Autor Wątek: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-  (Przeczytany 55274 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #140 dnia: Październik 25, 2007, 02:21:07 »
dzisiaj TRI znowu dostali od nas po po tyłku  :knuppel2:
chyba tylko w blobach sobie radza

link do mizernych statsow:
http://www.bu-fu.org/?a=alliance_detail&all_id=285

Venzik, widac w stopce ze BUFU, ale z laski swojej napisz jeszcze raz wyraznie, cos w stylu "Venzon2003 - Beach Boys - Youwhat"
Ireul


Jak bede w jakims ally na serio to dopisze sobie, ze w nim jestem  >:D
Do tej pory tylko coven mialem dopisany :)


1. Nie flejmuj :>
2. Słowa
3. Podpis w sygnaturze
"Zasady zobowiązują"
Twój Voulture
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2007, 16:05:04 wysłana przez Voulture »
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #141 dnia: Październik 25, 2007, 08:04:02 »
Venzon bo BUFU dla Tri jest za szybkie :)

gratzy dla Tri za rozjazd XZH. "Niespodziewany" atak w tygodniu przyniosl sukces (swoja droga trzeba byc niezlym betonem, zeby myslec iz Tri NA PEWNO zaatakuje w weekend, wtedy gdy sie tego wszyscy najbardziej spodziewaja), ale chyba wiekszy sukces Tri osiagnelo wiazac przez ostatnie 10 dni sily YW walkami na roznych frontach - siegajac po pomoc roznych alliancow, ktore nekaly YW w roznych systemach.  przez co YW tracil sily a Tri moglo uzupelniac swoje braki ostatnia wtopa. No jasne, ze w ten pososb udowodnili teze wysuwana przez ludzi nielubiacych Tri, ze sami nie sa w stanie nic sensownego zdzialac i musza siegac po pomoc innch alliancow, jednakze liczy sie skutek. A ten jest taki, ze XZH jest teraz blobowane przez Tri.
Swoja cegle do tej wtopy dolozyly tez wewnetrzne niesnaski w YW,  czy hurtowe odchodzenie korpow, ktore spieprzaly gdy tylko jakis problem sie zrobil, ale w ten temat wglebiac sie nie bede :)

Poproszę o uzupełnienie stopki: "Imię - Korp - Ally"
Ireul
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2007, 08:13:34 wysłana przez Ireul Taar »
Moderatorzy na drzewo!! :D

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #142 dnia: Październik 25, 2007, 12:23:32 »
dzisiaj TRI znowu dostali od nas po pizdzie  :knuppel2:
chyba tylko w blobach sobie radza

Zgadza się. TRI się w związku z tym rozwiązuje a Darknesss miał bezsenną noc.

A tak na poważnie: przejrzałem te killmaile i każdy z nich to zwykły gank. Pięciu na jednego to lepsze niż blob. Nie mam nic przeciwko gankom dopóki ten kto je urządza nie zacznie narzekać na bloba.

Co do bloba to jesteśmy bez winy. Cynojammera nie będziemy atakować w dwadzieścia osób tylko dlatego, że akurat tylu pilotów zechciało się YW wystawić w XZH. YW przewyższa TRI liczebnie i to naprawdę nie nasza wina, że Wasi piloci nie mają ochoty walczyć.

Muszę jednak podziękować BUFU za przypmnienie naszym pilotom, że nie należy latać solo po terenie wroga jeśli operujący tam gang był wielokrotnie raportowany. Nawet jeśli tym wrogiem jest YW.

"Niespodziewany" atak w tygodniu przyniosl sukces (swoja droga trzeba byc niezlym betonem, zeby myslec iz Tri NA PEWNO zaatakuje w weekend, wtedy gdy sie tego wszyscy najbardziej spodziewaja)...

Prawdę mówiąc spodziewaliśmy się dużego oporu. Nikt nie chciał wierzyć raportom o 25 YW w XZH i czekaliśmy tylko kiedy wskoczą przez jump gate'y na POSach.

Cytuj
...ale chyba wiekszy sukces Tri osiagnelo wiazac przez ostatnie 10 dni sily YW walkami na roznych frontach - siegajac po pomoc roznych alliancow, ktore nekaly YW w roznych systemach.  przez co YW tracil sily a Tri moglo uzupelniac swoje braki ostatnia wtopa. No jasne, ze w ten pososb udowodnili teze wysuwana przez ludzi nielubiacych Tri, ze sami nie sa w stanie nic sensownego zdzialac i musza siegac po pomoc innch alliancow, jednakze liczy sie skutek.

Nikt innych aliansów o pomoc nie prosił. Od początku mówiliśmy, że chcemy aby to była operacja tylko TRI kontra YW. Jeśli YW nie może poradzić sobie z roaming gangami na swoim terenie to nie jest nasza wina. To jest 0.0 - należy się liczyć z takimi rzeczami. Sami tez nie odpoczywaliśmy, to że nie atakowaliśmy zbyt aktywnie YW nie znaczy, że kopaliśmy veldspar (no dobra, przynajmniej nie cały czas). TRI miało roaming gangi w stałym użyciu tyle, że bardziej na północ i wschód. Co zresztą widać na naszym KB.

Przy okazji, tutaj znajduje się całkiem porządny raport z operacji w XZH: http://www.scrapheap-challenge.com/viewtopic.php?p=256417&sid=bbae61b948a402ebd35ab0cbc73304bb#256417

partridge

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #143 dnia: Październik 25, 2007, 12:45:38 »
ej AtronTheGreat ale YW to jest mining alliance... a nie PvP

Dla kochanego Irego Partridge CLERICS Rastafarein of BUFU Member of YSomething

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #144 dnia: Październik 25, 2007, 12:55:47 »
parcik, darkness jest juz dawno ugadany z wildcardem

upadek xzh to przykrywka do tego, zeby STV, priceps i inne core korpy YW dolaczyly do TRI

niestety tri nie dostaje tytana zadnego bo YW takich nie ma w budowie

While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

partridge

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #145 dnia: Październik 25, 2007, 13:05:33 »
tak slyszalem ze Tri potrzebuje troche lamek zeby obnizyc sobie staty. No coz Venz wiesz jak to mowia "Kto jest wiekszym glupcem? Glupiec czy ten kto za nim idzie :) "

Tak to sie robi w Military Alliance wrzucasz 1k Lameczek dajesz im dostep do forum i po tygodniu nikt juz go nie czyta bo same zale odnosnie stracenia Ravena na Belcie... lub czemu sekcja PvP nie zabezpieczyla czegos tam :)

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #146 dnia: Październik 25, 2007, 13:13:31 »
Archen napisal:
Nikt innych aliansów o pomoc nie prosił. Od początku mówiliśmy, że chcemy aby to była operacja tylko TRI kontra YW. Jeśli YW nie może poradzić sobie z roaming gangami na swoim terenie to nie jest nasza wina.

Jezeli roam gangi atakuja kilkunastoma capitalami posy to chyba dawno przestales uczestniczyc w roamach  (no coz, cos za cos, sianie propagandy musi pochlaniac duzo czasu :P)
Destiny, MH, FREGE - chociazby te 3 alliance stawialy wlasne posy na terytorium YW w Fade  i Cloud Ring, atakowaly POSy YW. I swa aktywnosc rozpoczely po porazce Tri w XZH. Nie dosc, to wespol z Tri probowaly czasem bronic te stawiane przez siebie posy, daleko nie szukajac przykladu - wczorajszy pos Destiny w p-2 atakowany przez kilkanascie bsow YW, gdzie Destiny, wraz z Tri i ATF przylecialo go bronic. Pryzkladow moznaby jeszcze pare wymienic.
To zapewne przypadek, jak i to, ze owe alliance maja + z Tri (nie mam pewnosci co do FREGE) :]
Ale ja rozumiem, XXX mogles nie wiedziec :]
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2007, 13:30:46 wysłana przez Hastrabull »
Moderatorzy na drzewo!! :D

DarkCrov

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #147 dnia: Październik 25, 2007, 14:28:59 »
LOL tak czytać to co ludzie z BUFU tu wypisują :)
Sojusz wasz dostaje po dupie a wy płaczecie że pogoda nie ta i iloście nie dobre a wogóle to wasze amo ćwiczebne na farbki było  :uglystupid2:

Od kiedy to się spodziewacie "rycerskich pojedynków" w tej grze w dodatku sami takowych niestosując ??

Kupa śmiechu :)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #148 dnia: Październik 25, 2007, 14:41:57 »
LOL tak czytać to co ludzie z BUFU tu wypisują :)
Sojusz wasz dostaje po dupie a wy płaczecie że pogoda nie ta i iloście nie dobre a wogóle to wasze amo ćwiczebne na farbki było  :uglystupid2:

Od kiedy to się spodziewacie "rycerskich pojedynków" w tej grze w dodatku sami takowych niestosując ??

Kupa śmiechu :)
No, kupa śmiechu zwłaszcza, że ja np. nigdzie nie znalazłem narzekań ze strony BUFU, a IMHO temu co wypisują znacznie bliżej do: "chopaki z TRI, zapraszamy Was częściej i więcej, bo mamy fajną zabawę strzelając do Was".

Temu, że TRI leje jak chce biedne i górnicze ( ;)) -Y- chyba nikt tutaj nie zaprzecza wbrew temu co napisałeś, a jedyne co budzi wątpliwość to fakt zapierania się przez przedstawicieli TRI, że oni to sami "tymi rękoma" walczą i nie wyręczają się innymi, wbrew ewidentnym dowodom.
Co gorsze, czasem to TRI jest stroną kiedy dostaje klapsy, ale o tym oczywiście nie piszą (zrozumiałe - nikt nie "chwali się" swoimi porażkami).

O "rycerskich pojedynkach" nie było mowy odkąd TRI po raz pierwszy przyleciało przylać jeszcze FS. Nikt z resztą się ich nie domaga, zupełnie nie rozumiem skąd u Ciebie odwołanie do takowych. Od dawna wiadomo, że TRI unika walki jeśli nie ma przewagi, a wszelkie straty to jedynie dlatego, że "zupy były za zimne i deszcz padał w Mozambiku", bo przecież ASY przestworzy nie mogą przegrać z normalnych powodów.

Dlatego jak chcesz tu pisać to pisz o konkretach - jeśli możesz to po prostu wklej cytat gdzie koledzy z BUFU (pozdrowienia BTW  ;D) płaczą.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

DarkCrov

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #149 dnia: Październik 25, 2007, 14:48:51 »
Widać nie to forum czytałem. Hmm może na onecie to widziałem ;)


Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #150 dnia: Październik 25, 2007, 15:06:44 »
Widać nie to forum czytałem. Hmm może na onecie to widziałem ;)
Nie wiem co i gdzie czytasz, ale tu masz już co najmniej 6 stron na wybór cytatów, a tych jak na razie nie zamieszczasz. Próbujesz flame wywołać ? Jeśli nie to po prostu rzeczowo podejdź do sprawy i daj cytat gdzie wg Ciebie BUFU płacze, no chyba, że wolisz się z tego stwierdzenia wycofać.

Dla przypomnienienia co poniektórym historycznie sytuacja wygląda w skrócie tak:
1. FS wprowadza się na północ w sąsiedztwo TRI
2. FS dogaduje się ze Spartą i wprowadza do Branch
3. TRI "wypowiada" wojnę Sparcie, która dogaduje się z FS i przechodzi do FS
4. TRI kontunuuje natarcie na powiększony FS, sprowadza "kolegów" do ataku na Branch
5. TRI zajmuje kolejne systemy w Deklein (dawne tereny Sparty), w czasie gdy FS broni Branch
6. FS oddaje Branch jako region nie do obronienia przeciwko przeważającym siłom, a przy rozciągniętych liniach zaopatrzenia przebiegających w poprzek terenu TRI
7. FS dogaduje się z -Y- w kwestii połączenia.
8. TRI "wypowiada" wojnę -Y- i błyskawicznie zajmuje tereny pod jurysdykcją dawnego FS (Fade)
9. Ofensywa TRI rozbija się o XZH, a na forach pojawiają się pogłoski o "dogadywaniu" dowództw
10. "Przypadkiem" nowe sojusze włączają się do walki przeciwko -Y- i "przypadkiem" mają dodatni standing do TRI
11. Przełamanie obrony XZH, przez TRI
12. CDN...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ezachiel

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #151 dnia: Październik 25, 2007, 15:08:07 »
Go Boys !!!  :smitten:

Get'em tigers ! :krzeslo:

Fajnie się czyta, wżućcie troche polityki pls  >:D

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #152 dnia: Październik 25, 2007, 15:14:20 »
Nie dosc, to wespol z Tri probowaly czasem bronic te stawiane przez siebie posy, daleko nie szukajac przykladu - wczorajszy pos Destiny w p-2 atakowany przez kilkanascie bsow YW, gdzie Destiny, wraz z Tri i ATF przylecialo go bronic. Pryzkladow moznaby jeszcze pare wymienic.
To zapewne przypadek, jak i to, ze owe alliance maja + z Tri (nie mam pewnosci co do FREGE) :]
Ale ja rozumiem, XXX mogles nie wiedziec :]

Destiny (i zdaje się ATF też) wynajmują outpost od nas. W związku z tym mamy ich na blue no i czasem pomagamy. Wybacz ale chyba nie oczekujesz, że będę się tłumaczył dlaczego TRI strzela do YW?

No, kupa śmiechu zwłaszcza, że ja np. nigdzie nie znalazłem narzekań ze strony BUFU, a IMHO temu co wypisują znacznie bliżej do: "chopaki z TRI, zapraszamy Was częściej i więcej, bo mamy fajną zabawę strzelając do Was".

Żeby daleko nie szukać:

dzisiaj TRI znowu dostali od nas po pizdzie  :knuppel2:
chyba tylko w blobach sobie radza

No chyba, że to nie jest narzekanie na bloby.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #153 dnia: Październik 25, 2007, 15:19:54 »
Żeby daleko nie szukać:
dzisiaj TRI znowu dostali od nas po pizdzie  :knuppel2:
chyba tylko w blobach sobie radza
No chyba, że to nie jest narzekanie na bloby.
Wytłumacz mi proszę od kiedy narzekanie jest płaczem ? Ja tu widzę jedynie przytyk do TRI, że wygrywacie jedynie jak jesteście w blobie. Nie widzę tu żadnego nawet narzekania - jakiś wartościowanie tych blobów chociaż by się przydało (podaję przykład: BLOBY są złe).

Wyluzuj men... w EVE nikt nie wygra tylko dlatego, że na forum ktoś wykaże błędy w rozumowaniu i oświeszy sposób pisania postów. Zechcesz za to postrzelać do kogoś to na pewno w przypadku BUFU znajdziesz nie jedną okazję, a w moim wypadku zapewne i tak będzie to wymagało zbyt dużo wysiłku.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2007, 15:23:16 wysłana przez Dormio »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

DarkCrov

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #154 dnia: Październik 25, 2007, 15:29:20 »
Dormio nie chce ja Ci tu flejma robić ani jakiś jazd osobistych pod Ciebie urządzać.
Obudz się do końca i przeczytaj jeszcze raz co napisałem ze zrozumieniem.
Nie zamierzam się bawić w przeklejanie tekstu i analizowaniu wszystkich wypowiedzi jeszcze raz.
Ja stwierdziłem fakt i na tym skończe. BUFiaki pojmą w czym rzecz a jak nie to też ich problem.

Zacietrzewiłeś się na obrone przed jakimś wyimaginowanym atakiem który Ciebie nie dotyczył :)
Daj se siana bo żyły lubią pękać ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2007, 16:09:19 wysłana przez Voulture »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #155 dnia: Październik 25, 2007, 15:34:29 »
jakos nie zauwazylem placzu od strony BUFU ani sam nie plakalem.

moze jestem za glupi, wiec wskaz mi prosze palcem, gdzie BUFU placze.

albo jeszcze inaczej. zdefiniuj placz BUFU?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #156 dnia: Październik 25, 2007, 15:36:21 »
Dormio nie chce ja Ci tu flejma robić ani jakiś jazd osobistych pod Ciebie urządzać.
Obudz się do końca i przeczytaj jeszcze raz co napisałem ze zrozumieniem.
Nie zamierzam się bawić w przeklejanie tekstu i analizowaniu wszystkich wypowiedzi jeszcze raz.
Ja stwierdziłem fakt i na tym skończe. BUFiaki pojmą w czym rzecz a jak nie to też ich problem.

Zacietrzewiłeś się na obrone przed jakimś wyimaginowanym atakiem ktury Ciebie nie dotyczył :)
Daj se siana bo żyły lubią pękać ;)
Miło, że dbasz o moje zdrowie, ale chyba właśnie moja osoba jako jedna z niewielu może być najmniej posądzaną o trzymanie strony BUFU (BUFU, GBT i parę innych korpów wiedzą doskonale dlaczego). Bronię ich wypowiedzi, bo uważam za nieuzasadnione stwierdzenia kierowane pod ich adresem.

Ja również stwierdzam fakt i też na tym skończę, a co - skoro Tobie wolno stwierdzić fakt, to mnie również.  :P

PS
Pomimo takiego, a nie innego znaczenia nick'a nie muszę się budzić  ;) ;D
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2007, 15:39:03 wysłana przez Dormio »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #157 dnia: Październik 25, 2007, 15:59:23 »
Dla przypomnienienia co poniektórym historycznie sytuacja wygląda w skrócie tak:

Siejesz propagandę. Historia wyglądała tak:
-3. TRI operujące w Venal postanawia zająć stację w YA0
-2. Po jakimś tygodniu Aftermath i Vigilance Infinitas poddają się zostawiając nas z paroma więcej stacjami.
-1. FS wprowadza się na północ z hasłem "welcome you northern monkies".
0.  FS dostaje łomot od TRI i wraca skąd przyszło żeby połączyć się z Ion Core
1. FS wprowadza się na północ w sąsiedztwo TRI
2. FS dogaduje się ze Spartą i wprowadza do Branch
3. TRI "wypowiada" wojnę Sparcie dowiaduje się, że Sparta buduje MSa więc postanawia zaatakować POSa licząc na dobrą walkę, niestety okazuje się, że Sparta skrzyknęła do pomocy tylu ludzi, że atak byłby samobójstwem, TRI prosi o pomoc alianse ze starej północy. Sparta dogaduje się z FS i przechodzi do FS
4. Ze względu na smacktalk ze strony FS TRI kontunuuje natarcie na powiększony FS w Deklein, sprowadza "kolegów" do ataku na Branch MM/Razor widząc co się święci atakują Branch. MM/Razor dostali informacje, że Branch nas nie interesuje, i że nie będziemy prowadzić tam akcji. Widać stwierdzili, że to dobry moment aby uszczknąć coś dla siebie.
4,5 W międzyczasie odwdzięczamy się starej północy pomagając w oblężeniu BKG
5. TRI zajmuje kolejne systemy w Deklein (dawne tereny Sparty), w czasie gdy FS broni Branch
6. FS oddaje Branch jako region nie do obronienia przeciwko przeważającym siłom, a przy rozciągniętych liniach zaopatrzenia przebiegających w poprzek terenu TRI
7. FS dogaduje się z -Y- w kwestii połączenia.
8. TRI "wypowiada" wojnę -Y- i błyskawicznie zajmuje tereny pod jurysdykcją dawnego FS (Fade)
9. Ofensywa TRI rozbija się o XZH, a na forach pojawiają się pogłoski o "dogadywaniu" dowództw
9.5 szczury (na czele z Krall Amarrem) uciekają z tonącego okrętu i liczebność YW gwałtownie maleje
10. "Przypadkiem" nowe sojusze włączają się do walki przeciwko -Y- i "przypadkiem" mają dodatni standing do TRI Stara północ mając swoje porachunki z YW postanawia skorzystać z okazji i dokopać leżącemu.
11. Przełamanie obrony XZH, przez TRI
12. XXX

Wybieganie w przyszlosc nie jest wskazane, no chyba ze jestes potomkiem nostradamusa?
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2007, 16:12:41 wysłana przez Hastrabull »

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #158 dnia: Październik 25, 2007, 16:03:47 »
YW nie jest naszym ally od kiedy odeszli ludzie z ktorymi tutaj przyszlismy

Nie robi nas co sie stanie z YW

ATM korzystamy z okazji, zeby strzelac do tri i ich petow

Jesli ktos flejm w tym temacie traktuje powaznie to ma problem :)
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #159 dnia: Październik 25, 2007, 16:21:02 »
Siejesz propagandę. Historia wyglądała tak:
No i właśnie to jest to co nas różni... Ty napisałeś, że sieję propagandę gdzie nigdzie praktycznie nie podałem powodów dla których coś miało miejsce, a Ty starasz się uzasadnić fakty. Uwierz mi - Ci co chcą to sobie poczytają tu i tam by się dowiedzieć DLACZEGO coś miało miejsce (np. "wypowiedzenie" wojny Sparcie przez TRI). Do celów chronologicznych podawanie, że z Waszej strony powodem ataku było odkrycie, że Sparta buduje MSa to już jest PROPAGANDA, a nie przedstawianie suchych faktów. Chcesz suche fakty to ten fragment chronologii powinien mieć mniej więcej taki wygląd:

[ciach]
2. FS dogaduje się ze Spartą i wprowadza do Branch
3. TRI odkrywa MSa w budowie w stoczni Sparty
4. TRI "wypowiada" wojnę Sparcie.
[ciach]

Możemy dyskutować nad tym co powinno być, na którym miejscu (IMHO zaatakowaliście Spartę w momencie gdy duża część ich PVP odeszła z sojuszu) i wówczas po prostu będziemy sobie podawać argumenty i dyskutować (tak to jest właśnie to miejsce kiedy można uzasadnić dlaczego kogoś się zaatakowało). Uzasadnianie czegoś w spisie chronologicznym JEST po prostu nie na miejscu. Poprawisz ?

Dzięki za dopisanie historii sprzed połączenia FS z ION, które nastąpiło na południu, o czym już jednak nie napisałeś. Jak również i o tym, że w tym czasie FS dysponowało kilkoma, co najmniej stacjami na wspomnianym południu.
Może masz ochotę napisać co TRI robiło jeszcze wcześniej, skoro aż tak bardzo chcesz sięgać w przeszłość ?

PS I
Tak wiem, sam popełniłem błąd niepotrzebnie rozbudowując pkt.6, który powinien wyglądać tak:
6. FS podejmuje decyzję o wycofaniu ze Stain i zawiera tygodniowy NAP z agresorami

PS II
Wbrew obiegowej opinii w okresie, o którym mówimy polityka pomiędzy sojuszami była wielowymiarowa. Niemniej jednak jeśli TRI utrzymuje, że nie współpracowało z nikim w tym okresie, to i ja mogę równie dobrze powiedzieć, że FS podbiło Spartę.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2007, 16:28:02 wysłana przez Dormio »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #160 dnia: Październik 25, 2007, 16:24:05 »
Dobra, mamy odpowiednie forum do flejmowania, zapraszam. Jak sie wstydzicie to wam nawet temat zaloze.

~

Archenie, wydaje mi się, że jestes jedną z ostatnich osób, które powinny zarzucac innym propagande.
ie mam zamiaru komentować większości tych punktów które tam pzredstawiłeś, a że w wiekszości z nich brałem osobiście udział, mógłbym sobie pozwolic na uszczypliwości typu "0a: General Dynasty wystawia carriery FS każąc im skoczyć na złą bramę, przez co powolono mu i paru kolegom wejśc do TRI". Brzmi straszliwie propagandowo (niezaleznie czy to prawda)?

Pozwole sobie na jedną uwagę, która jakoś innym nie rzuciła się w oczy:

7. FS dogaduje się z -Y- w kwestii połączenia.
8. TRI "wypowiada" wojnę -Y- i błyskawicznie zajmuje tereny pod jurysdykcją dawnego FS (Fade)

Te punkty są w złej kolejności, a przynajmniej takie sprawiaja wrażenie. Dawne FS postanowiło dość do YouWhatów parę dni po tym, jak ich nap z TRI został zerwany. Bodajże 6 czy 7 dni później nastąpiło połączenie.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #161 dnia: Październik 25, 2007, 16:26:59 »
Pozwole sobie na jedną uwagę, która jakoś innym nie rzuciła się w oczy:

7. FS dogaduje się z -Y- w kwestii połączenia.
8. TRI "wypowiada" wojnę -Y- i błyskawicznie zajmuje tereny pod jurysdykcją dawnego FS (Fade)

Te punkty są w złej kolejności, a przynajmniej takie sprawiaja wrażenie. Dawne FS postanowiło dość do YouWhatów parę dni po tym, jak ich nap z TRI został zerwany. Bodajże 6 czy 7 dni później nastąpiło połączenie.
Zerwanie NAPa niekoniecznie oznacza wypowiedzenia wojny. I faktycznie kolejność może być dyskusyjna. Z pewnością jakby do tego dodać daty to trzebaby tę kolejność zmienić.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

partridge

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #162 dnia: Październik 25, 2007, 16:35:13 »
on tylko pisze to co mu na reke... i tak jest lamka :)

Ronin

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #163 dnia: Październik 25, 2007, 16:49:00 »
Kurka wodna, nie myslalem ze dozyje chwili kiedy dormio bedzie bronil BUFU  :uglystupid2:

Ale tak jak dormio mowi nie placzemy ze przegrywamy bo mamy naprawde gleboko co sie w tym aliancie dzieje... Nigdy nie chcielismy isc do YW i sie z nim utorzsamiac, wiec tego nie robimy. A to ze smiejemy sie z TRI ktore tylko potrafi walczyc blobujac to inna sprawa. Najbardziej mnie rozbawiaja 10x wieksze gangi organizowane na nasze vagabondy :D ostatnio przez  20j nas scigali :) czyt my bylismy 20j dalej a oni 5 za nami  ;D

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #164 dnia: Październik 25, 2007, 16:52:37 »

Siejesz propagandę.

padlem...  ;D

dalej cytujac klasyka :}
-----
Nikt innych aliansów o pomoc nie prosił. Od początku mówiliśmy, że chcemy aby to była operacja tylko TRI kontra YW.
-----
to jeden z KM wczorajszej bitwy o XZH.
http://kb.eve-42.com/?a=kill_detail&kll_id=4370
faktycznie nie moge sie tam doszukac zadnego peta Tri :]
nie dosc, w 9-4 tez wogole nikt tylow Wam nie oslanial :]
pewnie zupelnie przypadkiem wpadli wam pomoc, pewnie zupelnie przypadkiem MH probowalo posa po akcji postawic w xzh (zapewne indyki MH turystycznie wpadly do XZH):] - jak to pisales w swojej wersji historii... (aa sorka juz skresliles, czyzbys jednak dowiedzial sie jak bylo naprawde u kogos z dowodztwa? :P)

DarkCrov - tez chetnie wyslucham wyjasnienia tychze FAKTóW, a ktorych wspomiansz.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2007, 17:17:54 wysłana przez Vic Brunner »
Moderatorzy na drzewo!! :D

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #165 dnia: Październik 25, 2007, 17:00:41 »
ostatnio przez  20j nas scigali :) czyt my bylismy 20j dalej a oni 5 za nami  ;D
Znaczy się co - rozciągnęli się na 15j ? Czy zaczęli Was ścigać jak już byliście 20j dalej ? Czy też ścigali Was przez 20j pozostając w tyle za Wami 5j ? Bo przyznasz, że ciężko być równocześnie 5j i 20j za kimś.

Żeby nie robić OT... Chyba nawet Krall spodziewał się troszkę innego obrotu rzeczy, bo my (Polacy) na pewno nie byliśmy chętni by iść do FSu, ani później do -Y- (nie mówię o wybranych jednostkach  ;D).

Ciekawe, że z punktu widzenia Kralla (executor FSu - info dla tych co nie wiedzą) co innego uzgodnił: miał być co-executor - jego zdaniem oczywiście, nowego połączonego -Y- W efekcie został wyśmiany przez część korpów -Y- i się na -Y- obraził.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2007, 17:03:10 wysłana przez Dormio »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

YANNICK

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #166 dnia: Październik 25, 2007, 17:32:18 »
ostatnio przez  20j nas scigali :) czyt my bylismy 20j dalej a oni 5 za nami  ;D
Znaczy się co - rozciągnęli się na 15j ? Czy zaczęli Was ścigać jak już byliście 20j dalej ? Czy też ścigali Was przez 20j pozostając w tyle za Wami 5j ? Bo przyznasz, że ciężko być równocześnie 5j i 20j za kimś.

Jako, że mam praktykę w dyskusjach z Tobą, przedstawię to graficznie:

  O - - - - - T - - - - - - - - - - - - - - - S

Legenda: O - oni, T- tamci, S - miejsce startu, --  jumpy

Pozdrawiam.  ;)

Asmodeus

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #167 dnia: Październik 25, 2007, 17:55:54 »
to jeden z KM wczorajszej bitwy o XZH.
http://kb.eve-42.com/?a=kill_detail&kll_id=4370
faktycznie nie moge sie tam doszukac zadnego peta Tri :]
nie dosc, w 9-4 tez wogole nikt tylow Wam nie oslanial :]
pewnie zupelnie przypadkiem wpadli wam pomoc, pewnie zupelnie przypadkiem MH probowalo posa po akcji postawic w xzh (zapewne indyki MH turystycznie wpadly do XZH):] - jak to pisales w swojej wersji historii... (aa sorka juz skresliles, czyzbys jednak dowiedzial sie jak bylo naprawde u kogos z dowodztwa? :P)

Pisze tu ostatni raz bo znudzilo mi sie gadanie z banda nawiedzonych ludkow.
Wspominasz o Mostly Harmless nie majac ŻADNEGO pojecia dlaczego tam sa.

To wyjasnie ci:
1. byl sobie sojusz D2
2. w wakacje 2006 w wyniku malego spieprzenia akcji przez D2 i YW (przejmowanie terenu) goony zdolaly zaatakowac system i przejac stacje
3. po ponad miesiacu walki D2 + "old north" udalos ie wygrac XZH i okolice DLA YW.
4. mija sobie pol roku, MC steamroll leci na gore, YW "w podziece za XZH" wbija noz w plecy i dolacza sie do bandwagony MC
5. D2 sie rozpada, OE i 3I tworzy Mostly Harmless
6. YW zaczyna dostawac wciry od TRI...

Co bys zrobil na miejscu MH? A tak.. pewnie kopal, npcowal albo "nie obchodzi mnie ten alliance wole polatac sobie i pogankowac cokolwiek". Niestety nie znasz niemcow z D2 a FYI ci kolesie sa msciwi. I dlatego "pomagaja" TRI. Sami rady by nie dali, ale jesli maja szanse kopac lezacego to BEDA to robili.

To jest primo.

Secundo:
kogo obchodzi K/D? Tak oczywiscie, BOB ma cudowne K/D ale z goonami przegrywa i to mocno. YW tez moze sobie miec cudowne K/D dzieki POSowi ale fakt faktem - wlasnie jestesmy w XZH, pomachaj nam na localu. Ah tak... "nie obchodzi mnie ten alliance" - doskonale wytlumaczenie. Po angielsku brzmi to "i never wanted to be in that alliance anyways" zdaje mi sie?

Po trzecie:
Cytuj
dzisiaj TRI znowu dostali od nas po po tyłku 
chyba tylko w blobach sobie radza

link do mizernych statsow:
http://www.bu-fu.org/?a=alliance_detail&all_id=285

Bohaterscy NIE BLOBUJĄCY (!!!) BU FU pokonali w rownej walce 11 vs 2 (chociaz z tego co widze bylo to 2x 11vs1) astarte i fleet tempesta. Czyli to szczyt waszych mozliwosci godny tego aby biec na forum chwalic sie wynikami walki? To chyba juz wole jak bob sie chwalil zabiciem 18 statkow (w czym 8? BSow). Przynajmniej nie mieli 10:1 przewagi.

Tak - ja bardzo kocham ironie, a tutaj jest bardzo widoczna.

Po czwarte:
nie wiem skad ta podnieta, ze uciekaliscie stadem vagabondow przed blobem. Mam nadzieje, ze masz blade pojecie  o PvP i wiesz, ze 1v1 vagabonda praktycznie nie da sie zlapac (chyba ze on zechce). WIec aby zlapac 10 vagabondow trzeba miec ponad 10 statkow, w czym warto aby z 3-5 huginnow bylo. No, ale przeciez zabijasz vagabondy samym spojrzeniem (szczegolnie te ktore i tak beda uciekaly).

Po piate:
alliance chat dziennie ma okolo 150-200 osob, jesli ktos CHCE do gangu dolaczyc mam mu powiedziec "sorry mamy 10 statkow, poszukaj sobie innego gangu"? To ze jestescie outblobowani oznacza jedno: nie macie aktywnych PvPerow. Tutaj na pytanie o gang z wejscia dostajesz 20-50 chetnych (tak zdarza sie stworzyc 50 osobowy gang w ponizej 5 minut). Chcesz cos takiego? Znajdz sobie dzialajacy alliance.


Na podsumowanie:
nadajecie ciagle na swoich falach, widzac uklad, uklad, uklady i uklad. Nie wiem czemu ale kogos mi to przypomina. Na szczescie dziala to tylko na jednym malutkim i nic nie znaczacym forum. WIec jak chcecie to sobie zyjcie w waszym wyimaginowanym scwiecie. Howgh!

PS. Tak mamy pakt z RZR i MM, jutro przylatuje ich cap fleet aby posprzatac XZH.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #168 dnia: Październik 25, 2007, 19:38:30 »
Siejesz propagandę. Historia wyglądała tak:
No i właśnie to jest to co nas różni... Ty napisałeś, że sieję propagandę gdzie nigdzie praktycznie nie podałem powodów dla których coś miało miejsce, a Ty starasz się uzasadnić fakty. Uwierz mi - Ci co chcą to sobie poczytają tu i tam by się dowiedzieć DLACZEGO coś miało miejsce (np. "wypowiedzenie" wojny Sparcie przez TRI). Do celów chronologicznych podawanie, że z Waszej strony powodem ataku było odkrycie, że Sparta buduje MSa to już jest PROPAGANDA, a nie przedstawianie suchych faktów. Chcesz suche fakty to ten fragment chronologii powinien mieć mniej więcej taki wygląd:

Ech jeśli chciałeś suchych faktów to trzeba było inaczej napisać to co napisałeś.

Cytuj
3. TRI "wypowiada" wojnę Sparcie, która dogaduje się z FS i przechodzi do FS

Powinno być: TRI atakuje POSa Sparty, która następnie łączy siły z FS.

Nie było wypowiedzenia wojny.

Cytuj
4. TRI kontunuuje natarcie na powiększony FS, sprowadza "kolegów" do ataku na Branch

Powinno być: TRI kontunuuje natarcie na powiększony FS, stara północ rozpoczyna atak na Branch.

Ci "koledzy" to właśnie propaganda.

Cytuj
6. FS oddaje Branch jako region nie do obronienia przeciwko przeważającym siłom, a przy rozciągniętych liniach zaopatrzenia przebiegających w poprzek terenu TRI

Tu sam wpadłeś na to co jest źle choć mnie ten punkt akurat najmniej przeszkadzał.

Cytuj
8. TRI "wypowiada" wojnę -Y- i błyskawicznie zajmuje tereny pod jurysdykcją dawnego FS (Fade)

"Błyskawicznie" to już ocena tempa zajmowania terenu.

Cytuj
10. "Przypadkiem" nowe sojusze włączają się do walki przeciwko -Y- i "przypadkiem" mają dodatni standing do TRI

Ten "przypadek" to sugerowanie czytelnikowi, że oczywiście żadnego przypadku nie było - jedynie spisek.

Widzisz więc, o jakiej propagandzie piszę. Nie mam nic przeciw wyjaśnianiu motywów postępowania ale skoro chcesz koniecznie trzymać się suchych faktów to zacznij od siebie.

PS. Nie wiem czy prośba o historię TRI sprzed ataku na YA0 była na poważnie, jeśli tak to daj znać a opiszę jak to wyglądało z mojego punktu widzenia.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #169 dnia: Październik 25, 2007, 20:13:20 »

To wyjasnie ci:
1. byl sobie sojusz D2
2. w wakacje 2006 w wyniku malego spieprzenia akcji przez D2 i YW (przejmowanie terenu) goony zdolaly zaatakowac system i przejac stacje
3. po ponad miesiacu walki D2 + "old north" udalos ie wygrac XZH i okolice DLA YW.
4. mija sobie pol roku, MC steamroll leci na gore, YW "w podziece za XZH" wbija noz w plecy i dolacza sie do bandwagony MC
5. D2 sie rozpada, OE i 3I tworzy Mostly Harmless
6. YW zaczyna dostawac wciry od TRI...

Co bys zrobil na miejscu MH? A tak.. pewnie kopal, npcowal albo "nie obchodzi mnie ten alliance wole polatac sobie i pogankowac cokolwiek". Niestety nie znasz niemcow z D2 a FYI ci kolesie sa msciwi. I dlatego "pomagaja" TRI. Sami rady by nie dali, ale jesli maja szanse kopac lezacego to BEDA to robili.

czytaj ze zrozumieniem, bo najwyrazniej masz z tym problem.
Co mnie obchodzi z jakiego powodu MH pojawilo sie na terenach YW?
Podalem przyklady negujace wypowiedz Archena, pokazujace, ze sie mija z prawda w kwestii "atakowania YW TYLKO przez Tri", jak to jeszcze dzisiaj probowal przedsstawiac. A to z jakich pobudek MH czy inne alliance zaanagazowane w ataki na YW wam pomagaja mnie ziebi i grzeje.

dalsza czesc wypowiedzi nie dot moich postow, wiec nie komentuje.

Moderatorzy na drzewo!! :D

Goomich

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #170 dnia: Październik 25, 2007, 20:24:00 »
czytaj ze zrozumieniem, bo najwyrazniej masz z tym problem.
Co mnie obchodzi z jakiego powodu MH pojawilo sie na terenach YW?
Podalem przyklady negujace wypowiedz Archena, pokazujace, ze sie mija z prawda w kwestii "atakowania YW TYLKO przez Tri",

Niezbyt ci to wychodzi.

Nikt innych aliansów o pomoc nie prosił. Od początku mówiliśmy, że chcemy aby to była operacja tylko TRI kontra YW.

korpusz

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #171 dnia: Październik 25, 2007, 20:27:02 »
Cytuj
Secundo:
kogo obchodzi K/D? Tak oczywiscie, BOB ma cudowne K/D ale z goonami przegrywa i to mocno. YW tez moze sobie miec cudowne K/D dzieki POSowi ale fakt faktem - wlasnie jestesmy w XZH, pomachaj nam na localu. Ah tak... "nie obchodzi mnie ten alliance" - doskonale wytlumaczenie. Po angielsku brzmi to "i never wanted to be in that alliance anyways" zdaje mi sie?

....

Po piate:
alliance chat dziennie ma okolo 150-200 osob, jesli ktos CHCE do gangu dolaczyc mam mu powiedziec "sorry mamy 10 statkow, poszukaj sobie innego gangu"? To ze jestescie outblobowani oznacza jedno: nie macie aktywnych PvPerow. Tutaj na pytanie o gang z wejscia dostajesz 20-50 chetnych (tak zdarza sie stworzyc 50 osobowy gang w ponizej 5 minut). Chcesz cos takiego? Znajdz sobie dzialajacy alliance.

Niestety wyrywkowo ale jakbys słuchał to byś nie pisał takich bzdur. BUFU nie lata w 50 osobowych gangach bo ma na YW wyj***** i ich nawet nie próbuje zapraszac.

Dlaczego jestesmy w YW bylo juz tlumaczone wiec sobie poszukaj.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #172 dnia: Październik 25, 2007, 20:41:19 »
Panowie,

Albo sie uspokoicie, albo posypia sie Bany. I posypia sie wszystkim. Tak zeby dac na ochloniecie.

 :ban: WARNING
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #173 dnia: Październik 26, 2007, 09:20:40 »
Widzisz więc, o jakiej propagandzie piszę. Nie mam nic przeciw wyjaśnianiu motywów postępowania ale skoro chcesz koniecznie trzymać się suchych faktów to zacznij od siebie.
Sprawdź w jakim celu słowa umieszcza się w cudzysłów.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #174 dnia: Październik 28, 2007, 20:16:06 »
Cytuj
2007.10.28 13:16
Triumvirate have accepted YouWhats surrender. At 13.30 today standings will be set for 7 days in which time they will remove ALL assets from Cloud Ring and the FIO station in Fade.
Ktos potwierdzi?

Potwierdzam. Powyższy cytat jest fragmentem z posta wysłanego przez Darknesss do całego aliansu. Wygląda na to, że przynajmniej przez jakiś czas będziemy z BuFu na blue.  :)

Cytuj
Ps. Ja moge poingerowac, zrobie czystkę na ostatnich paru stronach, zrobie nowy temat na historię... Pytanie czy mam :>

Jeśli chodzi o moje posty to się nie krępuj. Nie jestem zbyt biegły w technice forum.

No to poingerowałem :)
Wątek wydzielony: http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=4791.0
Wydzielone posty: http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=4793.0

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosze o PW.
Voulture
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2007, 18:15:07 wysłana przez Voulture »