Autor Wątek: [C0ven] Co się dzieje na południu?  (Przeczytany 133210 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

misao

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #595 dnia: Maj 03, 2008, 17:54:24 »
folko demon jako nr 1 pozycja na friendly.... priceless

Voulture

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #596 dnia: Maj 03, 2008, 18:41:32 »
Nom Folko ma niestety tego samego pecha co mial kiedys Archen, jakos tak, gdy przegladasz liste wrogow, rzuci sie w oko znajomy nick i tylko z powodu naszej sympatii do was... "Folko Primary!". ;p

Paul Shakur

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #597 dnia: Maj 03, 2008, 19:27:07 »
Nom Folko ma niestety tego samego pecha co mial kiedys Archen, jakos tak, gdy przegladasz liste wrogow, rzuci sie w oko znajomy nick i tylko z powodu naszej sympatii do was... "Folko Primary!". ;p
Mam nadzieję, że mnie baaardzo nie lubicie :D

A co do tematu, to świetne obie akcje i tak trzymać O0


EDIT DO POSTA RIKI (poniżej):
Z tych co już się obsłuchałem, weźmy pod uwagę dwóch: (niesławny) Krall Amarr i (niewiele lepszy od niego) Mich Taylor, to:
1. Krall jak gadał to przynajmniej go rozumiałem (ION, FS i YW)
2. Mich i jego brytyjski akcent sprawiał, że na TSie słyszałem jakby dziadek bez zębów jadł niedogotowane kartofle i tłumaczył mi filozofie życia ;D
W obecnym aliansie rozumiem wszystkich o wiele lepiej niż obydwu panów wymienionych wyżej 8) Prawdę mówiąc mówią dobrze i wyraźnie (nie jedzą kartofli pod czas rozmowy). Niestety piszę nie na temat więc na takie i podobne pytania odpowiem na PW.
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2008, 20:28:15 wysłana przez Paul Shakur »

misao

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #598 dnia: Maj 03, 2008, 19:50:28 »
Primary  primary, szkoda ze mnie nie bylo, no ale... anyway paulk wspolczoje cie, jak ty z tym,i australijczykami na TSie wytrzymujes, przeciez oni nie mowia zadnym zrozumialym dialektem angielskiego >_>