Polaków bo nie zbierze się nawet tych 400.

Zolthar

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 09, 2007, 12:55:13 »
Nie można :)

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 09, 2007, 13:05:49 »
W D00M obowiązuje zasada samowystarczalności. Korporacja właściewie za nic nie płaci (poza oczywistymi sprawami jak paliwo do POSów) choć czasami pomaga jeśli ktoś straci capitala. Ludzie zarabiają swoimi altami, handlując, piracąc, scamując itp. Mamy też jednego carebeara, który zajmuje się tylko produkcją i nie robi pvp praktycznie wcale. Ponieważ jednak jest przydatny to nikomu nie przyszło do głowy go wyrzucać.   :)

Michieru

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 09, 2007, 13:17:23 »
Jeszcze się Wam nie znudziło?

W ciągu swojej krótkiej (rok z okładem) kariery w EVE na Centrali widze trzeci thread dotyczacy polskiego alliance. Pierwszy skończył się uber-flamem, drugi - wspomnieniami z pierwszego, a trzeci wydaje się być dokładną niemal powtórką dwóch pierwszych - te same mordy pieprzą w kółko o tym samym.

W pełni zgadzam się z Archenem - ksenofobia jest zła. A było już wielu: z charyzmą, z pomysłem, z zasobami, pierdu pierdu. Nikomu się nie udało, i wydaje mi się, szanowna gawiedzi, że należy się pogodzić z faktem że się nie uda. Teorię macie opanowaną (co widać po tempie rozwoju powyższego threada) - ale do praktyki nikt się nie kwapi.

Zabijucha

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 09, 2007, 13:23:08 »
Jeśli jest więcej producentów, handlarzy i minerów podobnych do np. Albi to można. Tacy dają przykład, a reszta podąży za dobrym wzorem i wszyscy skorzystają.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2007, 13:26:34 wysłana przez Zabijucha »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 09, 2007, 13:25:11 »
E tam :P
Pogadać zawsze można, a nóż widelec coś z tego wyjdzie :P
O ile pamiętam poprzednia próba to było nawet osobne forum, a wątek główny rozwijał się w tempie odrzutowym wręcz...
To tutaj to cicha, spokojna, niezbyt szybka rozmowa... ;D

No i niejako na popiołach poprzedniej próby powstał najpierw C0ven, potem Ion... Zobaczymy co wyniknie z tego...
Przedwieczny.

Zolthar

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 09, 2007, 13:26:34 »
Z doświadczenia powiem, ze takich jak Albi czy Xartias  jest niewielu więc los takich ludzi jest taki, że trenują młodzików którzy mają jeszcze pokłady zaangażowania i szacunku do starszego gracza, a potem w miarę jak się skilują często jest tak, że stają się niezależni i jak im ktoś coś powie to pójdą sobie do ISS czy MWA i tam zrobią to co lubią bez konieczności pvp ale to nie ma nic wspólnego z korpem tt, tt można sobie robić wewnątrz korpa ale w przypadku aliansu pvp nie można dzielić korpów na tt czy pvp, każdy jesyt pvp a jak zarabia to jego broszka.

Zolthar

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 09, 2007, 13:30:11 »
Jeszcze się Wam nie znudziło?

W ciągu swojej krótkiej (rok z okładem) kariery w EVE na Centrali widze trzeci thread dotyczacy polskiego alliance. Pierwszy skończył się uber-flamem, drugi - wspomnieniami z pierwszego, a trzeci wydaje się być dokładną niemal powtórką dwóch pierwszych - te same mordy pieprzą w kółko o tym samym.

W pełni zgadzam się z Archenem - ksenofobia jest zła. A było już wielu: z charyzmą, z pomysłem, z zasobami, pierdu pierdu. Nikomu się nie udało, i wydaje mi się, szanowna gawiedzi, że należy się pogodzić z faktem że się nie uda. Teorię macie opanowaną (co widać po tempie rozwoju powyższego threada) - ale do praktyki nikt się nie kwapi.

Zgadza się z podejściem zróbmy, powninniśmy, trzebaby, należy, powinno być tak.., a ja chcę... nic nie zbudujesz bo gadać to jedno zrobić to drugie :) Już paru osobom mówiłem powstało nowe pokolenie graczy o którym się nie mówi, a starsi cały czas rozpamiętuję jakieś nhuny nie nhuny, ja osobiście mam je w dupie nie wiem jak było troche słyszałem, ale wiem jedno na takim podejściu nic sie nie da zbudować więc i nie wyszło :)

Ellaine

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 09, 2007, 13:32:56 »
Funkcjonowanie grup carebearów w 0.0 to trudna sprawa i wielkie wyzwanie. Było trochę prób i żadna dotychczas nie okazała się na dłuższą metę wielkim sukcesem. Np ISS ze swojego przemysłowego i otwartego profilu musiał zrezygnować przyparty flotami wroga. Takie MWA zostało zmaltretowane w czasie LV, u którego wynajmowali teren. Największą szkodą dla takich organizacji jest możliwość łatwego i bezstresowego zysku w imperium. Kiedy tylko zaczyna być źle, zwyczajnie nie opłaca się tam dalej siedzieć  z punktu widzenia priorytetów nabijacza kabzy. Jest to raczej błąd projektowy ze strony CCP niż wina tychże carebearów.
Niewątpliwie jednak powinno się znaleźć miejsce dla ludzi zainteresowanych życiem w 0.0 jako takim, nawet jeśli z tego życia wolą kopać krokiet. Różnica leży w zainteresowaniach i priorytetach. Ci ostatni zostaną z sojuszem w razie kłopotów i będą razem walczyć kiedy jest potrzeba (właśnie dlatego że jest potrzeba sojuszu a nie że jest taki rozkaz i trzeba to porobić by wrócić do kopania).

MightyBaz

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 09, 2007, 13:35:36 »
spoko, mozna zbudowac taki allians, tylko bedzie sobie latal w empire...czasem robil roaming wypady , moze nawet jakiegos posa sobie postawi w low secu, zeby copy bpo robic do inwencji i tyle. Zreszta to ze coven jeszcze istnieje to potwierdza co napisalem - zadnych celow, zadnych assets - taki freelancerski pewpew - luzik.


Zolthar

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 09, 2007, 13:37:43 »
Cytuj
Zreszta to ze coven jeszcze istnieje to potwierdza co napisalem - zadnych celow, zadnych assets - taki freelancerski pewpew - luzik.

To potwierdza twój brak wiedzy o innych i brak wyobraźni :) reasumując nie jesteś w stanie nic zrobić w EVE bez większego tatusia.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 09, 2007, 13:42:12 »
ty sie zolt nie wzbudzaj, tylko napisz cos o coven, osobiscie nic do was nie mam - ale jakos nie slyszalem zebyscie posiadali jakies wlosci w 0.0

Michieru

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 09, 2007, 13:43:33 »
ty sie zolt nie wzbudzaj, tylko napisz cos o coven, osobiscie nic do was nie mam - ale jakos nie slyszalem zebyscie posiadali jakies wlosci w 0.0

1 konstelacja w Stain, współdzielona z jeszcze jednym corpem.

yildun

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 09, 2007, 13:45:11 »
Cytuj
Zreszta to ze coven jeszcze istnieje to potwierdza co napisalem - zadnych celow, zadnych assets - taki freelancerski pewpew - luzik.

To potwierdza twój brak wiedzy o innych i brak wyobraźni :) reasumując nie jesteś w stanie nic zrobić w EVE bez większego tatusia.

eh wyprzedzil mnie :(

btw. znając realia chwalenie się włościami może jedynie spowodować zainteresowanie się nami ale w innym guście "lecimy do ... rozwalimy tym głupim polaczkom to i tamto", "damy im nauczke niech się nie szlajają gdzie nie powinni" etc... a realia są takie, że to w 99% będzie jakiś pseudozazdrosny polak :P
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2007, 13:48:20 wysłana przez Yildun Vigo »

vulor

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 09, 2007, 13:47:31 »
ty sie zolt nie wzbudzaj, tylko napisz cos o coven, osobiscie nic do was nie mam - ale jakos nie slyszalem zebyscie posiadali jakies wlosci w 0.0

1 konstelacja w Stain, współdzielona z jeszcze jednym corpem.
Co to jest w porównaniu z potęgą zakonu?

Zolthar

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 09, 2007, 13:58:46 »
Ok Baz no to jak następuje:

Jakiś czas temu "zownowaliśmy" sobie konstelację z pewnym korpem, który okazał się bardzo fajnym korpem i sobie tam żyjemy (celowo napisałem w ciapkach bo to umowne pojęcie - jak ktoś wlatuje wylatuje w podzie stąd stwierzenie.)

Mapka wygląda mniejk więcej tak:

oczywiście to spreparowana mapka jakoże tam nie da się zdobyć sova.

Obok mamy kilka aliansów, z którymi się pierzemy notorycznie, dla niewtajemniczonych myślących, że Stain to kerbirowania to przypomnę takie korpy jak Xenobytes albo alianse jak Stain Empire, AAA, oraz Oooh Shiny z którymi się tam dosyć mocno pierzemy, a nie są to słabe alianse chyba zwłąszcza, że wielu Outbreak wywodzi się z Oooh Shiny. Zresztą wystatrczy zobaczyć nasz killboard: http://www.ndesert.com/coven/kb2/ jeśli ktoś uważa, że to mało to zapraszam do nas chętnie się czegoś nauczymy.

Co do planów, otóż jak widzisz Baz plany mamy spore jednak nie działamy tak porywczo jak niektórzy mogliby oczekiwać, nie skaczemy z kwiatka na kwiatek, ale realizujemy jakiś  plan. Obecny plan to posiadanie 20+ capitali w aliansie a zważywszy, że PTF nie jest jeszcze pure pvp korpem a buniesów nie jest aż tak dużo to dobra liczba. jesteśmy na dobrej drodze aby załatwić sobie NAP z AAA jednakże nie z pozycji peta ale wyszło to od samych memberów AAA. Czy tak zrobimy tego nie wiem aż tak daleko plany nie sięgają bo to zalezy od tego ilu nas będzie. Na dniach zdecydujemy czy przyjąć kolejnego korpa do aliansu a potrafią się bić, jeśli jeszcze dojdzie kilku to alians stanie się silniejszy niż niektórzy mogli przypuszczać wytedy tak naprawdę zdecydujemy co zrobimy dalej opcji jest wiele ale grunt to dopasować plany do możliwości bo wielu już poległo na zbyt bujnych wyobrażeniach.

Alians jest pure PVP i na tym kładziemy nacisk, wiem że brzmi to jak przechwałki ale wśród lokali zyskaliśmy spory szacunek nie zawszy wygrywamy bo takie jest pvp ale cieszymy się, że mamy z kim latać, w czym latać i że potrafimy latać.

Motto korpa ? TEAMWORK 4TW nie zostwaiamy kolegów, jeśli trzeba wdupić 40 bsów dlatego aby odciągnąć gang to je wdupimy, udowadniać nie mam zamiaru :) Cel dodatkowy ? Silny exekutor korp, który będzie potrafił wziąć za ryzy cały alians, nad tym też jako PBN pracujemy i ponownie killboard mówi sam za siebie a jak ktoś nie wierzy to zapraszam do nas. Stąd też siedzieliśmy cicho jakiś czas w tak zwanej kerbirowni. Ale realizowaliśmy plan zamiast gadać, że chcemy coś zrobić poprostu to robiliśmy. Teraz alians ma silnego exekutor korpa i jest w stanie wziąć za ryzy los aliansu.

Nie ma u nas podziałów na TT i PVP. "Nikt nie psierdala, wszyscy walczą" - literówka celowa takie mamy motto, alians jest dla ludzi ale i ludzie muszą czuć, że alians ich potrzebuje.

Lojalność ? Nikt nie zabije bezkarnie membera C0VEN lub kolegów. Niektórzy się już o tym przekonali.

Mógłbym tak wiele wymieniać ale to i tak nie przekona wielu z tutaj obecnych dlatego zamilknę ew. pytania na privie.

vulor

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 09, 2007, 14:20:30 »
się pierzemy notorycznie (....) mamy z kim latać (....) wdupić 40 bsów

can I join?   :coolsmiley:

Zolthar

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 09, 2007, 14:21:56 »
z tobą to ja se musze na privie pogadać leniu jeden :)

DarkCrov

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 09, 2007, 14:32:15 »
się pierzemy notorycznie (....) mamy z kim latać (....) wdupić 40 bsów

can I join?   :coolsmiley:

Ja też, ja też...   a nie ja już jestem w Coven ;)
Jezu my to są uber widze :D