Autor Wątek: Invencja i badania??  (Przeczytany 2539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fan_Von_Roheds

  • Gość
Invencja i badania??
« dnia: Wrzesień 26, 2007, 13:16:28 »
stosunkowo malo rozwijany temat a prubujac nauczyc sie czegos szukalem jakiegos miejsca na przeprowadzenie badan i blado to widzialem..nigdzie wolnego miejsca stanowiska pozajmowane na miesiac i dluzej:(
co mozna zyskac badaniami i invencja??

SetTh

  • Gość
Odp: Invencja i badania??
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2007, 14:11:46 »
O invencji znajdziesz w innym dziale (gdzieś w "Dyskusjach ogólnych").
Co do researchu to faktycznie jest lipa - ani mineral eff ani kopiowania nie uświadczysz w hi-secu od ręki (trzeba czekać w kolejce). Dla niecierpliwych jedynym wyjściem jest postawienie własnego posa (i anchorowanie mobile labów) albo korzystanie z cudzego posa (za odpłatnością).
Po co Ci badania? Chcesz podbić ME, żeby obniżyć koszty produkcji i bawić się sprzedażą? To dziś ciężki chleb (no chyba że bawisz się BP na "matkę"); freje/crusy sprzedawane prawie-po-kosztach. Już tylko invencja chyba ma jakiś sens (ale o tym w innym wątku) -do tego wygodniej będzie kupić bpc niż rzeźbic własne.

Ellaine

  • Gość
Odp: Invencja i badania??
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2007, 14:26:37 »
Produkcja ma sens jesli jest robiona bardzo masowo, lub sprzedajesz poza największymi rynkami - przez co masz mniejsza konkurencje. Jest tez sens produkowac cos na wlasny uzytek (wlasny czyli swojej korporacji), czasem nawet nie ze wzgledu na koszty a wygode.

Fizyk

  • Gość
Odp: Invencja i badania??
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2007, 19:41:08 »
Witam

Hmm. produkcja niby sensu nie ma a jednak są ludzie którzy to robią i którym sie o opłaca, trzeba po prostu bawić się w to z głową i poznać trochę świata aby wiedzieć gdzie co i jak

Voulture

  • Gość
Odp: Invencja i badania??
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 26, 2007, 19:49:32 »
Stare i odwiczne prawo mówi mi, że jakby sie nie opłacała, to by nikt tego nie robił.

Fan_Von_Roheds

  • Gość
Odp: Invencja i badania??
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 27, 2007, 08:52:10 »
Czy ktos ma pojecie jak dokładnie jak i co mi sie przyda do rozwijania invencji i do badan??

Fizyk

  • Gość
Odp: Invencja i badania??
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 27, 2007, 11:14:34 »
Witam

Większość skilli potrzebnych do inwencji mieści sie w dziale science więc potrzebujesz wymaksowanej inteligencji i zaraz później pamięci ( memory ) to podstawa o której musisz pamiętać jeśli chcesz grać charem stricte naukowym. Pisałem większość bo będziesz potrzebował także konkretnych skilli z działów pobocznych ale nadal wszystkie wymagają takiego układu atrybutów ( skille w rodzaju electronics, enginnering itd. ). To tyle a propo budowania postaci reszta... no cóż, reszta to już temat dotyczący samej inwencji i produkcji a tu radziłbym poczytać jakieś manuale bo pisanie co i jak nie ma większego sensu, chyba że masz jakiś konkretny problem.

Pozdrawiam

Fan_Von_Roheds

  • Gość
Odp: Invencja i badania??
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 28, 2007, 13:25:55 »
Dziękuje za odpowiedz .Jeśli chodzi o sama postać to właśnie postawiłem na inteligencje i pamięć.
Z ta inwencja to ciężka sprawa . By zacząć się nią bawić trzeba minimum kilkaset milionów
Może uda mi się nazbierać  w czasie gdy będę dorabiał skille .
Teraz zrobiłem ten poziom bojowy jaki mnie interesował, żeby misje na odpowiednim lvl wykonywać. Czyli kasa i zbieranie potrzebnych surowców.
Na razie obliczam ze zarobiłem około 100 milionów z czego większość wydałem na sille oraz inplanty .To po 18 dniach zapoznawania się z gra.
Pozdrawiam