Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

M.Pire poddało się.

(1/8) > >>

DragLord:
M.Pire nie wytrzymało naporu RZR/MM i  przyjaciół (ponoć około 17 allianców było w BKG)  i poddało się.
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=604655

Trzymali się ładnie ale nie dali rady.
Podoba mi sie efektywność operatorów obrony na POSach
http://killboard.m-pire.co.uk/pilot-6269.html  :smiley6600: (za 10d bedę sam testował to  :D)

Voulture:
Wiadomo, że z niektórych sprzymierzonych sojuszy nie było tam więcej niż 3-5 osób, ale o ile mi wiadomo stosunek sił wynosił około 3:1.
W międzyczasie Triumvirate zabił na belcie Msa MM z dość ekhm ekcentrycznym fitem.

Ciekawe gdzie znajdą się teraz M.Pire/Fatal/CoW, jak wielu pilotów zasili TRI i kto na kogo teraz obejrzy się Stara Północ (sic) :>

Sir Falo:
Podczas wczorajszej akcji w akcji (gdy latałem) było 45 capitali. Na localu coś 400 osób, RZR/MM w sile około 300. Żadnego oporu ze strony wroga poza właśnie POSami które strzelały w agonii w mase capitali zadajacych ogronme zniszczenia. Wszystkie POSy w reinf, jeden czy dwa (juz nie pamiętam) zniszczone. Bardzo przyjemną rzeczą są capital remonte shield/armor repy, które poprzez broadcasta spisują się po prostu świetnie :)

Xeovar:
Ta jes, dzisiaj sie obudzilem i czytam ze mamy 7 dni na wyprowadzke. Szczerze powiedziawszy bardzo jestem zdziwiony ta sytuacja, fakt blobowali nas ladnie ale do tej pory nie stracilismy prawie nic a inwazja kosztowala MM/RZR/kolegow bardzo duzo. Widac szefostwo stwierdzilo ze bloba nie pokonamy, albo maja jakis sprytny plan o ktorym nic nie wiem bo jestem tylko szeregowym :)

Co do strzelania z posa, to siedzialem jako gunner i rozrywka jest calkiem niezla, choc laaaaagowata przy duzej ilosci luda.
Fachowo rozwalilismy ponad 40 bsow zanim udalo im sie rozwalic cyno jammer a potem padl jeszcze jeden dread (chyba jakiegos retarda, bo koles wszedl w siege i chyba mial tylko jednego repa bo nie wytankowal  posa).
W sobote rano jak chlopcy wyrzynali wiezyczki na posie ktory juz byl w reinforced ubilismy jeszcze kilku nieuwaznych pilotow mniejszych shipow (cruserki popuja na jedna salwe z 3 medium artylerii :) )

Ogolnie polecam pos gunnery - jest to na prawde BARDZO potezna bron i jak ktos chce atakowac bsami posa z gunami i gunnerami to powinien sie 10x zastanowic.

Venzon 2003:
mysle, ze to nie koniec xeovar
ciekawe czy mc tez dostalo tydzien na wyprowadzke  :2funny:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej