Autor Wątek: Gdzie znajde kompleksy??  (Przeczytany 2485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fan_Von_Roheds

  • Gość
Gdzie znajde kompleksy??
« dnia: Wrzesień 26, 2007, 12:04:41 »
Wykonuje od poczatku gry misje dla agentow ale podczas nich wypadaja mi dzienniki pokładowe z podamymi lokacjami
najczesciej kompleksow aniolkow o poziomie 2 gdzie mozna wleciec co najwyzej "deska" czy da sie cos zrobic zeby tam naprzyklad wleciec cruzem??czy moze ktos podac jakies lokacje o wyzszym lvl??

Ellaine

  • Gość
Odp: Gdzie znajde kompleksy??
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2007, 12:17:18 »
Lokacje o wyzszym levelu sa teraz znajdowalne za pomoca eksploracji. Tylko.

Mozesz tam wleciec cruisem. Musisz tylko sfitowac go tak zeby latal bardzo szybko i poleciec w kierunku w ktorym "wystrzeliwuje" brama. Plexy sa zwykle zaledwie kilkadziesiat tysiecy kilometrow dalej, wiec jesli twoj cruz leci np 1000m/s a do plexa jest 50 tys km, to po okolo 14 godzinach jestes na miejscu (o ile dokladnie kliknales kierunek lotu, przy takich odleglosciach 1 stopien odchylu to cel wyminiety o tysiace kilometrow).

Fizyk

  • Gość
Odp: Gdzie znajde kompleksy??
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2007, 12:19:29 »
Przy takiej odległości jeden stopień błędu to tylko 70km poza celem  ;)

Fan_Von_Roheds

  • Gość
Odp: Gdzie znajde kompleksy??
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2007, 12:51:14 »
a czy uzycie UUB Nexus Chip nie pozwoli mi wleciec do takiego komplexu crusem??

Yabushido

  • Gość
Odp: Gdzie znajde kompleksy??
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 26, 2007, 12:52:43 »
a nie jest to osobny grid wtedy?
np w taki sposob nie da sie lapac zbugowanych spawnow na beltach (nie wazne jak bardzo sie starsz leciec dokladnie, i tak jak wlecisz na grida one sa w kij za toba, tak jakbys je mina po drodze)

Ellaine

  • Gość
Odp: Gdzie znajde kompleksy??
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 26, 2007, 12:54:56 »

Shadhun

  • Gość
Odp: Gdzie znajde kompleksy??
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 26, 2007, 13:02:55 »
Lokacje o wyższym levelu są teraz znajdowalne za pomocą eksploracji. Tylko.

Możesz tam wlecieć cruisem. Musisz tylko sfitowac go tak zeby latal bardzo szybko i poleciec w kierunku w ktorym "wystrzeliwuje" brama. Plexy sa zwykle zaledwie kilkadziesiat tysiecy kilometrow dalej, wiec jesli twoj cruz leci np 1000m/s a do plexa jest 50 tys km, to po okolo 14 godzinach jestes na miejscu (o ile dokladnie kliknales kierunek lotu, przy takich odleglosciach 1 stopien odchylu to cel wyminiety o tysiace kilometrow).

Czyli nie da sie po ludzku wlecieć jak za starych czasów do plexa ?  Tylko trzeba kombinować i lecieć kilkanaście godzin ?   Mówisz o lokacjach na wyższym levelu, co z lokacjami na niższym ? Chciałbym coś znaleźć co mógłbym rozwalić moim kestrelkiem, jak trzeba eksplorować to jak to sie robi ?

Fan_Von_Roheds

  • Gość
Odp: Gdzie znajde kompleksy??
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 26, 2007, 13:12:57 »
komplexy 1 i 2 lvl mozna przemierzac kilkoma rodzajami statkow a najmocniejszy jaki tam moze wleciec to destroyer(deska).
o skanowaniu chlopaki pisza i to duzo w innych zakladkach tego działu.
a i nasuneło mi sie pytanie co do rzeczy tam znajdowanych: conkord je skupuje ale czy to ma przelozenie na security lvl??
i moze ktos mi podpowie gdzie moge znalezc jakichs dobrych minimardkich agentow.oczywiscie nie w lov/secu??

Fizyk

  • Gość
Odp: Gdzie znajde kompleksy??
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 26, 2007, 14:04:38 »
Tak masz rację Albi dopiero teraz zauważyłem że nie wiedzieć czemu oszacowałem to dla jednej minuty ( znacznie częściej posługuję sie po prostu tkaimi wielkościami ) dla jednego stopnia wychodzi rzeczywiście wartość dwa rzędy większa