Autor Wątek: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-  (Przeczytany 55265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ArchenTheGreat

  • Gość
[TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« dnia: Październik 05, 2007, 22:37:01 »
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=608320&page=1

Triumvirate rozpoczął atak na systemy -Y-. Miejmy nadzieję, że lag będzie mały.

Gregorius

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2007, 22:54:14 »
Cytuj
Edited by: ArchenTheGreat on 05/10/2007 20:35:12
First

PS. Damn you Sith.

hehe, widzę, że bardzo aktywnie i rzeczowo wypowiadasz się w tym topicu :P

myślę, że to będzie ciekawa kampania.  :knuppel2:.. ktoś wam powinien noska utrzeć, bo się za bardzo wozicie tam na północy (albo ja mam takie wrażenie, czytając twoje posty   ;))

Fly Safe !  O0

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2007, 23:05:20 »
jak nie sciagniecie calej polnocy to nie bedzie lagow i sie jutro postrzelamy ladnie  :knuppel2:
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 05, 2007, 23:06:16 »
hehe, widzę, że bardzo aktywnie i rzeczowo wypowiadasz się w tym topicu :P

Póki co żadnej akcji więc nuda powoduje, że ogarnia nas głupawka.

Ellaine

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2007, 23:27:04 »
Zamierzacie zajmowac duzo przestrzeni, porzucic czesc czy przyswoic pety i im dac/wynajac?
Bo przestrzen Y razem z tym co macie, to juz sporo na "chcemy klepac nie interesuje nas terytorium" alliance.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2007, 23:32:09 »
Zamierzacie zajmowac duzo przestrzeni, porzucic czesc czy przyswoic pety i im dac/wynajac?
Bo przestrzen Y razem z tym co macie, to juz sporo na "chcemy klepac nie interesuje nas terytorium" alliance.

Prawdę mówiąc dla aliansu naszego rozmiaru to i Deklein jest za duży. Dlatego też część stacji dostał Praes a część wynajmuje Destiny. Jeśli uda nam się przejąć jakieś stacje -Y- to pewnie zostaną wynajęte lub sprzedane.

Maxima

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 06, 2007, 13:29:08 »
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=608320&page=1

Triumvirate rozpoczął atak na systemy -Y-. Miejmy nadzieję, że lag będzie mały.

Nie bylo to trudne do przewidzenia.
YW jest jak by najslabszym celem  (jesli chodzi o sojusze z wlasnym terytorium) na polnocy dla tri w tej chwili i pomimo tego ze wielu ludzi z YW liczylo na to ze pos warfare ich tam ominie to chyba jednak tak sie nie stanie.

Nie pozostaje nic innego jak zyczyc dobrej zabawy wszystkim no i moze tym razem TRI tak latwo nie pojdzie  :)


Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 06, 2007, 14:17:02 »
YW jest jedynym celem na polnocy dla TRI.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 06, 2007, 14:32:43 »
Jest fajnie :D
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Maxima

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 06, 2007, 14:54:37 »
Ja tam nic nie mowie ale ekhm...Archen primary :P

Michieru

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 06, 2007, 15:39:03 »
[tinfoil] Nie widzicie zależności? Każdy sojusz, w którym pojawiają się GBT, BUFU etc., dostaje łomot od TRI w przeciągu miesiąca - dwóch. Przecież to oczywiste, że nasi są opłacanymi przez TRI sabotażystami  :coolsmiley: [/tinfoil]

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 06, 2007, 15:45:23 »
Taaa e jesteśmy nooo tą 5 kolumna ?  :krzeslo:

partridge

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 06, 2007, 15:58:02 »
no ja tylko oczekuje jak Tri nie zblobuje to pewnie zawola kolegow itd itd. Tri nie walczy w mniejszosci wiec moze byc fajna bitka i nie walcza jak wiedza ze istnieje duze ryzyko wiec jak na moj gust malo sie bedzie dzialo. Pan Archen w czym cloackujacym. Juz 5 razy go wyzywalem 1na1 jak na mezczyzne przystalo ale za kazdym razem nie odpisuje na lokalu... Taki on jak i ten ich caly alliance bez honoru i bez ryzyka.... i jak to ktos ostatnio powiedzial z BOB'a jedyne co Tri robi naprawde dobrze to sieje herezje na forach swoimi botami typu ArchenTheWielkiZawszeWcloacku :)

hola, to nie flamewar. jezyki na wodzy albo upierdole :D
Ireul
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2007, 17:39:28 wysłana przez Ireul Taar »

Goomich

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 06, 2007, 17:30:56 »
Nie przejmujcie się, jak razorki i morsuski się zabezpieczą (całe Branch będzie trzeba uPOSowić), to do nich dołączą.  :knuppel2:

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 06, 2007, 20:28:36 »
Ech, pierwsza większa walka a ja akurat nie byłem online: http://triumvirate.zoop.com.au/?a=kill_related&kll_id=362

Wczoraj spędziłem parę godzin w Rokhu czekając na -Y- ale nie zdecydowali się wskoczyć.

Ja tam nic nie mowie ale ekhm...Archen primary :P

A nie lepiej jakiegoś FC? :-)

Asmodeus

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 06, 2007, 22:34:58 »
Uhh... nie bylo mnie tu od wiekow.

Powiem tak - TRI szuka jakiejkolwiek walki. jak do tej pory bylismy w C4C, L-C i okolicach gangami 10-20 osob i albo YW bloba puszczalo (ostatnio jak lecialem to 6 naszych bylo zblobowanych przez okolo 20 YW) albo sie chowalo.

Teraz wybor jest prosty: albo walczycie, albo tracicie teren. Gdybyscie byli aktywni, podejrzewam, ze nikt nie pomyslalby o atakowaniu POSow bo jest to nudne. Ale ze sytuacja wyglada jak wyglada... to sa efekty.

Edit:
Z tresci wynika wprawdzie, że jesteś aktywnym członkiem sojuszu Triumvirate, ale póki odpowiednie informacje - wymagane na tym podforum - nie pojawia się się w twoim podpisie bądź/i profilu nastepne posty będę usuwał.
Przypominam: Nick z gry / Korporacja / Sojusz.

Pozdrawiam - V.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2007, 13:08:08 wysłana przez Voulture »

Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 06, 2007, 22:37:14 »
Ja tam nic nie mowie ale ekhm...Archen primary :P
A nie lepiej jakiegoś FC? :-)
Każdy ma jakieś swoje priorytety w tej wojnie, wy chcecie ziemi, Y nie chce jej oddac, a my... :P

Maxima

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 06, 2007, 22:51:56 »
Ja tam nic nie mowie ale ekhm...Archen primary :P
A nie lepiej jakiegoś FC? :-)
Każdy ma jakieś swoje priorytety w tej wojnie, wy chcecie ziemi, Y nie chce jej oddac, a my... :P

Archen primary? :P

vulor

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 06, 2007, 23:10:27 »
Zawsze jak widzę kogoś znajomego, to jest primary :P

Coldim

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 07, 2007, 10:10:49 »
Uhh... nie bylo mnie tu od wiekow.

Powiem tak - TRI szuka jakiejkolwiek walki. jak do tej pory bylismy w C4C, L-C i okolicach gangami 10-20 osob i albo YW bloba puszczalo (ostatnio jak lecialem to 6 naszych bylo zblobowanych przez okolo 20 YW) albo sie chowalo.

Teraz wybor jest prosty: albo walczycie, albo tracicie teren. Gdybyscie byli aktywni, podejrzewam, ze nikt nie pomyslalby o atakowaniu POSow bo jest to nudne. Ale ze sytuacja wyglada jak wyglada... to sa efekty.

ZOMG... Rybka mnie czemu tri przylecialo sobie do -Y-, ale wasza propaganda to poprostu komizm... TRI nigdy nie walczy bez przewagi liczebnej i pewnosci ze wygraja bez problemow, KAZDY jeden gang w ktorym bylem a ktory przelatywal przez terytorium tri zostal zblobowany przynajmniej 2:1 wiec nie placzcie juz ze was blobowano i funu nie mieliscie...  Ogolnie zabawnie sie czyta posty by TRI, dobrze wam idzie a placzecie jak 3latek ze mleka nie dostal. anyway cu w grze

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 07, 2007, 10:21:05 »
KAZDY jeden gang w ktorym bylem a ktory przelatywal przez terytorium tri zostal zblobowany przynajmniej 2:1

To raczej normalne gdy wlatujesz do czyjejś przestrzeni. Gdy lecimy do regionów MM/RZR też dostajemy bloba większego niż nasz gang.

Wczoraj padł jeden z carrierów YW próbujący postawić POSa. Potem padł gang usiłujący odgonić nas od tego POSa:
http://triumvirate.zoop.com.au/?a=kill_related&kll_id=666

Przez cały czas w L-C YW miało dwukrtoną przewagę liczebną. Sądziłem, że zorganizują większą flotę.

Gregorius

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 07, 2007, 10:35:41 »
Cytuj
To raczej normalne gdy wlatujesz do czyjejś przestrzeni. Gdy lecimy do regionów MM/RZR też dostajemy bloba większego niż nasz gang.

Archen - w takim razie zapodaj jakiś KB, gdzie RZR/MM wam spuszcza lanie (albo odwrotnie). Ja z tego co widzę, to wy po prostu jesteście znajomkami i macie ciągle "+". Wyprowadź mnie z błędu, jeśli się mylę.

Ronin

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 07, 2007, 15:09:32 »
Mylisz sie... jakby byli znajomkami to by nie zabili MM matki :P Ale post Devy jest bezsensowny :) . Przeciez to oczywiste ze broniac swojego terytorium wsytawia sie duzo wieksze gangi niz atakujace. Powod dla ktorego TRI tak naprawde zaatakowalo YW nie jest oczywisty, nie znam go choc mam swoje teorie :) . BTW GF wczoraj gdyby nasz fc byl troche bardziej kompetentny to by sie moglo skonczyc inaczej.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2007, 15:19:13 wysłana przez rooofi »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 07, 2007, 16:32:35 »
Archen - w takim razie zapodaj jakiś KB, gdzie RZR/MM wam spuszcza lanie (albo odwrotnie). Ja z tego co widzę, to wy po prostu jesteście znajomkami i macie ciągle "+". Wyprowadź mnie z błędu, jeśli się mylę.

A wpisz-że sobie Triumvirate w okienku szukania w KB Morsus Mihi to nas znajdziesz (nasz KB padł i nie wiem jak bardzo kompletny jest zapasowy). Ostatnio MM zdaje się nawet stracił mothershipa przez nas.

Asmodeus

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 07, 2007, 16:56:00 »
Mylisz sie... jakby byli znajomkami to by nie zabili MM matki :P Ale post Devy jest bezsensowny :) . Przeciez to oczywiste ze broniac swojego terytorium wsytawia sie duzo wieksze gangi niz atakujace. Powod dla ktorego TRI tak naprawde zaatakowalo YW nie jest oczywisty, nie znam go choc mam swoje teorie :) . BTW GF wczoraj gdyby nasz fc byl troche bardziej kompetentny to by sie moglo skonczyc inaczej.

Czekaj. U gory jedna osoba przed sekunda plakala ze "tri w deklein blobuje 2:1 i nie walczy fair". Teraz ty tlumaczysz sie ze "YW blobuje bo sie broni". A co do faktu. Bylo 6 osob w gangu, okolo 20 YW zablokowalo ich w C4C. Ruszylismy gangiem okolo 15 osob odbic naszych. Wpadlismy, zlapalismy scorpa, polaczylismy gangi. Razem bylo 20-22 osoby. Czekalismy jakies 30-40 minut na kontre (C4C + L-C razem mialo okolo 140 osob), ale jedyne co zobaczylismy to poprzedni gang (ten co blokowal droge ucieczki) przeskakujacy na szybkiego do C4C. Scout dal troche swiatla na sytuacje "gang zadokowal w C4C". Super.

Powod ataku jest taki sam jak kazdy inny - jest tu NUDNO. A nie widzi mis ie latanie 70+ jumpow aby zabic cokolwiek (chociaz nasze roaming gangi sa fajne, to czasami czlowiek nie ma czasu aby tulac sie 6-8 godzin po okolicy aby dorwac 1-2 kille... to vide nasz wypad to fountain :S).

Co do walki z morsus - o ile mnie pamiec nie myli jakis miesiac (?) temu (juz po naszym ataku na BKG) flota tri dostala lekki wpierdziel od MM w okolicach Venal. Nie znam dokladnych rezultatow bo spalem wtedy, a KB na razie lezy.

Co do aktualnych walk to nie wiem, na razie nie gram bo real mi sie zdeka zwalil na glowe.

Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 07, 2007, 18:50:22 »
Dostosuj sie do regulaminu. Nick z gry + korporacja + sojusz w podpis lub wyjaśniająca sygnaturka / wpisz dane w profil. Tyle od moda.

~~

Teraz od gracza. Twój argument tłumaczący wasz atak na YW z nudów, jest, bądźmy szczerzy, zwyczajnie idiotyczny. Atakujecie, bo macie za mało celów? Ale wiecie, że jak, mniej lub bardziej hipotetycznie, na miejscu YW wylądują wasze kolejne petsy, to będziecie po te hosty latać jeszcze dalej? Nie wiem jak to wtedy zniesiecie, mam nadzieję, że uda się wytrzymać; na szczęście Razor I Morsuh Mihi są blisko.

Oh zapomniałem...

Przecież wy macie podpisane z RZR i MM tzw NIP'y, które mają za zadania, o iroino, umożliwić wam spokojne latania roamami i bezstresowe pvp. Cóż, wprawdzie jakiekolwiek pakty przeczą waszej całkowitej neutralności, ale myślę, że znajdzie się i tu jakiś argument. Przy okazji, tak się też złożyło, że gdy TRI nie może czegoś zaatakować (tu piję akurat do BKG i V7-) to, choć nigdy nie proszą przecież o pomoc, dziwnym trafem, nagle zawierane są jednodniowe napy i do waszych gangów dołączają inne sojusze.

Kuriozum, prawda?

Wy to macie jednak pecha, zawsze gdy chcecie zrobić duże pvp to się ktoś do was dołącza, że na końcu macie, choć oczywiście nie blobujecie, wiele większą flotę niż przeciwnicy. Mówię oczywiście o przewadze w sniper bs'ach / capitalach / t2 supporcie. Ot, dowód, że nie warto mieć znajomych, przez nich oskarżają was awet o bloby...

Tyle odnośnie waszej neutralności i braku celów. Oczywiście traktujcie cały tekst "z przymrużeniem oka", specjalnie pisałem w taki a nie inny sposób :)

~~

Zdecydowanie zgadzam się więc z Roninkiem.

Edit:
Zapomniałem dodać, szanuję was za waszą skuteczność, chyba brakowało na północy sojuszu nastawione tylko i wyłącznie pvp. Moge nie akceptować waszej taktyki i dyplomacji, ale nie mam zamiaru tutaj pisać kłamstw i bzdur. Wy też więc tego nie róbcie.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2007, 19:05:35 wysłana przez Voulture »

Ronin

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 07, 2007, 19:07:34 »
Podsumowujac, wg mnie mimo iz bardzo nie lubie chwalenia sie tri wszystkim, a takze dobijaja mnie wasze wytlumaczenia oficjalne takie jak to Devy (to albo moze byc niedoinformowanie wewnetrzne albo specjalna propaganda na zewnatrz :P ), uwazam je za dobry aliance. Walczy brudno ale skutecznie, a wasz high command jest naprawde dobry w tym co robi.

Asmodeus

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 07, 2007, 19:26:01 »
Dostosuj sie do regulaminu. Nick z gry + korporacja + sojusz w podpis lub wyjaśniająca sygnaturka / wpisz dane w profil. Tyle od moda.

jusz

Cytuj
Teraz od gracza. Twój argument tłumaczący wasz atak na YW z nudów, jest, bądźmy szczerzy, zwyczajnie idiotyczny. Atakujecie, bo macie za mało celów? Ale wiecie, że jak, mniej lub bardziej hipotetycznie, na miejscu YW wylądują wasze kolejne petsy, to będziecie po te hosty latać jeszcze dalej? Nie wiem jak to wtedy zniesiecie, mam nadzieję, że uda się wytrzymać; na szczęście Razor I Morsuh Mihi są blisko.

W stacjach petsow mozna dokowac bez problemu. Do RZR jest dosyc daleko (20 jumpow? nie pamietam dokladnie), do MM calkiem blisko - dlatego najczesciej u MM latamy.

Cytuj
Przecież wy macie podpisane z RZR i MM tzw NIP'y, które mają za zadania, o iroino, umożliwić wam spokojne latania roamami i bezstresowe pvp. Cóż, wprawdzie jakiekolwiek pakty przeczą waszej całkowitej neutralności, ale myślę, że znajdzie się i tu jakiś argument. Przy okazji, tak się też złożyło, że gdy TRI nie może czegoś zaatakować (tu piję akurat do BKG i V7-) to, choć nigdy nie proszą przecież o pomoc, dziwnym trafem, nagle zawierane są jednodniowe napy i do waszych gangów dołączają inne sojusze.

Nie mam pojecia co to jest NIP (poza nr id pod.). Bezstresowo nie przelatujemy przez teren MM - jesli jest sie nieostroznym zrzucaja ci na glowe mothershipy. Nie wiem jak V7 (bylem wtedy w innym corpie) ale BKG bylo upierdliwym pomyslem RZR. Strzelanie w POSy znudzilo nam sie dosyc szybko i nastepnego dnia wrocilismy do siebie.

Cytuj
Wy to macie jednak pecha, zawsze gdy chcecie zrobić duże pvp to się ktoś do was dołącza, że na końcu macie, choć oczywiście nie blobujecie, wiele większą flotę niż przeciwnicy. Mówię oczywiście o przewadze w sniper bs'ach / capitalach / t2 supporcie. Ot, dowód, że nie warto mieć znajomych, przez nich oskarżają was awet o bloby...

Uh. Placzesz ze nie uzywamy t1 supportu? Jest taka fajna zasada: "t2 ship / t2 fitted bs or just leave alliance". Do tej pory t1 pojawia sie sporadycznie (i zazwyczaj w postaci tier2 BC).

Co do znajomych: Mostly Harmless maja pewien nieuregulowany dlug wobec YouWhat. Kazdy na polnocy powinien wiedziec o co chodzi.

Cytuj
Zapomniałem dodać, szanuję was za waszą skuteczność, chyba brakowało na północy sojuszu nastawione tylko i wyłącznie pvp. Moge nie akceptować waszej taktyki i dyplomacji, ale nie mam zamiaru tutaj pisać kłamstw i bzdur. Wy też więc tego nie róbcie.

Dolaczylem do TRI (de facto zostalem zaproszony) tylko po to aby postrzelac a nie bawic sie w pos warfare/dyplomacje. Tego mialem wystarczajaco przez poprzednie 1,5-2 lata gry.

Chociaz jedno nadal uwazam za zabawne - ze wiekszosc ludzi sadzi, ze mamy jakis pakt z RZR/MM. Jest jeden fakt: sporo ludzi nie lubi was bardziej niz RZR/MM. I dlatego jestescie "primary".

Anyways pewnie odpowiem jutro... ide spac...
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2007, 19:28:41 wysłana przez Deva Blackfire »

Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 07, 2007, 20:25:55 »
1. NIP to pojęcia na które natknałem sie w jakimś temacie gdzies na forum eve. Założony pzrez niezwykle pomysłową osobą opisywał nowy pomysł na pakty NIP - no invasion pact. Kolejne kilkanaśćie postów należały do osób które twerdziły, że takie pakty istnieją od dawna. Między innymi pare osób z tri coś pisało, że mają takie od dawna z RZR i MM. Wszyscy sprawiali wrażenie jakby nazwa NIP była dla nich oczywista, zasugerowąłem się więc.

2.
Cytuj
Chociaz jedno nadal uwazam za zabawne - ze wiekszosc ludzi sadzi, ze mamy jakis pakt z RZR/MM.
Bo macie. To pewnie dlatego. Dla mnie tez to jest zabawne.

3. Co do supprtu i blobów. Zarzuciłem Ci kłamstwo, ty stwierdziłeś że płaczę. Ok, przekonałes mnie.

~~

Do flamerwaru się kilkanaście ostatnich odpowiedzi nie nadaje, do tematu w sumie raczej pośrednio. Przenieśc gdzieś?

poconick2

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 07, 2007, 20:26:37 »
Co do znajomych: Mostly Harmless maja pewien nieuregulowany dlug wobec YouWhat. Kazdy na polnocy powinien wiedziec o co chodzi.

Tak się zastanawiałem o jaki dług chodzi, ale wymyśliłem już ;)

Wszelkie argumenty kto jak walczy, taktyka, sypmatie, żale są o dupę rozbić bo na KB i tak wychodzi kto, co i jak. A na razie TRI > YW. Killboard prawdę ci powie a nie 'profesorzy' od PvP.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 07, 2007, 20:37:10 »
Walczy brudno ale skutecznie, a wasz high command jest naprawde dobry w tym co robi.

Brudno? Możesz rozwinąć tą myśl?

Co do -Y- to chodziły słuchy, że MPire zamierza połączyć z nimi siły i zaatakować Deklein. Od dłuższego czasu ludzie narzekali też, że nie mogą piracić w Fade. Nacialstwo postanowiło upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu i uprzedzić ewentualny atak. Darknesss prawdopodobnie nie był zachwycony bo o ile mi wiadomo ma z Wildcardem dobre układy IRL.

Z MM/RZR żadnego paktu nie ma. Na naszym killboardzie było ich więcej niż MPire i FS więc jeśli był jakiś układ to prędzej ze starą północą.  :)

Ronin

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 07, 2007, 21:18:58 »
W sensie brudno chodzi mi iz czesto zmieniacie strony albo powiem inaczej czesto podpisujecie kilkudniowe pakty z niedawnymi wrogami po to zeby w tym czasie wykonczyc kogos innego. Zdazaja sie wam takze dosc czesto backstaby, wiem ze zawsze dajecie czas na reakcje ale czasami jest on smiesznie krotki. Tak samo sytuacja w ktorej jednego dnia ratujecie matke chyba rzr a trzy dni pozniej zabijacie matke mm tez nie jest w eve normalna :P .

cthsqd

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 07, 2007, 23:51:43 »
Teraz od gracza. Twój argument tłumaczący wasz atak na YW z nudów, jest, bądźmy szczerzy, zwyczajnie idiotyczny

he ? :coolsmiley: Co jest idiotycznego w atakowaniu kogos z nudow? Tak bylo zawsze, a biorac pod uwage ze TRI w wiekszej mierze sklada sie ze starych "northenerow" to majac do wyboru lac innych "polnocnikow" albo sojusznikow boba to rachunek jest absurdalnie prosty.

Swoja droga to nie sadzilem ze dozyje czasow kiedy ludzie sie w koncu ockna i zaczna lac bobkow zamiast sie do nich przylaczac  O0
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2007, 00:38:33 wysłana przez cthsqd »

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 08, 2007, 01:56:43 »
pozwólcie, że zapytam (sorka, że lekko offtopicowo):
kto to jest Deva wogóle? jakiś toudi Archena?

« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2007, 02:01:36 wysłana przez Vic Brunner »
Moderatorzy na drzewo!! :D

Ellaine

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 08, 2007, 02:05:10 »
Wszelkie argumenty kto jak walczy, taktyka, sypmatie, żale są o dupę rozbić bo na KB i tak wychodzi kto, co i jak. A na razie TRI > YW. Killboard prawdę ci powie a nie 'profesorzy' od PvP.
Kilboard prawdy tez nie powie. Liczy sie kto zostaje a kto sie pakuje. Jesli ktos walczy z bardzo slaba efektywnoscia ale wytrwale, to tez mu chwala.