Autor Wątek: Idealny corp  (Przeczytany 8172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MightyBaz

  • Gość
Idealny corp
« dnia: Październik 22, 2007, 13:07:34 »
hehe..widze ze sporo jest watkow o alliancach pl...o corpach, ktore odnosza sukcesy..wiec pomyslalem sobie, ze moze warto wymienic sie doswiadczeniami jaki powinien byc idealny ally i idealna korporacja...

jak te organizacje sa/powinny byc zorganizowane?
czy podatki, oplaty?
i pewnie wiele innych pytan..

kto pierwszy? moze cOven?


Venec

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2007, 13:30:01 »
Komuna. 100%, wszyscy robią to czego się od nich wymaga, korp wallet wspólny to samo assety. Wszyscy się znają, lubią i chleją wódkę w realu  ;D
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2007, 14:10:56 wysłana przez Venec »

Maxima

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2007, 13:31:27 »
hehe Venec :P

Tak szybko z glowy...

Z mojego punktu widzenia najwazniejsi sa ludzie, jesli w corpie jest ekipa ktora lubi robic to samo to juz sa podwaliny na mocny core corpa a potem callego nawet ally.

Podatki powinny byc nie wygorowane tak zeby umozliwic ludzia zakup sprzetu  tym co potrzeba tc (jestem przeciw systemom komunistycznym)

Investycje czy powazne zakupy powinny byc z dobrowolnych skladek corpowiczow (w PBN chlopaki sie zrzucaja na fundusz na capitale w ten sposob kupilismy ich 7 w 2 miesiace), zeby to dzialo to patrz wyzej, musza byc luzie ktorzy lubia grac w podobny sposob i potrafia isc na kompromis kiedy jest taka potrzeba :)
Dowodzeie to 1 ceo i pomoc kilku doswiadczonych osob ktore aktywnie graja i maja pojecie co sie dzieje w corpie i co mu jest potrzeba, to samo przenosi sie a ally.

Nie mozna sie bac rozmawiac o problemach poszczegolnych corpow w ally i czasami smialo stawiac rzeczy do dyskusji dla wszystkich natomiast ostateczna decyzja jest podejmowana przez ceo.

No i nalezy pamietac ze gracze sa dla corpa , corp dla ally a ally dla nasz wszystkich :)

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2007, 13:34:24 »
W przypadku gdy corp m8s nie chlaja ze soba wódy :D :
Totalitaryzm i zamordyzm, ze tak za Ire 'Nie podoba sie to wypier$%$#' Podatek MAX, ile korpowicze wytrzymaja (optimum to jakies 30-50%). Hangar z itemami civilian wolny dla wszystkich. Obowiazkowe akcje, przeklinanie na korpowym, zasada kija nie koniecznie marchewki.

Gdy CEO pojawia sie z zielonym paskiem po prawej stronie na dole ekranu, wszyscy truchleja, a slabsi nerwowo wylogowuja sie. To jest przepis na sukces...
Powodzenia  >:D >:D >:D
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2007, 13:50:30 wysłana przez Horax »

Ellaine

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 22, 2007, 13:58:15 »
Moj idealny korp to moj korp w ktorym jest duzo ludzi i wszystkie abstrakcyjne zalozenia udaje sie przekuc w rzeczywistosc (wirtualną) :)
Liberalizm, indywidualizm, tolerancja i lenstwo :)

Bluszcz

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 22, 2007, 14:06:12 »
Moj idealny corp.. hmm zgrana ekipa  .. podatek conajmiej 50% ... jak CO czy FS cos mowi to nie ma takiego slowa jak "NIE", eliminacja strachu.. by kazdy mial swoje miejsce wydaje mi sie ze CO nie musi znac wszystkich wazne by znal swoich dyrektorow... ktorzy juz znaja grupy ludzi odpowiedzialnych za odpowiednie czynnosci.. Cesaż rzymu nie znal kazdego wojaka ... i jakos im szlo ^^ (do czasu, rządzy władzy)

Voulture

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 22, 2007, 14:09:32 »
Musi miec ładne logo.
I nazwę.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 22, 2007, 14:37:05 »
najlepiej gole cycki w logo...
i nazwe zwiazana z seksem... albo z wodka... :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Michieru

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 22, 2007, 14:39:46 »
Komuna. 100%, wszyscy robią to czego się od nich wymaga, korp wallet wspólny to samo assety. Wszyscy się znają, lubią i chleją wódkę w realu  ;D

Idź do BoBa, tam mają komunę (Evolution na pewno, nie wiem jak reszta). A wódkę w realu chleją z GMami. :P

nastradi

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 22, 2007, 14:48:48 »
nie tylko w Evol jest Komuna.
Komuna to idealny ustrój dla corpa a rozpoczęty w eve przez np. BIG.

Hastraból ty chyba masz jakiś problem :)

Ellaine

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 22, 2007, 15:29:35 »
Może i taki korp jest skuteczny ale co to za zabawa w nim kimś innym niż CEO musi być raczej przygnębiające i upokarzające. To już lepiej pójść sobie do pracy, też się wykonuje czyjeś polecenia tylko że za to płacą :)

NeX

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 22, 2007, 15:31:35 »
OJP!
  Co was z tą korpową komuną. OK, wojna, zakaz farmienia, wysiłek wszystkich i marnowanie dorobku na froncie, ale Q po co zaraz komuna jako system. Skoro niby wszyscy tacy zgrani i zachlani, to czemu dobrowolnie nie zafundują swojej firmie wpłat na capitale, czy inne posy. Spier... od mojego walleta. Mam ostatni (7) ustawiony jako socjal dla korpowiczow i podobnie hangar (nr7- Trashcan) z drogocennym noname & ammo. Ship na kredyt i do roboty, abym zdania nie zmienił :P

Martinoff

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 22, 2007, 15:46:14 »
Każdy może własnego corpa założyć, czy są jakieś ograniczenia?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 22, 2007, 15:52:24 »
Każdy może własnego corpa założyć, czy są jakieś ograniczenia?
Skill lvl1 minimum oraz 1.5mln w portfelu.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

NeX

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 22, 2007, 16:01:11 »
  Założyć może każdy kto ma skile. Ludzi poszukać też mu łatwo jak choć kilka wyrazów wysłowić potrafi. Zmusić potem tych ludzi aby razem coś robili, to już tragedia. Większość nowych graczy ubzdura sobie, że teraz to oni jeszcze nic nie potrafią, ale kiedyś jak będą mądrzy i bogaci, to pokażą... Kończy się na tym, że po parunastu tygodniach wiszą martwe konta logowane raz na miesiąc albo wcale. >:(

misao

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 22, 2007, 16:14:04 »
IDealöny korp to korp ludzi co sie zn aja i lubia. W takim korpie nie trzenba podatkow ani komun, bo kazdy se i tak pomoze. taki korp nie zwojuje calego 0.o, ale sie w nim bedzie milo gralo. No i w ally zgrany korp bedzie szalal na roamach:)

Ellaine

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 22, 2007, 16:17:32 »
Składową idealnego korpa są ludzie, więc nawet jak ktoś chciałby być CEO, bycie memberem u kogoś o możliwie podobnej wizji może być idealne.

A część ludzi nie lubi poprostu w ogóle zajmować się zarządzaniem i chce sobie polatać.

misao

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 22, 2007, 16:45:09 »
ja tam lubie wladze i wprowadzanie zamordyzmu >_>

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 22, 2007, 18:18:02 »
Moj korp.




WANT PIE NOW!!!!!

korpusz

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 23, 2007, 08:40:57 »
Korp gdzie wszyscy sie lubia, a jak nie lubia to i tak maja z grubsza podobna wizje zniszczenia wszechswiata.

Pinky:Hej móżdżku, co będziemy robić dziś wieczorem?
Mózg: To co zwykle Pinky, to co zwykle. Spróbujemy opanować świat.
To Pinky jest i Mózg
To Pinky jest i Mózg
Niski to geniusz
Wysoki, no cóż
Głupiutki jest jak but
I oni śnią od lat
Jak zdobyć, jak zdobyć
cały świat, świat, świat, świat świat.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 23, 2007, 15:06:50 »
Jak dla mnie idealny korp, to taki w ktorym czuje sie dobrze, znam ludzi, wiem czego sie mozna po nich spodziewac, jak trzeba to pomoga albo ja pomoge innym, mamy wspolne cele, itp., itd.

Jak dla mnie jest to PTF :D

YANNICK

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 23, 2007, 15:32:32 »
Określenie "idealny" rozumiem jako taki, gdzie mnie nie ma... ;)

Fedajkin

  • Gość
Odp: Idealny corp
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 24, 2007, 07:12:52 »
Zarówno idealny korp jak i idealny rząd istnieją jedynie w teorii  :uglystupid2: