Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

Polski zjednoczony ally

(1/29) > >>

Maxima:
Wiem ze podobny temat byl juz walkowany , ze czegos takiego byc nie moze i ni cholery nie da rady ,ale chcial bym w tym watku zapytac jakie sa wasze pomysly i opinie o tym zeby cos takiego moglo powstac.

Jaka powinien taki alliance przybrac forme, jak powinien byc dowodzony i co stoi na przeszkodzie ku temu zeby takie cos moglo w ogole powstac?
Jaki wplyw na powstanie takiego ally ma obecna sytuacja polityczna w EVE?
Czy widzicie jakies inne problemy ktore nie pozwalaja dosc duzej juz przeciez polskiej spolecznosci zrobic cos na wieksza skale?

Prosze tylko o rzeczowe wypowiedzi, bez szyderstw i flejmow.

ArchenTheGreat:

--- Cytat: Maxima w Październik 08, 2007, 10:32:26 ---Jaka powinien taki alliance przybrac forme, jak powinien byc dowodzony i co stoi na przeszkodzie ku temu zeby takie cos moglo w ogole powstac?

--- Koniec cytatu ---

Alianse narodowe istnieją tylko wtedy gdy ich członkowie nie mogą wejść do innych aliansów ze względu na barierę językową. Alians powinien grupować korporacje/graczy o tych samych celach i sposobie gry. Wspólna narodowość to za mało aby integrować graczy. No chyba, że stworzysz alians ksenofobów.

Hastrabull:
temat walkowany wielokrotnie. nie przejdzie aktualnie. a jesli powstanie to samoczynnie, poprzez ewolucje corpow w grze a nie sztucznie na forum.

Maxima:

--- Cytat: ArchenTheGreat w Październik 08, 2007, 10:41:18 ---
--- Cytat: Maxima w Październik 08, 2007, 10:32:26 ---Jaka powinien taki alliance przybrac forme, jak powinien byc dowodzony i co stoi na przeszkodzie ku temu zeby takie cos moglo w ogole powstac?

--- Koniec cytatu ---

Alianse narodowe istnieją tylko wtedy gdy ich członkowie nie mogą wejść do innych aliansów ze względu na barierę językową. Alians powinien grupować korporacje/graczy o współnych celach i sposobie gry. Wspólna narodowość to za mało aby integrować graczy. No chyba, że stworzysz alians ksenofobów.

--- Koniec cytatu ---

Masz duzo racji w tym co napisales i chyba zle sformulowalem moj pierwszy post, mam bardziej na mysli Alliance z polskim trzonem i przywodztwem  tak jak w D2 byli niemcy czy w RA sa rosjanie.

Powstanie takowego przez polaczenie polskich corpow ale nie zamykanie sie na influx  corporacji miedzy narodowych itp.

Tak wiec czekam na nastepne wypowiedzi.

J

vulor:
Mój pomysły jest prosty.

1. szefem jestem ja
2. wszyscy członkowie poza szefem płacą 100m podatku na tydzień.
3. wszyscy są szczęśliwi, że mogą być w moim sojuszu :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej