Autor Wątek: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-  (Przeczytany 55855 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 11, 2007, 23:10:08 »
Dziś po południu TRI przejęło stację w C4C. To już druga stacja w Fade przejęta przez TRI. Pierwsza została przejęta kilka dni temu w systemie I-UUI5.

Coldim

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 12, 2007, 10:16:34 »
Dziś po południu TRI przejęło stację w C4C. To już druga stacja w Fade przejęta przez TRI. Pierwsza została przejęta kilka dni temu w systemie I-UUI5.
Ciekawe jak wam pojdzie z reszta naszych stacji... W CR sov4? Anyway, zastanawiales sie nad praca w Ministerstwie Prawdy?

Tylko FAKTY! Co to za dyskusja? Nastepna osoba z takimi tekstami dostanie bana. Jak z gowniarzami.
Ireul
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2007, 11:15:56 wysłana przez Ireul Taar »

Gregorius

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 12, 2007, 11:15:36 »
Orwell Rulz ! :)

fakty Panowie, bez niepotrzebnych zaczepek prosze :) bo bedziemy cohones amputowac :)
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2007, 11:26:45 wysłana przez Hastrabull »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 12, 2007, 11:27:33 »
Nie Orwell tylko regulamin.
To forum ma być poświęcone rzeczowym dyskusjom, a nie flamowaniu i innym bzdurom, po to jest tu tylu moderatorów.
Chcecie się poobrzucać błotem, zapraszam do działu flame.
Przedwieczny.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 12, 2007, 11:29:52 »
Panowie, ogolnie ja w pelni rozumiem emocje. W pelni rozumiem chec dokopania drugiemu. W pelni tez rozumiem, ze niektore osoby moga tak a nie inaczej oddzialywac na spolecznosc. Ja sam czasem sie temu poddaje. Ale prosze, naprawde bardzo ladnie prosze o posiadanie pelnej kontroli nad paluszkami, co by one roznych dziwnych rzeczy nie wystukiwaly na klawiaturkach ;) Pamietajcie, admini nie maja poczucia humoru. Maja za to wielki czerwony guzik ;)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 12, 2007, 11:33:16 »
Dziś po południu TRI przejęło stację w C4C. To już druga stacja w Fade przejęta przez TRI. Pierwsza została przejęta kilka dni temu w systemie I-UUI5.

no wiec zostaly wam jeszcze dwie do zebrania. przy obydwu jest troszke posow do zdjecia. powodzenia :) w zmudnym, nudnym campowaniu.

aaaa i jeszcze jedno. pamietaj, ze w momencie gdy cala flota tri siedzi u nas, wasze podworko jest pieknie odsloniete... ;)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 12, 2007, 12:18:48 »
Dajcie spokój... admini... z tym moderowaniem, bo takiego moderowania to już tu dawno nie było w całym forum jak tutaj w tym tylko wątku !

Temat jest gorący bo z jednej strony mamy 2 osoby trzymające stronę TRI, a z drugiej rzeszę osób, które TRI z wiadomych powodów nie lubią. Wycieczki personalne raczej się nie zdarzają w tym wątku, a co najwyżej wytykanie pewnych rzeczy, np. niedomówień. Wiadomo, że każdy chce siebie zwłasza postawić w jak najlepszym świetle.

Jednak prawie wszystkich dziwi fakt, że koledzy z TRI za wszelką cenę starają się na siłę niejako uzasadniać pewne rzeczy dotyczące ich ally. Nikt nie ma tu wątpliwości jakie TRI w rzeczywistości jest i myślę, że podobnie jak ja większość osób ma do TRI szacunek za wiele rzeczy, ale też nie oznacza to, że nie popełniają błędów, więc wypieranie się i wybielanie na siłę zawsze wówczas będzie napotykało opór "materii", a w efekcie wywoływać będzie gorące dyskusje.

Równie dobrze TRI może teraz głosem kolegów powiedzieć, że swój cel zrealizowało i się wycofać. Nie jestem naiwny by sądzić, że to zakończy cokolwiek, ale z pewnością pozwoli TRI zachować twarz, nawet jeśli w efekcie te stacje za jakiś czas do -Y- wrócą.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 12, 2007, 12:48:20 »
Dormio, prosze, pzrestań z tym wycofywaniem się, ugodami i paktami. Będą robić co chcą i na co mają ochotę, to oni są strona atakującą i póki maja pzewagę wątpi by się chcieli układać. To, że atak nie idzie po ich myśli, że nie mają funu i walk za to kampia stacje i stzrelają do posów? Trudno, myślę, że jakoś pzrezyją. W końcu cel uświęca środki.

Tri zachowa twarz tak czy siak - niezaleznie od tego co zrobią. Spójrz na dowolny wątek dotyczącyc ich sojuszu w GBBS albo CAOD - 80% wypowiedzi to pseudo śmieszne, w wiekszości propagandome posty pzredstawiające rzeczywistośc w jak najkorzystiejszym świetle. Community ich lubi, lubi ich Stara Północ z którą czasem współpracują, lubi ich ex-D2 z oczywistych względów i lubia ich Goonsi. Coś więcej im potrzeba, by zawsze być tą lepsza stroną?

Na nieszczęście centrala skupia tylko polską część eve-społeczństwa w której członków TRI jest bardzo mało - chyba tylko dwóch. I niestety nikogo tu nie przekrzyczą.

~~

Dormio, to forum zostało specjalnie przygotowane pod częściowo gorące dyskusje - było to oczywiste, że często będa sie wypowiadały osoby z róźnych stron konfliktów i patrzący na sytuacje z róźnych punktów widzenia. Dlatego zostały ustalone specjalne zasady, do których piszący tutaj muszą się dostosować. NIe chcemy mieć tutaj drugego CAOD.

Przypominam o przycisku raportowania postów, które wg was nie nadają się do dyskusji. Wszystkie raporty są sprawdzane przez moderatorów. W taich sprawach - bezstronnych.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 12, 2007, 12:54:56 »
Vou... przecież wiem, pogadać sobie nie można ?  ;)

Może TRI zaatakowało -Y- tylko dlatego, że tam poszedł FS (wiem - mocno naciągana teoria spisku) ? Robią co chcą i jak chcą, podobnie jak my, ale moje dobre serce krwawi na myśl o tym, że TRI nie ma funu oblegając przestrzeń i stacje -Y-  ;)

Poza tym TRI jest fajne, zajebiste i w ogóle to chciałbym z nimi żyć po przyjacielsku - oklepać se mordę raz czy drugi, ale po żonę i córki nie sięgać, bo po co wchodzić do rodziny i wycinać się na zdjęciach potem ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 13, 2007, 21:05:15 »
Dzisiaj TRI przejęło kolejną stację -Y-, tym razem w systemie L-C. YouWhat została jeszcze jedna stacja w Fade, jedna w Pure Blind i trzy w Cloud Ring.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 14, 2007, 09:43:01 »
true...
Tri po przejeciu L-c zaatakowalo xzh.
na razie pierwszy atak odparty
w sumie juz ok 50 bsow tri rozbitych.. pos tri  w reinforced mode
probowali przelamac blokade, na razie nie udana
po obu stronach duze straty
ale to pewnie dopiero poczatek...
dzis zapewne bedzie ostra reprymenda chlopakow...



« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2007, 12:18:30 wysłana przez Vic Brunner »
Moderatorzy na drzewo!! :D

lukaszn

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 14, 2007, 09:50:47 »
[ciach]
ps. nie jestem w youwhat , tak tylko z ciekawosci pytam , moj corp to Caldari Provisions  :angel:

"1) Prawo wypowiadania mają tylko osoby legitymujące się członkowstwem w korporacji założonej przez graczy (czyli nie npc)."
Jak na CAOD, odstępstwo od zasad jest uważane za "oftopic" bądź "trolowanie" (nie wiem jakie sa odpowiadające polskie słowa :> ).
Pozdrawiam - V.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2007, 10:00:13 wysłana przez Voulture »

LordJohny

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 14, 2007, 13:37:32 »
Nie wiem czy to sie nie nadaje raczej do smiesznych linkow ale tak czy siak proponuje porownac:

http://www.zoop.com.au/~evetriu/killboard//?a=kill_detail&kll_id=63265
oraz
http://gbt.ioncore.org/?a=kill_detail&kll_id=6146

Plus oczywiscie standard z niewklejonymi killmailami:

http://gbt.ioncore.org/?a=kill_detail&kll_id=6148
http://gbt.ioncore.org/?a=kill_detail&kll_id=6132
http://gbt.ioncore.org/?a=kill_detail&kll_id=6124
http://gbt.ioncore.org/?a=kill_detail&kll_id=5895

to tylko z 1 strony naszego killboardu

Moj znajomy z tri ktory zwykle wklejal wasze lossy juz w tri nie jest wiec badz tak dobry i zrob to sam.
Edytowanie killmaili to juz jest dobra zalamka ale nie moge powiedziec ze sie tego po was nie spodziewalem.

future

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 14, 2007, 13:43:40 »
Nie wiem czy to sie nie nadaje raczej do smiesznych linkow ale tak czy siak proponuje porownac:

http://www.zoop.com.au/~evetriu/killboard//?a=kill_detail&kll_id=63265
oraz
http://gbt.ioncore.org/?a=kill_detail&kll_id=6146


To co Archen, rozumiem że jako dyrektor wywalisz tego kolesia z Doom? Bo nie przynosi wam chluby swoim zachowaniem....

Asmodeus

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 14, 2007, 16:22:29 »
Dla mnie to jest zabawniejsze:

http://www.razor-eve.org/killboard/?a=kill_detail&kll_id=266047
szkoda,z e nie pojawil sie na KB nawet w wersji zmodyfikowanej.

No i jak lubisz isc na ilosc:
http://www.zoop.com.au/~evetriu/killboard/?a=kill_detail&kll_id=63602
http://www.zoop.com.au/~evetriu/killboard/?a=kill_detail&kll_id=63554

Wiec: dbaj o swoje. Jak widzisz KAZDY killboard ma jakies braki. A jesli sadzisz, ze KM powinien byc na KB wyslij maila do CEO korporacji.

Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 14, 2007, 16:41:30 »
Cytuj
Wiec: dbaj o swoje. Jak widzisz KAZDY killboard ma jakies braki. A jesli sadzisz, ze KM powinien byc na KB wyslij maila do CEO korporacji.

Prawda jest taka, że póki byliśmy w FS to synchro działało cały czas i mieliśmy każdy mail z ponad 15 kb na których pojawiał sie ktos od nas. Co ciekawsze, 2 azy na forum pojawiły sie posty życzliwej osoby z TRi starającej udowodnić nam, że ie wkejamy maila pokazując np loss Dark Rising sprzed pół roku. Faktycznie rzecz biorąc w chwili przejęcia przez nas FS zmienił się całowicie skłąd korpów. Pomimo moch próśb pan życzliwy nie podał niestety żadnego brakującego nam kma i zignorował podane w kontrprzykładzie kilknaście nie wklejonych przez TRI mówiąc - nie wiem, nie był mnie wtedy chyba w TRI.

Od czasu przejścia GBT do YouWhatów nie mam dostępu do sojuszowego kb i nie moge zrobić/włączyć synchra. Nie znam wielu corpów i niestety nie moge za te niewklejany kmy odpowadać.

Nie zmienia to faktu, że do dziś pamiętam np 4 róźne wersje aszych losów jakie dostałem z róxnych kb (rzr, mm, pure i tri) final blow został, ale w składzie pojawiło sie kilkanaście nowych osób - myśle, że po tym nowym składzie mógłbym zaryzykowac stwierzdenia które corpy sobie pozmieniały. Ot, choćby przykład Roninka, któremu usuwałem 2 spreparowane kmy. Zmienianie kmów w celu schowania strat nic niestety nie tłumaczy.

Edit:
Btw poszukaj jakichś niewklejonych kmów gbt, bo zmieniacie coś te kb ostatnio i nie wiem czy mam wszystkie :P
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2007, 16:43:35 wysłana przez Voulture »

Asmodeus

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 14, 2007, 17:02:09 »
Na razie nasz KB ledwo co dziala i sam mam problem z dodawaniem killmaili. Poczekalbym az w koncu bedzie stal na jakims porzadnym servie.

LordJohny

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 14, 2007, 17:49:17 »
Na razie nasz KB ledwo co dziala i sam mam problem z dodawaniem killmaili. Poczekalbym az w koncu bedzie stal na jakims porzadnym servie.

Trzymamy zawas kciuki - wszystkim nam jest przykro ze wam serwer maile modyfikuje :D

http://www.razor-eve.org/killboard/?a=kill_detail&kll_id=266047
szkoda,z e nie pojawil sie na KB nawet w wersji zmodyfikowanej.

No tak - w koncu lepiej przerobic niz nie wkleic.
Powinniscie spisac 10 przykazan by TRI tak zeby kazdy wiedzial czego sie spodziewac.
Mozesz nam czasem wklejac co ciekawsze praktyki z ktorymi nie jestesmy jeszcze oswojeni?
Chyba przejrze profilaktycznie moje km na waszym killboardzie - jeszcze sie okaze ze latam na oficerskim sprzecie i tluke same noobshipy.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2007, 17:51:55 wysłana przez LordJohny »

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 15, 2007, 00:00:55 »
druga runda atakow Tri.. szybko sie przegrupowalo i po chilowych porazkach i ponownie zaatakowalo jammera w xzh
podczas tego ataku Tri stracilo kolejne 54 bsy, YW zas 2 carriery (z kilku ktore reperowaly cyno jammera) i kilkanascie bsow (nie chce mi sie sprawdzac dokladnie). atak tri odparty, ale zapewne to nie koniec, noc zanosi sie goroca :]
generalnie od wczoraj w walkach o xzh padlo ponad 100 bsow tri (nie licze supportu i commandow, ktorych liczba jest niewiele mniejsza) a po stronie YW ponad 50 bsow (i tez calkiem sporo supportu)
idzie teraz na wykrwawienie... i jesli ktoras ze stron nie sciagnie jakiegos powazniejszego supportu to raczej na szybkie zakonczenie walk sie nie zanosi..

BUFU troche szalalo dzis na liniach zaopatrzenia tri, ktoremu zaczelo dzis dosc aktywnie pomagac alliance Mostly Harmless. Ci zas zaczeli atakowac posy w p-2 (flota ok 20 capsow).

Moderatorzy na drzewo!! :D

Ronin

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #124 dnia: Październik 15, 2007, 00:16:23 »
sprostowanie w xzh zginal 1 carrier. Drugi zostal zabity przez trapa capitalowego mostly harmles na posie w p-2. Ktory nie zostal zaatakowany (czyt wskoczyli tylko zeby zabic carriera i nyxa (nyx uciekl na prawie polowie armora)).

poconick2

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 15, 2007, 01:19:29 »
POS wymiata ;)
Ech, a takie piękne walki mogłyby być gdyby się floty naparzały jak trzeba... POS kradnie Wam zabawę ;)

roofi

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 15, 2007, 02:31:19 »
POS wymiata ;)
Ech, a takie piękne walki mogłyby być gdyby się floty naparzały jak trzeba... POS kradnie Wam zabawę ;) - moim zdaniem

wydaje mi się że tak powinieneś napisać,

dla wielu ludzi dzisiejszy dzień to była naprawę niezła zabawa-w tym dla mnie
pos jest tylko narzędziem, dzisiaj naprawdę cały sztab (używając nomenklatury przedwyborczej) ludzi dbał o to by pos przeżył i by zadać wrogowi możliwie największe straty, TRI atakowało naprawdę zaciekle i praktycznie do "ostatniego" BSa

zobaczymy jakie nowiny przyniesie jutrzejszy dzień

Ezachiel

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 15, 2007, 13:36:45 »
Jako osoba obecnie wykluczona ze stron konfliku na własne częsciowo życzenie pozwolę sobie wtrącić kilka uwag odnośnie tego topika jako całości :

1. Początkowo czyta się to nawet nieźle, na tyle nieżle że czułem się jak dupek trzymajac się z dala od tego całego zamieszania, no i najważniejsze w tym że chociaż nie wierzę aby moja osoba cokolwiek zmieniła w tych walkach to miałem chęć pierdzielnąć to co robie i pognać walczyć z Tri ... jednak z kontynłacją lektury to poczucie zamarło.

2. Są dosłownie ze 3-4 osoby które się dobrze czyta w tym topiku a Archen i Diva niestety nie są konsekwentni w swoich sądach i opiniach, mogę być subiektywny w osądzię, ale naprawde kilka razy w tym temacie udowodnione zostało że plotą głupoty i robią "marketing" dla tri a nie informują polska społeczność w formie raportów o przebiegu działań wojennych ...

3. Sporo jest wycieczek personalnych ale ukrytych w kontekscie wypowiedzi ... fajnie, tylko że to nie buduje obrazu działąń wojennych ani nie zachęca do bycia po którejkolwiek stronie konfliktu :D

Naprawde, ten temat mogło by sie czytać milej gdybyście zrezygnowali z pozerstwa a skupili się bardziej na faktach.
Moje podziękowania dla Rooofiego, Patridge, Voulture, DragLorda, LJ za konkretne posy, za kilka fajnych też Archenowi ... więcej faktów mniej banglania .. pls :D

 

partridge

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 18, 2007, 22:18:16 »
W chwili obecnej Tri przestalo atakowac XZH atakowac Terytorium YW itd.... jakos sie nie pojawiaja na ta chwile. Jak na moj gust po ich KB widac ze przerzucili sie na Smash Alliance i NPCuja na beltach. Jak zwkle nie wklejaja losow na swoim KB.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #129 dnia: Październik 18, 2007, 22:30:49 »
szkoda, ze wraz porazka w xzh skonczyly sie rzeczowe raporty Archena. Moglbym odniesc wrazenie, ze raportuje tylko zwyciestwa przemilczajac porazki.
No ale weekend zbliza sie duzymi krokami, pewnie Tri zbiera 200 bsow na kolejny atak :]
i czy samo przyleci...
Moderatorzy na drzewo!! :D

Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #130 dnia: Październik 18, 2007, 22:52:36 »
http://www.scrapheap-challenge.com/viewtopic.php?t=9276&start=0

Cytuj
We've fairly recently left TRI (nothing against them, great alliance and great people) but we're not looking for blobs of 400 and POS warfare, been there, done that, not too interested.

We are however very interested in small to medium size gang and solo PvP, we're all self sufficient, happy to be in 0.0 or to be -10 should that be the path we find.

Ouch.

Btw chodza plotki, że Y sie dogaduje z TRI. Ktos powie cos wiecej?

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #131 dnia: Październik 19, 2007, 02:25:08 »
w weekend otrzymamy odpowiedz a faktycznie takie ploty chodza...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #132 dnia: Październik 19, 2007, 09:06:33 »
Nie ma raportów bo nie bardzo jest co raportować. Próba zdobycia XZH była nieudana. Okazało się, że aby zniszczyć cyno jammer postawiony w faction POS przy rozsądnych stratach własnych trzeba około 300 BSów. Faction POS miał zasięg około 1000km i mimo zrobienia warping pointa na 600km nadal do nas strzelał. Przy kilkuminutowym lagu przy wlocie do grida powodowało to olbrzymie straty praktycznie nie do uniknięcia.

Oczywiście braliśmy pod uwagę poproszenie MM/RZR o dodatkowe BSy ale założenie było takie, że YW podbijamy sami. Ponieważ nasi gracze byli już mocno znudzeni kampanią w Fade a i strzelanie do cynojammera do zabawnych nie należało postanowiliśmy zrobić sobie przerwę.

W czase przerwy przerzuciliśmy się na roaming gangi. Jeden z nich wskoczył do XZH. Mieliśmy informację o kampie po drugiej stronie. Skaut doliczył się 69 fighterów (nie mam pojęcia jak on to policzył). Mimo oczywistej przewagi YW nasz FC podjął decyzję o wskoczeniu do systemu. Byliśmy już znudzeni bo poza XZH w cały CloudRing nie znaleźliśmy wrogów więc decyzję FC przyjęliśmy z zadowoleniem mimo, że spodziewaliśmy się, że do Deklein w statkach raczej nie wrócimy.

Zabawa była niezła choć dla mnie (client) lag był spory. Efekt widać na naszym KB:
http://tri.exanimo.org/?a=kill_related&kll_id=62161
Radzę porównać też KB YW. Mamy ostatnio problemy z serwerem i wiele KM może nie być wklejonych:
http://www.youwhat.net/?a=kill_related&kll_id=10248

Co do rozmów z YW to na razie jest za wcześnie aby się wypowiadać. W każdym razie nie zapomnieliśmy o XZH. Potrzebujemy trochę zregenerować siły przed kolejną fazą POS wars.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #133 dnia: Październik 22, 2007, 19:00:54 »
Nie wiem czy to sie nie nadaje raczej do smiesznych linkow ale tak czy siak proponuje porownac:

http://www.zoop.com.au/~evetriu/killboard//?a=kill_detail&kll_id=63265
oraz
http://gbt.ioncore.org/?a=kill_detail&kll_id=6146


Poprosiłem CEO aby porozmawiał z Chaserem na ten temat. Chaser twierdzi, że dostał takiego KMa jaki wkleił. Darknesss mu wierzy bo podobno spotkał się z takimi przypadkami. Biorąc pod uwagę, że obcięte są mało znaczące rzeczy ja również jestem skłonny w to uwierzyć.

Jeśli ta odpowiedź Cię nie zadowoliła skontaktuj się z Darknesss bezpośrednio.

Aeon Horax

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #134 dnia: Październik 22, 2007, 19:05:01 »
Cytuj
Hydraulic Bay Thrusters II Blueprint     
Gravity Capacitor Upgrade II Blueprint

A te to byly BPO??  :o :o :o

Goomich

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 22, 2007, 19:12:21 »
Cytuj
Hydraulic Bay Thrusters II Blueprint     
Gravity Capacitor Upgrade II Blueprint

A te to byly BPO??  :o :o :o

No co ty, nie ma już nowych BPO na tech2.

Asmodeus

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #136 dnia: Październik 23, 2007, 07:31:59 »
Cytuj
Hydraulic Bay Thrusters II Blueprint     
Gravity Capacitor Upgrade II Blueprint

A te to byly BPO??  :o :o :o

No co ty, nie ma już nowych BPO na tech2.

Niedokladnie.
Sa to blueprinty na t2 rigs, a te pochodza tylko z dwoch zrodel: exploracja (3 run BPC) albo invention (1-10run BPC o ile pamietam).
Nowe BPO pojawiaja sie jedynie jako recykling tych co zostaly zniszczone.

(aha, zeby nie bylo: pisze rzadko, bo uzylem przypominania hasla na maila, a zalogowanie sie na go2 aby odebrac maile wymaga z 15 minut ;p dlatego nie zawsze mi sie chce tam wlazic ;p hasla nie chce mi sie zmieniac w profilu)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #137 dnia: Październik 23, 2007, 09:33:29 »
Nowe BPO pojawiaja sie jedynie jako recykling tych co zostaly zniszczone.
Nie są zwracane do gry. Po zniszczeniu są tracone bezpowrotnie.
Poszukaj sobie na eve-o wypowiedzi GMów i DEVsów dlaczego nie będą zwracane, bo mi się nie chce.  :P
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #138 dnia: Październik 23, 2007, 10:54:58 »
Niedokladnie.

Przedokładnie.

Sa to blueprinty na t2 rigs, a te pochodza tylko z dwoch zrodel: exploracja (3 run BPC) albo invention (1-10run BPC o ile pamietam).

I to jakoś zmienia sens stwierdzenia, że nie ma już nowych BPO?

Nowe BPO pojawiaja sie jedynie jako recykling tych co zostaly zniszczone.

Nawet gdyby to była prawda, to na czym polegałaby ich nowość?

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #139 dnia: Październik 25, 2007, 00:12:40 »
Dziś w nocy flota TRI wyłączyła cynojammer w systemie XZH-4X co pozwoliło na wskoczenie statków klasy capital. Podczas walk YW straciło dwa carriery i 13 BSów zaś TRI 21 (do północy).

Link do naszego KB: http://tri.exanimo.org/?a=kill_related&kll_id=65945