Autor Wątek: Surowce w Hi-secu nawet gdy ich brak??  (Przeczytany 2359 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fan_Von_Roheds

  • Gość
Surowce w Hi-secu nawet gdy ich brak??
« dnia: Październik 06, 2007, 15:37:39 »
Witam może wreszcie i ja napisze coś mądrego:)
Wiadomo nie od dziś ze jak sie w hi-secu te lepsze surowce znaleźć to se trzeba je kupić:P albo się nalatać.
Ja znalazłem nieco inny sposób na znalezienie surowców takich jak omber i kernit.Sam latam w okolicach Rens a tam jak wiadomo niema normalnych asteroidów  a jednak są i to takie że przez tydzień ich nie jestem w stanie wykopać.
Pytanie jak?? Nie od razu mi to przyszło na myśl ale wykonując misje zauważyłem ze występują w nich duże ilości rzadkich asteroidów więc pokopałem trochę tu i trochę tam. i da sie spokojnie pracować bez żadnych problemów.wiadomo są dwa ograniczenia:
1- czas na wydobycie tylko 7 dni bo po takim czasie zazwyczaj misja znika.
2- po restarcie systemu trzeba ponownie oczyścić to miejsce z wrogich obiektów.

Fizyk

  • Gość
Odp: Surowce w Hi-secu nawet gdy ich brak??
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2007, 16:06:55 »
Ano prawda ukryte paski asteroid zawsze były ciekawym miejscem i sposobem zarabiania kaski. Ale czy opłacalnym? Wydaje mi się że średnio no chyba że masz ostre postanowienie nie opuszczania high secu i paranoiczny strach przed 0.0 Wtedy taki sposób dorabiania może być nawet przyjemny

Goomich

  • Gość
Odp: Surowce w Hi-secu nawet gdy ich brak??
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 06, 2007, 17:26:21 »
U Gallente Omber występuje od 0,7.

misao

  • Gość
Odp: Surowce w Hi-secu nawet gdy ich brak??
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 06, 2007, 17:30:15 »
ja tasm mam strach opryed lowekiem:/ saqme neutrale na ov:/

Fan_Von_Roheds

  • Gość
Odp: Surowce w Hi-secu nawet gdy ich brak??
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 06, 2007, 18:02:41 »
No na razie o 0.0 to tylko legendy słyszałem i nie wiem czy jako 5 tygodniowy gracz ma sens się tam zapuszczać.
Na razie robie skille i uczę się i zbieram doświadczenie.Mam dość wysoki standing bo robie sporo misji.
Właściwie to czy taki żółtodziób jak ja ma szanse być na coś przydatnym w 0.0??czy tylko jako mięso armatnie??

Fizyk

  • Gość
Odp: Surowce w Hi-secu nawet gdy ich brak??
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2007, 19:34:53 »
Przydatnym szanse masz być napewno jeśli znajdziesz ludzi którym zaufasz i pozwolisz się im pokierować a w większości przypadków to właśnie 0.0 i ludzie tam latający będą mogli ci najwięcej tego doświadczenia przekazać

Ellaine

  • Gość
Odp: Surowce w Hi-secu nawet gdy ich brak??
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 06, 2007, 19:54:59 »
kernite jest dostepny w amarr space w 0.7
A i tak najbardziej oplacalnym mineralem do kopania ostatnio jest veldspar bo ceny mineralow tak sie poustawialy.

Egnostos

  • Gość
Odp: Surowce w Hi-secu nawet gdy ich brak??
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 06, 2007, 20:41:15 »
jednakze nie wszedzie ceny sie poustawialy tak jak mowisz mysle ze w hi kernit ciagle jest najcennieszym sorowcem